Assetto Corsa [PC]

poruka: 186
|
čitano: 80.201
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

ako netko zeli baciti koju utrku napravili smo server croracing, igra se skoro svaki dan, server je na lokalnoj masini, tako da je ping dobar. za sada nas ima 5-6

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
dennocro kaže...

ako netko zeli baciti koju utrku napravili smo server croracing, igra se skoro svaki dan, server je na lokalnoj masini, tako da je ping dobar. za sada nas ima 5-6

 Sta vozite najvise ? Ja sam inace ljubitelj manualnih auta (i poneki automatik, ali ne oni trkaci). btw ne vidim server ja mislim, pod "cro" mi crowbar, ac croatia i to je to....

11 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
hahhaajaads kaže...
dennocro kaže...

ako netko zeli baciti koju utrku napravili smo server croracing, igra se skoro svaki dan, server je na lokalnoj masini, tako da je ping dobar. za sada nas ima 5-6

 Sta vozite najvise ? Ja sam inace ljubitelj manualnih auta (i poneki automatik, ali ne oni trkaci). btw ne vidim server ja mislim, pod "cro" mi crowbar, ac croatia i to je to....

 GT3, GT2, sad smo poceli malo mx5 cup jer vecina nas nema mjenjace nego na paddleshitove mjenjamo. a server se pali oko 9 jer je kod kolege na masini, od 9 pa nadalje mozes naci pod croracing, ili se javi na steam Avan7garde pa ti posaljem discord. 

 

a sto se tice auta uvijek se da dog sta da se vozi. tek smo poceli lagano voziti skupila se neka ekipaca pa malo zajebancije.

10 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
dennocro kaže...
hahhaajaads kaže...
dennocro kaže...

ako netko zeli baciti koju utrku napravili smo server croracing, igra se skoro svaki dan, server je na lokalnoj masini, tako da je ping dobar. za sada nas ima 5-6

 Sta vozite najvise ? Ja sam inace ljubitelj manualnih auta (i poneki automatik, ali ne oni trkaci). btw ne vidim server ja mislim, pod "cro" mi crowbar, ac croatia i to je to....

 GT3, GT2, sad smo poceli malo mx5 cup jer vecina nas nema mjenjace nego na paddleshitove mjenjamo. a server se pali oko 9 jer je kod kolege na masini, od 9 pa nadalje mozes naci pod croracing, ili se javi na steam Avan7garde pa ti posaljem discord. 

 

a sto se tice auta uvijek se da dog sta da se vozi. tek smo poceli lagano voziti skupila se neka ekipaca pa malo zajebancije.

 Ako je MX5 Cup onda moze, magistriro sam taj auto 

11 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
hahhaajaads kaže...
dennocro kaže...
hahhaajaads kaže...
dennocro kaže...

ako netko zeli baciti koju utrku napravili smo server croracing, igra se skoro svaki dan, server je na lokalnoj masini, tako da je ping dobar. za sada nas ima 5-6

 Sta vozite najvise ? Ja sam inace ljubitelj manualnih auta (i poneki automatik, ali ne oni trkaci). btw ne vidim server ja mislim, pod "cro" mi crowbar, ac croatia i to je to....

 GT3, GT2, sad smo poceli malo mx5 cup jer vecina nas nema mjenjace nego na paddleshitove mjenjamo. a server se pali oko 9 jer je kod kolege na masini, od 9 pa nadalje mozes naci pod croracing, ili se javi na steam Avan7garde pa ti posaljem discord. 

 

a sto se tice auta uvijek se da dog sta da se vozi. tek smo poceli lagano voziti skupila se neka ekipaca pa malo zajebancije.

 Ako je MX5 Cup onda moze, magistriro sam taj auto 

 al smijes mjenjati max do trece brzine onda ;)

14 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

Prije par dana izašao je FORMULA RSS 1990 V12  mod. Mod se plaća! Nikad nisam u životu platio mod pa sam krenuo tražiti izlike po internetu da ga kupim. Neću tvrditi ništa, ali izgleda mi bolje od auta koje je Kunos napravio.

 

Gušt je za voziti -  nije skroz zalijepljen za stazu kao moderne formule, proklizava taman koliko treba, ubrzanje je strašno pa izlazak iz zavoja izgleda kao akcijski film, zvuk je kaos prije puberteta.

 

Vozao sam sinoć dva sata po svim mogućim stazama.

I'm very large!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

Bok svima. Da li netko ima server a da se vozi po Grobniku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
upiši cro u pretraživanje, naći ćeš server rookie trening sa Grobnikom, trenutno se vozi BMW 2...
13 godina
neaktivan
offline
Assetto Corsa [PC]

Mogao bi se i ja priključiti tu i tamo.

Jel se vozi Porsche GT3 Cup? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

jel ima neko rss hybrid 2021 da proslijedi :) dajem nazad 2020, 2018 i 2017

 

EDIT: rjeseno

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2021 19:00 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

Ja se opet nafurao na igru, posto sam radio clean install windowsa potrosio sam par dana dok sam nasao sve modove koji mi pasu iako jos ima dosta auta koji su mi must have ali treba ih pronac.

 

Grafika je perverzija sa CSPom, SOLom i RainFXom, jos trenutno sad trazim photorealistic filter a da radi i valja, tolko mi je dobra grafika da kad sam odigrao pol sata FH5, ono, kao da je ista igra.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

Sol 2.2.1 + Pure 0.75...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

dali shutoku project je add on staza za AC ili ACC?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
RuskeGTT kaže...

dali shutoku project je add on staza za AC ili ACC?

 AC

 

Da se nadodam, zadnjih cca mjesec dana je popularan "hesi", tj. botovi auta i ti kao ides izmedju njih na serveru pa je zanimljivije, ako si zainteresiran za shutoku project onda moras na discord, a na discordu imas linkove za njihove servere gdje imaju doticni "mod". Ima i "no hesi" server gdje su auti dosta gusci i gdje je to sve dosta teze (a ima i tona servera sa tona kvalitetnih modova) no placa se mjesecno (mislim da je ispod 10€, ali ako netko svaki dan dere to vrijedi svakog centa).

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.6.2022 20:07 (hahhaajaads).
13 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

imate li problema sa win 11? instaliram igru i contenent manager, da cu pokrenut preko managera, izbaci gresku 0xc0007 tako nesto. idem u igru, izaberem tamo auto stazu i kliknem drive i izbaci me natrag u menu...

postoji li kakav fix? ne s neta, jer znam i sam citat, nego da je netko imao isti problem i rijesio ga? sta god probavam, neuspjesno...pa mi treba iz prve ruke

ili vratit win 10?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

Moguce da je do windowsa... Ja sam u ovo kratko vrijeme kolko je windows 11 vani, 2 puta stavljao win11 (drugi put jer sam mislio da se mozda fixalo) i na kraju ostao na win10... Uglavnom razni problemi sa igrama, jedno jutro upalim komp i ne radi mikrofon i probao razne "fixeve" da bi se vratio na win10 i sve radi...  Po meni je win11 poluproizvod.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

skidam drugu verziju igre + skidam sa steama dirt rally 2.0 kojeg sam kupio odavno, pa cu testirat, ako i to ne radi, onda nista...vracam se na win 10

al recimo npr far cry 6 radi super...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

btw 80% na steamu je trenutno, ultimate edition (igra+ svi dlcevi 7,93€), mogu se kupit i zasebni packovi ako kome fali par dlcova (vecinom su svi djabe, tj. variraju od 0.5 do 1.5€)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

hahahahaha predobro, a ja uzeo pred 2 dana po punoj cijeni :D

ugl slazem si modove, shutoko i slicne open world staze + vidim da za promet treba isto nadoplatiti moderu + csp + sol i tako...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

meni je prvi mod koji sam skinuo bio grobnik. Neki slovenac ga je napravio. Staza je top. Kad su bili prošle godine oni euro nascar auti na grobniku su imali simulator slozen sa asseto corsom i tim modom da se nauče stazu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

Za shutoko i promet ne treba platit moderu, igro sam prije par dana pa tad nije trebalo jer je server dostupan na njihovom discordu, treba platit jedino na tipa no hesi serveru gdje je promet ko u ZGu u 4 popodne ali to je topina.

Za grafiku ima 2 opcije, birat izmedju SOLa i Purea, Pure se placa ali meni je osobno malo i bolji sto se tice grafike (da se nista ne podesava jel), uz to RainFX sa CSPom (isto oko 1€ i tu se dobije CSP) i neki PP filter.

 

Inace za ljubitelje drifta, uskoro bi nam i Micevec mogao doc u jako dobrim detaljima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

ljubiteljima drifta bi preporucio ovaj auto:

 

https://www.lucas-mods.com/2019/01/chevrolet-omega-cd-1995-41.html

 

vrh je, da se lijepo popeglat po zavojima, evo bas na hill climbovima raznim ga saftam i veci mi uzitak nego s onim drljama od 700 800ks koji su neupravljivi

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

meg 4 RS na H shifteru i grobnik - dobitna kombinacija

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

shutoko je fora voziti sa VR jos kad je ekipa jos bolje a ne random likovi koji se sudaraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Assetto Corsa [PC]

Imam problem sa igrom instalirao je putem steama i instalira se pokrenem igru ude ucita i stisnem gumb "start engine" i pojavi se loading da bi me za 5 sec izbacio iz loading screen i vratio natrag na meni. Zna netko koji bi problem mogao biti? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
kajtemuci kaže...

Imam problem sa igrom instalirao je putem steama i instalira se pokrenem igru ude ucita i stisnem gumb "start engine" i pojavi se loading da bi me za 5 sec izbacio iz loading screen i vratio natrag na meni. Zna netko koji bi problem mogao biti? 

 Moguce da nemas neki DLC skinut, iako mislim da auto onda nebi trebao nit pokazivat... Ali najbolje skini content manager i od tamo igraj, puno je lakse i preglednije, evo ti dole tutorial za sve.

 

13 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

malo odmora od voznje, iznad Lake Louisa

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

pitanjce sto se tice ACCRO

 

kako to funkcionira? tko se moze ukljuciti utrkama i s kojim kriterijima?

 

vidim bile neke warm up trke, a sad uskoro pocinje prvenstvo...pretpostavljam zakljucane prijave i to?

 

volio bi se pridruziti nekome ovako, moze i nesto nesluzbeno...gdje se okupljate?

 

cisto da malo pocnem koristiti novi setup kako spada :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Assetto Corsa [PC]

pozz..ima gdje free modova ili se ama bas sve mora placati?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Assetto Corsa [PC]
lange kaže...

pozz..ima gdje free modova ili se ama bas sve mora placati?

 

 Pa ima tona free dobrih modova, poprati si No Hesi (discord), Pushin P (discord), Shutoko Revival Project (discord), ACTR, Velocity Driving, race department i naravno ove 3rd party stranice (tu ima dosta ovih srot modova ali ima i dosta dobrih), mozes popratit "Tomson YT" na ytu ("predstavlja" aute i daje linkove u desc), Simtribe, Chris Goleador.. Uglavnom i da samo upises "Assetto Corsa car mods" na ytu imas hrpu razno raznih kaj testiraju aute i onda daju link u desc, ja osobno imam 170+gb modova auta i svi su bili besplatni i 98% modova su dobri/odlicni, ali ima nekih koji su srot...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice