Assassin’s Creed Odyssey

poruka: 151
|
čitano: 36.071
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
Evil Access kaže...
BeLLicus kaže...
Cansee kaže...

ne znam jel netko prati ali ovo zasad ima jako dobre kritike, sad su mi dali materijala za razmišljanje, kupiti ili ne. ovaj mjesec odlazi 700 kn za red dead redemption 2 i sad se lomim za ovaj ultimate edition, još 600 kn, znači nije mjesec ni počeo a meni 1300 kn ode na igre

 Ma definitivno treba ovo uzeti, igra ima super ocijene svagdje, prekrasan svijet dobar gameplay, tona sadržaja, nije to puno para ali definitivno uzeti gold edition da se dobije i game pass. 

 

Odlično je počela jesen. A najbolje tek dolazi... 

 

Spiderman 7.9.2018 (PS4)
Shadow of Tomb Raider 14.9.2018
Forza Horizon 4 2.10.2018
Assassins Creed Odyssey 5.10.2018

Red Dead Redemption 2 26.10.2018 (PS4)

Fallout 76 14.11.2018

Battlefield V 20.11.2018

 

 Red Dead Redemption je jedina igra koja vrijedi na spisku(bar se nadam), sve drugo generic trash, Fallout 76, ma necu nista komentirati, opet ce mi lupiti ban.

 Ma nisam ja rekao da je sve sa ove liste vrh i da ce valjati, samo sam sastavio listu AAA igara koje izlaze uskoro ili su izašle. Slažem se i za Fallout no neću ni ja previše komentirati. Shadow of Tomb Raider je po mome mišljenu jako dobra igra ali pre kratka i to treba uzeti na nekom popustu, PS4 nemam ali osobno spiderman mi se jako sviđa i volim takve igre ali eto ne mogu je odigrati, RDR2 mi je vrh vrhova i zbog njega sam čak htio uzeti PS4 pro i šta sve ne ali onda mi dođe opet pa što će mi konzola za 3 igre godišnje a i neizmjerno mrzim igrati na gamepadu bilo koju igru gdje drzim vatreno oružje. Spiderman,Assasini ajde još nekako ali RDR2 je pun oružja i meni je odvratno nišaniti sa desnim analogom. Doći će ta igra na PC polako :)... Battlefield možda i bude dobar ali meni se taj EA toliko zgadio da ni njih ne želim previše komentirati i to ću vjerovatno preskočiti. Forzu igram od kad je izišla, nisam 100 godina igrao trkaće igre i baš mi je dobro sjela. Kod Assassina me opet privlači najviše povjesno razdoblje, dugačka priča i imerzija je dobra, naravno kao i origins nema to nešto previše veze sa Assasinima ali meni poslje Ezia više to nije taj punokrvi Assasins Creed a opet sam uživao u Black Flagu pa čak i Rouge te Syndicate su mi bili super, Originsa sam odigrao oko 80 sati, prešao baš sve i meni je igra bila odlična, onaj osjećaj kad prvi put ugledaš piramide pa odeš gore, pa zalasci sunca u pustinjama imali su taj wow efekt... Evil jbg moraš nešto odigrati pa nisi kupio PC da baš opet sve kritiziramo i seremo i da nam nikad ništa ne paše i da svemu nađemo mane. Tako ćemo odigrat 2 igre godišnje :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.10.2018 23:43 (BeLLicus).
7 godina
protjeran
offline
Assassin’s Creed Odyssey

Tu si u pravu, Origins sam uzeo na nekom popustu i odigrao, vjerovatno kada ne budem imao sta igrati uzmem i Odyssey, ali meni je samo zao sto ne naprave bolje igre, imaju sve sastojke. Sto ne naprave combat da na tezim tezinama ne bude "bullet sponge", neka stave da je smrt kada te netko 2 puta udari, ali da i ti isto tako ubijas njih, ono ili ili, da ne moras 3 dana ubijati nekog razbojnika... Stealth je totalno stavljen u drugi plan nazalost itd...

 

RDR2 dolazi na PC 100% i isto osjecam u vezi svih free look igara, ne mogu ih igrati ako nije key + mouse i gotovo.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Odyssey

Evo uzeo sam i ja sada preko uplaya iskoristio 20% i za 48 eura je tu. Razmišljao sam se sačekati ili odma, ma reko uzet ću odma običnu verziju pa ako mi se igra bas jako svidi uvijek naknadno mogu season pass uzeti... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
BeLLicus kaže...

RDR2 je pun oružja i meni je odvratno nišaniti sa desnim analogom....

 ma daj, pa jesil vidio da se igra fino uspori dok uspiješ namjestit gljivom nišan na nečiju tintaru, dapače i više tintara odjednom

to je tako kul i prirodno, inače pravim revolverašima adrenalin tako uspori svijet čim izvade utoku, ako nisi znao

11 godina
offline
Assassin’s Creed Odyssey

Igral sam malo u igraonici i igra je brutalno dobra...cim dodje u slovensku trgovinu,kupujem

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Assassin’s Creed Odyssey

evo odigrao igru 56 sati sve ukupno, prosao 93%. 

 

level 49 sam, pa cemo sutra na 50

 

 

 

IG: _itsmoriarty
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
_itsmoriarty kaže...

evo odigrao igru 56 sati sve ukupno, prosao 93%. 

 

level 49 sam, pa cemo sutra na 50

 

 

 

 http://prntscr.com/l6uruc

 

Ja sam završio chapter 6, ali ja ti idem od svakog upitnika do upitnika, ništa ne propuštam... Ni jedan side quest ni jednu lokaciju, baš onako chillam :)

6 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
BeLLicus kaže...
_itsmoriarty kaže...

evo odigrao igru 56 sati sve ukupno, prosao 93%. 

 

level 49 sam, pa cemo sutra na 50

 

 

 

 http://prntscr.com/l6uruc

 

Ja sam završio chapter 6, ali ja ti idem od svakog upitnika do upitnika, ništa ne propuštam... Ni jedan side quest ni jednu lokaciju, baš onako chillam :)

 i ja sam dosta toga u Origins-u tako tako otkrio i rijesio, a i ovdje isto, ali vise sam se fokusirao na level, gold items i story. 

 

budem jos uzeo Season Pass. 

IG: _itsmoriarty
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
_itsmoriarty kaže...
BeLLicus kaže...
_itsmoriarty kaže...

evo odigrao igru 56 sati sve ukupno, prosao 93%. 

 

level 49 sam, pa cemo sutra na 50

 

 

 

 http://prntscr.com/l6uruc

 

Ja sam završio chapter 6, ali ja ti idem od svakog upitnika do upitnika, ništa ne propuštam... Ni jedan side quest ni jednu lokaciju, baš onako chillam :)

 i ja sam dosta toga u Origins-u tako tako otkrio i rijesio, a i ovdje isto, ali vise sam se fokusirao na level, gold items i story. 

 

budem jos uzeo Season Pass. 

 Ma i ja sam origins rjesio 100% kroz nekih 70tak sati i otkljucao sve achivmente osim curse of pharaon dlc to nisam kupio... Imam i ja legendary sve, za sad sam na onome snake armoru sto povecava poison brutalno, i preko abilitya imam skroz otkljucano za poison i legendary dagger, koju to brutalni štetu radi na protivnicima. Uskoro ću završit sa svim upitnicima i lokacijama, brod mi je skoro sve do kraja također još 3 stvari moram staviti za 1 lvl i to je to. Onda ću završit priču pa idemo u potragu za meduzom,minotaurom te idemo u arenu. Mislim da će biti sigurno contenta za još 20tak sati :D

6 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
BeLLicus kaže...
_itsmoriarty kaže...
BeLLicus kaže...
_itsmoriarty kaže...

evo odigrao igru 56 sati sve ukupno, prosao 93%. 

 

level 49 sam, pa cemo sutra na 50

 

 

 

 http://prntscr.com/l6uruc

 

Ja sam završio chapter 6, ali ja ti idem od svakog upitnika do upitnika, ništa ne propuštam... Ni jedan side quest ni jednu lokaciju, baš onako chillam :)

 i ja sam dosta toga u Origins-u tako tako otkrio i rijesio, a i ovdje isto, ali vise sam se fokusirao na level, gold items i story. 

 

budem jos uzeo Season Pass. 

 Ma i ja sam origins rjesio 100% kroz nekih 70tak sati i otkljucao sve achivmente osim curse of pharaon dlc to nisam kupio... Imam i ja legendary sve, za sad sam na onome snake armoru sto povecava poison brutalno, i preko abilitya imam skroz otkljucano za poison i legendary dagger, koju to brutalni štetu radi na protivnicima. Uskoro ću završit sa svim upitnicima i lokacijama, brod mi je skoro sve do kraja također još 3 stvari moram staviti za 1 lvl i to je to. Onda ću završit priču pa idemo u potragu za meduzom,minotaurom te idemo u arenu. Mislim da će biti sigurno contenta za još 20tak sati :D

 ja sam njih rijesio prije zavrsteka igre, minotaura sam ubio s levelom 36 a on je bio 40, imas i kiklopa isto, a areni sam ih isto 4 pobio, moram jos 2.  al za to cekam level 50 te imam jos meleon side quests koje mi se iskreno ni ne daju ali igracu jer nemam sta sad trenutno osim njega. :D 

IG: _itsmoriarty
13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
_itsmoriarty kaže...

 ja sam njih rijesio prije zavrsteka igre, minotaura sam ubio s levelom 36 a on je bio 40, imas i kiklopa isto, a areni sam ih isto 4 pobio, moram jos 2.  al za to cekam level 50 te imam jos meleon side quests koje mi se iskreno ni ne daju ali igracu jer nemam sta sad trenutno osim njega. :D 

 

6 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey

Stigle i figure danas. :D

IG: _itsmoriarty
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 14:23 (_itsmoriarty).
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassin’s Creed Odyssey

mašala ćakije 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
_itsmoriarty kaže...

Stigle i figure danas. :D

 Predobro! 

 

Ja pred neki dan uzeo Odiseju, ali prvo planiram preci Origins. Trenutno sam na 14% sto se tice Originsa s tim da ja volim rjesavati sve moguce side questove i istražiti sve u igrama i ne žuriti u takvim igrama. Vrhunske su obje igre (makar meni).

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.10.2018 19:16 (Baldurion).
6 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
Baldurion kaže...
_itsmoriarty kaže...

Stigle i figure danas. :D

 Predobro! 

 

Ja pred neki dan uzeo Odiseju, ali prvo planiram preci Origins. Trenutno sam na 14% sto se tice Originsa s tim da ja volim rjesavati sve moguce side questove i istražiti sve u igrama i ne žuriti u takvim igrama. Vrhunske su obje igre (makar meni).

 ja sam origins stao na 99% igrao sam ga 65 sati. 

 

sve sam zivo presao. ni ne sjecam se sta mi fali. 

 

evo sad i odiseju na 95% glupo je sto na level 50 ne ide vise XP mozda dode sa DLC-om. 

 

 

IG: _itsmoriarty
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
Jel treba X-ica? Ja sam zainteresovan...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assassin’s Creed Odyssey

Koja je razlika za priču u igranju s muškim ili ženskim likom?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
Winchester01 kaže...

Koja je razlika za priču u igranju s muškim ili ženskim likom?

 Ja sam malo istraživao i priča ti je identična. Jedina razlika je to da li želiš biti muškarac ili žena u igri. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
Winchester01 kaže...

Koja je razlika za priču u igranju s muškim ili ženskim likom?

 Igranje sa ženskim likom je službeni kanon.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 18:48 (Paolo Maldini).
6 godina
offline
Assassin’s Creed Odyssey

40 sati odigrano, prešao 25% igre. Mislim da sam lvl 24 ako se ne varam. Full assassin build.

Na bugove još nisam naišao iako me strah pokupljenih Quest Itema za koje nemam prethodno aktivan Quest. Također ne sviđa mi se kod conquest battle-a što se regija nakon nekog vremena može opet promijeniti bez utjecaja igrača (to dodaje na ponovljivosti ali mi nema smisla zašto uopće onda mijenjat vlast u regiji ako se ista promijeni bez utjecaja ikakvog)

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
Winchester01 kaže...

Koja je razlika za priču u igranju s muškim ili ženskim likom?

 kad napravis skok sa visine,lipse je gledat u đevojku nego u kitonju....barem meni

11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
GSP kaže...
Winchester01 kaže...

Koja je razlika za priču u igranju s muškim ili ženskim likom?

 kad napravis skok sa visine,lipse je gledat u đevojku nego u kitonju....barem meni

 voajerizam bi ipak trebao ostati u domeni realnog života, pustimo japancima drkanje na crtiće

14 godina
offline
Assassin’s Creed Odyssey

Kolega, tuđe parafilije se ne komentiraju...

 

pa nisam ja valjda jedini koji željno isčekuje "Plodove zemlje" ?

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Odyssey

Za sada sam na 75 sati, 50 lvl nosim legendary armor koji je opredjeljen za jači fire damage + luk sa full fire dmgom, te mač sa fire dmgom, damage sa ovakvom kobinacijom uništava protivnike lvl 50 za par sekundi čak i elite vojnike :)... Brod također do kraja nadograđen u svim aspektima, jedino za konja nemam legendary skin a mislim da se to u igri nikako ne može zaraditi nego se baš mora kupiti a za to nedam pare :D

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 18:14 (BeLLicus).
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
Pitanje za vas koji ste vec duboko u igri: postaje li igra zanimljivija kasnije? Pocetak mi je onako..ok?
Origins mi je npr bio zanimljiviji od samog pocetka, a kasnije kako je prica napredovala jos bolji - sve to u kombinaciji sa egipatskom tematikom (misticizam, soundtrack) mi je bio pun pogodak.
Imam 10h trenutno odigrano (pokusavam rjesavat sve sidequestove) i jedino sto mi je zasad bolje je grafika - jbg kad vise nije sve pustinja vise/manje :)
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Odyssey

Evoga konačno sam rješio cultiste iz gornje desne grane i otključao po mome mišljenju najljepši armor za Alekssandru a to je Amazonian outfit nešto slično kakav nosi Gal Gadot u filmu Wonder Women, uz to što nekako najbolje paše za ženski lik ima jako dobre statistike za Warrior dmg, uz dobar engrave kombinacija sa fire dmg postane brutalan, nije kao agamemnon armor koji je najbolji armor u igri za vatru ali je dovoljno dobar. I ispravak netočnog navoda gore što sam rekao da legendary skin u igri za konja ne postoji bez kupnje, ipak postoji :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2018 21:20 (BeLLicus).
Moj PC  
3 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Odyssey
ja sam igrao još malo natukao 70 sati na 97% sam. Dosta mi je. Čekam Season Pass da kupim sad za koji dan i to je to. Znam da nije 100% al za mene je. Hehe
IG: _itsmoriarty
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Odyssey

Gotovo, definitivno rekord što se mene tiče po broju sati provedenoj u nekoj čistoj singleplayer igri. Baš sam se izguštao 100% je tu, mislim da neću davati 300kn za season pass, ionako sam se izigrao dolazi Battlefield V, dosta je Assasina do idućeg nastavka :) 

Moj PC  
5 0 hvala 2
9 godina
offline
Assassin’s Creed Odyssey

Htio bih vas samo obavijestiti da AC Odyssey možete skinut na skidrowreloaded stranici, CPY tim ju je krekirao...

Moj PC  
2 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Assassin’s Creed Odyssey

Probao sam taj crak version, odigrao prvi otok i odlucio kupiti igru, bila je sada za black friday kupiti za 40e na Uplay.

 

Igra je cistih 9/10, igra koja mi vraca vijeru u devse, igra koja je sve ono sto nije valjalo u Originsu popravila. Origins mi je sav "all over the place", nekako neslozen, ova igra je kao bonbona, grind je integriran u igru tako da ga se ne osjeti, na lvl 22 sam i ne mogu se nacuditi koliko je dobra igra. Imam potrebu da pohvalim devse sto su imali hrabrosti da izbace stit iz igre, jedna od prvih stvari na koje pomislimo kada pomislimo na anticku grcku je stit, ali oni su ga nisu stavili u igru i svaka cast im na tome, implementacija istog nije bila bas naj sretnija u Originsu. Igra izgleda odlicno, full open world, bez ucitavanja,  mozete ici gdje hocete, grafika i atmosfera na razini, igra je bug free. Ono sto bih pohvali je sistem placenika i jos neke stvari, da sada ne radim spoilere, svijet je ziv, ma odlicno uradjeno. Combat sa ovim skilovima je za klasu bolji od combata u Orignsu, nista spektakularno, ali zabavno. Bow je isto preradjen i puno bolje je to ovdije sa skilovima, nego u Origisnu sa raznim vrstama lukova. Ono kada slucajno zapalite strijelu dok ste na tornju u sred noci kraj vatre pa vas onda neprijatelji spotaju i tako neki detalji su stvarno odlicni. Brodovi su dobro odradjeni, kada u sred noci putujete kroz otocija i vidite svjetala po otocima, odlicno, atmosfericno. Puno pozitivnih stvari ima u igri. Ako bih trazio neke zamjerke to je onda tezina, volio bih da ima tezina na kojoj ti neprijatelji rade dmg kao sto rade na najtezoj tezini, ali da i ti njih ubijes u 2-3 udarca, to bi bilo bas po mojoj mjeri, ne volim ove sponge igre. Druga stvar koju bih volio je su glasovi ljudi u igri na tecnom emerickom engleskom, a ne ovaj grcki engleski, to mi je iz nekog razloga turn off i malo mi ubija atmosferu, imam osijecaj da su svi stranci jedni drugima i da ne znaju dobro svoj jezik. Mogli su napraviti voice na starogrckom i onda staviti engleske titlove. Sve u svemu preporuka za odigrati, jedna od najboljih igara u serijalu i jedna od najboljih open world igara koje sam odigrao, malo pre arkadna za moj ukus, ali odlicno napravljena.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice