Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.141
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Battlefield 2018?

AlmightyDaq odustaje od leakanja informacija.

 

 

A ovaj lik preuzima:

 

https://www.youtube.com/channel/UCdPliAvPNBi-dKMsmJPZ8ig

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 23:43 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Battlefield 2018?

 

samo đek fregs

ništa novo, onako, background noise

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 0:39 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2018?

U četvrtak izlazi trailer za CoD, pa da vidimo kakvi će omjeri biti ove godine :D

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 2018?

Pa omjer je uvijek obrnuto proporcionalan, jer bf fanboyevi trče dislike cod trailer, dok ekipa opet kupuje cod više nego bf.

 

Omjer je nebitan totalno, i sigurno će bit i veći sad u koristi bf, ali nikakve koristi od toga za bf niti negativnosti za cod, tako da...zanimljiv nebitan podatak.

 

Si primjetio da ti stišćem hvala i kad ne treba, održavaš ovu temu na životu :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 11:34 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
fila2208 kaže...

 

 Hajde, neka, vidjet ćemo....

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
fila2208 kaže...

 

 

Si primjetio da ti stišćem hvala i kad ne treba, održavaš ovu temu na životu :)

Cyber, ne obaziri se na njegovo zahvaljivanje jer on stišće "hvala" i Kukyju kad piše kako je BF1 najbolji Baterfild ikada.

Obični provokator.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
MRSKI kaže...

Ko kaže da neće biti helija? 

Ih kako ću sijati smrt sa neba Thompsonom i MP40 

 Samo da opet stave heroje i bayonet charge, kako ću te naroštiljati... ih!

13 godina
offline
Battlefield 2018?

Ako ne bude hero pickup, jel to uopće onda battlefield? Mislim ono, dajte ljudi immersive experience i autentičnost watafkaj

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
fila2208 kaže...

Ako ne bude hero pickup, jel to uopće onda battlefield? Mislim ono, dajte ljudi immersive experience i autentičnost watafkaj

 Imaš toga dosta u Siriji, Iraku i tu malo po Bosni.

 

Pa šta onda ako bude BC3 ,cold war setup, i bude hero pickup James Bond i samo ga medic the brko bude imao ili Hendrixova gitara za melee.

 

Igra je to jebote..

13 godina
offline
Battlefield 2018?

#NeverBetheSame  stari moj, ništa više neće biti isto.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?

Ne znaš što znači "Never be the same"? Napravili su tako lošu igru da će cijeli serijal propasti :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
CyberDemonVZ kaže...

Ne znaš što znači "Never be the same"? Napravili su tako lošu igru da će cijeli serijal propasti :D

 

Iskreno, tak me boli pim..k!

Nek bude što luđi jer me ovaj "realni" dio igara i da svaka mora ga imati počeo smetati. Baš mi je pasao BF1 sa svojim pizdarijama od bajoneta, heroja, konja .....

Jest da sam ga najmanje igrao od ostalih, ali opako sam zasićen sa tim serijalom.

13 godina
offline
Battlefield 2018?

Možda pređe u treće lice battle royale pro free wallhack pro thanos rukavica free sheme i cijeli svijet poludi i onda umjesto pubgfortnite svi igraju bf i neverbethesame.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2018?

..

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?

He he!

15 godina
offline
Battlefield 2018?

Igra nije ni izašla, a ima komentara na forumu više pola no što ima COD WW2.  

Kakva će to igretina biti tek, a dobro znamo da BUG forum nešto na šta se i te kako gleda u developerskim krugovima....

Moj PC  
7 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?

Ovakve stručne statističke analize se uvijek cijene. Hvala :D

 

Ali to je i za očekivati. Bf teme uvijek privlače neke osebujne likove..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
CyberDemonVZ kaže...

Ovakve stručne statističke analize se uvijek cijene. Hvala :D

 

Ali to je i za očekivati. Bf teme uvijek privlače neke osebujne likove..

 

Zamisli da nam daju modding toolove.

 

MrSmith bi odmah napravio giant falus bajonetu za Mrskog...

15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
mrfloyd kaže...

Zamisli da nam daju modding toolove.

 

MrSmith bi odmah napravio giant falus bajonetu za Mrskog...

Definitivno

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Battlefield 2018?

Spremni:

Moj PC  
4 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?

Neka novina u gameplayu bi u najtupavijem primeru mogla da izgleda ovako. Po 10 ljudi iz oba tima se bore na vrh nekog brda za prevlast oko topova, sa kojim mogu da gadjaju u podnoziju suprotan tim i ostatak igraca koji se bore za prevlast oko zastava. Znaci isti server 2 ili vise razlicitih bitki koje su usko povezane i medjusobno zavise jedna od druge. To bi uvelo nesto novo u igru. 3ce bojiste bi moglo da bude zracna luka sa koje mogu da polete avioni..friendly ili neprijateljski u zavisnosti ko kontroise aerodrom.

 

Nesto sto bih licno voleo da vidim je mod 32vs32 u kojem kad umres ne mozes da se sponujes do sledece runde. Eventualno da svaki igrac ima po 2 tiketa za sponovanje. Posebnu dimenziju i car dobija igra kada znas da ne smes da umres. Ne bi bilo toliko zaletanja i ludovanja po mapi ko sada i medici bi se vise cenili. Svaki kill bi imao vise smisla itd. Ovakva iskustva sam obicno imao prilike da dozivim samo u max 16vs16 gejmovima u csu budjavom.  

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 14:36 (glukn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...

Spremni:

 jel moguće da su oni nekad znali ovako epsko napravit, to i intro ovaj

 

su top top

 

ostalo je sve iza, čak i bf3 onaj trailer

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 14:41 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
glukn kaže...

Neka novina u gameplayu bi u najtupavijem primeru mogla da izgleda ovako. Po 10 ljudi iz oba tima se bore na vrh nekog brda za prevlast oko topova, sa kojim mogu da gadjaju u podnoziju suprotan tim i ostatak igraca koji se bore za prevlast oko zastava. Znaci isti server 2 ili vise razlicitih bitki koje su usko povezane i medjusobno zavise jedna od druge. To bi uvelo nesto novo u igru. 3ce bojiste bi moglo da bude zracna luka sa koje mogu da polete avioni..friendly ili neprijateljski u zavisnosti ko kontroise aerodrom.

 

Nesto sto bih licno voleo da vidim je mod 32vs32 u kojem kad umres ne mozes da se sponujes do sledece runde. Eventualno da svaki igrac ima po 2 tiketa za sponovanje. Posebnu dimenziju i car dobija igra kada znas da ne smes da umres. Ne bi bilo toliko zaletanja i ludovanja po mapi ko sada i medici bi se vise cenili. Svaki kill bi imao vise smisla itd. Ovakva iskustva sam obicno imao prilike da dozivim samo u max 16vs16 gejmovima u csu budjavom.  

 nisam baš skužio što želiš reći, ali nešto slično ima free 2 play igra Heroes and Generals. Imaš mapu europe i 3 strane(rusi, švabi, ameri) i oni koji maju premium su general. I svako polje na mapi donosi nešto. Aerodrom donosi više aviona, tvornica gorivo za tenkove i sl.

 

Ili nešto jednostavnija igra i dosta bolja. Red Orchestra 2 koja ima kampanju i toj kampanji imaš nekih 10 polja i svako polje daje timu tickete i na svakom polju druge mape. Tko ima više ticketa lakše pobjeđuje, ali ticketi se prenose u sljedeću rundu pa se mora taktizirati sa napadanjem i obranom.

 

Ovo zadnje ti je defuse mod za BF4 kojeg su ljudi igrali vjerovatno 2 tjedna i onda propao. Najbolje je pustiti da BF bude zasebna igra i ne kopirati CS jer to već imamo tamo. Dakle squad rush kao neki competitive i to je dosta. Ili nešto slično što BF1 incursions ima sad.

15 godina
offline
Battlefield 2018?

Meni je recimo BF1 trailer bio super - instant sam preorderao koliko sam se nahajpao

 

Doduše, čini mi se da je Seven Nation Army odigrao najveću ulogu. Anyway, tko god je odabrao pogodio je 500%.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2018?

Fake ili ne, tko zna. Ali eto, nešto novo.

Pretpostavljam da je fake jer su kod BF1 skrivali ime pred svima i to do zadnjeg trenutka.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
CyberDemonVZ kaže...

Fake ili ne, tko zna. Ali eto, nešto novo.

Pretpostavljam da je fake jer su kod BF1 skrivali ime pred svima i to do zadnjeg trenutka.

 Battlefield 1 je nosio kodno ime Tunguska, a BF4 Omaha ili tak nešto.

 

Ovo je fake jer mislim da nema EA-a na E3 jer oni imaju EA play taman kad i E3 ili jedan dan prije njih.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2018?
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Fake ili ne, tko zna. Ali eto, nešto novo.

Pretpostavljam da je fake jer su kod BF1 skrivali ime pred svima i to do zadnjeg trenutka.

 Battlefield 1 je nosio kodno ime Tunguska, a BF4 Omaha ili tak nešto.

 

Ovo je fake jer mislim da nema EA-a na E3 jer oni imaju EA play taman kad i E3 ili jedan dan prije njih.

 Točno tako, potpuno sam zaboravio!

EA Play je nekoliko dana prije E3 i završava negdje kad ovaj počinje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield 2018?

Hvala dečki na info.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2018?

Izgleda da se zove Battlefield V

Voditelj eventa 23.05. je Trevor Noah

https://twitter.com/Trevornoah/status/996769690000265216

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 4
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2018?
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
2 0 hvala 4
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice