Assassin’s Creed Valhala

poruka: 604
|
čitano: 148.050
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Ja se doslovno divim svima vama koji uspijete igru završit 100%. Ja kad završim neću vjerovatno imat ni 20%, a level će biti 100 😄

Evo imam slučaj sad sa jednim misterijem kad treba popit elixir i onda završite u onoj špilji u vodi i izađete na površinu. Evo ja se više ne znam vratit da završim mistery. Gledam na jutubu, likovi koriste fast travel do neke točke, naravno dio nije ni prikazan, i to nema veze s vezom. Fala bogu izgubio već sat vremena na tu glupost.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 12:32 (foofajter).
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
foofajter kaže...
Ja se doslovno divim svima vama koji uspijete igru završit 100%. Ja kad završim neću vjerovatno imat ni 20%.

Evo imam slučaj sad sa jednim misterijem kad treba popit elixir i onda završite u onoj špilji u vodi i izađete na površinu. Evo ja se više ne znam vratit da završim mistery. Gledam na jutubu, likovi koriste fast travel do neke točke, naravno dio nije ni prikazan, i to nema veze s vezom. Fala bogu izgubio već sat vremena na tu glupost.


Ja sam baš lagano izašao. Mysteriji te ne vode za ruku pa zna biti malo teže, ali ima hrpa guideova na netu, par puta sam morao tražiti pomoć. A 100% nikad neću imati radi onog glupog slaganja kamenja, pretjerali su s tim.

 

Čekaj onda Jotunheim, tamo ima špilja koje su illusioni pa mijenjaju raspored :)

Baš me oduševio taj Jotunheim, odlična mapa sa odličnim forama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
online
Assassin’s Creed Valhala

malo ću offtopičariti, pošto je ova najaktivnija Ubisoft tema ovdje mi je ok staviti vijest

 

Ubisoft je maloprije objavio da u suradnji sa Lucasfilm Games radi na novoj Star Wars open world, story driven igri. 

Sljedeću Star Wars igru radit će Ubisoft, bit će otvorenog svijeta | HCL.hr

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala

 

I dalje ne mogu završiti quest u Asgardu s kravom. A ni pol achievementa mi nije aktivirao koje je trebao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Bitanga kaže...

 

I dalje ne mogu završiti quest u Asgardu s kravom. A ni pol achievementa mi nije aktivirao koje je trebao.

 Taj quest u Asgardu sam riješio bez problema. Jednu po jednu prepreku uklonio i pomaknuo sve s puta. Čekao da izađe iz jednog pregrađenog dijela u drugi i kad se razbije ograda samo pratio do neke litice i tamo završi quest.

 

A ovo za Achievemente, da, primijetio sam kod sebe da nedostaje isto nekih stvari (Complete Cent arc, i još neki arc i tak par stvari) Ostalo se otključalo.

 

I dalje nisu ribe popravili :-(

Senior IT Consultant
15 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
GreenDevil kaže...
Bitanga kaže...

 

I dalje ne mogu završiti quest u Asgardu s kravom. A ni pol achievementa mi nije aktivirao koje je trebao.

 Taj quest u Asgardu sam riješio bez problema. Jednu po jednu prepreku uklonio i pomaknuo sve s puta. Čekao da izađe iz jednog pregrađenog dijela u drugi i kad se razbije ograda samo pratio do neke litice i tamo završi quest.

 

A ovo za Achievemente, da, primijetio sam kod sebe da nedostaje isto nekih stvari (Complete Cent arc, i još neki arc i tak par stvari) Ostalo se otključalo.

 

I dalje nisu ribe popravili :-(

 

Meni se krava zaustavila na pol puta i tamo uvijek stoji kad god dođem i što god napravim.

Da, i kod mene Cent Arc i još par arcova mi nije checkirao, plivanje s konjem i sl. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 9:32 (Bitanga).
11 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Nisam igrao neko vrijeme i sad vidim da je dosao patch i drago mi je da mogu rec da su digli performanse,jedina lokacija u igri gdje je mogla otic ispod gsync praga od 48fps sada se vrti 56fps i meni je naravno 60fps smooth uz gsync.

Odlicno iako je tako ili bolje trebalo bit day one.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Jel igra dosla na ono trziste....na nekim stranicama stoji da je

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

Bilo je dobro par dana i evo danas me pocela konstantno izbacivat iz igre  (jogurt verzija)

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 22:52 (lmutak).
15 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
lmutak kaže...

Bilo je dobro par dana i evo danas me pocela konstantno izbacivat iz igre  (jogurt verzija)

 
Kako to, kako to?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Može pomoć ako netko zna. Nakon što sam završio vinland i vratio se u englesku gdje god da odem eivor počinje ponavjati rečenice iz glowecesterscirea iz zadatka sa dead norse wariorom. I sad to max iritira, gdje god da se u engleskoj snimim pinavlha mi razgovor sa onim klincem što je ukrao sjekiru. Radi se o ps4. Ako se vratim u vinland nema toga niti ako odem u norvešku
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 20:58 (Dudo17).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Prije 5 dana došao DLC Wraith of the Druids, igra netko? Ja sam upravo završio, radnja te vodi u Irsku koja je predivna, dodali su neke nove fine stvari i elemente u igri. Ja kao ja sam komplentirao DLC 100% i istražio svaki kutak Irske lootao sve, priča iz DLC ono čist okej ništa posebno, loviš članove Druidskog kulta, pomažeš kralju ujediniti Irsku i tako. Finih 15 sati zabave, uff ovaj mjesec je baš napet kupujem igru za igrom. Sad je na redu Days Gone.

 

 

Par screenshotova iz Irske... 

 

https://www.flickr.com/photos/191008730@N02/51185215294/in/dateposted-public/

 

https://www.flickr.com/photos/191008730@N02/51185215834/in/dateposted-public/

 

https://www.flickr.com/photos/191008730@N02/51185511305/in/dateposted-public/

 

https://www.flickr.com/photos/191008730@N02/51185511605/in/dateposted-public/

 

https://www.flickr.com/photos/191008730@N02/51183750732/in/dateposted-public/

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
BeLLicus kaže...

Prije 5 dana došao DLC Wraith of the Druids, igra netko? Ja sam upravo završio, radnja te vodi u Irsku koja je predivna, dodali su neke nove fine stvari i elemente u igri. Ja kao ja sam komplentirao DLC 100% i istražio svaki kutak Irske lootao sve, priča iz DLC ono čist okej ništa posebno, loviš članove Druidskog kulta, pomažeš kralju ujediniti Irsku i tako. Finih 15 sati zabave, uff ovaj mjesec je baš napet kupujem igru za igrom. Sad je na redu Days Gone.

 

 

Par screenshotova iz Irske... 

 

https://www.flickr.com/photos/191008730@N02/51185215294/in/dateposted-public/

 

https://www.flickr.com/photos/191008730@N02/51185215834/in/dateposted-public/

 

https://www.flickr.com/photos/191008730@N02/51185511305/in/dateposted-public/

 

https://www.flickr.com/photos/191008730@N02/51185511605/in/dateposted-public/

 

https://www.flickr.com/photos/191008730@N02/51183750732/in/dateposted-public/

igra mi se valhalla (ponovno) ali bih radije pricekao da izadu sve dlc gluposti pa tek onda kupio igru kao nekakav ultimate/goty edition...

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala

bijase to cetvrtak, 26.11.2020. godine kada sam prvi put odigrao i presao ac valhallu. tada sam napisao i poduzi review (ako koga zanima, stranica 17 #samoreklama is a thing) u kojem sam iznio svoje dojmove o igri. prije dva mjeseca pisem kako mi se igra valhalla (ne znam ni ja zasto, nisam mogao odolit, puklo me) i igrom sucaja zalomi se "complete" edition, u ovom slucaju cini mi se da je bio gold edition (base game + season pass) za 60 dolara pa rekoh sebi ajd da ga kupim, cini mi se dobra cijena. jos nacujem da izlazi drugi dlc na ljeto (siege of paris) pa cu se taman dokenjkat do kraja igre, a da mi je jos koliko/toliko friska jer mi se ne da uzimat ultimate edition preko ubisoft + (jer ne vjerujem da cu u mjesec dana uspjet sve odirat). s obzirom da je conteta dosta dodano, a temeljem onog sto sam pisao, zivo me zanimalo je li se sta promijenilo na bolje, a mozda i na gore. pa eto, proslo je 8 mjeseci, a usput da malo temu ozivim.

 

prva stvar koju sam vidio je transmog opcija. bas super stvar, mogu imat item koji hocu (za oruzja bar da su iz iste "klase") ali mijenjam izgled. druga stvar, mogu vaditi rune iz armora kad god hocu za razliku od prije gdje su se rune vadile tako da ih se prebacivalo u drugo oruzje. kad vec govorim o runama, jako malo runa imam koju se last tier, odnosno greater verzija. mozda da su napravili nekakav shirne, iliti sistem gdje se lesser rune mogu pretvarati u greater verziju, al ovako je to sve poprilicno bezveze jer se u inventoryju stvorio ogroman clutter pustih runa koje nikad u zivotu necu koristit. ova prica o runama me dovodi do price sa statovima. u nacelu je ovo nekakav rpg i trebao bih vidjeti nekakav utjecaj pojedinih elemenata na statove. u principu tom segmentu nisu nista napravili. ni dan danas ne znam sto se dogodi kad dodam runu critical chance, odnosno kako ona utjece ne cjelokupne statove. isto vrijedi za armor set bonuse. na jednom armoru stoji "additional increase to attack and armor. ok, al koliki je taj increase? koliko posto? poprilicno tupavo i nevjerojatno. na kraju sam nonstop bio u raven clan armoru, nekako mi je bio najbolji po izgledu, a za armor set bonuse nisam uopce mario. na kraju krajeva, sve skill points otkljucas i toliko si op da ti taj armor set bonus uopce vise nista ne znaci. a kad vec pricam o skillovima, pametno su napravili sto su otkrili glavne skillove u skill tree segmentu. prije se nista zivo nije moglo vijedti, doslovno si napamet ciljao sto uzimas.

 

river raids me ugodno iznenadio. jedan do boljih segmenata igre (raiding) dodatno je prosiren sa nekakvim mini questom u cilju skupljanja unique armora sa dodatnim abilities. super stvar zaista.

 

ekspanzija je dodala novu mapu (sa 4 regije). prica je nista ekstra, nisam niti previse ocekivao. ono sto je bilo dobro je outpost sistem. prvo, imas razloga raditi upgrades, drugo mozes na neki nacin farmati silver kroz materijale koje dobijas. uz to, dodano je dosta novih armor setova i novi weapon (scythe) koji mi iskreno nije sjeo pa ga nisam niti previse koristio. sve u svemu pristojna ekspanzija.

 

konacno, tu je mastery challenge. sto se mene tice ok stvar, produzuje dugotrajnost igre kroz te ponovne pokusaje ali zaista neki challenges su ajme majko, pogotovo stealth. stealth je poprilicno los u igri, nekad te detektiraju sa 20 kilometara, a nekad te na jedan centimetar ne vide. tko voli nek izvoli. nisam se puno tu zadrzao, neke sam challenges probao dogurati do golda ali kasnije me zaista nije bilo briga, samo da odradim taj nekakav story i idemo dalje.

 

sve u svemu ok stvari su dodane. odredeni aspekti su poboljsani, medutim i dalje ostaju neke djecje bolesti koje base game ima koje se ili ne mogu ispraviti ili koje developeri ne zele ispraviti. sad cekam drugu ekspanziju + dodatni river raid. dolazi kroz ljeto, mozda cak za koji tjedan.

 

 

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.7.2021 20:27 (Obi Wan).
16 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Jesu popravili AI?

Kada je igra izašla to je bio užas!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
doktor1 kaže...

Jesu popravili AI?

Kada je igra izašla to je bio užas!

AI je isti kao sto je bio i na izlasku

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Bio je nedavno popust pa sam uzeo i season pass...utukao u osnovu igru 110 sati, kad stignem ide ekspanzija a pa onda druga ekspanzija kad stigne, bit će dosta novog sadržaja. 

Igra mi je odlična.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.7.2021 9:23 (forumaš).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Nakon platina Originsa i Odysseya reko idem i ovu ... 140 sati, stvarno sam uživao, riješio ekspanziju, završio glavni quest, ali od platine ništa. Zašto? Sa zadnjim updateom onemogućili drop suppliesa iz običnih chestova tako da ne mogu upgreadat Rawensthorpe na level 6. Najgluplji achivment ali ne mere

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
stiffler13 kaže...

Nakon platina Originsa i Odysseya reko idem i ovu ... 140 sati, stvarno sam uživao, riješio ekspanziju, završio glavni quest, ali od platine ništa. Zašto? Sa zadnjim updateom onemogućili drop suppliesa iz običnih chestova tako da ne mogu upgreadat Rawensthorpe na level 6. Najgluplji achivment ali ne mere

mozes doci do lvl 6 al se treba dobro pomucit... chestovi daju supplies ali samo oni u civilnim lokacijama (gradovi i samostani) i to ne svi. nekad mi se znalo dogoditi da odradim grad i od 5 chestova dobijem mozda iz dva ono sto mi treba.

kad kazem chestovi, mislim na one zlatne tocke na mapi koje se vide samo kad zumiras detaljno, ne na one koje su oznacene, odnosno vidljive na mapi "iz aviona". vidis, to je nesto sto sam zaboravio spomenuti jer mi se ucinili na prvom prelasku (verzija 1.0) da sam relativno lako dosao do lvl 6, no ocito ovaj update (ili neki prethodnj) je promijenio situaciju.

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

E i ja bi relativno lako to riješio jer suplies je bio dosta čest drop do zadnjeg updejta... Očistio sam dva područja od tih sitnih točkica kad ništa, reko sumnjivo mi to. Kad odem vidjeti na forume, prijavljen je bug. Ako kreneš igrati Masteries, iz chestova prestane dropat suplies - znači nema ga nikako. Piše da će riješiti idućim updejtom, ali pitanje jel mi ostalo dosta chestova neotvorenih.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Assassin’s Creed Valhala

Sad sam opet malo upalio da odigram DLCove, nakon što sam završio sa Fenyxom isto to. I u Dublinu mi se igra crashala već 2-3 puta u pol sata.

Sjećam se da je bilo ponekad i kad sam prvi put igrao na releasu. Očito nisu popravili :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Bitanga kaže...

Sad sam opet malo upalio da odigram DLCove, nakon što sam završio sa Fenyxom isto to. I u Dublinu mi se igra crashala već 2-3 puta u pol sata.

Sjećam se da je bilo ponekad i kad sam prvi put igrao na releasu. Očito nisu popravili :-)

nisam imao nikakvih problema sa crashevima u ekspanzijama. igra je funkcionirala ok.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Obi Wan kaže...

nisam imao nikakvih problema sa crashevima u ekspanzijama. igra je funkcionirala ok.

 

Nemam ni ja u drugim igrama, al u ovoj imam. Evo opet se crashalo :-)

Crasha se u nvidia driveru. Našao sam na netu da ima dosta ljudi taj problem.

 

Crashalo mi se i na releasu, no ne toliko.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2021 22:38 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Assassin’s Creed Valhala
Bitanga kaže...
Obi Wan kaže...

nisam imao nikakvih problema sa crashevima u ekspanzijama. igra je funkcionirala ok.

 

Nemam ni ja u drugim igrama, al u ovoj imam. Evo opet se crashalo :-)

Crasha se u nvidia driveru. Našao sam na netu da ima dosta ljudi taj problem.

 

Crashalo mi se i na releasu, no ne toliko.

 ...probaj slijedeće: u nVidia kontrol panelu - Help - i uključi debug mode.

6 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

Također mogu potvrditi 3-5 crasheva u 10-15h igranja SoP DLC-a. Ali sejvam svako malo pa nije toliki problem. Iako zna biti iritantno.

Senior IT Consultant
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Assassin’s Creed Valhala

meni je igra odlicna, samo nju igram vec 105h, i to se otegnulo od 2. mjeseca. bas je ogromna igrica, ali nekako mi je zanimljiva, ne dosaduje mi. sada za oruzje imam dual spear i bas je gust s tim igrat

 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Zec04 kaže...

meni je igra odlicna, samo nju igram vec 105h, i to se otegnulo od 2. mjeseca. bas je ogromna igrica, ali nekako mi je zanimljiva, ne dosaduje mi. sada za oruzje imam dual spear i bas je gust s tim igrat

 

Je, ja sam isto na kraju završio na tome, nitko ti ne može skoro ni prići :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Zec04 kaže...

meni je igra odlicna, samo nju igram vec 105h, i to se otegnulo od 2. mjeseca. bas je ogromna igrica, ali nekako mi je zanimljiva, ne dosaduje mi. sada za oruzje imam dual spear i bas je gust s tim igrat

 

Ma ja se isto ne mogu požalit, igra mi je vrlo dobra. Također sam igrao sad za vikend Watch dogs Legion, bilo je besplatno, i igra mi je baš zanimljiva, na kraju sam je i kupio jer je bio dobar popust. A Division 2 sam igrao u prvom mjesecu kad sam imao koronu, sa bratom pičio ko lud, natukli smo oko 40-50 sati, baš smo se zabavili, i još bi ja igrao samo što se teško pogodimo da smo slobodni.

 

Želim reći da su te Ubisoftove igre u biti dobre, fali im nešto da budu vrhunske, ali su mi dovoljno dobre da se fino zabavim i nauživam. Oni kad bi uzeli pravog pisca za igru, koji bi napravio malo bolju priču, to bi igre diglo automatski na viši nivo. Također kad bi napravili neprijatelje malo aktivnijima po mapi, da provode akcije na svoju ruku neovisno o igraču, to bi bilo brutalno, pogotovo u tim njihovim ogromnim mapama.

15 godina
online
Re: Assassin’s Creed Valhala
Cansee kaže...
Zec04 kaže...

meni je igra odlicna, samo nju igram vec 105h, i to se otegnulo od 2. mjeseca. bas je ogromna igrica, ali nekako mi je zanimljiva, ne dosaduje mi. sada za oruzje imam dual spear i bas je gust s tim igrat

 

Ma ja se isto ne mogu požalit, igra mi je vrlo dobra. Također sam igrao sad za vikend Watch dogs Legion, bilo je besplatno, i igra mi je baš zanimljiva, na kraju sam je i kupio jer je bio dobar popust. A Division 2 sam igrao u prvom mjesecu kad sam imao koronu, sa bratom pičio ko lud, natukli smo oko 40-50 sati, baš smo se zabavili, i još bi ja igrao samo što se teško pogodimo da smo slobodni.

 

Želim reći da su te Ubisoftove igre u biti dobre, fali im nešto da budu vrhunske, ali su mi dovoljno dobre da se fino zabavim i nauživam. Oni kad bi uzeli pravog pisca za igru, koji bi napravio malo bolju priču, to bi igre diglo automatski na viši nivo. Također kad bi napravili neprijatelje malo aktivnijima po mapi, da provode akcije na svoju ruku neovisno o igraču, to bi bilo brutalno, pogotovo u tim njihovim ogromnim mapama.

 

Je, ja sam isto nakon Immortalsa i Valhalle na Legionu. Al preko Ubisoft+ pretplate.

Ima se šta za radit u Legionu iako je luckasta i repetitivna. Repetitivnost mi ne smeta, i Tetris je takav.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice