Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.093.545
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Valentin17 kaže...
ved23 kaže...

 Apokalipsa za moj ssd

Tebi je barem stalo, moj je gotov već odavno, uzimam Crucial MX500 od 500 GB.

 

 

Sačekaj, negdje sam naletio da DICE tj EA bundle BF1 sa SSDom.  

 

13 godina
online
Re: Battlefield 1
mrfloyd kaže...

Sačekaj, negdje sam naletio da DICE tj EA bundle BF1 sa SSDom.  

Da, kako da ne, nagli su jako. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
TomoR kaže...

Battlefield 1 - Apocalypse Official Trailer

 ma bezveze,bf 3 je imao puno bolje,to je igra nad igrama a ne ovaj bf1,oružja ko igračke,skroz bezveze...

i neznam kaj će vam ssd za igru kad možete stavit na jeftini wd disk,pravi frajeri igraju bez monitora

13 godina
online
Re: Battlefield 1
M4X kaže...
pravi frajeri igraju bez monitora

Išlo ti je dobro do ovoga zadnjega, tu si pao do kraja. 

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

baš sam pogledal taj trajler sad,neznam šta vam je tu super,meni je baš bezveze,čisto prikazivanje nasilja i ono šta je već viđeno sto puta

moram vidit kakve su mape ali izgleda slabo

a čini mi se da bi i onaj filter za nvidia grafičke kartice koji mijenja boje mogao proradit napokon i kod mene,ovo je sve tmurno i isprano,kao da igram crno bijelu igru,taj battlefield je realno oduvijek imal usrane i isprane boje,kao neki filter...

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 20:08 (M4X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Premium Pass za Bf1 veceras vidim na popustu 14,99€, jucer je bio 50€ pa eto mali info ako je netko nije vidio a zeli igrati sve ekspanzije (kao ja) tko je do sada imao samo obicnu verziju 

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Sale_ds kaže...
Jel misle ikad dodat servere s 48 ljudi?

To je jedan od razloga zas sam prestal igrat. 64 se ne zna ko pije ko placa, 32 je premalo. 48 je bilo taman...i u trici i u cetvorci pa ne kuzim koji kuki su to izbacili u ovom dijelu..puj puj

 +1111

 

obožavao sam jedan 48slotni britanski na bf3, tman savršeno, ima gužve, ali guta sve.

riejtki su, ali kad naletiš, ima ih par, uvijek su puni.

Drago mi je da još netko misli tako, mislio sam da sam jedini. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield 1

Kakvi kreteni, pa nije Caporetto već je Ponte Rosso! Well done DICE 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 8:42 (mrfloyd).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Ma je, pričao je da su hardkodirali  broj igrača na brojevni sustav s bazom 2.. (4, 8, 16, 32, 64) zbog bržeg izvođenja na starijim računalima.

Kao, nikad nije bilo potrebe za brojem igrača između ovih brojki.

Ali, vjerojatno slijedeći bf miču to ograničenje, što zbog veće raznolikosti, što jer su računala u prosjeku ipak jača nego prije koji godinu.

 U server browseru imaš opciju 32,40,48 i 64. Tako da valjda možeš hostati te 48 igrača servere, ali nitko to ne radi.

 Ne znam, Friday mi je tako rekao.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
loky4i4 kaže...

jel se može igra nadograditi na premium bez da kupujem čitavu opet ?

 Evo, kolega veli da je opet na 15 , kupuj!! Brzo!!

:)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Ma je, pričao je da su hardkodirali  broj igrača na brojevni sustav s bazom 2.. (4, 8, 16, 32, 64) zbog bržeg izvođenja na starijim računalima.

Kao, nikad nije bilo potrebe za brojem igrača između ovih brojki.

Ali, vjerojatno slijedeći bf miču to ograničenje, što zbog veće raznolikosti, što jer su računala u prosjeku ipak jača nego prije koji godinu.

 U server browseru imaš opciju 32,40,48 i 64. Tako da valjda možeš hostati te 48 igrača servere, ali nitko to ne radi.

 Ne znam, Friday mi je tako rekao.

 Nije to. Malo prije izdavanja igre su izjavili da je ovo "balansirano" po njihovom misljenju i da je to razlog zasto ce na svim serverima lockati broj igraca koje imas. Mislim da je 32 za rush, 48 (ispravi me slobodno jer nisam igrao jako dugo) za operationse a 64 za conquest.

Ekipa koja se nabrijavala kratko na ESL je ovo dozivjela kao ubojstvo ikakve sanse za BF1 ESL jer im nije pasao domination gameplay nego su matchevi bili na ConqSmall mapama sa 8, 10 ili 12 igraca po timu sa vozilima.

Sve u svemu steta. Nego, sto je bilo na kraju sa onom namjerom DICEa da napravi Competitive Mode u samoj igri? Insurrections ili tako nesto?

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
sexytoiletpaper kaže...


Sve u svemu steta. Nego, sto je bilo na kraju sa onom namjerom DICEa da napravi Competitive Mode u samoj igri? Insurrections ili tako nesto?

 

Prtljaju nešto po tome, ali više to izgleda kao priprema da se tako nešto ubaci u slijedeći naslov!

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Friday kaže...
dery kaže...

Baš malo švrljam i više sad ima aktivnih servera bf3 nego bf1 i bf4.Vuče me da se vratim.

 

Ja sam prije nekih mozda 6-7 mjeseci napravio upravo to. Sve si mislim da opet to napravim...

 ja imam i dan danas instaliran b3,4 i sada 1 i obavezno igram b3.nema do te igre.

instalirao sam i bc2 ali izgleda da je igra prestara i driveri su "prejaki"!ono umjesto plavog nema meni je crno,itd.

11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

zna možda netko gdje se postavlja slika u igri kad nekoga skembaš da mu se vidi ljevo sastrane prije imena ??? Hvala !

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
ESepulTribE kaže...

zna možda netko gdje se postavlja slika u igri kad nekoga skembaš da mu se vidi ljevo sastrane prije imena ??? Hvala !

 to su emblemi. Podesiš na ovoj stranici. Logiraj se i desno gore u kutu ti piše view emblems, klikneš na to i složiš si. 

https://www.battlefield.com/companion/career

 

Ili uđeš  u bug platoon i imaš bubamaru za emblem.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
Jack Sparrow kaže...
ESepulTribE kaže...

zna možda netko gdje se postavlja slika u igri kad nekoga skembaš da mu se vidi ljevo sastrane prije imena ??? Hvala !

 to su emblemi. Podesiš na ovoj stranici. Logiraj se i desno gore u kutu ti piše view emblems, klikneš na to i složiš si. 

https://www.battlefield.com/companion/career

 

Ili uđeš  u bug platoon i imaš bubamaru za emblem.

 Hvala! Jack imaš  zaslužil si .....

16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

Sve nove mape su conquest assault,još je gameplay brži nego u bilo kojoj prijašnjoj igri,u bf3 ti si kao tim mogal non stop kampirat,silovat bazu,protivničkom timu otimat tenkove,avione itd. a ovdje takvog ničeg nema,samo akcija non stop...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Ovak bi Dreadnought Behemoth trebao ući u borbu, onako u stilu :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

Ima ovaj jedan DR.1 Fighter,tog lika sam vidjel sto puta,ubijal me po mapama sa svojim avionima,sad gledam video od level faga i on ga guzi na ovom only avioni modu,taj lik igra non stop

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield 1

uspjel sam naguzit napokon nekog sa minom,na caporeto sam uništil ono vozilo,na ekranu se samo pojavilo kill,kill,kill,kill...vehi. destroyer,opa reko,ekipica je bila puna unutra...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 1

Simpa je kako max nema prijatelja pa javlja na forum kad se s nečime želi pohvaliti malo.

Bravo max, samo tako rokaj jako. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 1
fila2208 kaže...

Simpa je kako max nema prijatelja pa javlja na forum kad se s nečime želi pohvaliti malo.

Bravo max, samo tako rokaj jako. 

haha nego, kaj malo,hvalisanje na sve strane kad je dobar kdr,kao kad sam napravil 41-0,to mi je najbolji kdr...

ekipica pokupovala bf1 po 15 ojra pa ga sad primaju,njubare...neka,više kileva za mene

13 godina
offline
Re: Battlefield 1
M4X kaže...
fila2208 kaže...

Simpa je kako max nema prijatelja pa javlja na forum kad se s nečime želi pohvaliti malo.

Bravo max, samo tako rokaj jako. 

haha nego, kaj malo,hvalisanje na sve strane kad je dobar kdr,kao kad sam napravil 41-0,to mi je najbolji kdr...

ekipica pokupovala bf1 po 15 ojra pa ga sad primaju,njubare...neka,više kileva za mene

 A da, kupio par likova bf1 i rekao da te slijede i da ginu od tebe.

Čisto da ti digne samopuzdanje malo 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Battlefield 1

Da li tko zna kao radi balansiranje, pogotovo nakon završetka partije?
Rijetko koja runda završi izjednačeno, a najčešče je razlika u tiketima vrlo velika.
Često se zna desiti da na jednoj stani ima duplo više 100-ki.
Ili jućer počne partija, jedna strana puna, a druga 14 igrača.
To su ekstremne situacije, ali imam dojam, da je prije bilo bolje balansirano...
Ili sam postao star i zaboravljiv kao glasač HDZ-a

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 1

jel izašao apocalypse dlc? nisam uopće igrao bf1 zadnjih mjesec dana pa ne znam, nisam kod kuće pa ne mogu provjerit

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 12:10 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Cansee kaže...

jel izašao apocalypse dlc? nisam uopće igrao bf1 zadnjih mjesec dana pa ne znam, nisam kod kuće pa ne mogu provjerit

 jeste da. Danas novi patch za performanse.

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

za kada su najavljeni private serveri? vidim da stoji vec jako dugo mogucnost za rentati server ali nigdje ne vidim privatne servere u trazilici? (nekada mi se cisto igra TDM mindless fun ali sa barem 200 ticketa a ne 100- svaka mapa traje 2min)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
sushii kaže...

za kada su najavljeni private serveri? vidim da stoji vec jako dugo mogucnost za rentati server ali nigdje ne vidim privatne servere u trazilici? (nekada mi se cisto igra TDM mindless fun ali sa barem 200 ticketa a ne 100- svaka mapa traje 2min)

 kako misliš nema? Ima ih, igrao sam privatnih i ima 2-3 u favoritima.

14 godina
offline
Battlefield 1

Bila neka manja nadogradnja

Samsung S8+
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 17:52 (pasko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice