Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.271.170
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...

Da li postoje negdje statistički podaci, koliko se igraju mape sa 64, a koliko sa 128 igrača?

 Naravno da ne, ali logika ti sama kaže pošto je 64p kao limited mode, a i dalje je u igri...

rush su ugasili pa vratili, ako ugase c64 ostat će samo forumaš igrati, a to ti je isto bot ili on tak da nema vajde tu.

 

Sve jasno, skrivali scoreboard, igrače, chartse, servere...sve izlazi na vidjelo prije ili kasnije.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield 2042

Valjal' igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ja bar igram, fila kupio i ne igra makar je znao kaj kupuje 😂 ali on je pro, nije pizdun ko ostali 🖕
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Sinoc sam pucao u neki nevidljivi objekat ispred sebe, neki magicni zid vjerovatno

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...

Valjal' igra?

 Botovi i forumaš kažu da valja, umislili da ova igra postoji otkako je EAdice rekao evo vam novi bf i vjeruju im. Probao danas portal, nema igrača. 

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...
ivanec kaže...

Valjal' igra?

 Botovi i forumaš kažu da valja, umislili da ova igra postoji otkako je EAdice rekao evo vam novi bf i vjeruju im. Probao danas portal, nema igrača. 

 Ti si bacio pare, isto kao na taj 45 fpsa procesor 

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Bacam pare jer mogu i želim bacat volim se bahatit. Ti si ipak skroman ne hvališ se kako imaš strojčinu koja daje isto fps-a ko moja beštija stara 5god.

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Bacam pare jer mogu i želim bacat volim se bahatit. Ti si ipak skroman ne hvališ se kako imaš strojčinu koja daje isto fps-a ko moja beštija stara 5god.

 a jadan, radio stroj za battlefield i onda mu ga dice i lisa su metnu 

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ispalo da za batlefild iman stroj izmišljen i uživam. Ali mislim na pravi bfV ne ovaj koji ti umišljaš da postoji jer nosi ime batlefild. Ti voliš vakum prazninu ništavilo bez mirisa okusa nit smrdi nit miriše.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 23:15 (dery).
14 godina
offline
Battlefield 2042

Znam da imaš stroj za igre iz 2018. Jebiga. Čekao si ovaj novi battlefield, radio stroj, kupovao grafu, radio preorder jer si vjerovao u DICE ko u Boga.

Kaj bi ti ja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
Ja bar igram, fila kupio i ne igra makar je znao kaj kupuje 😂 ali on je pro, nije pizdun ko ostali 🖕

 Ne možeš to shvatiti, ali eto, skupljam te bf igre na originu, nek se nađe, nek ih ima. Pa sam tako sačekao da ova beta bude 113kn tak negdje i kupio je za te novce.

I to je previše, ali možda za par mjeseci prije nego napuste igru, bude igriva i može se nekad, za dobra stara vremena zapucaati kao skvad odigrati kakva dobra rush partija.

No ti o tome pojma nemaš jer igraš sa botovima na easy, čisto da ti bude napeto.

 

Dakle, kupio sam je prvo preko argentiskog vpn, pa vratio, pa opet preko turskog. Da mogu preko sad preko nezz albanskog za 50kn, oper bi vratio i kupio za 50kn.

I to kad vratim 100 boca plasitčnih, jer sam škrt i siromašan.

 

Valjda je sad jasnije, pa čak i takvima kao ti, sa osnovnim poimanjem jezika i pisanja. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

 Probao danas portal, nema igrača. 

 Imaš crossplay upaljen?

 

Danas cijelo popodne ima dosta servera s dobrim pingom.

Sad u ponoć nisu više puni al još ima nešto ljudi...

 
 
 
 

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
forumaš kaže...
Ja bar igram, fila kupio i ne igra makar je znao kaj kupuje 😂 ali on je pro, nije pizdun ko ostali 🖕

 Ne možeš to shvatiti, ali eto, skupljam te bf igre na originu, nek se nađe, nek ih ima. Pa sam tako sačekao da ova beta bude 113kn tak negdje i kupio je za te novce.

I to je previše, ali možda za par mjeseci prije nego napuste igru, bude igriva i može se nekad, za dobra stara vremena zapucaati kao skvad odigrati kakva dobra rush partija.

No ti o tome pojma nemaš jer igraš sa botovima na easy, čisto da ti bude napeto.

 

Dakle, kupio sam je prvo preko argentiskog vpn, pa vratio, pa opet preko turskog. Da mogu preko sad preko nezz albanskog za 50kn, oper bi vratio i kupio za 50kn.

I to kad vratim 100 boca plasitčnih, jer sam škrt i siromašan.

 

Valjda je sad jasnije, pa čak i takvima kao ti, sa osnovnim poimanjem jezika i pisanja. 

 Sirotinjo, i Bogu si teška  Kreni skupljati boce za idući battlefield hero shooter koji opet nebuš igrao, bude ti trebalo za kolekciju. OKP je zajebana stvar.

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Znam da imaš stroj za igre iz 2018. Jebiga. Čekao si ovaj novi battlefield, radio stroj, kupovao grafu, radio preorder jer si vjerovao u DICE ko u Boga.

Kaj bi ti ja 

 Naj me jebe što imam na high do 200fps-a i monitor od 144/165hz-oc. Moram ukrotit ovu cpu platinu sa monitorom od 240hz. Ma ne treba jer moje oko nije brzo ko tvoje sa intelom oko 1000fps-a.Moje naviklo do 45 fps-a jel da,reci mi uništi me bit će ti lakše.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2022 10:43 (dery).
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

bože mili koja djeca...moj tata je jači od tvog tate 

 

od** sa teme više

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Šta drugo ovde radit nego podjebavat. Očekujete kad vidite nešto novo napisano da se piše kako je od ovog vakuma nekim update čudom ova nepoznata igra postala battlefield. Jajjajajajajajaa da da. 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2022 12:30 (dery).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Šta drugo ovde radit nego podjebavat. Očekujete kad vidite nešto novo napisano da se piše kako je od ovog vakuma nekim update čudom ova nepoznata igra postala battlefield. Jajjajajajajajaa da da. 

 Ajde makni se i pusti nas da igramo. Neki dan je baš bilo super, igrao sam neki mod gdje su likovi padali dobro, popeo sam se na kuću i ubijao ih jako.

Baš je zabavno bilo, i to je to, to je bf, to je taj gameplay koji tražimo. Nezz di je mod nestao sad.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...

Valjal' igra?

 

Najbolji Battlefield u posljednje 2 godine! A to vjerojatno nešto i govori.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
ivanec kaže...

Valjal' igra?

 

Najbolji Battlefield u posljednje 2 godine! A to vjerojatno nešto i govori.

 Kako nije najbolji... Natjerao me da počnem igratio SP igre koje imam na Steamu i koje nikad do sad nisam zaigrao.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Battlefield 2042

Zašto koristite riječ battlefield kad referirate na ovo.Naslov teme isto krivo imenovan.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Treba glasati novčanikom, tko je kupio, taj je i podržao. Poslije jebanja nema kajanja.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Treba glasati novčanikom, tko je kupio, taj je i podržao. Poslije jebanja nema kajanja.

 Na žalost, za ovo si 100% u pravu. 

Svi smo podržali ovakav otužan BF i dioničare EA

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
C64 kaže...
forumaš kaže...

Treba glasati novčanikom, tko je kupio, taj je i podržao. Poslije jebanja nema kajanja.

 Na žalost, za ovo si 100% u pravu. 

Svi smo podržali ovakav otužan BF i dioničare EA

 Nitko vas nije tjerao. I nitko vas ne tjera da ponovno kupite kad izađe nastavak. Ne vidim problem.

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Novci su ovde najmanji problem. Sa 300kn brišem guz. Nego mi smo prevezani za ovo i ubilo nas ko da nam je u grah čorbu stavilo šećer.

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Novci su ovde najmanji problem. Sa 300kn brišem guz. Nego mi smo prevezani za ovo i ubilo nas ko da nam je u grah čorbu stavilo šećer.

 Možeš ti brisati guzicu sa 1000 kn, tvoja stvar. Poanta koju ne razumiješ je da si kupovinom ove igre platio barem za jedan novi šaraf u novoj jahti od EA CEO. Platvši mu taj jedan šaraf dao si mu do znanja da ti može prodati što želi, čak da ti to ni ne koristiš.

To je njegova supermoć, tip je zato na vrhu dok ti brišeš guzicu sa 300 kn i onda kukaš kak ti je ostala neobrisana i hodaš okolo posran.

16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

 Možeš ti brisati guzicu sa 1000 kn, tvoja stvar. Poanta koju ne razumiješ je da si kupovinom ove igre platio barem za jedan novi šaraf u novoj jahti od EA CEO. Platvši mu taj jedan šaraf dao si mu do znanja da ti može prodati što želi, čak da ti to ni ne koristiš.

To je njegova supermoć, tip je zato na vrhu dok ti brišeš guzicu sa 300 kn i onda kukaš kak ti je ostala neobrisana i hodaš okolo posran.

 Moram priznat da ću ti tu i tamo morat ukrast ovu metaforu. Svaka ćas!

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Uspjeli me jednom zajebat neče više. 

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
dery kaže...

 

 Možeš ti brisati guzicu sa 1000 kn, tvoja stvar. Poanta koju ne razumiješ je da si kupovinom ove igre platio barem za jedan novi šaraf u novoj jahti od EA CEO. Platvši mu taj jedan šaraf dao si mu do znanja da ti može prodati što želi, čak da ti to ni ne koristiš.

 

 Kolega prvi tvoj post sa kojim se slažem u potpunosti

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

ja to pišem cijelo vrijeme, barem deset puta u ovoj temi sam ponovio glasajte novčanikom. Sve drugo nema smisla. Ne mogu vam ja biti krivac jer se meni igra sviđa i ne bojim se to napisati, iako je to trenutno nepopularno.

nema smisla da mene gađate kamenjem, nisam vas ja tjerao da kupite (tko je kupio). Nisam čak ni hajpao igru jer jako rijetko to radim. Rijetko bilo što i očekujem, ali ova tema je i tak teža sprdačina, jedna od najgorih na forumu 

 

ali nije bez zabave  

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

 Ne mogu vam ja biti krivac jer se meni igra sviđa 

 

 Jesi kriv si i ne javljaj se.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2022 15:27 (dery).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice