Battlefield 3

poruka: 77.247
|
čitano: 8.492.806
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Battlefield 3
Hebeš ultra,važno da vidiš protivnika i da ga što prije ubiješ.sjene,mesh,post,blur sve off.i isprobajte dxtory za snimanje,frame dropne pada,odličan je!
BF3 FlamingKing
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 3
ajvan5 kaže...

Nisam šta  bi sa time dobio!!!!

  Clockaj ga na 3.0

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: Battlefield 3
Zero2 kaže...

 

Dok mi s druge strane nakon svake pobjede (više puta dnevno) veselo čagamo:

 

 

 

 

 

...dado odi u k..... zakej daješ privatne snimke u javnost? {#}

::: peace 0n earth :::
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3

Sad sam ga  ćvakno  na 2,8   ocjena  win7   skočila 7,3  bio je na 7,1  nebi se trebo grijat  imam neki veliki coller  budem sad  brobao  da vidim  ima li kakvog boljitka !!!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Hedrick kaže...
Nos kaže...

Uz ovo igranje recona dobija sasvim novi smisao.

Prije bi reka uz ovo.

 

 

A ovo recimo za Support klasu. {#}

 

 

A ovo ja slušan dok ubijan Dannija, kukija i ostalu bagru...

 

 

Haha! +1 za izbor muzike.

 

Nego, kad već pričamo ko šta sluša, dok igram, meni na pamet padaju najbizarniji 'glazbeni brojevi'. Uglavnom, su to stvari koje iz dubine duše prezirem. Da stvar bude još bolja, vrlo često hitove poput W. Houston - we'll always love you znam zapjevati u pola 1 u noći. Ovo je inače razlog zašto ne dolazim na TS, teško mi se suzdržati (to i nenormalna količina psovki). X-D

 

Razmišljao sam sastaviti soundtrack tih bizarnosti radi utvrđivanja stanja svijesti. Evo nekih hitova koji su često na pameti:

Parni valjak - gdje je ljubav (rotflmao), vivat croatia, thin lizzy - boys are back in town (gay himna), kiss - I was made for loving you (ima li išta gore od ovoga), na oklopnim vozilima imam reactive armor i taktika mi je da se zaletim među neprijateljsku pješadiju like a boss. Poginem u roku 2 sekunde i prije ultevanja se redovito pjevuši Danzig - going down to die (ova pjesma mi se zapravo sviđa). Dalje su izrazito često tu pjesme ex-yu bendova tipa crvena jabuka, bijelo dugme, boris novković i sl. koje sve od reda mrzim. Čudno je to, a dolazi totalno spontano, lol.

KILL! Have no fear!
12 godina
offline
Battlefield 3

ma kakvvi, ja ne slusam te, ja nekad prije ulaska u igricu pogledam bf1942 intro

kad ovo gledam i slusam, sjetim se starih dana kad sam igrao bf1942, a muzika sve za sebe govori

 

a sto se ostalih tice, tokom igre, slusam Adele-someone like you {#}

Had a dream I was king, I woke up still king
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 3

Ajde rađe na BUG da ga napunimo ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Koji scope vam je bolji od ova dva?

3 PKS-07 (7x)
17 Rifle scope (8x)
The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3
http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/ ----- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Da dodam u poll :)

 

Još jedan BF3 server u Hrvata na adresi: 213.202.121.190

 

Conquest, (no karkand), ranked, 32 players.

 

Da imate opciju kad se BUG-ov napuni :)

 

Ekipa se skuplja u 19:00, pa nam pomognite da krstimo server onako pošteno i bratoubilački :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 15:30 (gi4ouR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 3

Jučer sm baš gledao jedan intervju koji je napravio jedan lik sa DCRU Colinom i baš su govorili o ovom DLC-u, ali sam zaboravio to spomenuti ovdje pa evo sada linka. Što se tiče DLC-a bilo bi jako lijepo napucavati se u San Franciscu, New Yorku i sličnim gradovima, ali bi isto tako hio vidjeti i neke snježne mape.

 

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Ovisi za koju pušku, al ne koristim ni jedan od navedenih.. do 4x mi je najbolje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
wiz4rd kaže...
Zero2 kaže...

 

...dado odi u k..... zakej daješ privatne snimke u javnost? {#}

Tablete stari...tablete...znaš da nisam normalan od njih {#}

You should never underestimate the predictability of stupidity
16 godina
offline
Battlefield 3

Možda malo glupo pitanje...uglavnom, oružje je M16A3, pod accessories si stavim underslung rail na koji se mogu attach granate. I sad, kako da si stavim te granate?

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Battlefield 3
cinco44 kaže...

Možda malo glupo pitanje...uglavnom, oružje je M16A3, pod accessories si stavim underslung rail na koji se mogu attach granate. I sad, kako da si stavim te granate?

To staviš M320 na njega. Odabereš ga umjesto medkita, naravno ako si ga otključao.

16 godina
offline
Re: Battlefield 3

Ok, hvala.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Jarun_FTW kaže...

eo ko oce sam stavi foldere od novih "textura" makar to nisu u folder di se nalazi bf3.exe i pali i gasi to sa pause gumbom na tipkovnici nemrete dobit nikakve banove tak da ugl..slika je ljepa i življa bojama kao kaj vidite u videu i to ce vas koštat oko 10fps-a il manje 

 

download link http://extreme.pcgameshardware.de/battlefield-serie/189991-fxaa-injector-battlefield-3-bearbeitet-bomben-ergebnis-update-danoc1-v1-25-download.html

Probao ovo,stvarno ODLCINO izgleda! Medutim,nemogu iskljuciti preko tipke pause na tipkovnici,neznam zasto mi ne radi to.

 

Anyway,tnx Moe.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
drahic kaže...

Probao ovo,stvarno ODLCINO izgleda! Medutim,nemogu iskljuciti preko tipke pause na tipkovnici,neznam zasto mi ne radi to.

 

Anyway,tnx Moe.

Zato što ti je uključen Origin overlay.

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/ ----- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Ok,probat cu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3
Imam Intel Core i3 2100, Nvidia GT9800 1GB i 4 GB ram, to je dosta za neki mid s normalnim fps-om?
luksy
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 3
pegasus kaže...
Imam Intel Core i3 2100, Nvidia GT9800 1GB i 4 GB ram, to je dosta za neki mid s normalnim fps-om?

Do 1440x900 bi trebalo biti OK, možda i više na low.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3

1280x1024 onda, al glavno da imam negdi 40+ fps-a.

luksy
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Imam random crash svako negdje 20 min dali netko zna kako to rjesiti?

It's not always rainbows and butterflies, it's compromise that moves us along
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
thesekiman kaže...
drahic kaže...

Probao ovo,stvarno ODLCINO izgleda! Medutim,nemogu iskljuciti preko tipke pause na tipkovnici,neznam zasto mi ne radi to.

 

Anyway,tnx Moe.

Zato što ti je uključen Origin overlay.

Ok trazim kako to sredit ali nemogu nac. Moze pomoc?

 

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Zasto nekad kad igram Squad DM ne mogu ući u squad? Npr na serveru sa 16 igrača, svi squadovi popunjeni, i piše da sam ja kao u squadu, no drugi iz squada nisu zeleni i ne mogu se spawnati na njih, niti mogu koristiti specijalizacije njihove.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Battlefield 3
the_dammed kaže...

Zasto nekad kad igram Squad DM ne mogu ući u squad? Npr na serveru sa 16 igrača, svi squadovi popunjeni, i piše da sam ja kao u squadu, no drugi iz squada nisu zeleni i ne mogu se spawnati na njih, niti mogu koristiti specijalizacije njihove.

Isti problem ti ima i Squad Rush - moraš preći u drugi Team/Squad, pa se vratit, onda ćeš biti u Squadu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3

E da, ali ako je popunjeno, ne da mi da "rotiram".

14 godina
offline
Battlefield 3

partija od minimum 40 k xp i meni se crasha,jbm im m dicu svima....

BF3 FlamingKing
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

my name is Bond... James Bond

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Decki da znate samo :), CRO team na Clan baseu je pobjedio GER team.

 

Tooooooooooooo!!!!!

 

igraci koji su sudjelovali:

 

http://www.pohrani.com/f/3w/lA/3T6lLNcs/gercro01.png

http://www.pohrani.com/f/3k/cP/3wyQzeix/gercro02.png

[M|C] ex_Co7 /// I LIKE YOU, when the world is mine, you're death will be quick and painless!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 23:06 (Co7).
Moj PC  
26 0 hvala 6
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice