Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.993
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Imam dojam kao da sve vise prate sarm coda pretjerivanje bar u ovome sto sam vidio.Za mene ovo nemam nikakve veze sa cistokrvnim bf serijalom.

Kome pase nek igra.Lp

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Abomb kaže...

koji cringe fest....

 

pogledas nekoliko foruma i izgubis volju za zivit a kamoli igrat sa tim istim ljudima...

ovome smeta boja,ovome blur, ovome previse detalja,jednom je sve pre brzo,drugom smeta zena,trecem proteza,cetvrtom boje na licu...

 

vec cese svih djep i radi se zivotna odluka o kojoj ce ovisiti cijela gamerska karijera tj, oces li napraviti preorder sada na osnovu dvominutnog trailera ili ne,jer ako se ne naruci odmah gubis virtual rep,ako naruci bit ce nazvat fortnite pederom...

 

wtf ljudi...

 Potpis...

 

Yebena razmažena derišta. Da su izdali mega taktičku verziju bf-a, nitko ga ne bih igrao.

13 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Baš, čitam i ne vjerujem, znači na temelju praktički 20 sekundi co-op gameplaya ekipi je ovo najlošiji trailer i odmah daju sud o igri kao da je suđena na propast.

ja kolko sam vidio je predivnu grafiku, destrukcija koja je na visokom nivou i žemske

 

treba pričekati betu i kad isprobam znat ću odmah na čemu sam ali ovo mi izgleda daleko od lošeg naprotiv izgleda super!

 

joooj prvi put sa vidim kukya kak vajna na bf 

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Meni jako color gamut baca na Krizu.

 

Evil Access kaže...

Women are represented, people of colour are represented,I identify as an attack helicopter and they can't represent me???

 

Ovaj Dice je skroz izgubio kompas, pretuzno ovo izgleda.

 I prvo i drugo su bili sastavni dio 2. svjetskog rata dok attack hely nije.

 

Kad kopiraš retardirane komentare sa yt-a, barem provjeri što kopiraš.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 14:30 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Westie, JackFrags i AngryJoe svi govore kako je trailer jako loš i loša reprezentacija igre. Ono što su njima pokazali je navodno bolja i druga igra od ovoga, da ima dubinu u gameplayu i sl.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Opet cu probat okrenut raspravu na pravi put. No ovaj put cu formulirat bas kao pitanje. Sta mislite, ocel bit kompetitvosti u tome? S obzirom na barikade, revamp sustava hilanja ,municije, revajva i gunplaya.

Jedino ak sjebu opet sa serverima onda nebu nis od tog. Kaj mislite?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 

 

Ono umjesto da ljudima pokažu nekakva iskakanja padobranac, iskrcavanje na normandiju, jurišanje popularnih Tigar tenkova ili štuka aviona. Ono što ljudi žele i očekuju od settinga u WW2, što je popularno iz tog rata. 

 ma koga briga za te milion puta viđene scene

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil vec si poceo s svojim glupostima.Prvo zatrovao pubg temu s svojim budalaštinama i nepoznavanju igre sad si ovdje dosao drobit bedastoce.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Da stvarno su to prožvakali do iznemoglosti kako veli Maldini.

 

MoH i CoD (više puta). Meni je čak onaj WW sa Japancima bio osvježenje. 

 

Doca15 kaže...
Evil vec si poceo s svojim glupostima.Prvo zatrovao pubg temu s svojim budalaštinama i nepoznavanju igre sad si ovdje dosao drobit bedastoce.

 Da zaslužio je bančinu do 7 koljena,

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 13:54 (DarthMarkus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Ezio kaže...
Jack Sparrow kaže...

 

 

Ono umjesto da ljudima pokažu nekakva iskakanja padobranac, iskrcavanje na normandiju, jurišanje popularnih Tigar tenkova ili štuka aviona. Ono što ljudi žele i očekuju od settinga u WW2, što je popularno iz tog rata. 

 ma koga briga za te milion puta viđene scene

 očito puno ljudi pošto imaju 130 000 dislikova na youtubeu i ne redditu nekih 50k ljudi koji kritizira? Uopče igra nema WW2 feeling, tak da mogli su lagano ići u modern i izmisliti neki rat opet, na isto im dođe. Ovak samo zbunili ljude i posrali se.

6 godina
offline
Re: Battlefield V
Sale_ds kaže...
Opet cu probat okrenut raspravu na pravi put. No ovaj put cu formulirat bas kao pitanje. Sta mislite, ocel bit kompetitvosti u tome? S obzirom na barikade, revamp sustava hilanja ,municije, revajva i gunplaya.

Jedino ak sjebu opet sa serverima onda nebu nis od tog. Kaj mislite?

 Cijela igra ce ovisiti o gunplayu. Ako je gunplay brz, precizan i skill based, barikade nece imati funkciju. Ako Barikade gradis brzo, gunplay nece imati funkciju. Ali s obzirom da nismo jos vidjeli igru, mozemo samo prebacivat pimpek iz jedne ruke u drugu.

Revamp heala, municije i revivea (i spottinga, VRLO BITNO) zvuci kao da pokusavaju pribliziti "Classic" postavke igre ovom BFu. Kako ce to ispasti cemo vidjeti.

A gunplay, iz onoga sto je ranije napisano u vezi spreada, zvuci kao da se vraca u stare dane BFH, BF4 i ranije. Bez BSa kao sto je First Shot Spread Multi i forsiranje svih gunova na odredene distance. Negdje sam takoder citao da ce M1 Garand biti dostupan svim klasama sto bi moglo znaciti i povrat starog sustava sa par klasa oruzja dostupnih svakoj klasi, sto bi bilo odlicno. Jebes ti igranje Engia na otvorenim mapama ako te igra forsira da koristis Automatico i ne dopusta ti nesto sto pogada metu nakon 20m.

Sve u svemu, 9.6. je EA Play? I sigurno cemo imati Open Betu/Hype Weekend za isprobati igru pa cemo tamo vidjeti.

6 godina
offline
Re: Battlefield V
Evil Access kaže...
DarthMarkus kaže...

Meni jako color gamut baca na Krizu.

 

Evil Access kaže...

Women are represented, people of colour are represented,I identify as an attack helicopter and they can't represent me???

 

Ovaj Dice je skroz izgubio kompas, pretuzno ovo izgleda.

 I prvo i drugo su bili sastavni dio 2. svjetskog rata, dok attack hely nije.

 

Kad kopiraš retardirane komentare sa yt-a, barem provjeri što kopiraš.

 Sve zene, gledaj, doduse, kazu da su dobro sirile noge po Parizu, "morale boost buff", njima je bilo svejedno koja je vojska. 

 https://en.wikipedia.org/wiki/Lyudmila_Pavlichenko

Ajde prijatelju, pokazi znanje engleskog!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Ezio kaže...
Jack Sparrow kaže...

 

 

Ono umjesto da ljudima pokažu nekakva iskakanja padobranac, iskrcavanje na normandiju, jurišanje popularnih Tigar tenkova ili štuka aviona. Ono što ljudi žele i očekuju od settinga u WW2, što je popularno iz tog rata. 

 ma koga briga za te milion puta viđene scene

 očito puno ljudi pošto imaju 130 000 dislikova na youtubeu i ne redditu nekih 50k ljudi koji kritizira? Uopče igra nema WW2 feeling, tak da mogli su lagano ići u modern i izmisliti neki rat opet, na isto im dođe. Ovak samo zbunili ljude i posrali se.

 Fun fact - dislajkeri budu više pičili nego lajkeri kojih je i dalje nešto više.

 

Isto kao SW sranje od filmova. Kuknjava, ali ruši rekorde gledanosti. Ti ljudi se hrane tom negativom. Kao onaj comic guy is Simpsona.

12 godina
offline
Battlefield V

Polovici ljudi se sviđa, polovica vajna, nekoliko ih vajna o ljudima koji vajnaju, i umjesto Maxa, tu je Evil.

Sve je OK. Možemo dalje! 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
11 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Polovici ljudi se sviđa, polovica vajna, nekoliko ih vajna o ljudima koji vajnaju, i umjesto Maxa, tu je Evil.

Sve je OK. Možemo dalje! 

 Misliš da ćemo to moći?  Pa smak svijeta je vani.

 

Još će dat ženama da se voze unutar busa (Borat).

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 14:16 (DarthMarkus).
6 godina
offline
Re: Battlefield V
DarthMarkus kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Polovici ljudi se sviđa, polovica vajna, nekoliko ih vajna o ljudima koji vajnaju, i umjesto Maxa, tu je Evil.

Sve je OK. Možemo dalje! 

 Misliš da ćemo to moći?  Pa smak svijeta je vani.

 

Još će dat ženama da se voze unutar busa (Borat).

 Hvala bogu pa ZETovci u Zagrebu nikoga ne pustaju u bus.

11 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Westie, JackFrags i AngryJoe svi govore kako je trailer jako loš i loša reprezentacija igre. Ono što su njima pokazali je navodno bolja i druga igra od ovoga, da ima dubinu u gameplayu i sl.

 mi cemo cekati jos na to.

valjda im je cilj vidjeti kako ce ici preorderi nakon ovoga trailera pa onda boostati preordere sa tim trailerom (novim)

 

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
DarthMarkus kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Polovici ljudi se sviđa, polovica vajna, nekoliko ih vajna o ljudima koji vajnaju, i umjesto Maxa, tu je Evil.

Sve je OK. Možemo dalje! 

 Misliš da ćemo to moći?  Pa smak svijeta je vani.

 

Još će dat ženama da se voze unutar busa (Borat).

 Hvala bogu pa ZETovci u Zagrebu nikoga ne pustaju u bus.

 Da, oni ne prave razliku - bio ...mlad, star, muško, žensko - imaš zagarantirani 0 fucks od vozača. Osim kad je nabrijan. Onda nitpicka na lakšu kategoriju.

13 godina
online
Battlefield V

Jedno pričaju fragsi i levefagovi, a trailer izgleda ko bf fortnite cod siege ispljuvak.

 

zanima me konkrentno gameplay, i kako će te sve silne mehanike biti u igri. Draganje ljudi k sebi za rev, svi mogu rev, manje metaka, supply depot, šlepanje, gradnja...sve zvuči super, ali samo čekam koliko će bit blesavih bugova uz to sve.

 

Trailer je šaren, lud, nabijen akcijom, točno da privuče ljude u igru, a sama igra nadam se da je veteranska, teška i puna tih zanimljivih nikad viđenih mehanika, pa kad uđu u igru i budu ownani, onda shvate di su došli.

 

Držim fige za igru, trailer ću zanemariti.

 

 

ladno

 

https://g.redditmedia.com/ejPc0go20r9zEwEtDR3xeHYUjEv7sh4lJW5dnb-ELdQ.gif?fm=mp4&mp4-fragmented=false&s=b2f2abf32ace55c2c5c820d97cbd47e1

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 14:35 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Westie, JackFrags i AngryJoe svi govore kako je trailer jako loš i loša reprezentacija igre. Ono što su njima pokazali je navodno bolja i druga igra od ovoga, da ima dubinu u gameplayu i sl.

 

 Sve mi to više liči na neku zavjeru....

 

Sale_ds kaže...
Opet cu probat okrenut raspravu na pravi put. No ovaj put cu formulirat bas kao pitanje. Sta mislite, ocel bit kompetitvosti u tome? S obzirom na barikade, revamp sustava hilanja ,municije, revajva i gunplaya.

Jedino ak sjebu opet sa serverima onda nebu nis od tog. Kaj mislite?

 

Da.... niti jednom rečenicom nisu spomenuti serveri(!). Bojim se da ostaje BF1-like kržljavi najam njihovih servera.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ovako je trebao izgledati trailer:

 

https://streamable.com/hwm1i

 

Ovdje vrijedi ona less is more. Nevjerojatno kako su uspjeli sjebati. :-)

Moj PC  
6 0 hvala 2
13 godina
online
Battlefield V

 

jel bio breakdown...al ga hvali jebate a nema ronkku dolje u kutu

 

onaj prvi dio je da prikaže neke nove mahenike i uništenje, ali nije još igra gotova pa je u cinematic da ne bude gličavo

ovaj drugi dio je gejm malo pucanje i to je to

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 14:48 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Mislim djabe sve to i gunplay i ovo ono kad ce tickrate opet bit 60.

 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Rocinante2112 kaže...

Mislim djabe sve to i gunplay i ovo ono kad ce tickrate opet bit 60.

 

 ?

A koliko bi trebao biti?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield V

fila2208 ovaj lik je fantastičan.

 

Doslovno je demistificrao cijeli klip.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Da li je negdje spomenut očekivan broj mapa?
Pošto nema Premiuma, da ne ostanemo na samo 10-15...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Battlefield V
DarthMarkus kaže...

fila2208 ovaj lik je fantastičan.

 

Doslovno je demistificrao cijeli klip.

 flak je prvo ime detaljizacije, vrhunski za sve, i uvodna špica je vrh

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 15:07 (fila2208).
8 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

jel bio breakdown...al ga hvali jebate a nema ronkku dolje u kutu

 

onaj prvi dio je da prikaže neke nove mahenike i uništenje, ali nije još igra gotova pa je u cinematic da ne bude gličavo

ovaj drugi dio je gejm malo pucanje i to je to

 

 

 ovo je sad kao company of heroes iz prvog lica haha

  

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 15:26 (Santana).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
ukay1000 kaže...
Igra bu dobra, samo ova zelezna wannabe robotska ruka i rokeze smetaju.

 

Kad je Duke Nukem bacao pare bitches-ima to te nije smetalo, a? 

15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Ja volim žene,tako da preorder napravljen.

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 16:05 (pirat).
Moj PC  
7 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice