Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.349.850
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Kako ti se cini nakom pubg-a?, ja sam bio kao u usporenom filmu, igra me usporila na level 80-godisnjaka😂tko veli da je bf spor nek proba pubg😑lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Stjepanj kaže...
Kako ti se cini nakom pubg-a?, ja sam bio kao u usporenom filmu, igra me usporila na level 80-godisnjaka😂tko veli da je bf spor nek proba pubg😑lp

Yep, baš smiješno. Jedna od sporijih igara a opet puno brža nego PUBG nakon navike od 700h :D

 

Baš sam s kolegom komentirao jučer kako je u BF4 ACOG 4x ful brz da zašto nije tako u PUBG. Jbg, animacije u PUBG su općenito puno sporije i sve se vuče, počevši od ADS-a do vaultanja.

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Stjepanj kaže...
Kako ti se cini nakom pubg-a?, ja sam bio kao u usporenom filmu, igra me usporila na level 80-godisnjaka😂tko veli da je bf spor nek proba pubg😑lp

 to je taman za tebe Stjepane, pro bf warrior sa 0.7kd 

 

lijepo u PUBG zalegni u travicu i čekaj da se posreći da naleti koji njubac 

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Haha, dm njubek se dici k/d ratiom...nemoj majketi ja sam to radio prije 20g..😎lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Stjepanj kaže...
Haha, dm njubek se dici k/d ratiom...nemoj majketi ja sam to radio prije 20g..😎lp

meni ti "pro" igrači ala ti i MAX sa cijelom mehanizacijom oko sebe ne impresioniraju ni najmanje 

 

puškica i nož u ruke, pa da vidimo čija majka crnu vunu prede 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
lav1000 kaže...

meni ti "pro" igrači ala ti i MAX sa cijelom mehanizacijom oko sebe ne impresioniraju ni najmanje 

 

puškica i nož u ruke, pa da vidimo čija majka crnu vunu prede 

A što tebi smeta njihov KD?

[19xx] 4ntraks
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
lav1000 kaže...

meni ti "pro" igrači ala ti i MAX sa cijelom mehanizacijom oko sebe ne impresioniraju ni najmanje 

 

puškica i nož u ruke, pa da vidimo čija majka crnu vunu prede 

A što tebi smeta njihov KD?

 ne smeta mi ama baš ništa, nego se Stjepan u neku raspravu uključio o gejmanju na TV ili o čemu već bilo, kako on samo razara na hrr i low input lag monitorima, TV sranje i sl. priče, pa mu pogledao statse budući da ima battlelog nick u potpisu.... kad sam vidio statse odvalio, vidim da opaki monitior nema veze s gaming performansom, ako si njub si njub... sad nek trpi, ili nek popravi KD  ili nek organizira dvoboj pa nek me natambura, a do tada neka trpi prcprc 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
lav1000 kaže...

 ne smeta mi ama baš ništa, nego se Stjepan u neku raspravu uključio o gejmanju na TV ili o čemu već bilo, kako on samo razara na hrr i low input lag monitorima, TV sranje i sl. priče, pa mu pogledao statse budući da ima battlelog nick u potpisu.... kad sam vidio statse odvalio, vidim da opaki monitior nema veze s gaming performansom, ako si njub si njub... sad nek trpi, ili nek popravi KD  ili nek organizira dvoboj pa nek me natambura, a do tada neka trpi prcprc 

Kad se budete takmičili tko ima veći kurac, nadam se da ćete fotke staviti u ovu temu pa da se svi smijemo malim kurcima.

[19xx] 4ntraks
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
lav1000 kaže...

 ne smeta mi ama baš ništa, nego se Stjepan u neku raspravu uključio o gejmanju na TV ili o čemu već bilo, kako on samo razara na hrr i low input lag monitorima, TV sranje i sl. priče, pa mu pogledao statse budući da ima battlelog nick u potpisu.... kad sam vidio statse odvalio, vidim da opaki monitior nema veze s gaming performansom, ako si njub si njub... sad nek trpi, ili nek popravi KD  ili nek organizira dvoboj pa nek me natambura, a do tada neka trpi prcprc 

Kad se budete takmičili tko ima veći kurac, nadam se da ćete fotke staviti u ovu temu pa da se svi smijemo malim kurcima.

 to ćemo tebe zvati, priča se da bez premca u tom području, umalo ti izmakla pobjeda u showu Howard Sterna 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
lav1000 kaže...

 to ćemo tebe zvati, priča se da bez premca u tom području, umalo ti izmakla pobjeda u showu Howard Sterna 

Očito si me zamijenio s nekim.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Battlefield V

Opet počinje rasprava o kdr i virtualnom kurcu, a pola ekipe koja drka na statse su kurac od igrača da izvinete.

 

Kad čovjek vidi da gubimo pa mijenja loadout, uzme smoke, prvi pusha i gine e to je onaj pravi bf igrač, a ovi šta čuče iza i čekaju killove neka odu kampat u cod.

Treći spoter na tenku u bf3.

engi koji je trčao u crno da popravi helija

onaj koji se ubije da ode u suporta i da ammo dok ste zaglavljeni u alleywayu na bazaaru

smoke warriori

onaj koji sve protrči i sakrije se u spawn

onaj koji jeepom dođe po tebe kad si sam negdje

onaj squad leader koji spota teamu, daje zapovijedi

tenkista koji gine s tenkom

medi koji trči an sred otvorenog da proba spasit njuba koji gine i gine ali ima ammo pa možda baci

sniper koji igra agresivno i stavlja spawn beacon....

 

itd itd, to su igračine, a imao sam ih čast puno upoznati na bf3 tada, i mogu reć da je bilo super domaćih igrača, te se nadam ako bf5 bude uspjeh da opet svi zaigramo skupa po skvadovima i uživamo u igri.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
14 0 hvala 6
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Da se bar mozemo svi vratiti na bf3 i gotovo.Evo ja ga jucer skinuo i opet zaigrao.Cak mi je u nekim dijelovima bolji od bf4.Kad su se igrale hrvatske lige i svasta nesto u bf3
Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 12:38 (Doca15).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...
Da se bar mozemo svi vratiti na bf3 i gotovo.Evo ja ga jucer skinuo i opet zaigrao.Cak mi je u nekim dijelovima bolji od bf4.Kad su se igrale hrvatske lige i svasta nesto u bf3

 Da, ali taj osjećaj zajedništva je bio nešto. Da, trolali smo se provocrirali rugali, ali svi onda na ts družili.

I bilo je stvarno top top igrača...ali dobro, kažem, nadam se tome u bf5

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Fila jesi ti bio morska dzukela u bf3?
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
@lav1000
Tako je pro panj na temi monitori izjavljiva da je 144hz sranje za snajpanje a 4k ludilo jer vidiš svaku sitnicu. A njubare tamo ga još slušaju i gledaju ko strucnjaka.

I neserite KD je majka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 12:45 (RePlaY).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...
Fila jesi ti bio morska dzukela u bf3?

 Je. 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
RePlaY kaže...
@lav1000
Tako je pro panj na temi monitori izjavljiva da je 144hz sranje za snajpanje a 4k ludilo jer vidiš svaku sitnicu. A njubare tamo ga još slušaju i gledaju ko strucnjaka.

I neserite KD je majka.

 

 pa upravo to me ponukalo da ga malo prckam, ne kažem da je za tim korisna neka njubara ala onaj MAX koji campa sa tenkom 400m od objetiva pa skupi 50 killova, ali neko ide pričati ko neki teški pro, a ima KD s kojim je jedino koristan ako služi kao spawn beacon dok leži mrtav...

12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Opet počinje rasprava o kdr i virtualnom kurcu, a pola ekipe koja drka na statse su kurac od igrača da izvinete.

 

Kad čovjek vidi da gubimo pa mijenja loadout, uzme smoke, prvi pusha i gine e to je onaj pravi bf igrač, a ovi šta čuče iza i čekaju killove neka odu kampat u cod.

Treći spoter na tenku u bf3.

engi koji je trčao u crno da popravi helija

onaj koji se ubije da ode u suporta i da ammo dok ste zaglavljeni u alleywayu na bazaaru

smoke warriori

onaj koji sve protrči i sakrije se u spawn

onaj koji jeepom dođe po tebe kad si sam negdje

onaj squad leader koji spota teamu, daje zapovijedi

tenkista koji gine s tenkom

medi koji trči an sred otvorenog da proba spasit njuba koji gine i gine ali ima ammo pa možda baci

sniper koji igra agresivno i stavlja spawn beacon....

 

itd itd, to su igračine, a imao sam ih čast puno upoznati na bf3 tada, i mogu reć da je bilo super domaćih igrača, te se nadam ako bf5 bude uspjeh da opet svi zaigramo skupa po skvadovima i uživamo u igri.

 

 Sad si me malo postidio  Jesam ovakav igrač kakvim me opisuješ ali nisam očekivao hvalospijeve ovdje.

Samo mogu treći hvala 

12 godina
offline
Battlefield V

Meni je to druženje i igranje BF3 išlo na kurac.

Igrao sam to ustvari na silu, da ne kažete da sam papak i da imam mali kurac, pardon KD.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

@fila2208 To je taj post i potpuno se slazem. Ko ovako igra battlefield nikad mu ne dosadi. Ko krene da juri k/d pre ili kasnije nerviranje je neizbezno.

 

Najlepsi osecaj i najvece uzbudjenje mi je bilo kada sam prvi put na metrou(BF3) u toku bezuspesne borbe oko osvajanja B flega, uspeo da uz pomoc smoka protrcima na caffe flag A i podrske squada koji se ubrzo sponovao na mene promenio tok partije. Koji je to osecaj bio, kad je rulja krenula da se sponuje na fleg koji smo zauzeli... Jurenje k/d-a pruza svaka fps igra, dok ovo gore iskustvo nudi samo battlefield!

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 13:21 (glukn).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...

Meni je to druženje i igranje BF3 išlo na kurac.

Igrao sam to ustvari na silu, da ne kažete da sam papak i da imam mali kurac, pardon KD.

 primit ćemo te ja i Stjepan u naš platoon <3"  

7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

a kad bi bila beta za ovaj novi BF? pristup beti će se dobiti sa preorderom? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
lav1000 kaže...

a kad bi bila beta za ovaj novi BF? pristup beti će se dobiti sa preorderom? 

Obično bude 2-3 tjedna prije izlaska igre i ne treba preorder.

 

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Battlefield V

Teški Hype, baš me zanima kako će cijela izgledat i kakav će engine biti, vjerovatno isti na kojem je BF1 možda s malo Tweakova, jer BF1 stvarno super izgleda i super ide, čak i na mojoj 1050ti ide super uz high settings. Nadam se da će biti WW2, ali i ako je neki moderni combat tipa Bf3 ili Bf4 isto ok.  Možde i nešto drugo tipa Vijetnam ili Korejski rat.

Možda Domovinski Rat?

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Domovinski rat cmon, ful smo bitni... ono možeš mislit.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

U BF4 smo nekoliko puta radili ovo:

 

U BF1 ni jednom.

 

Hoćemo li u Battlefieldu V?

 

 

Ti nisi u stanju doći na pivo u RL-u, pa kako onda očekuješ da se slikamo u igri zajedno, da ne velim da mjerimo kurč..e! 

Eh! 

7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Domovinski rat cmon, ful smo bitni... ono možeš mislit.

 to treba napraviti neku igru ala GTA, jedan dan švercaš videorekordere, drugi dan si general, dogovoraš šverc goriva, a treći dan si u saboru 

 

u sklopu igre ide DLC Ugroza edition, bivši ratnik se nađe u ulozi  IT eksperta i ministra obrane, a ne znaš beknuti engleski  

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 14:48 (lav1000).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
CyberDemonVZ kaže...

U BF4 smo nekoliko puta radili ovo:

 

U BF1 ni jednom.

 

Hoćemo li u Battlefieldu V?

 

 

Ti nisi u stanju doći na pivo u RL-u, pa kako onda očekuješ da se slikamo u igri zajedno, da ne velim da mjerimo kurč..e! 

Eh! 

 Ne mogu ili ne želim? :P

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Domovinski rat cmon, ful smo bitni... ono možeš mislit.

 A dobro, malo zajebancije , al bit će interesantno vidjet gdje će smjestit BF V

Dosta je spekulacija da će bit WW2, ali da će bit puno više država a ne samo USA, Treći Reich, USSR i Englezi, spekuliraju da će bit i dosta ostalih Država, tipa Italija, Jugoslavija, Čehoslovačka, Finska itd.

404 Greške a nema ih nigdje
12 godina
offline
Battlefield V

Ako ne ubace mlade propupale partizanke  ja neću igrati 

Moj PC  
8 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice