Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.446
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
glukn kaže...

@fila2208 To je taj post i potpuno se slazem. Ko ovako igra battlefield nikad mu ne dosadi. Ko krene da juri k/d pre ili kasnije nerviranje je neizbezno.

 

Najlepsi osecaj i najvece uzbudjenje mi je bilo kada sam prvi put na metrou(BF3) u toku bezuspesne borbe oko osvajanja B flega, uspeo da uz pomoc smoka protrcima na caffe flag A i podrske squada koji se ubrzo sponovao na mene promenio tok partije. Koji je to osecaj bio, kad je rulja krenula da se sponuje na fleg koji smo zauzeli... Jurenje k/d-a pruza svaka fps igra, dok ovo gore iskustvo nudi samo battlefield!

 Zar nije bila šora oko D zastave?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Na B, kod onih dizala i pokretnih
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Kolko se starih fegeta vratilo u temu! Odobravam.

 

Još se čekaju Volume, Jopis, Fryday,...

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
online
Battlefield V

Jel ovo tema za osobna računala ili konzole? Pretpostavljam da je za konzole jer bf baš i nije nešto popularan na pc-u i macintoshu.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Ezio kaže...

Jel ovo tema za osobna računala ili konzole? Pretpostavljam da je za konzole jer bf baš i nije nešto popularan na pc-u i macintoshu.

 Generalna tema, al će se vjerojatno kasnije napraviti zasebne teme za nas konzolaše da ne smetamo MasterRejsu u raspravama 

Baci oko na BF3/4 temu pa ćeš vidjet na kaj mislim...

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ezio kaže...

Jel ovo tema za osobna računala ili konzole? Pretpostavljam da je za konzole jer bf baš i nije nešto popularan na pc-u i macintoshu.

 Trenutno nije popularan nigdje.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ezio kaže...

Jel ovo tema za osobna računala ili konzole? Pretpostavljam da je za konzole jer bf baš i nije nešto popularan na pc-u i macintoshu.

 Samo PC. Pogledaj na vrh stranice, baš je tema otvorena u PC podforumom.

Ali, pošto nitko nije negdje drugdje otvorio temu, konzolaši su dobro došli.

Nego, na bug forumu je na prošlim Battlefield naslovima stvoren ogroman PC community. 64 slotni server nije bio dovoljan za sve članove! 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
glukn kaže...

@fila2208 To je taj post i potpuno se slazem. Ko ovako igra battlefield nikad mu ne dosadi. Ko krene da juri k/d pre ili kasnije nerviranje je neizbezno.

 

Najlepsi osecaj i najvece uzbudjenje mi je bilo kada sam prvi put na metrou(BF3) u toku bezuspesne borbe oko osvajanja B flega, uspeo da uz pomoc smoka protrcima na caffe flag A i podrske squada koji se ubrzo sponovao na mene promenio tok partije. Koji je to osecaj bio, kad je rulja krenula da se sponuje na fleg koji smo zauzeli... Jurenje k/d-a pruza svaka fps igra, dok ovo gore iskustvo nudi samo battlefield!

 Zar nije bila šora oko D zastave?

 Ticket hall B. A D joj je bio naziv u BF4 mozda. Njubarska mapa koja je bas i sluzila za jurenje k/d ratia. Noob tube-ovi na sve strane, rpgovi, 12g shootgun sa explozivnim punjenjem itd... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 16:06 (glukn).
15 godina
offline
Battlefield V
Moj PC  
11 0 hvala 8
13 godina
offline
Battlefield V

može bit navlakšua...ali opet...čini mi se da je ww2...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

može bit navlakšua...ali opet...čini mi se da je ww2...

 Službeni kanal, slika iz igre koju očito nismo igrali.... To je BF V. Stvarni multiplayer....

Samo mi nije jasno što te neki tip ušutkava u sredini runde dok se netko spawna na tebe?? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 16:40 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

može bit navlakšua...ali opet...čini mi se da je ww2...

 yup.

Ove motorističke naočale su ono što švabi imali. Gore scoreboard pogledaj, izgleda kao znak za Wehrmacht :)

 

Eh da i ova scena je ista ona iz Ryana

 

13 godina
offline
Battlefield V

Šta onda što je službeni kanal, može bit navlakuša čisto jer svi mislimo da je ww2...zapravo ja se tješim da je navlakuša

 

ipak kuky prvi s vijestima, malo sam razočaran cyber 

 

btw. ušutkava te jer te kolje vjerojatno, vidiš da na kraju facu promjeni kad priđe licem bliže, nije da te ušutkava jer kraj tebe prolazi neprijatelj a ti si kao ranjen.

 

meh, ali totalno

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 16:43 (fila2208).
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Šta onda što je službeni kanal, može bit navlakuša čisto jer svi mislimo da je ww2...zapravo ja se tješim da je navlakuša

ipak kuky prvi s vijestima, malo sam razočaran cyber 

 Haha, vani sam s klincima :D I ne pratim Twitter.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Battlefield V

kuky : cyber

  1       0

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 16:51 (BDS).
 
11 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Sljedećih dana očekujem iscrpne, stručne analize youtubera iz ovog klipa od 5 sekundi i manje..

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 17:43 (Avensac).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Evo, u full kvaliteti:

 

I 4K screenshot, ako netko želi proučavati sliku.

https://cdn.discordapp.com/attachments/441546567389020171/448136181109096449/4k_snap.png

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 17:15 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
3 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Mene ovo više asocira na neku gay nasilnu scenu 

15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Battlefield 1.5 confrimed 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
8 0 hvala 2
9 godina
offline
Battlefield V

Znači to je to WW 2 je tu. Meni je drago zbog toga, zašto? Imali smo odličan BTF 3 i 4 tj moderno ratovanje, sa jako dobrom grafikom i ja sam se toga izigrao kao blesav onda smo dobili Btf 1 kojeg sam također prašio kao blesav bilo je odlično igrati tu eru jer nisam poznavao vrste oružja toga doba i slično... WW 2 je najbrutalniji rat u povijesti, kultna oružja poznajemo svi kar98,springfield,Le enfield, Thompson,Mp44,Mp40 itd itd. Dobri stari tenkovi iz toga doba, borbeni avioni i kad uzmemo tu frostbite engine mislim da nas očekuje predivna jesen i još bolja zima uz Battlefield jer ww2 još nije odrađen od DICE ekipe sa ovakvom grafikom i u ovom modernom dobu računala.  :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 17:28 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Avensac kaže...

Sljedečih dana očekujem iscrpne, stručne analize youtubera iz ovog klipa od 5 sekundi i manje..

WW2 - Njemačka i Engleska zastava na vrhu.

Vratilo se staro računanje ticketa iz BF3/4. Ticketi se smanjuju prema 0. Vjerojatno kod državanja zastave i killeva.

Animacija je kako njemački vojnik ubija "nas", engleza. Vjerojatno nožem ili drugim hladnim oružjem.

Vojnik nosi njemačke naočale protiv vjetra. Pilot?

https://i.redd.it/s7wc1y1448z01.png

https://i.redd.it/dcrpom0448z01.png

 

Klase:

 A -?? Assault, ili pickup, ili pilot/tenkist?

Support

Medic

Recon

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Šta onda što je službeni kanal, može bit navlakuša čisto jer svi mislimo da je ww2...zapravo ja se tješim da je navlakuša

 

 Zaboravi, Westie kaže : "Battlefield 5 is confirmed to be a WW2 game, you heard it here folks."

 Jack isto.. Oni su već vidjeli igru, nema smisla da lažu..

 

 

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Avensac kaže...

Sljedečih dana očekujem iscrpne, stručne analize youtubera iz ovog klipa od 5 sekundi i manje..

WW2 - Njemačka i Engleska zastava na vrhu.

Vratilo se staro računanje ticketa iz BF3/4. Ticketi se smanjuju prema 0. Vjerojatno kod državanja zastave i killeva.

Animacija je kako njemački vojnik ubija "nas", engleza. Vjerojatno nožem ili drugim hladnim oružjem.

Vojnik nosi njemačke naočale protiv vjetra. Pilot?

https://i.redd.it/s7wc1y1448z01.png

https://i.redd.it/dcrpom0448z01.png

 

Klase:

 A -?? Assault, ili pickup, ili pilot/tenkist?

Support

Medic

Recon

 

 

 prije da su naočale za motor

http://www.bunkermilitaria.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=22432&Store_Code=BM&Category_Code=11

12 godina
offline
Re: Battlefield V

Ako nije pilot, vjerojatno klasa "motorist" ne postoji  Pa bi to značilo da postoji kustomizacija izgleda?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Kolko se starih fegeta vratilo u temu! Odobravam.

 

Još se čekaju Volume, Jopis, Fryday,...

 Volume jopis  Friday 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Ako nije pilot, vjerojatno klasa "motorist" ne postoji  Pa bi to značilo da postoji kustomizacija izgleda?

 Možda? 

14 godina
offline
Battlefield V

Klasa Grunf

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Moram reći da sam izuzetno razočaran temom ww2...lagani bf1.5 reskin i to je to...čekam 23. ali ovo je...nezz razočaravajuće

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Značiii kurčina...
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Izgleda da da, dobro bolje se sad razočarat nego 23. još više kad vidiš i setting i trailer.

 

Ovako nekako prebiješ na pola.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice