Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.277.838
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Brki1994 kaže...
 Svi znamo kako je prošao Firestorm tako da me ovo nimalo ne zanima.

Meni je osobno Firestorm bio dobar :) šteta da nisu malo više poradili na tome pa da ga više ekipe igra.

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
Soldier977 kaže...

BF se počeo uspoređivati sa Tarkovom 

 Ma sa svime šta je popularno.

new kid on the block, ali ima sve kao kul ekipa.

 

to je love letter za Mrskog da dođe igrat 🤣 

 Skeptičan sam (ko bi rekao ) i za ovaj mod. Od Tarkova će pokupiti samo možda  nošenje/gubljenje svog geara u raid koji kupuješ novcem od prodaje onih dropova. Vidjevši jučer one leteće ženske i grapling kuke u trejleru sumnjam da će biti išta bolje od base game.  

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2021 13:29 (MRSKI).
7 godina
offline
Re: Battlefield 2042
mrsmith kaže...
Brki1994 kaže...
 Svi znamo kako je prošao Firestorm tako da me ovo nimalo ne zanima.

Meni je osobno Firestorm bio dobar :) šteta da nisu malo više poradili na tome pa da ga više ekipe igra.

 

Firestone je trebao biti besplatan i rađen od strane drugog tima. Tada bi imao kakav takav uspjeh, ali dolazak Warzone-a bi ga dokrajcio bez nekih većih noviteta.

I want to believe
12 godina
offline
Battlefield 2042

A meni se čini da će ovaj War Zone biti OK mod za igrat. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Bit će dobar hazard zone jedino ako ubace pravi squad:

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Dama evo ga, ali g502 lightspeed. Proba sam ovaj i g703 i ovaj mi nekako bolje leži u ruci... Malo je skuplji (1050kn), al jebat ga
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Vidim da nitko ne spominje da je u beti bio bug da kad revievas suborca u tvojim rukama zavrsi njegovo oruzje.
Svaki ali svaki put bih zavrsio s njegovom puskom pa bih morao mjenjati attachmente svaki put.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
_itsmoriarty kaže...

ljudi vidim da ste dosta zainteresirani za ovu igru, naime ja nisam bas neki FPS Shooter guy, volim igrati pucacine, ali samo Single Player / Story / Campaign

zanima me da li se isplati uzimati ovu igru i probati jer ipak nisam u tim vodama, a vidim da tema gori.

da li je ovo slicno imalo kao i War Zone njega sam malo igrao nesto ...

hvala

 Nitko nema pojma! Al svi su kupili :D

 

Vidjet ćemo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
moderator
offline
Battlefield 2042

Sljedeći tjedan će prikazati ostalih 5 specijalista.

 Vjerojatno po jednoga dnevno.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Gogy7 kaže...
Vidim da nitko ne spominje da je u beti bio bug da kad revievas suborca u tvojim rukama zavrsi njegovo oruzje.
Svaki ali svaki put bih zavrsio s njegovom puskom pa bih morao mjenjati attachmente svaki put.

 Stručnjaci su bindali istu tipku za rivajv i za pokupiti oružje....Ne bih to baš nazvao bagom nego njihovom ozbiljnom pristupu razvoju igre i prethodnom testiranju prije puštanja bete

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2021 21:46 (MRSKI).
12 godina
offline
Battlefield 2042

Spot u koprodukciji - DICE i sljedbenici:

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Dama evo ga, ali g502 lightspeed. Proba sam ovaj i g703 i ovaj mi nekako bolje leži u ruci... Malo je skuplji (1050kn), al jebat ga

 Za pucacine ti je bolji g703, g502 je mrcina s puno tipki koje neces ni koristiti ako se primarno obvezes samo na shootere. Ja sam koristio g502 i g703 i na kraju sam se prebacio na viper ultimate. Sve su to super misevi gdje nema greske i vise je bitnije koji tebi odgovara.

2 godine
offline
Re: Battlefield 2042
Casper127 kaže...
Volume kaže...
Dama evo ga, ali g502 lightspeed. Proba sam ovaj i g703 i ovaj mi nekako bolje leži u ruci... Malo je skuplji (1050kn), al jebat ga

 Za pucacine ti je bolji g703, g502 je mrcina s puno tipki koje neces ni koristiti ako se primarno obvezes samo na shootere. Ja sam koristio g502 i g703 i na kraju sam se prebacio na viper ultimate. Sve su to super misevi gdje nema greske i vise je bitnije koji tebi odgovara.

Imao g502 hero i preporodio se prijelazom na g703 lightspeed, lakši, manji, scroll wheel se ne čuje

12 godina
offline
Battlefield 2042

evo jedna zbirka naricanja: 

 

"Battlefield community every time a new title is announced:

bf2 - Nooo, modern Battlefield?! Battlefield can't be modern! I can't even tow vehicles anymore! Battlefield is dead!

 

bf2142 - Futuristic Battlefield?! Only 4 classes?! High TTK? Battlefield is dead!

 

bfbc2 - Only 32 players and no proning?! Battlefield was always about large scale combat and camping! Battlefield is dead!

 

bf3 - Where is destruction?! Campaign is terrible! Made for casuals!! Battlefield is dead!

 

bf4 - What is this, copy-paste BF3 with less content and more bugs? Even worse campaign?1 Battlefield is dead!

 

bf1 - Copy-paste Battlefront in trenches?! Where is realism?! Battlefield used to be a MilSim! Battlefield is dead!

 

bfv - Realistic TTK & attrition?! BF is an arcade shooter! Why are there women in my video game, DICE? This is WW2, women weren't invented before 1969! Battlefield is dead!

 

bf2042 - Only 10 different characters and more than 4 classes?! I don't want to be a clone of only 4! Battlefield is dead!"

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
11 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Casper127 kaže...
Volume kaže...
Dama evo ga, ali g502 lightspeed. Proba sam ovaj i g703 i ovaj mi nekako bolje leži u ruci... Malo je skuplji (1050kn), al jebat ga

 Za pucacine ti je bolji g703, g502 je mrcina s puno tipki koje neces ni koristiti ako se primarno obvezes samo na shootere. Ja sam koristio g502 i g703 i na kraju sam se prebacio na viper ultimate. Sve su to super misevi gdje nema greske i vise je bitnije koji tebi odgovara.

 Tom logikom sam ja išao. Ranije sam koristio G700s sa  puno tipki i bio mi je odličan, ali sad sam htio pojednostavniti, jer mi ne treba nizašta drugo osim pucačina, i uzeo ovaj G703. Trebalo mi je malo navike, ali sad je OK.

Za bateriju se ne mogu načudit.... evo koristim već  4 dana i pala tek na 86% 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

evo jedna zbirka naricanja: 

 

"Battlefield community every time a new title is announced:

bf2 - Nooo, modern Battlefield?! Battlefield can't be modern! I can't even tow vehicles anymore! Battlefield is dead!

 

bf2142 - Futuristic Battlefield?! Only 4 classes?! High TTK? Battlefield is dead!

 

bfbc2 - Only 32 players and no proning?! Battlefield was always about large scale combat and camping! Battlefield is dead!

 

bf3 - Where is destruction?! Campaign is terrible! Made for casuals!! Battlefield is dead!

 

bf4 - What is this, copy-paste BF3 with less content and more bugs? Even worse campaign?1 Battlefield is dead!

 

bf1 - Copy-paste Battlefront in trenches?! Where is realism?! Battlefield used to be a MilSim! Battlefield is dead!

 

bfv - Realistic TTK & attrition?! BF is an arcade shooter! Why are there women in my video game, DICE? This is WW2, women weren't invented before 1969! Battlefield is dead!

 

bf2042 - Only 10 different characters and more than 4 classes?! I don't want to be a clone of only 4! Battlefield is dead!"

 Na svim BF se uvijek plako od onog što su igrači očekivali od onog što smo dobili.

Meni je između BF3 i BF4 bio najveći problem količina bugova koja je bila u BF4, a BFV mi nikad nije sjeo. Ono što mi se jako sviđalo kretanje i attriton. Pošto je hrpa curica plakalo oko Attriton to je nažalost DICE maknu.

BF2042 su dodslovno izgubili pojam što je BF i okrenuli se igračima koji će ih napustiti čim se pojavi sljedeći naslov.

Ono što je jako žalosno da je ovaj novi Cod toliko loš da čak EA ima šasne da sa BF2042 bude broj jedan ove godine.

 

BF3:fluffy_inside
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2021 13:54 (Wolf88).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Casper127 kaže...
Volume kaže...
Dama evo ga, ali g502 lightspeed. Proba sam ovaj i g703 i ovaj mi nekako bolje leži u ruci... Malo je skuplji (1050kn), al jebat ga

 Za pucacine ti je bolji g703, g502 je mrcina s puno tipki koje neces ni koristiti ako se primarno obvezes samo na shootere. Ja sam koristio g502 i g703 i na kraju sam se prebacio na viper ultimate. Sve su to super misevi gdje nema greske i vise je bitnije koji tebi odgovara.

 Proba san oba i 502 mi je nekako bolje sija u ruci, ima "odmorište" za palac i taman mi je za šaku. 703 mi se činija nekako malen...

Ove dodatne tipke ne smetaju šta san ima prilike sinoć isprobati, a koristit ih ionako neću

Nzn ja sam zasad zadovoljan izborom, ako mi ne bude odgovara lako ga prodam i uzmem 703 il nešto drugo

 

Za bateriju još nzn kakva je, ali bi tribala bit ista ka u 703. Meni je 60 sati i više nego dovoljno jer ne igram toliko, bar dok bf ne izađe...

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2021 12:01 (Volume).
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
Gogy7 kaže...
Vidim da nitko ne spominje da je u beti bio bug da kad revievas suborca u tvojim rukama zavrsi njegovo oruzje.
Svaki ali svaki put bih zavrsio s njegovom puskom pa bih morao mjenjati attachmente svaki put.

 Stručnjaci su bindali istu tipku za rivajv i za pokupiti oružje....Ne bih to baš nazvao bagom nego njihovom ozbiljnom pristupu razvoju igre i prethodnom testiranju prije puštanja bete

 Unaprijed su sa razvojem igre, ovo je stari build, team je jako zadovoljan kako napreduje, covid ne smeta i igra će bit super. Odgođena je jer smo jako uzbuđeni da vam dostavimo nabjbolji bf ikad i ne želimo zakazati.

Beta je stara 3 god.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Beta je zapravo bila gotova prije nego se počelo sa razvojem igre.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Beta je zapravo bila gotova prije nego se počelo sa razvojem igre.

 Beta je zapravo remaster bf4 u apex engineu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Pričajte šta oćete al ja isto ne mogu dočekat kad će izać, valjda sam se zaželija, od bf4 nisan ništa igra
Skill mi je pa skroz, kd ako bude 1.0 bit će dobro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Pričajte šta oćete al ja isto ne mogu dočekat kad će izać, valjda sam se zaželija, od bf4 nisan ništa igra
Skill mi je pa skroz, kd ako bude 1.0 bit će dobro

 Kupio si novi miš ko i ja. To je to. Da izađe bilo koja igra nova fps, igrao bi 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Pričajte šta oćete al ja isto ne mogu dočekat kad će izać, valjda sam se zaželija, od bf4 nisan ništa igra
Skill mi je pa skroz, kd ako bude 1.0 bit će dobro

 Boli te kurac ionako se nevidi kolko si puta umra

13 godina
online
Re: Battlefield 2042
RePlaY kaže...
Volume kaže...
Pričajte šta oćete al ja isto ne mogu dočekat kad će izać, valjda sam se zaželija, od bf4 nisan ništa igra
Skill mi je pa skroz, kd ako bude 1.0 bit će dobro

 Boli te kurac ionako se nevidi kolko si puta umra

 Zato je kukiju igra jako dobra 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield 2042

Ja san se cak 2 puta redeploya

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Pričajte šta oćete al ja isto ne mogu dočekat kad će izać, valjda sam se zaželija, od bf4 nisan ništa igra
Skill mi je pa skroz, kd ako bude 1.0 bit će dobro

 Ti si onda baš zagorio kad se pališ na ovo

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Nejebica Mrski moj
12 godina
offline
Battlefield 2042

Expert reacts to Battlefield 2042 guns

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Brzina sprinta je ista kao u BF3/4, kaže DRUNKKZ:

 

 

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Brzina sprinta je ista kao u BF3/4, kaže DRUNKKZ:

 

 

 Meni se čini da je u 2042 dosta brže, ustvari sve mi nekako u igri izgleda ubrzano

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice