Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.359.626
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
Glavas_ZG kaže...
M4X kaže...
Glavas_ZG kaže...

AEK971 > M16

molim lijepo ...

 makaki,m16 ti mijenja nekoliko oružja uključujući i snajper,iskoristiv na svim mapama...

 đaba to sve kad aek bolje spreja

 ma nije ti aek bolji niti jedan drugi od m16,m16 ti je op,još kad na m16 staviš no recoil hedšotaš samo tako,pa svi koji su ti igrali esl su haksali,to se praktički podrazumijevalo da nešto imaš,imali su no recoil skripte ili neki drugi hak

8 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2018?

jbg kad u bf4 m16 ide samo na burst

to ni korona ne bi mogao koristit

ekipa prešla na ejs 23 al ni to to kad ga aek šiša za 130 u fire rejtu a zna se da svi pravi hrvatine pro gejmeri imaju u zglobu urođen anti recoil muv

 

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
ja sam igrao esl i nikakve skripte nisam imao,to sto ti neznas kontrolirati recoil je druga prica.Gluposti pricas a pojma nemas o bf3 niti o nicemu
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Battlefield 2018?

 

Ako nisi do sad skužio da se sprdamo onda ga yebi.

Znam da si bio dobar i vidim da i u pubgu rasturaš, svaka čast.

Nekom to jednostavno ide, meni recimo baš i ne.

Meni se sviđa taj ozbiljniji prostup igranju, žao mi je što nemam smisla i talenta za takvo igranje pa igram kako mi odgovara.

Sa time ne mislim da se sprdam sa gameplayom, nego se sprdamo sa kontekstom koji ide uz to sve, 

Pregledao sam vaše videe iz bf3 više puta nego misliš (ima jedna montaža gdje te tip slučajno pogodio smoke nadeom ...)

Kako god bilo, nemoj ovo doživljavat pre bitnim, ko je koristio haksove a tko ne, nije važno,

znam da ti nisi, ono što ste vi igrali u pis-u je za mene bilo uživancija za gledat.

 

Ovo za koronu, jbg, to je uništilo cjelu tadašnju scenu. Ja nisam igrao baš, nit sam igrač sve i da sam htio.

Al detaljno sam pratio sve. 

Zanimljivo je bilo.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.3.2018 23:52 (Glavas_ZG).
 
5 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

ACE 23 mi je u BF4 bilo najbolje oružje, na svim udaljenostima i u svim situacijama si mogao dominirati uz malo sreće.

 

Uz njega sam jako volio supressani L85A2, to oružje se je iznenađujuće dobro hendlalo i ovako iz same zabave SCAR-H koji je imao možda i najbolji zvuk od svih oružja u igri.

 

Baš mi nedostaje BF4, to je bila igra...

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2018?
Doca15 kaže...
ja sam igrao esl i nikakve skripte nisam imao,to sto ti neznas kontrolirati recoil je druga prica.Gluposti pricas a pojma nemas o bf3 niti o nicemu

 Znam ja kontrolirat recoil ali uz no recoil to je jos lakse,ti i ljudina i ostali ste svi koristili hakove samo kaj se nemoze dokazat,ubijali ste sa 3 metka m16 poput zike

12 godina
offline
Battlefield 2018?

M240B sa bipodom! I airburst.

 

Kakav M16. To curice nose.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
CyberDemonVZ kaže...

M240B sa bipodom! I airburst.

 

Kakav M16. To curice nose.

 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?

Znao sam. Ne moram ni gledati koji je video.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
MRSKI kaže...
CyberDemonVZ kaže...

M240B sa bipodom! I airburst.

 

Kakav M16. To curice nose.

 

 

 

Mrski jesi bezobrazan, pa čovjek otišao djetetu pelene promijeniti pa zalegao malo da ga niko ne vidi, nije kampirao.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 9:50 (Soldier977).
13 godina
offline
Battlefield 2018?

 

voljeli ga ili mrzili, dobar video. 

Moram priznati da se slažem, bf je zamjenio igrače, čast iznimkama. Nekima je pvi pa je wow i čudo, a ekipi koja roka duže možda i nije to to.

Osobno sam se vratio na gore spomenuti rainbow six nakon duge stanke i igra ima novu svježinu i opet me zanima. Ubisoft bez obzira na neke manjkavosti jako radi na irgi i to se vidi...

 

a bf, kad dođe na ovo zasićeno tržište: pubg/fortnite, cod black ops 4, rianbow six, cs:go...bit će jebeno i pitanje je hoće li napraviti igru za široke mase, ili će se vraitti korijenima da spase franšizu jer opadajuće brojke sve govore.

 

Evo konstruktivna rasprava ako može bez m16 sranja i to.

 

 

9 Sviđa mi se smjer bf-a sad
17 Želim da se vrati korijenima
7 Bf je umiruća franšiza
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

Mislim da BF-u jebeno nedostaje fokusa. Pod time mislim da bi jednostavno trebalo smanjiti količinu sranja koja su dostupna igračima, jer velika većina nema blage veze šta radi i to dovodi do besmislenog kaosa i nepotrebnih frustracija. Što se mene tiče, skoro pa idealan BF je napravljen i radi se o classic presetu za BF4. Veliki nedostatak tog preset-a je što nisu dobro osmislili avione, koji jednostavno nisu imali šanse popraviti se, budući da je autorepair onemogućen. Meni je recimo super što su te leteće napasti osakaćene, ali s druge strane glupo je da je cijeli jedan segment igre strgan do bola. U videu LvLCap spominje da je problem zadržati igrače nakon inicijalnog mjeseca. Pa naravno da je problem kad su napravili igru za sve i za nikoga. Radi se o jednostavnoj ljudskoj psihologiji gdje se vraćaš stvarima koje ti kontinuirano pružaju nešto novo, zanimljivo, novi izazov itd. Spominje se R6 Siege, koji fenomenalno radi upravo ove stvari koje sam nabrojao. Kontinuirano se igra poboljšava, stalno se mijenjaju, odnosno osvježavaju postojeći mehanizmi, izazovi i prostor za napredak su praktički neograničeni. Sve to BF jednostavno nema. 

 

Ekipa koja je napravila R6 Siege je riskirala sa principima, složena igra, visoki ulozi - visoke nagrade i dobili su BIG TIME, kako sada vidimo. Garantiram da EA nema šanse da napravi tako nešto, ali zato garantiram da će idući BF imati: spam exploziva, bolno kretensku cringe worthy kampanju, potrgane besmislene mehanizme poput levelutiona, commandera, behemota ili elite klasa, jer to super izgleda kretenima u marketingu i poluretardiranoj mlađariji, te će na mapama biti nabacano svega i svačega kao uostalom i do sada. Ne bih se čudio da ubace u igru podmornice, nosače aviona i sl., jer svi smo imali prilike vidjeti kolko su korisne naprave poput heavy bombera u BF1. /s

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
offline
Battlefield 2018?

Slazem se, Classic preset na BF4 sa 200-300% vehicle respawn time. Makni uz to svima (i vozilima) FLIR i IRNV i imas fenomenalnu igru.

EDIT: Dodajem jos. Optimiziraj shotgune da im je hitreg kako spada i makni AutoShotgune jer su cista kancerogena debilana. RPG/SMAW da radi veci DMG kada se postavi u 85-95 kut u vozilo ali ima duzi reload da se smanji kolicina RPG spama na pjesadiju. Makni Impact nadeove jer su ponovno kancerogeno sranje, dobar FRAG treba nagraditi radije nego impact koji samo bacis i nadas se da je ovaj na drugoj strani na manje od 60%, ili uletavas nakon sto je ispod 40%.

Eto, sad sam usao u rant za kako usavrsiti BF4.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 10:57 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield 2018?

Meni isto brutalan bio classic, ali je brzo umro jer bio tek jedan server na pola pun. Mislim na početku su ljudi igrali ali brzo se odustalo. 


Baš je davao one stare BF2 feelinge, a i dosta toga balansirao. Recimo MAA nije više mogao samo stajati na spawnu i pucati u crvene točkice, morao si ići napred da nađeš heli jer ga nisi vidio preko svih objekata. Medici su dobili na važnosti, nije više bilo "taktičkog reloada" jer si bacio cijeli klip ako kreneš reloadati pa su i support klase bile bitnije. Nema autorepaira. Totalno je u prvi plan bacilo teamplay i balansiralo večinu stvari. Thermal optics i termana kamuflaža su isto tako imali veću ulogu jer na vanilla mapama nije bilo bitno kad tak vidiš spotani tenk sa 3000 metara. Na classic ti je jako olakšavalo spotanje tenkova, a kamuflaža baš kontrirala tome.

 

Šteta što taj mod nije normal, a ne classic jer bi ga puno više ljudi igralo da je predstavljen kao defaultni mod za igru.

Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

Meni isto brutalan bio classic, ali je brzo umro jer bio tek jedan server na pola pun. Mislim na početku su ljudi igrali ali brzo se odustalo. 


Baš je davao one stare BF2 feelinge, a i dosta toga balansirao. Recimo MAA nije više mogao samo stajati na spawnu i pucati u crvene točkice, morao si ići napred da nađeš heli jer ga nisi vidio preko svih objekata. Medici su dobili na važnosti, nije više bilo "taktičkog reloada" jer si bacio cijeli klip ako kreneš reloadati pa su i support klase bile bitnije. Nema autorepaira. Totalno je u prvi plan bacilo teamplay i balansiralo večinu stvari. Thermal optics i termana kamuflaža su isto tako imali veću ulogu jer na vanilla mapama nije bilo bitno kad tak vidiš spotani tenk sa 3000 metara. Na classic ti je jako olakšavalo spotanje tenkova, a kamuflaža baš kontrirala tome.

 

Šteta što taj mod nije normal, a ne classic jer bi ga puno više ljudi igralo da je predstavljen kao defaultni mod za igru.

 Pa nije bas, Monkey Gamersi su godinama bili aktivni, a danas su ti DeadFriends i dalje aktivni i puni svakodnevno.

MG je bio bolji jer su izmedu ostaloga stavili i vehicle respawn na 300% ali DF je isto ok.

15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
sexytoiletpaper kaže...

 Pa nije bas, Monkey Gamersi su godinama bili aktivni, a danas su ti DeadFriends i dalje aktivni i puni svakodnevno.

MG je bio bolji jer su izmedu ostaloga stavili i vehicle respawn na 300% ali DF je isto ok.

 Obrisao sam BF4 još prije BF1, pa govorim ono kad sam bio igrao i tada je bio jedan server polu pun.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 14:28 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield 2018?

Hvala na konstruktivnoj raspravi, sve veterani to se traži.

 

Bf mora mijenjati metu, mora donositi svježinu što anonim kaže, a to oni ne znaju. Pokušali su u bf1 nešto i dobro, ali usrali su i na kraju posrali se na sve kad su počeli iznajmljivati servere mrtve.

 

Daj ljudima slobodu, daj im procon daj im slobodu, ali ih kontroliraj. 

Bf3 je bio  odmjeren i fino nakrcan sadržajem koji se fino uklapao u razne mete, i čak je palio u competitive...sve nakon toga je samo vatra,plamen, eksplozije, behemoth, levolution i wow eefekti, a u pozadini broken mehanics and netcode...

 

fali svježina, fali onaj skill ceiling koji ide lagano i do neke razine se dođe igrom, ali bit onaj iskusni veteran i dominarati bojištem i uživati uz to mogu rijetki, a to je zadnje pružao taj bf3 i bc2, nažalost to se izguibilo kad su im playeerbase angry birds ekipa koja je do jučer bila mobile gejmeri pa kupili komp i konzole da se igraju battelfielda....

 

nezz čekam taj trailer ko ozeblo sunce, velike nade polažem...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
6 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

gledao jucer Level capov ili Jackfragsov video o novom Bf-u, u pozadini BF1 gameplay koji me osim lijepe grafike neprivlaci ni pol posto, i cisto iz nostalgije i usporedbe odmah nakon prebacim na gameplay Bf3.

 

I kakva je to samo razlika - prva nauočljivija stvar je brzina same igre, trčanja, dok u BF3 nemoze biti idealnije balans neke arkade i realnosti ovdje kao da je 1.5x brze nego sto bi trebalo biti, to mi se prvotno nesvida kod Bf1 i zbilja se nadam da ce se vratiti starim mehanikama igre no iskreno sumnjam, vjerovatno cemo dobiti Bf1 samo u WW2 okruzenju. Biti ce napretci u grafici, normalnija oruzja i vozila ali mislim da ce se arkadnost zadrzati...

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Haremzg kaže...

 

I kakva je to samo razlika - prva nauočljivija stvar je brzina same igre, trčanja, dok u BF3 nemoze biti idealnije balans neke arkade i realnosti ovdje kao da je 1.5x brze nego sto bi trebalo biti, to mi se prvotno nesvida kod Bf1 i zbilja se nadam da ce se vratiti starim mehanikama igre no iskreno sumnjam, vjerovatno cemo dobiti Bf1 samo u WW2 okruzenju. Biti ce napretci u grafici, normalnija oruzja i vozila ali mislim da ce se arkadnost zadrzati...

 

 

 Istina,  ja kad sam se prebacio sa bf1 na bf3 ko da je usporena snimka. Ide k tome da je sve nerealnije. U bf1 bombu bacam kao onaj sa nano suitom iz crysisa.Postaje sve više igra za djecu a to im je cilj samo daj lovu.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 19:20 (dery).
12 godina
offline
Battlefield 2018?

Je netko u US u blizini za vrijeme EA Play? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield 2018?

Prosle sedmice odlucim isprobati BF1 trial. Prethodno razocaran sa BF3 iako imam trocifren broj sati odigran tu, BF4 nesto sasvim malo.


Kroz 10 sati koliko su dali triala, ovo su moji neki utisci.


Graficki igra je drama, zvukovi, atmosfera, ono glasovi vojnika, uzvici i te stvari, ekstra je to DICE odradio, i to mi se pravo svidja. No moj prvi ulazak na server napravio K/D otprilike 26/7.  Bas kao da je gameplay za kindergarden pravljen, skill uopste nije potreban.

 

Flashback nazad u 2010 odmah, sjetim se kad sam krenuo BC2 igrati, prva runda 2-3 killa, ja presretan bio, i to jedva napravio, i onda kasnije pazljivo neko levelovanje sta kako, i igra je bila bas teska. No sad ovo sto prave, nema smisla, u medjuvremenu nisam ni CoDa igrao jos od BO1, i skinem Ghosts kad ga vec imam u kolekciji na Steamu, kad tamo jos gora stvar, hebo majku ko da su pravili igru za 10godisnjake bukvalno.


Razocaran sam dosta danasnjom situacijom, naravno sve ove me stvari pogode, proradi nostalgija i moram skinuti BC2.


Sa Battlefieldom 3 sam takodjer bio u pocetku razocaran, iz nekih razloga crash to desktop bio normalna stvar bez obzira na kakav hardware imao, nisam ga igrao mjesec dva, odnosno dok nije Back To Karkand izbacen. I onda kad se stabilizovalo, random ekipa cista nula, sa BC2 sam imao mnogo mnogo bolje iskustvo.


Od novog Battlefielda ocekujem da nastavi od BF1, samo ocekujem ozbiljniji pristup gameplayu, za nas starije igrace, ljubitelje BF.a. Mada znamo da od toga nece biti nista.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield 2018?

uz trenutnu exploziju fortnitea te i dalje popularnog battlegroundsa ne vidim svijetlu buducnost ovog bf.. svi bf imaju isti gameplay go i prije 10 godina

 

ja sam se zajebo i preoderdo bf4 i bf1, ovaj bogme nebum

 

ko god i dalje uziva igrajuci jedno te isto, kaj drugo rec neg have fun

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

Leak o skinovima:

 

 

 

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
b00 kaže...

uz trenutnu exploziju fortnitea te i dalje popularnog battlegroundsa ne vidim svijetlu buducnost ovog bf.. svi bf imaju isti gameplay go i prije 10 godina

 

ja sam se zajebo i preoderdo bf4 i bf1, ovaj bogme nebum

 

ko god i dalje uziva igrajuci jedno te isto, kaj drugo rec neg have fun

 Nisi bas u pravu.

BF4, BFH i BF1 imaju potpuno drugaciji "gunplay". A to je na kraju najbitnija stvar u FPSu. Ako je netko dobar u BF4 bit ce ok u BFH ali BF1 je sa svojim spread multiplier shemama potpuno unistio gunplay, sad imas ili ekipu koja po pola sata lezi na podu sa LMGem i cekaju da netko pokusa proci kroz tunel koji kampiraju, 10 snipera koji iz spawna pokusavaju slucajno pogoditi bilosto jer je mehanika "sweet spot" jebena katastrofa koja zahtjeva manje skilla nego ikada da ubijes nesto snajperom ili ostatak ekipe koji trce ko bezglave kokosi sa Helriegelom, Shotgunom ili Automaticom. Nema tu vise skilova kao sto je quickscope u glavu sa sniperom, to je ocito bilo pretesko pa neka svaki sniper ima 50 metara na kojima mozes ubiti nekoga pa da mu okrznes mali prst na nozi. Nema vise pravilnih burst tehnika sa Scarom/AEKom/M416 i sl. gdje si mogao pokositi ekipu u 3v1 uz malo srece jer Medic Rifle ima visok recoil, jos visi spread dok SMGevi imaju spread kao da su im cijevi velicine topa pa kud puklo da puklo.

Jos kad tome dodas da su avioni gori nego Attack Heli na Siege of Shanghai, sto dalje reci?

Nadam se da ce BF2018 ici na neko modernije vrijeme i da ce vratiti gunplay iz BF4 ali dovoljno staro da se izbace oni uzasi tipa FLIR/IRNV, UCAV i sl.

7 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

BF1 je reskin Battlefronta u prvom licu, zato i je gunplay mehanika toliko loša.

 

BF4 je sve što nam treba uz nekoliko izmjena:

1. FLIR/IRNV omogućiti samo na noćnim mapama i ukinuti na vozilima

2. Promijeniti spotting mehaniku (ne pojavljuješ se na mapi dok pucaš kao i u BF1, izbaciti att koji automatski spottaju i nerfati spotanje preko MAV-a i commandera)

 

I imaš savršenu igru....

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 14:13 (D-wook).
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
D-wook kaže...

BF1 je reskin Battlefronta u prvom licu, zato i je gunplay mehanika toliko loša.

 

BF3 je sve što nam treba uz nekoliko izmjena:

1. FLIR/IRNV omogućiti samo na noćnim mapama i ukinuti na vozilima

2. Promijeniti spotting mehaniku ( pojavljuješ se na mapi dok pucaš, izbaciti att koji automatski spottaju i nerfati spotanje preko MAV-a i commandera)

 

I imaš savršenu igru....

 Evo ispravio sam te da bude savršeno. Sad je to to.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield 2018?

Kao prvo ako je BF1 kopije SWBF onda ili taj koji to kaže nije igrao BF1 ili SWBF ili je jako malo igrao.

 

BF3 je ostao u nostalgiji ali jednom kad probaš BF4, pa opet probaš BF3 vidiš kolko je bolji BF4. Ne puno ali su baš te sitnice poboljšali koje su nervirale u BF3. Isto je meni bilo sa BC2, pa ga probao nakon BF3 i BF4 ali jednostavno vidiš da je igra zastarila.

 

Meni svejedno što će biti sljedeći BF, WW2 i modern mi paše. A nebi se bunio ni za tamo devedesete Gulf war i to. :) Smao da nije futuristički sa cloackingom i nekim takvim stvarima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 18:29 (Jack Sparrow).
Moj PC  
8 1 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2018?
fila2208 kaže...
D-wook kaže...

BF1 je reskin Battlefronta u prvom licu, zato i je gunplay mehanika toliko loša.

 

BF3 je sve što nam treba uz nekoliko izmjena:

1. FLIR/IRNV omogućiti samo na noćnim mapama i ukinuti na vozilima

2. Promijeniti spotting mehaniku ( pojavljuješ se na mapi dok pucaš, izbaciti att koji automatski spottaju i nerfati spotanje preko MAV-a i commandera)

 

I imaš savršenu igru....

 Evo ispravio sam te da bude savršeno. Sad je to to.

 BF4 je nakon svih patcheva daleko dovršenija igra od BF3.. 

سمندری ڈاکو
7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2018?
fila2208 kaže...

 Evo ispravio sam te da bude savršeno. Sad je to to.

Utjecaj i korištenje minimape je element koji pridodaje skill zahtjevnosti igranja ove igre, ali u BF4 su s time malo pretjerali dok su u BF1 od toga potpuno odustali što je i jedan od razloga casualnosti BF1.

 

U BF4 si i uz korištenje silencera KONSTANTNO bio spottan. Flankirati neprijatelja i pobiti sve bez da te skuže je bilo gotovo nemoguće ako igraš protiv poluinteligentnih osoba za razliku od BF1 gdje se to redovito događa. BF4 se je igrao sa minimapom na 1/4 ekrana i sa stalnim gledanjem u minimapu - malo ipak pretjerano ako se mene pita.

 

Nerfati spottanje zbog pucanja bez silencera, nerfati spotanje preko MAV-a, FLIR/INVR i ostalih gadgeta, ali ne u potpunosti ubiti važnost spottanja i minimape već od toga napraviti skill vještinu zbog koje će se bolji igrači izdvojiti.

 

Jack Sparrow kaže...

Kao prvo ako je BF1 kopije SWBF onda ili taj koji to kaže nije igrao BF1 ili SWBF ili je jako malo igrao.

 

BF3 je ostao u nostalgiji ali jednom kad probaš BF4, pa opet probaš BF3 vidiš kolko je bolji BF4. Ne puno ali su baš te sitnice poboljšali koje su nervirale u BF3. Isto je meni bilo sa BC2, pa ga probao nakon BF3 i BF4 ali jednostavno vidiš da je igra zastarila.

 

Meni svejedno što će biti sljedeći BF, WW2 i modern mi paše. A nebi se bunio ni za tamo devedesete Gulf war i to. :) Smao da nije futuristički sa cloackingom i nekim takvim stvarima.

 BF4 je na istom engineu kao i BF1 i SWBF 1 i 2, zato i odolijeva utjecaju vremena. Odlično izgleda, odlično radi, da i sutra izađe ljudi nebi prepoznali da je to igra stara već skoro 5 godina.

 

Za ovo boldano molim te, pa nisam to ja izmislio. To je kontinuirana kritika koja se ponavlja od MASE ljudi od samog početka izlaska igre. Toliko je očito da su doslovno kopirali neke gunplay mehanike da će to svaki iskusniji igrač prepoznati u 5 minuta igranja. Osim što se to može prepoznati, takvo nešto nalaže i sama LOGIKA. Ako mjenjaju nešto od BF4 pa od koje će igre kopirati nego od one koju i sami izrađuju. DICE je developer i SWBF1/2 i BF 1 tako da neznam što ti tu može biti nejasno?

 

pirat kaže...

 BF4 je nakon svih patcheva daleko dovršenija igra od BF3.. 

 To je činjenica. Ako se nečije mišljenje kosi s time onda su ekvivalent libtarda sa političke scene kojima mozak nije u ravnoteži sa zdravim razumom.

13 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
pirat kaže...

 BF4 je nakon svih patcheva daleko dovršenija igra od BF3.. 

 Bf3 je po izlasku bio bolja igra od bf4 za svjetlosnu godinu, dok je bf4 trebao kompletan overhaul ovog studija u LA da igra bude iole igriva. Super je nerf helija pa su onda tenkovi dobili na važnosti silnim perkovima, pa je bilo svašta.

Paracel storm je dan danas osobno čudo, ostala nijedna mapa me se nije dojmila ni upola.

Uništili su bilo kakvu mogućnost competitive 5v5 malog igranja i malog konkvesta, nabili levolution i totalno retardirane zbrda zdola mape.

Jednsotvano nije imao onu čar koju je imao bf3, e sad jel bf3 uletio u savršeno vrijeme pa smo se zasitili ili je bf4 bio samo lošiji ne znam..Činjenina da su radili remake bf3 mapa isto nešto govori.

Bf4 je natrpan sadržajem, od kojeg pola nema smisla, zajedno s navodećim smećima, retardiranim dlcovima, i izmišljanjem tople vode.

 

Bf3 je imao dovoljno wow efekata, a opet se lijepo igrao i bio je čudo za ona doba + sve i jedan dlc je valjao više manje.

bf4 je bf3 na sterodiima, a svi znamo da su steroidi štetni.

 Hvala wooku na uvredi u rukavicama.

i Bc2 je bolja igra od bf3, bez obzira što je bf3 tad bio moderniji. 

 

Usotalom, zar ne bi bilo žalosno da v2 bude bolja od jedinice, kvalitetnija i dovršenija, ako uzmemo da je vanilla kao bf3 bio pokušaj modernog bf koji je totalno krenuo u svom smjeru?

Da se razumijemo, subjektivan dojam je jedno, realno i objektivno je da je nakon svega ovog čak i bf1 dovršeniji od bf4.

D-wook kaže...
fila2208 kaže...

 Evo ispravio sam te da bude savršeno. Sad je to to.

Utjecaj i korištenje minimape je element koji pridodaje skill zahtjevnosti igranja ove igre, ali u BF4 su s time malo pretjerali dok su u BF1 od toga potpuno odustali što je i jedan od razloga casualnosti BF1.

 

U BF4 si i uz korištenje silencera KONSTANTNO bio spottan. Flankirati neprijatelja i pobiti sve bez da te skuže je bilo gotovo nemoguće ako igraš protiv poluinteligentnih osoba za razliku od BF1 gdje se to redovito događa. BF4 se je igrao sa minimapom na 1/4 ekrana i sa stalnim gledanjem u minimapu - malo ipak pretjerano ako se mene pita.

 

Nerfati spottanje zbog pucanja bez silencera, nerfati spotanje preko MAV-a, FLIR/INVR i ostalih gadgeta, ali ne u potpunosti ubiti važnost spottanja i minimape već od toga napraviti skill vještinu zbog koje će se bolji igrači izdvojiti.

 Slažem se za spotanje, ali i to kad koristiš silnecer da se ne vidiš. ovo u bf1 je debilno i casualno i potiče kamperaj.

 

Bilo bi lijepo da se komentira i uspređuje bez da netko sipa uvredice u rukavicama jer je njemu onaj ili ovaj bf bio bolji.

Ajmo se okrenuti novom bf i zajedno se složiti što nam treba a što ne.

 

Za mene, bc2 gameplay, s bf3 pucačkom mehanikom i bf1 grafikom bi bio pogodak.

bf4 shema s kamuflažicama i customzacijom da se ljudi zadovolje bez levolutiona i igrivim mapama od koje se posbeno rade za rush ili conq a ne sistem sve za sve pa ništa ne valja.

I da, moderan setting. i m16a3 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 21:46 (fila2208).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice