Battlefield 3

poruka: 77.247
|
čitano: 8.468.249
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Battlefield 3

Tekst s www.battlefieldhr.com

 

Battlefield Bad company 2 još nam nije ni došao na police ,a šuška se o mogućim prvim službenim podacima za BF3. Tako bar kaže Fredrik Liliegren ,čovijek koji je od 1998-e do 2006-te.Radio za Dice studio u Kanadi koji je zatvoren nakon što je Electronic Arts Kupio Dice.Čovjek je otvorio svoj studio nakon toga pod nazivom Antic Entertainment.Evo što on kaže o nekim potezima Dice-a:

"Prije svega Dice je zadnje vrijeme posvetio konzolama ,ali želim samo reći kako je Dice takodjer posvetio i veliku pažnju samim PC igračima ,i znam na čemu su radili zadnje tri godine ,ali zbog ugovora koji još imam sa Dice-om nesmijem pričati o naslovu koji će doći.

Što se tiče konzola Dice je relativno slabo krenuo sa prvim naslovom ,a jedan od razloga je i taj što nije bilo Single player solucije koja je očito dosta zanimljiva i zastupljena u svijetu konzola.Sada sa Bad Company 2 bi Dice trebao popravit taj propust.Što se tiče Pc-a mislim da će Battlefield 3 razvalit sve živo što su FPS igrači do sada imali prilike vidjet.I zato što to nije Modern Warfare 2 za PC, to je totalno drugačije iskustvo".

Nadamo se da ova zadnja rečenica neće previše naljutit COD fanove ,al ostaje nam vidjet što se to stvarno sprema iza ove izjave.Ako uzmemo u obzir da Liliegren više neradi za Dice ,onda bi ovo mogla bit vrlo iskrena izjava koju vam nijedan od vodećih ljudi na projektu trenutno nebi dao.Isto tako potvrdjeno je da Dice nekoliko godina radi na Battlefield 3 serijalu.

 

Jedan i Jedini BF3 Cool

 

Ako imate nekih problema s BF-om 3,odgovore potražite u linkovima dolje.

 

Tweaks & Fixes:

  • Network / Connection Issues.
  • Gameplay Tweaks. (BF3 weapons database included in this section)
  • Game Crash / Install / Stability Issues. (Many fixes for crashes / lockups have been found)
  • Frame Rate & Performance.
  • Punkbuster & Kick Issues.
  • Server Tweaks & Fixes for Admins.
  • November 22 Patch Issues & Fixes.

 

Za sve vas kojima se zamrzava igra radi realteka i pb...LINK

 

BF3 Fixes

  • PORT FORWARDING
  • BF3 GRAPHICS EDITOR
  • ORIGIN FIX
  • GRAPHICS CARDS issues
  • SERVER TIMED OUT ISSUE
  • BF3 Crash to desktop
  • OPTIMIZE WINDOWS FOR GAMING
  • JOYSTICK < MOUSE AND KEYBOARD BINDINGS ISSUE
  • SLOW LOADING MAP FIX
  • BLACK SCREEN WHILE LOADING , CHANGING MAP OR CHANGING ROUND
  • JOINING SEVER ISSUES
  • SOUND ISSUES
  • REALTECK AUDIO FIX
  • RANDOM CRASH TO DESKTOP
  • BF3 STUTTER FIX

Ako netko ima RU verziju i nakon novog patcha je dobio black screen s zvukom kad uđe u bilo koji server, evo rješenja:

 

Fix za igrače s RU verzijom igre...
http://www.mediafire.com/?92v23zg61hpen61

 

Evo verzija 2.1 (za one kojima s prvom verzijom ne rade glasovi vojnika kada bacaju medipack i slično):
http://www.mediafire.com/?dhbbnmqy6ao3mod

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 15:26 (pirat).
 
50 3 hvala 32
16 godina
offline
RE: Battlefield 3

O BF3 se priča još tamo od 2006-2007. Na kapaljku se i informacije dobivale a zapravo se malo zna.

Bila je već službena potvrda iz DICE-a da je u izradi (što smo ionako znali), negdje sredinom prošle godine.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2010 11:35 (Danny_HR).
15 godina
moderator
offline
Battlefield 3

Kad bi trebao izać taj BF3?

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
RE: Battlefield 3
Ništa se još ne zna o izlasku.

Jedino što je sigurno je da će biti pravi punokrvni BF nastavak, da će biti PC ekskluziva i da će biti MP only.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
16 godina
offline
RE: Battlefield 3
pirat kaže...

Kad bi trebao izać taj BF3?

 Prića se da bi to trbala biti prva igra na  frostbite 2 engenu pa ga oćekujem do kraja 2011 ili poćetak 2012

14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3

to će biti negdje savršeno za igrat...

Dompa
15 godina
moderator
offline
RE: Battlefield 3
Wolf88 kaže...
pirat kaže...

Kad bi trebao izać taj BF3?

 Prića se da bi to trbala biti prva igra na  frostbite 2 engenu pa ga oćekujem do kraja 2011 ili poćetak 2012

Pa nije i BF:BC2 na frosebite 2 engine-u...

16 godina
offline
RE: Battlefield 3

frosebite 1.5-poboljšana verzija da bi bolje radila na pc

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2010 10:36 (Wolf88).
16 godina
offline
Battlefield 3

Budući da sam fan serijala i da sam do nedavno pisao za jedan manji gaming web pokušati ću prenijeti sve što znam i što je sakupljeno sa raznih izvora još tamo od prvih spomena trećeg nastavka BF-a.

 

Pa krenimo.

 

- PC ekskluziva
- Frostbite 2 engine
- Očekivano izdavanje - ne kasnije od ožujka 2011.

- setting bi trebao biti isti kao i u BF2. Znači modern day

- Igra bi po izlasku trebala imati 8 mapa sa limitom do 40 igrača po timu

- mape pretežito urbane na bliskom istoku

- sistem borbe kao i u BF2, sa tiketima i zastavama

- igra će imati 48 različitih vozila (24 za svaku stranu)

- 5 klasa: Sniper, Assault, Engineer, Medic i Support

- 34 različita osnovna oružja (po 17 za svaku stranu) i dodatna 22 unlocka

- Squadovi i komander kao i u bf2, ali uz dodatak bataljuna koji se sastoji od 3 squada

- online stats tracking sa RL činovima

- VoIP, friends lista, in-game IM-client i podrška za klanove

- automatsko updateanje, igra sama instalira patch

 

Citat Johna Pleasantsa u kojem je i sam potvrdio BF3

Electronic Arts COO John Pleasants gave a  presentation at the William Blair Growth Stock Conference on June 10, 2009. Pleasants confirmed he’s seen DICE’s work on Battlefield 3.”I’ve had the luxury of looking at Battlefield 3 over at DICE in Sweden and was highly impressed by the way the team is working on that product,” he said. “Of course, that’s not [coming out] in the fiscal year, but that is a product that is looking very good.” Gamers worried that Battlefield: Bad Company, Battlefield Heroes and Battlefield 1943 were a three-pronged answer to fans demanding a third Battlefield don’t have to worry. Battlefield 3 is coming!

Eto to je ono što se zna, naravno sve je podložno promjenama budući da igra nije toliko blizu izlasku.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2010 11:16 (Danny_HR).
 
21 1 hvala 28
16 godina
offline
RE: Battlefield 3

Nije li pisalo da će limit biti 128 igraća?

16 godina
offline
RE: Battlefield 3
Nisam čuo za tih 128. Sorry gore je krivo. 40 igrača po timu.
Dakle 80. Ispravljeno.
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

99% če biti pc ekskluziva jer konzole če tad postat preslabe  jedino ako ne izađe neka next gen konzola

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3

sad kad sam vidio BC2 i ja sam postao fan serijala, žao mi je šta nisam prije igrao, a BF3 budem definitivno

BC2 nick: maxsisac_cro; xfire:maxsisac
14 godina
offline
RE: Battlefield 3
maxsisac_cro kaže...

sad kad sam vidio BC2 i ja sam postao fan serijala, žao mi je šta nisam prije igrao, a BF3 budem definitivno

 

 

 Cuj ako nisi igrao prijasnje BF mozda ti bf3 nebude odgovarao ..BC2 je dosta drukciji od BF42,BFV,BF2 i BF2142 .. Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3

igro sam nešt malo, na netu nism uopće al od sad budem igro sve BF-ove

BC2 nick: maxsisac_cro; xfire:maxsisac
14 godina
offline
RE: Battlefield 3
maxsisac_cro kaže...

sad kad sam vidio BC2 i ja sam postao fan serijala, žao mi je šta nisam prije igrao, a BF3 budem definitivno

Trebao si igrati barem bf2 da bi znao sviđa li ti se ili ne (i masu modova šta je meni ustvari i bilo najzanimljivije(POE2).Ustvari sva ekipa s kojom sam se ja nalazio na TS-u ili xfire-u je bila mojih godina(puno).Nije to run & gun već treba malo razmišljati o taktici i biti nesebičan..npr. prođe mapa od cca. pola ure a ti ne opališ metak jer si medic ili engineer..a to mi taman dobro dođe da se malo odmorim i zapalim cigaretu dok recimo popravljam tenk...he he..

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2010 1:57 (Crojumper).
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

i ja se isto radujem ovoj igri

bc2 me totalno prisvojio na bf stranu

Prodajem bicikl kupljen u pevecu star 2 godine volan steka pa ima nagibno skretanje farba je smeđa s efektima cijena po dogovoru
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

battlefield sam počeo igrat još od njegovog prvog izdanja (bf 1942) koji mi je tad bio legendaran, najviše po tome što se moglo sve vozit, od brodova, aviona, tenkova, jeepova, atriljeria...

battlefield 2 sam isto dugo igrao, a bc2 opet dokazao da je bf serial predobar. više uopće nesumnjam u sljedeći nastavak Osmijeh

@ BF BC 2
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Uskoro stiže E3 i vjerojatna najava BF3, pa tom prigodom evo malo glasina - navodno leakani box art:

 

http://bf3nation.com/2010/05/battlefield-3-box-art-leaked-%E2%80%93-bf3-is-now-confirmed-bf3nation-exclusive/

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 3

80 igrača :OOOO pa to kao MAG, pravi rat.

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Frostbite 2 is primarily developed for DX11. XP & DX9 is _not_ supported, 64-bit OS is recommended. Lots of time to upgrade if you havent!  - http://twitter.com/repi/status/20028015661
@GamerOfFreedom Shouldn¨t be that different compared to FB1.5/BC2 but with DX10/DX11 card and Vista/Win7 required. FB2 is more efficient  - http://twitter.com/repi/status/20028269889

 
1 1 hvala 2
16 godina
offline
Battlefield 3

Treba se dobro pripremiti na BF3, jer osim što valja štedjeti za BF3 treba će štedjeti i za neke komponente.

 

BTW. Igra izlazi slijedeće godine i moći će se igrati na sve 3 platforme (dakle ništa od PC ekskluzive).

 

Više...

Lako je čovjeka sprdati, al aj mu daj 100kn BC2 ingame: Dorjan_CRO
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2010 13:29 (Dodinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Battlefield 3
Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3

  Pa ne baš tako brzo... Tek u 2011.-oj.

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
odjavljen
offline
RE: Battlefield 3
Šef kaže...

  Pa ne baš tako brzo... Tek u 2011.-oj.

Beta.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3
Weky kaže...
Šef kaže...

  Pa ne baš tako brzo... Tek u 2011.-oj.

Beta.

  Tu kaže da će beta biti tek oko 2011.-e

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Ima li kakvih novih informacija ?

BF:BC2 ingame:xRALEx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3
polako djecaku :) igra "izlazi" vec godinama
mene je jedino rastuzilo to sto ce biti MP only, volim singleplayer nekad zaigrat...
50Niggas
14 godina
offline
Battlefield 3

Neka samo grafiku i fiziku unaprijede a oružja neka ostanu "normalna".... Pod tim mislim na puške sa radarom na otkucaje srca hahahhahhahhaa

A single death is a tragedy; a million deaths is a statistic. Joseph Stalin
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield 3
fiziku unistevanja neka unaprijede, i grafiku slazem se, ali i oruzja neka malo "ispoliraju", izgledaju plasticno, meni je to jedina prednost CoD naspram battlefielda, sve drugo ide frostbiteu :)
50Niggas
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice