Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.093.802
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
nn100 kaže...

Isprike ako već piše odgovor ali hitno mi je.

Moram sinu kupiti Battlefield 1. I sve super, našao u gradu gdje ima.

ali sad sam skužio da ima više verzija igra, s dodacima i to.

tu gdje sam našao je cijena bila 249kn. i pitam prodavača zar nije bila prije skuplja, i veli on da je da je pala cijena.

Kako da znam da kupim pravu verziju, želi igrati online najviše.

 BF1 premium pass su samo dodaci bez igre - to ne kupuj.

 

BF1 ili BF1 digital deluxe ti je samo igra i to možeš kupiti.

BF1 Revolution ti je igra sa svim dodacima(dakle ovdje je igra i gore navedeni premium pass). I to možeš kupiti, ovo je valjda i najbolje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 12:02 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
nn100 kaže...

Isprike ako već piše odgovor ali hitno mi je.

Moram sinu kupiti Battlefield 1. I sve super, našao u gradu gdje ima.

ali sad sam skužio da ima više verzija igra, s dodacima i to.

tu gdje sam našao je cijena bila 249kn. i pitam prodavača zar nije bila prije skuplja, i veli on da je da je pala cijena.

Kako da znam da kupim pravu verziju, želi igrati online najviše.

 Uzmeš online, npr ovo: https://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-1-revolution-edition-pc

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
15 godina
offline
Re: Battlefield 1

 Pošto sinu kupuje, mžda to kupuje za pod bor, pa mu treba kutija. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
TexW kaže...
nn100 kaže...

Isprike ako već piše odgovor ali hitno mi je.

Moram sinu kupiti Battlefield 1. I sve super, našao u gradu gdje ima.

ali sad sam skužio da ima više verzija igra, s dodacima i to.

tu gdje sam našao je cijena bila 249kn. i pitam prodavača zar nije bila prije skuplja, i veli on da je da je pala cijena.

Kako da znam da kupim pravu verziju, želi igrati online najviše.

 Uzmeš online, npr ovo: https://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-1-revolution-edition-pc

 
tu znači se kupi cd key, on line se skine i sve radi?

f o dell
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
nn100 kaže...

 
tu znači se kupi cd key, on line se skine i sve radi?

 Da, trebalo bi. Ako kupuješ za PC jer je ovo key za piceka.

 

 

11 godina
offline
Battlefield 1

evo ovo mu kupi, to ti je sve u jednom i jos na popustu

 

https://www.sancta-domenica.hr/battlefield-1-revolution-edition-pc.aspx

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Kupio preko cdkey, platio paypal. stigao broj i na EA account je prihvatio broj. super

No sad zapinje na Origin. tamo na stranici piše da se skine taj Origin, instalia, onda on kao skine igru i radi.

Ali neće ga komp startati

f o dell
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 13:28 (nn100).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 1

restartaj komp i probaj

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
nn100 kaže...

Kupio preko cdkey, platio paypal. stigao broj i na EA account je prihvatio broj. super
No sad zapinje na Origin. tamo na stranici piše da se skine taj Origin, instalia, onda on kao skine igru i radi.
Ali neće ga komp startati

Radi poslije restarta?

A koji su to Windowsi?

Pazi da ne bi bili neki koji više nisu podržani.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Win 10. i novi je komp. za sad ne radi. Javim sutra kaj je bil dok složim. ako :)

f o dell
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 18:45 (nn100).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
nn100 kaže...

Win 10. i novi je komp. za sad ne radi. Javim sutra kaj je bil dok složim. ako :)

 obriši sve, izbriši i folder i ponovo instaliraj.

15 godina
offline
Battlefield 1

Battlefield 1 Myths - Vol. 20

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 1

DICE, svaka čast na ovome :D

 

Detalji iz igre.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
6 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Samo da javim. Origin se nije htio instalirati zbog NOD32. maknuo sam ga i sad radi.

f o dell
 
0 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
TexW kaže...
nn100 kaže...

Isprike ako već piše odgovor ali hitno mi je.

Moram sinu kupiti Battlefield 1. I sve super, našao u gradu gdje ima.

ali sad sam skužio da ima više verzija igra, s dodacima i to.

tu gdje sam našao je cijena bila 249kn. i pitam prodavača zar nije bila prije skuplja, i veli on da je da je pala cijena.

Kako da znam da kupim pravu verziju, želi igrati online najviše.

 Uzmeš online, npr ovo: https://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-1-revolution-edition-pc

 
Hvala prijatelju. Uštedio si mi dobrih 240 kuna.

f o dell
15 godina
offline
Battlefield 1

Došle dvije mape iz 3. DLCa i nova oružija, za daljnje novosti treba čekati patchnotes. 6gb update, točnije 5.98gb.

Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Pozz, imam par pitanja a iskreno nisam znao di tocno se obratit pa mi ova tema najbolje izgleda za to. 
znaci zanima me ovaj bf i iskljucivo bi kupio org igru i igrao preko neta, pa me zanima dal je bolje kupit na dvdu ili ipak preko neta negdje (origin, steam itd)
te jos imam pitanje dal bi moralo pokrenuti bez problema ovaj laptop ---Notebook HP Omen 15-ce006nm 2LC60EA  gaming laptop izaso ove godine pa mislim da bi morao bez problema. Nekad sam bio aktivan na gamingu preko neta (codovi) al sad vec nisam pa me zanima-

Danilo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
murkovicdaniel kaže...

Pozz, imam par pitanja a iskreno nisam znao di tocno se obratit pa mi ova tema najbolje izgleda za to. 
znaci zanima me ovaj bf i iskljucivo bi kupio org igru i igrao preko neta, pa me zanima dal je bolje kupit na dvdu ili ipak preko neta negdje (origin, steam itd)
te jos imam pitanje dal bi moralo pokrenuti bez problema ovaj laptop ---Notebook HP Omen 15-ce006nm 2LC60EA  gaming laptop izaso ove godine pa mislim da bi morao bez problema. Nekad sam bio aktivan na gamingu preko neta (codovi) al sad vec nisam pa me zanima-

 Uvijek ti je povoljnije nabaviti negdje online. Čak ima i prijedlog koju poruku prije, pa pogledaj.

A ako hoćeš vidjeti kako će ti raditi igra, upišu ime grafičke i procesora uz Battlefield 1 na YouTube.

Ili ime laptopa ako je netko svijetom usmjerila s točno tim modelom 

 

Ali na nekim smanjenim detaljima bi trebalo raditi bez problema.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

čudi me da su samo 2 nove mape, možda će biti još koja naknadno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
bojan111111 kaže...

čudi me da su samo 2 nove mape, možda će biti još koja naknadno

 da naravno bit će drugi mjesec. I onda sljedeći opet novi DLC i izgleda da dvije mape, pa nakon toga još 2.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 21:01 (Jack Sparrow).
11 godina
offline
Battlefield 1

sw bf 2 im je u ku*cu, pa nisu svi na bf1 trenutno

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Battlefield 1

ispraksiraš se par dana na četvorci i odmah MVP među njubarama 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 1

Prvi put mvp pa si malo svršio? 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1

Pametnjakovicu 

Prva partija nakon 4 dana, uzeo bar trench radi unlocka novog lmg, a s barom imam mozda 30 min odigrano do jucer 

Za sve osim frontlinea se smatram njubarom, ali meni je ovo smijesno

eno kad udjem u bf4 me izownaju ko govance me razvaljaju po hodnicima lockera

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Ne znam gdje bih postao ovo, pa mi valjda neće modovi zamjeriti pošto nije baš vezano za BF1. Dakle, počela se širiti glasina od lika koji je prije objave o čemu će uopće BF1 biti, leakao info o razdoblju, klasama i svemu. Najvažnije od svega je da se to ispostavilo točnim. Sada tvrdi ovo:

 

 

Idući BF će biti BFBC3! Po nabrojanim featurima zvuči kao wet dream. Predobro da bi bilo istinito?

 

Kaže da će u idućim videima opisati detaljnije razne elemente igre. All aboard the hype train! choo choo!

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
lav1000 kaže...

ispraksiraš se par dana na četvorci i odmah MVP među njubarama 

 

 Slab neki conquest, ja sam jučer u prvom imao 70 killsa, a u drugom 54. I ne, nisam igrao s tenkom ili avionom, nego kao support sa BAR Storm.

11 godina
offline
Re: Battlefield 1
animosity_frenzy kaže...

Ne znam gdje bih postao ovo, pa mi valjda neće modovi zamjeriti pošto nije baš vezano za BF1. Dakle, počela se širiti glasina od lika koji je prije objave o čemu će uopće BF1 biti, leakao info o razdoblju, klasama i svemu. Najvažnije od svega je da se to ispostavilo točnim. Sada tvrdi ovo:

 

 

Idući BF će biti BFBC3! Po nabrojanim featurima zvuči kao wet dream. Predobro da bi bilo istinito?

 

Kaže da će u idućim videima opisati detaljnije razne elemente igre. All aboard the hype train! choo choo!

 bas sam ja to procitao i htio napisati!

 

BFBC3 u Vietnamu!

 

gg wp

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

bit ce trop bez obzira bila igra dobra ili ne. ukakat ce to oni kartama sa neba , lootboxevima i mikrotransakcijama sa razno raznim p2w paketima.. bfbc2 jos uvijek majka

xfact
Moj PC  
2 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 1
Khadgar kaže...
lav1000 kaže...

ispraksiraš se par dana na četvorci i odmah MVP među njubarama 

 

 Slab neki conquest, ja sam jučer u prvom imao 70 killsa, a u drugom 54. I ne, nisam igrao s tenkom ili avionom, nego kao support sa BAR Storm.

 ja sam conquest njubara, ali što su tek onda ovih 60 drugih nesretnika iz te partije....

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice