Assassin’s Creed Valhala

poruka: 604
|
čitano: 148.168
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
BeLLicus kaže...

Ne znam da kupim igru cijelu ili da se pretplatim na ubisoft+, 48 eura me iziđe sa popustom cijela igra. Imam sve dijelova Assasina od prvog do zadnjeg i zaista mi je drag taj serijal. Ovako da dam 15 eura igra mi je u vlasništvu 30 dana i to je to, a doći će i DLCovi kasnije itd... 

meni pase ovih 15 eura jer cu je vjerojatno samo jednom i odigrat, a onda kasnije kad izadu sve stvari uzet nekakav complete edition. jedino ako mi igra ne bude prelosa, onda cu vjerojatno samo jednom igrat i to je to. u svakom slucaju odlicna cijena za ono sto cu dobit

 

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 18:14 (Obi Wan).
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...
BeLLicus kaže...

Ne znam da kupim igru cijelu ili da se pretplatim na ubisoft+, 48 eura me iziđe sa popustom cijela igra. Imam sve dijelova Assasina od prvog do zadnjeg i zaista mi je drag taj serijal. Ovako da dam 15 eura igra mi je u vlasništvu 30 dana i to je to, a doći će i DLCovi kasnije itd... 

meni pase ovih 15 eura jer cu je vjerojatno samo jednom i odigrat, a onda kasnije kad izadu sve stvari uzet nekakav complete edition. jedino ako mi igra ne bude prelosa, onda cu vjerojatno samo jednom igrat i to je to. u svakom slucaju odlicna cijena za ono sto cu dobit

 

 Da poznavajuci ubisoft za godinu dana će igra biti 30 eura complete edition  tj gold edition jel... Hm ne znam nisam pametan. Za 15 eura se dobije ultmate edition i neke fine stvarčice https://prnt.sc/va9gaq 

9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
BeLLicus kaže...
Obi Wan kaže...
BeLLicus kaže...

Ne znam da kupim igru cijelu ili da se pretplatim na ubisoft+, 48 eura me iziđe sa popustom cijela igra. Imam sve dijelova Assasina od prvog do zadnjeg i zaista mi je drag taj serijal. Ovako da dam 15 eura igra mi je u vlasništvu 30 dana i to je to, a doći će i DLCovi kasnije itd... 

meni pase ovih 15 eura jer cu je vjerojatno samo jednom i odigrat, a onda kasnije kad izadu sve stvari uzet nekakav complete edition. jedino ako mi igra ne bude prelosa, onda cu vjerojatno samo jednom igrat i to je to. u svakom slucaju odlicna cijena za ono sto cu dobit

 

 Da poznavajuci ubisoft za godinu dana će igra biti 30 eura complete edition  tj gold edition jel... Hm ne znam nisam pametan. Za 15 eura se dobije ultmate edition i neke fine stvarčice https://prnt.sc/va9gaq 

ja sam primarno odlučio uplay+ jer mi je mjesec dana igranja itekako dosta. ne vjerujem da će mi se dati igrati više od toga, ako bude onda super, al ne vjerujem baš. volio sam i origins i odyssey, al mi nakon 60-70 sati bude dovoljno

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 0:29 (Cansee).
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
BeLLicus kaže...
Obi Wan kaže...
BeLLicus kaže...

Ne znam da kupim igru cijelu ili da se pretplatim na ubisoft+, 48 eura me iziđe sa popustom cijela igra. Imam sve dijelova Assasina od prvog do zadnjeg i zaista mi je drag taj serijal. Ovako da dam 15 eura igra mi je u vlasništvu 30 dana i to je to, a doći će i DLCovi kasnije itd... 

meni pase ovih 15 eura jer cu je vjerojatno samo jednom i odigrat, a onda kasnije kad izadu sve stvari uzet nekakav complete edition. jedino ako mi igra ne bude prelosa, onda cu vjerojatno samo jednom igrat i to je to. u svakom slucaju odlicna cijena za ono sto cu dobit

 

 Da poznavajuci ubisoft za godinu dana će igra biti 30 eura complete edition  tj gold edition jel... Hm ne znam nisam pametan. Za 15 eura se dobije ultmate edition i neke fine stvarčice https://prnt.sc/va9gaq 

ja sam primarno odlučio uplay+ jer mi je mjesec dana igranja itekako dosta. ne vjerujem da će mi se dati igrati više od toga, ako bude onda super, al ne vjerujem baš. volio sam i origins i odyssey, al mi nakon 60-70 sati bude dovoljno

 Ja sam ipak uzeo cijelu igru. 48 eura me ispalo sa kodom od ubisofta 20% popusta. 4 tjedna prođe brzo a igra je sigurno masivna. A dolaze jako dva dobra DLCa sa Irskom i Parisom kasnije pa onda samo uzeti season pass. Igra mi se baš sviđa i već po trailerima taj svijet mi je baš pogođen. Baš onako mračnije srednjovjekovno. Grčka je dosta šarena bila. Ma rekoh kad već imam sve dijelove neka bude i ovaj neću propasti za 30 eura više.

9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
BeLLicus kaže...
Cansee kaže...
BeLLicus kaže...
Obi Wan kaže...
BeLLicus kaže...

Ne znam da kupim igru cijelu ili da se pretplatim na ubisoft+, 48 eura me iziđe sa popustom cijela igra. Imam sve dijelova Assasina od prvog do zadnjeg i zaista mi je drag taj serijal. Ovako da dam 15 eura igra mi je u vlasništvu 30 dana i to je to, a doći će i DLCovi kasnije itd... 

meni pase ovih 15 eura jer cu je vjerojatno samo jednom i odigrat, a onda kasnije kad izadu sve stvari uzet nekakav complete edition. jedino ako mi igra ne bude prelosa, onda cu vjerojatno samo jednom igrat i to je to. u svakom slucaju odlicna cijena za ono sto cu dobit

 

 Da poznavajuci ubisoft za godinu dana će igra biti 30 eura complete edition  tj gold edition jel... Hm ne znam nisam pametan. Za 15 eura se dobije ultmate edition i neke fine stvarčice https://prnt.sc/va9gaq 

ja sam primarno odlučio uplay+ jer mi je mjesec dana igranja itekako dosta. ne vjerujem da će mi se dati igrati više od toga, ako bude onda super, al ne vjerujem baš. volio sam i origins i odyssey, al mi nakon 60-70 sati bude dovoljno

 Ja sam ipak uzeo cijelu igru. 48 eura me ispalo sa kodom od ubisofta 20% popusta. 4 tjedna prođe brzo a igra je sigurno masivna. A dolaze jako dva dobra DLCa sa Irskom i Parisom kasnije pa onda samo uzeti season pass. Igra mi se baš sviđa i već po trailerima taj svijet mi je baš pogođen. Baš onako mračnije srednjovjekovno. Grčka je dosta šarena bila. Ma rekoh kad već imam sve dijelove neka bude i ovaj neću propasti za 30 eura više.

 

ma i to je skroz ok. Jedino što si uzeo samo osnovnu igru, a Irska i Francuska su u season passu

 

u međuvremenu ja se jebem sa užasnim ubisoft supportom. Znači katastrofa. Sinoć sam uredno kupio supskirpciju na uplay+ sa svog accounta, i kaže mi thank you, sve super, krenio skidati WD legion, danas ujutro dođem igra skinuta, ali mi piše da je ne mogu igrati jer nemam supskripciju. Gledam šta sad koji k... Odem na aplikaciju banke i vidim uredno skinuto 105 kn. odem na glupi support i jebavam se s time i pokušavam im poslati poruku, ali iz nekog razloga ne mogu odabrati o kojoj se igri radi i samim time ne mogu doći do supporta. Znači katastrofa jebena. A u kompu nova grafička i hoću isprobati kako to izgleda, kad ono šipak

9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

Ti si čak morao dobiti WD Legion sa novom grafom. Traje ta promocija od strane Nvidie tko kupi ampere dobije kod za igru.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

 

u međuvremenu ja se jebem sa užasnim ubisoft supportom. Znači katastrofa. Sinoć sam uredno kupio supskirpciju na uplay+ sa svog accounta, i kaže mi thank you, sve super, krenio skidati WD legion, danas ujutro dođem igra skinuta, ali mi piše da je ne mogu igrati jer nemam supskripciju. Gledam šta sad koji k... Odem na aplikaciju banke i vidim uredno skinuto 105 kn. odem na glupi support i jebavam se s time i pokušavam im poslati poruku, ali iz nekog razloga ne mogu odabrati o kojoj se igri radi i samim time ne mogu doći do supporta. Znači katastrofa jebena. A u kompu nova grafička i hoću isprobati kako to izgleda, kad ono šipak

 Imam isti problem sa tim govnom od servisa. Cekam odgovor vec 2 dana i nista... Javi dal si rijesio problem...

11 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Kako se cini i AC novi i WD su na nextgen konzolama upscale 4k,Ubisoft je bas banana jer je WD i na pcu ispao neoptimizirani kaos.

Nikad se oni nece promjenit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
MEGATAMA kaže...

Kako se cini i AC novi i WD su na nextgen konzolama upscale 4k,Ubisoft je bas banana jer je WD i na pcu ispao neoptimizirani kaos.

Nikad se oni nece promjenit.

 

Za PS5 su potvrdili da ce biti upscale 4k ali Xbox Series X bi mogao biti u native 4k. Ali to je Ubisoft pa se najbolje jos strpiti 10 dana da budemo sigurni.

 

"Today, we got an updated answer with some very good news for anyone purchasing an "Xbox Series X" In a press release, Ubisoft stated that "On Xbox Series X, Assassin's Creed Valhalla will run at 60 FPS in full 4K resolution."

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 21:27 (azzie).
11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
azzie kaže...
MEGATAMA kaže...

Kako se cini i AC novi i WD su na nextgen konzolama upscale 4k,Ubisoft je bas banana jer je WD i na pcu ispao neoptimizirani kaos.

Nikad se oni nece promjenit.

 

Za PS5 su potvrdili da ce biti upscale 4k ali Xbox Series X bi mogao biti u native 4k. Ali to je Ubisoft pa se najbolje jos strpiti 10 dana da budemo sigurni.

 

"Today, we got an updated answer with some very good news for anyone purchasing an "Xbox Series X" In a press release, Ubisoft stated that "On Xbox Series X, Assassin's Creed Valhalla will run at 60 FPS in full 4K resolution."

 https://www.dsogaming.com/news/assassins-creed-valhalla-watch-dogs-legion-in-native-4k-only-on-pc-not-on-next-gen-consoles/

11 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Ali kako god Valhallu cu kupit za PC,prijasnje Origin i Odyssey sam kupio za ps4,xbox i pc ali ovaj nastavak samo za pc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

Eto kao sto rekoh to je Ubisoft , a nista mozda mozda sljedeca generacija konzola dobije native 4k60fps , ali sumnjam...

9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Sova kaže...

 

u međuvremenu ja se jebem sa užasnim ubisoft supportom. Znači katastrofa. Sinoć sam uredno kupio supskirpciju na uplay+ sa svog accounta, i kaže mi thank you, sve super, krenio skidati WD legion, danas ujutro dođem igra skinuta, ali mi piše da je ne mogu igrati jer nemam supskripciju. Gledam šta sad koji k... Odem na aplikaciju banke i vidim uredno skinuto 105 kn. odem na glupi support i jebavam se s time i pokušavam im poslati poruku, ali iz nekog razloga ne mogu odabrati o kojoj se igri radi i samim time ne mogu doći do supporta. Znači katastrofa jebena. A u kompu nova grafička i hoću isprobati kako to izgleda, kad ono šipak

 Imam isti problem sa tim govnom od servisa. Cekam odgovor vec 2 dana i nista... Javi dal si rijesio problem...

 

katastrofa, baš su govno, ali bit će ok. Kontaktirao sam podršku preko chata (jedva uspio) čekao 20ak minuta da mi se jave. Objasnili su mi da je sve bilo uredu s moje strane, ali da je kod njih nešto odbilo narudžbu i da se taj novac vraća nazad meni, al je kao problem što je vikend pa ne može prije ponedjeljka zbog banke.

16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...

 

katastrofa, baš su govno, ali bit će ok. Kontaktirao sam podršku preko chata (jedva uspio) čekao 20ak minuta da mi se jave. Objasnili su mi da je sve bilo uredu s moje strane, ali da je kod njih nešto odbilo narudžbu i da se taj novac vraća nazad meni, al je kao problem što je vikend pa ne može prije ponedjeljka zbog banke.

sad kad ovo procitam uopce mi se ne uzima taj uplay+.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...

 

katastrofa, baš su govno, ali bit će ok. Kontaktirao sam podršku preko chata (jedva uspio) čekao 20ak minuta da mi se jave. Objasnili su mi da je sve bilo uredu s moje strane, ali da je kod njih nešto odbilo narudžbu i da se taj novac vraća nazad meni, al je kao problem što je vikend pa ne može prije ponedjeljka zbog banke.

sad kad ovo procitam uopce mi se ne uzima taj uplay+.

 

uopće te ne krivim, ja sam poludio. i sad imam novu grafičku a ne mogu je isprobati sa nečim baš novim, i tako će otići cijeli vikend

16 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

sad kad ovo procitam uopce mi se ne uzima taj uplay+.

 Niti nemoj, samo se bezveze zivciras. Na mailove nitko ne ogovara danima, a chat dobiti je lutrija.

16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

mozda se stanje popravi do izlaska valhalle. bar se nadam 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...

mozda se stanje popravi do izlaska valhalle. bar se nadam 

 Nije ovo od jučer.

Ovo je servis sa 15 igara, vama trenutno interesantan jer gledate za 100kn odigrat novu igru. Realno - ne znam kako se njima to teoretski može isplatit. Pa maltene imaju AC i Far Cry. Watch dogs... to mi onako, nije vrijedno spomena. Osim Odissey ni AC, a Far Cry znam premalo.

Mislim da nisam jedini, te da večina koja uopće razmatra ovaj servis, to čini upravo radi FC6 ili Valhalla-e.

Drugim riječima to je servis koji u startu nije pretjerano isplativ... a tako izgleda i support.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 23:48 (Rhodin).
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Kužim ja to, samo mi nije jasno čemu onda uopće ponuda? Zašto su to stavili ako mi ne žele uzeti novac? Osim toga to im je samo na PCu, ne važi za konzole, kužim da im je cilj da ti barem uzmu tih 15 eura, pogotovo jer te imaju na lancu ako ne stigneš odigrat moraš opet platit.
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Rhodin kaže...
Obi Wan kaže...

mozda se stanje popravi do izlaska valhalle. bar se nadam 

 Nije ovo od jučer.

Ovo je servis sa 15 igara, vama trenutno interesantan jer gledate za 100kn odigrat novu igru. Realno - ne znam kako se njima to teoretski može isplatit. Pa maltene imaju AC i Far Cry. Watch dogs... to mi onako, nije vrijedno spomena. Osim Odissey ni AC, a Far Cry znam premalo.

Mislim da nisam jedini, te da večina koja uopće razmatra ovaj servis, to čini upravo radi FC6 ili Valhalla-e.

Drugim riječima to je servis koji u startu nije pretjerano isplativ... a tako izgleda i support.

meni se za tih 15€ itakoko isplati. prvo, ac igre nisu poznate po nekom replayability-ju. jednom kad prijedes, tesko da ces je igrat ponovno jer naprosto nece se nista drasticno promijenit. govorili su u odyssey-u kako je player choice bitan, na kraju je ispalo da nije ili je bilo bitno jako malo. za valhallu govore da ce ga bit ali sam skeptican. zivi bili pa vidjeli. drugo, ako u prosjeku igram 5 sati na dan, a igram sigurno, nekad i cak i vise, al pretpostavimo da je 5 sati prosjek, to znaci da mi je gametime u 30 dana 150 sati sto je vise nego dovoljno da prijedem igru jednom, ako ne i dva puta. trece, sa financijske strane, ako daju ultimate edition koji kosta 110€, visestruko stedim da je uzmem kako inace ljudi kupuju igre. pa i na kraju kad izade ultimate edition sa svim dlc stvarima, opet stedim jer ce vjerojatno bit nekakav sale za 30-45€ tako da opet dobijam kako god okrenem.

naravno, problem je samo u stvarima koje kolege imaju, a to bi se mozda moglo rijesit za 10 dana.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Ma u pravu si, ja samo drugačije gledam na te servise.

Recimo Playstation now ili Game pass mi donekle imaju smisla, PS sve igre ili večinu ps3, ps4, moš igrat na PC, uživaš.

Gamepass ima svašta nešto na sevi.

Uplay+ ima stare i prastare igre od Ubisofta, one najbolje su se mogle kzpit za 2-3$ komoletne, svodi se na 2 nova naslova koji izlaze, možda do 15ak interesantnih koje do sada nemaš iz nekog razloga, a zanimali su te.

Umjesto da servis umre, ovakve akcije ga održavaju na životu. Kratkoročno, vama je super, jer day one igrate igru za 15$ , neki i dvije.

Dugoročno, ako ovakvi servisi zažive... strah me posljedica.

 

Bojim se da je to budućnost koju ne možemo izbjeć, jer puno ljudi ovo smatra dobrim dealom.

Večina njih neće uspjet odigrat u mjesec dana, uzet će dva, dio zaboravit otkazat, sigurnih 3, kad dođu dlc još jednom mjesec-dva ovisno u kojem trenutku uzmu dalje...

Taj čas si na 45-60$ i mogo si se strput koji mjesec, kupit si igru.

 

Ja osobno stignem igru mjesečno odigrat, možda dvije ako su manje. Al ak ju kupim, teoretski mi ju i klinci kasnije mogu igrat.

 

Ne znam... izbjegavam ove servise koliko mogu, mislim da ću to raditi dokle ide.

Valhalla mi je relativno napeta, WD sigurno ne, al jedno je sigurno, do 10.12. ju neću završiti, onda dolazi CyberPunk, znači nastavio bi u siječnju ili veljači, onda se moguće ne bi sjećao di sam stao, počeo iznova...

Sve to samo diže ukupne troškove i lako vidim da me u zbroju dođe jednako ili više subscription model, a sve jer sam morao igrat day one.

 

AC i opčenito Ubisoft igre meni nisu toliko napete.

Pogotovo što Valhala u startu izgleda loše i bugovito i mislim da bi plaćao servis da čekam patcheve, ili se patio sa bugovima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 9:38 (Rhodin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

sad sam nešto podnio na Epic support, neko pitanje za kupon, znači support im je nekoliko letvica iznad ubisoftovog i po dostupnosti i brzini i jednostavnosti korištenja

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Rhodin kaže...

Ma u pravu si, ja samo drugačije gledam na te servise.

Recimo Playstation now ili Game pass mi donekle imaju smisla, PS sve igre ili večinu ps3, ps4, moš igrat na PC, uživaš.

Gamepass ima svašta nešto na sevi.

Uplay+ ima stare i prastare igre od Ubisofta, one najbolje su se mogle kzpit za 2-3$ komoletne, svodi se na 2 nova naslova koji izlaze, možda do 15ak interesantnih koje do sada nemaš iz nekog razloga, a zanimali su te.

Umjesto da servis umre, ovakve akcije ga održavaju na životu. Kratkoročno, vama je super, jer day one igrate igru za 15$ , neki i dvije.

Dugoročno, ako ovakvi servisi zažive... strah me posljedica.

 

Bojim se da je to budućnost koju ne možemo izbjeć, jer puno ljudi ovo smatra dobrim dealom.

Večina njih neće uspjet odigrat u mjesec dana, uzet će dva, dio zaboravit otkazat, sigurnih 3, kad dođu dlc još jednom mjesec-dva ovisno u kojem trenutku uzmu dalje...

Taj čas si na 45-60$ i mogo si se strput koji mjesec, kupit si igru.

 

Ja osobno stignem igru mjesečno odigrat, možda dvije ako su manje. Al ak ju kupim, teoretski mi ju i klinci kasnije mogu igrat.

 

Ne znam... izbjegavam ove servise koliko mogu, mislim da ću to raditi dokle ide.

Valhalla mi je relativno napeta, WD sigurno ne, al jedno je sigurno, do 10.12. ju neću završiti, onda dolazi CyberPunk, znači nastavio bi u siječnju ili veljači, onda se moguće ne bi sjećao di sam stao, počeo iznova...

Sve to samo diže ukupne troškove i lako vidim da me u zbroju dođe jednako ili više subscription model, a sve jer sam morao igrat day one.

 

AC i opčenito Ubisoft igre meni nisu toliko napete.

Pogotovo što Valhala u startu izgleda loše i bugovito i mislim da bi plaćao servis da čekam patcheve, ili se patio sa bugovima.

ja jos uvijek imam taj luksuz gdje mogu igrat svaki dan po nekoliko sati, zato mi je ovo dobar deal. ekipa koja nema vremena, koja tu i tamo odigra par sati tjedno (ne dnevno), pa njima je bolje kupit cijelu igru. dugorocno se to svede na istu cijenu. dakle, u ovom slucaju profitiras samo kratkorocno. a to sta govoris da ljudi uzimaju ovo radi par igara, tako je. tu bi se slozio. apsolutno nema smisla uzimat ovu uslugu jer vecina igara nikoga ne zanima, sve su to stariji naslovi koje mozes uzeti za neku sicu. s duge strane, novije stvare se, bar sto se mene tice, isplate samo tako. u mom slucaju to je jedan naslov.

bugovi su problem, narocito gamebreaking. uvijek postoji sansa da ces morat cekat dok ne izbace patch koji ce popravit takve stvari. to je naravno rizik koji moras prihvatit u ovoj situaciji i nadat se da takvih problema nece bit. naprosto nema drugog rjesenja. medutim, veci problem od bugova, bar koliko vidim po iskustvima, je support za ovaj servis.

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

isprike na duplom postu, al zanima me je li istina da sa uplay+ moguce igrati ac valhalla par dana prije sluzbenog releasa? to mi je negdje ostalo u sjecanju da igre na tom servisu postaju dostupne malo prije. jel netko moze ovo potvrdit?

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 16:46 (Obi Wan).
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

Ne. To je moguće samo kod EA i njihovih igara. Na uplayu igras kad ne realise i to je to.

16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...

 

Sova kaže...

 ekipa, jel se itko javio sa uplay+? ima li kakvih novosti?

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 18:19 (Obi Wan).
9 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...

 

Sova kaže...

 ekipa, jel se itko javio sa uplay+? ima li kakvih novosti?

 

ma ništa kod mene. katastrofa. s tim da može biti i da banci treba dan ili dva radna dana da to obrade i šta ti ja znam. Kad ti uzimaju lovu zgrabe je u sekundi. Kad ti vraćaju kao da šalju golubom pismonošom. S tim da očito ubisoft nije sposoban ni uzeti lovu

16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...

 

Sova kaže...

 ekipa, jel se itko javio sa uplay+? ima li kakvih novosti?

 

ma ništa kod mene. katastrofa. s tim da može biti i da banci treba dan ili dva radna dana da to obrade i šta ti ja znam. Kad ti uzimaju lovu zgrabe je u sekundi. Kad ti vraćaju kao da šalju golubom pismonošom. S tim da očito ubisoft nije sposoban ni uzeti lovu

 a cekaj, trazio si povrat sredstava ili je ubisoft odlucio da ti vrati pare nazad?

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
Obi Wan kaže...
Cansee kaže...

 

Sova kaže...

 ekipa, jel se itko javio sa uplay+? ima li kakvih novosti?

 

ma ništa kod mene. katastrofa. s tim da može biti i da banci treba dan ili dva radna dana da to obrade i šta ti ja znam. Kad ti uzimaju lovu zgrabe je u sekundi. Kad ti vraćaju kao da šalju golubom pismonošom. S tim da očito ubisoft nije sposoban ni uzeti lovu

 Ne znam što ti reć na ovo, meni nije prošla transakcija na Kinguinu, rezervacija se vratila u banku u roku 30-45 minuta, u noći, nisam morao ni pisat. E, sad, refundacija, otom-potom, ali smiješno je da traje toliko.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

 

Sova kaže...

 ekipa, jel se itko javio sa uplay+? ima li kakvih novosti?

 Ma kakvi, ne odgovaraju na mailove, ne javljaju se na chat. Katastorfa od supporta...

Vidim da im je pun forum ekipe koja se zali, ali Ubi to ne jebe, samo zakljucaju forum. I tako vec cetvrti dan niti para niti igre

 

Ako ti se bas igra, kupi igru, stedi zivce.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 19:02 (Sova).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice