Baldur's Gate III

poruka: 440
|
čitano: 164.324
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

po prvi put postam neku temu, pa se nadam da nisam otvorio 2 put istu temu, koliko vidim nigdje do sada nije bilo govora o ovoj igri, da li uopce ima govora da ce se radit, da li se radi, i oce li uopce ikad ovo ugledat svjetlo dana. Veliki sam fan ovoga serijala, kao i opcenito svih igara ove tematike D&D i Forgotten Realmsa, i prije svega me zanima da li je neko od vas cuo uopce da ce ova igra izac IKAD, i sta je sa Biowareom i Black Isleom, citao sam svasta po netu, po forumima, vecinom neistine pa me zanima ako neko zna vise o ovome da iznese svoj komentar ili ostavi neki link di ima nesto detaljnije napisano o mogucem izlasku BG III

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

koliko znam krajem 2009. god. izac ce Dragon Age: Origins rpg koji bi se trebao poprilicno oslanjati na pricu kao i baldurs gate i isto ga pravi Bioware koliko sam vidio po internetu dosta igraca je vec naziva novim baldurs gateom pa progooglaj Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2008 3:20 (josipva).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

evo nekog zanimljivog linka

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Nitrium kaže...

evo nekog zanimljivog linka

gz necro :D

14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

evo i prvog filmica

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Nitrium kaže...

evo nekog zanimljivog linka

 

Nije li nekrofilija kod nas zabranjena?

 

Covjece odgovaras na post star 4 godine :)

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
neaktivan
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

a sta cu bezveze otvarati novu temu {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

I web je online...

 

http://baldursgate.com/

 

Eh, vidim da je netko bio brži...

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2012 22:09 (Elles D.).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Pa već ima tema gdje se raspravlja o tome jel to glasina ili ne OMG

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-games-master-vijesti/uskoro-novi-baldurs-gate/141713.aspx?page=0&jumpto=2717770&sort=asc&view=flat

 

A sad ostavite ovu mrtvu temu na miru-

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Još nije zalokana, pa možemo pisati koliko hoćemo.

Super je ići otvarati novu temu kad već jedna postoji {#}

Ali što je - tu je ... idem baciti oko tamo...

 

off:

OMG <- kako to balavo biberfanovski zvuči...

 

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

http://baldursgate.com/ Sad ima  i nekakav countdown 

Shazbot !
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2012 21:03 (hari85).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Ali je prazan :\

 

EDIT: Nije više. Još samo 11 sati do nečega :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2012 8:55 (Elles D.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

http://www.reddit.com/r/gaming/comments/qy5ks/baldurs_gate_enhanced_edition_announced/

Dolazi nam enhaced edicija tj. Remake prvog i drugog dijela . Novi engine + neki stari devovi  = IM HYPED !

Shazbot !
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Ma kakav Diablo 3, ovo je vijest dana! Jedva čekam!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Sweet.

Neka postave dobre temelje pa možda dočekamo i nastavak.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

<- preorder!!!!!

 

Nevjerojatno... kakva god da jest... BG3... to jemoj san!

 

I Fallout 3 - original!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Pa da se prikljucim forumskoj nekrofiliji.

 

Mislim da nakon 10 godina  slobodno i bez bojazni mozemo odgovoriti OP-u da je rijec samo o glasini.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?

dok OP čeka ima Wasteland 2,Pillars of Eternity,Divinity,Pathfinder Kingmaker,Shadowrun...Dost dobrih zadnje 2 godine šta se oldsul izometrije tiče

13 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Istina :)

 

https://baldursgate3.game/

 

Announcement Teaser

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2019 18:41 (fighterZu).
Moj PC  
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

BG2 mi je jedna od najboljih igrara ikad, a odigro sam je tek prvi puta prije neke 3 godine.

 

Prije koji tjedan na Larian (koji mi je jedan od najdrazih dev timova) linkali neku sliku i likovi data mineaju badurs gate 3 u tagovima i odma sam znao da je to to. Ovo ide instant preorder. Sa licencom od DnD i timom i strasti kojom Larian radi igre ovo ce bit pun pogodak.

Najava, hype teski. Mind flayer 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Samo se nadam da neće ukakat sa lootboxovima i DLC-ovima koji se plaćaju svaki drugi tjedan,i sve te ostale "moderne" gluposti.

Nek zadrže ovu varijantu ko sa DOS-om,fino napravi igru,zakelji cijenu i amen.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Ako je gledat sve Larianove prijasnje igre, nes nist platit i jos ces sav buduci sadrzaj i Enhanced edicijed dobit za djabe.

Igra dolazi na steam i gog, a meni je gog fantasticna stvar
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

Oooooooooooooooooo

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
AmonZero kaže...
Ako je gledat sve Larianove prijasnje igre, nes nist platit i jos ces sav buduci sadrzaj i Enhanced edicijed dobit za djabe.

Igra dolazi na steam i gog, a meni je gog fantasticna stvar

 

 

Ma ak bude bar neki potostak doživljaja BG1 ili BG2 ili IWD  platim koliko god treba - takve igre se ne rade više jer niko ne želi raditi igre di trebaš uključit mozak dok ju igraš i di nije ubi 48534578241 ovog npc-a u toj istanci da bi dobio privjesak koji ti daje xy bez čega si inace qurac,,,, Baldurs gate serijal skupa sa Icewindale i Fallout 1 i 2 to mogu reći da sam sretan kaj sam stariji pa sam imao čast igrati takve igre u doba kad je čak i ta grafika koja sada izgleda smješno bila top i taj zbroj vrhunski odrađene igre i priče i svega je jednostavno nešto posebno  ... 

14 godina
protjeran
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
VooDooZg kaže... 

 

 

Ma ak bude bar neki potostak doživljaja BG1 ili BG2 ili IWD  platim koliko god treba - takve igre se ne rade više jer niko ne želi raditi igre di trebaš uključit mozak dok ju igraš i di nije ubi 48534578241 ovog npc-a u toj istanci da bi dobio privjesak koji ti daje xy bez čega si inace qurac,,,, Baldurs gate serijal skupa sa Icewindale i Fallout 1 i 2 to mogu reći da sam sretan kaj sam stariji pa sam imao čast igrati takve igre u doba kad je čak i ta grafika koja sada izgleda smješno bila top i taj zbroj vrhunski odrađene igre i priče i svega je jednostavno nešto posebno  ... 

Larian je u pitanju, ocekujem da taj postotak bude preko 100. Odigraj D:OS i D:OS 2 ako nisi, pogotovo dvojka, vec su oni nadmasili Baldurs Gate... Al nostalgija je zajebana stvar...

7 godina
protjeran
offline
Baldur's Gate III - glasina ili istina?

CP2077, VtM:BL2, BG3... Single Player nije mrtav.

(not thanks to You EA, Ubisoft etc)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
ansha kaže...
VooDooZg kaže... 

 

 

Ma ak bude bar neki potostak doživljaja BG1 ili BG2 ili IWD  platim koliko god treba - takve igre se ne rade više jer niko ne želi raditi igre di trebaš uključit mozak dok ju igraš i di nije ubi 48534578241 ovog npc-a u toj istanci da bi dobio privjesak koji ti daje xy bez čega si inace qurac,,,, Baldurs gate serijal skupa sa Icewindale i Fallout 1 i 2 to mogu reći da sam sretan kaj sam stariji pa sam imao čast igrati takve igre u doba kad je čak i ta grafika koja sada izgleda smješno bila top i taj zbroj vrhunski odrađene igre i priče i svega je jednostavno nešto posebno  ... 

Larian je u pitanju, ocekujem da taj postotak bude preko 100. Odigraj D:OS i D:OS 2 ako nisi, pogotovo dvojka, vec su oni nadmasili Baldurs Gate... Al nostalgija je zajebana stvar...

 NIšta mi još nije nadmašilo BG... slažem se da je možda 90% ove izjave nostalgija, ali tako je.

12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III - glasina ili istina?
Rhodin kaže...
ansha kaže...
VooDooZg kaže... 

 

 

Ma ak bude bar neki potostak doživljaja BG1 ili BG2 ili IWD  platim koliko god treba - takve igre se ne rade više jer niko ne želi raditi igre di trebaš uključit mozak dok ju igraš i di nije ubi 48534578241 ovog npc-a u toj istanci da bi dobio privjesak koji ti daje xy bez čega si inace qurac,,,, Baldurs gate serijal skupa sa Icewindale i Fallout 1 i 2 to mogu reći da sam sretan kaj sam stariji pa sam imao čast igrati takve igre u doba kad je čak i ta grafika koja sada izgleda smješno bila top i taj zbroj vrhunski odrađene igre i priče i svega je jednostavno nešto posebno  ... 

Larian je u pitanju, ocekujem da taj postotak bude preko 100. Odigraj D:OS i D:OS 2 ako nisi, pogotovo dvojka, vec su oni nadmasili Baldurs Gate... Al nostalgija je zajebana stvar...

 NIšta mi još nije nadmašilo BG... slažem se da je možda 90% ove izjave nostalgija, ali tako je.

 

 

da ni meni D.OS  mi je malo prešaren i nije mi lego nekak

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice