Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.437
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Kako su se jutjuberi uzjebali i počeli pričati o superduper novim stvarima u BF V. DICE ih je ubacio u šestu brzinu da dokažu kako igra nije tako katastrofalno  loša kao što je trejler ispao. Mislim da su odali u komentarima i više stvari nego što je DICE u početku planirao. Lijepe stvari su nadrobili  ali svejedno ništa im ne vjerujem nego čekam gameplay

 Čisto da ne izgubimo iz perspektive kakav je odnošaj između EA i jutjubera :

 

http://i.imgur.com/K524Kmz.png

 

Iako se đekica poslije kleo da bi on takve videe ionako radio, ne koncentrira se niti inače na gličeve i bagove, EA je super firma i uopće nisu tako restriktivni, bla, bla, bla, pa što im ne bi uzeo malo novaca. Interesantno, levelcap je izbačen iz tog programa.

 

Naravno da su se uzjebali, trejler je ispo šit pa sad treba prebaciti fokus na pozitivne stvari.

 

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Čisto info...

 Gdje ću pre order uraditi kod EA igara, pa nisam s marsa pao.

Sačekat ću izlazak, i da vidim sve ostalo(mape, gameplay), a i dojmove forumaša

Mada jedno je sigurno svaki noviji bf nema taj štih i gubi identitet polako ali sigurno

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

kao sto sam davno rekao, ako bude wwii preorderat cu

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Izdajico 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Vidi se po hotmailu da nije čist

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Perki kaže...

Vidi se po hotmailu da nije čist

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

kao sto sam davno rekao, ako bude wwii preorderat cu

U kakvim to W-ovima kupuješ? Pokucat će ti policija na vrata!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

samo ljubav momci

 

CyberDemonVZ 

ja sam svijetski putnik, ne moze mi nitko nista

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 19:54 (LeftY_CRO).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Kako su se jutjuberi uzjebali i počeli pričati o superduper novim stvarima u BF V. DICE ih je ubacio u šestu brzinu da dokažu kako igra nije tako katastrofalno  loša kao što je trejler ispao. Mislim da su odali u komentarima i više stvari nego što je DICE u početku planirao. Lijepe stvari su nadrobili  ali svejedno ništa im ne vjerujem nego čekam gameplay

 

 

Vid vid ti naše dektive!

12 godina
offline
Battlefield V

Hoće li Battlefield 5 biti smeće ili neće? | HCL PODCAST

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 20:01 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrsmith kaže...

Pazi mudonja od 36 god, you wish! Ja kad igram s ovom BUG ekipom sa svoje 32 godine im dođem kao tinejđer... osjećam se kao Justin Bieber pored njih... većina ih unuke već čeka

 Dama, Floyd i Mrski zajedno 200 godina

 

 

Napokon je DICE shvatio da mu publika je iznad trijestpet ilk četrdesetikoja, pa usporava gameplay.

GG 

12 godina
offline
Battlefield V

HA...Gvohtom se nasmejah.

 

Mi stariji znamo uživat, to je razlika.

 

Mi pijuckamo fino vino, dok vi mlađarija trusite Q packove.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
DarthMarkus kaže...

Mi pijuckamo fino vino finu pivu, dok vi mlađarija trusite Q packove.

 

fixed 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

kao sto sam davno rekao, ako bude wwii preorderat cu

 Uaaaa!!!

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
nine kaže...
DarthMarkus kaže...

Mi pijuckamo fino vino finu pivu, dok vi mlađarija trusite Q packove.

 

fixed 

 Ha !

 

 

 

U pravu si, upravo ga idem priklat. Minkensko !

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
LeftY_CRO kaže...

kao sto sam davno rekao, ako bude wwii preorderat cu

 Uaaaa!!!

 ovak se Lefty zarushao na preorder kad je vidio ww2

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 21:11 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
DarthMarkus kaže...
nine kaže...
DarthMarkus kaže...

Mi pijuckamo fino vino finu pivu, dok vi mlađarija trusite Q packove.

 

fixed 

 Ha !

 

 

 

U pravu si, upravo ga idem priklat. Minkensko !

  Nisan bija u nabavu pa je tužni hajniken inace bi bija barba

 

 

Steam:http://steamcommunity.com/search/users/#filter=users&text=Cakija POE: cakija123
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Evo za sve kojima se nedaju gledati videi yubitubera:

 

Battlefield 5 new features and gameplay:

  • WW2 multiplayer (France, Norway, Rotterdam, North African Desert at launch)
  • Coop + Singleplayer
  • Own Company of soldiers/vehicles
  • No Premium Pass
  • Fortifications in multiplayer (Vehicles and locations that you can build in a map, like foxholes, sandbags etc.)
  • Every class can build basic shit, support is the builder class (only class that can build offensive shit)
  • Attrition and Physical Interactions only. You no longer fully regen (stages), Everything you do in the game now requires an actual interaction. If you want to heal, you gotta walk up, press F and let your soldier pick it up.
  • Ledge grab requires a key-press. No auto-spotting. No more 3D icons.
  • Much less ammo for new spawns. (Attrition)
  • Requires way more squad play, due to attrition (run out of HP/Ammo very easily)
  • Revive in BF5 is not instant anymore, there's an animation now (low profile and can be cancelled at any time)
  • Ragdoll are server-side and you can drag the persons' head, leg, w/e and revive them in cover.
  • Any class can now revive your own squad (buddy-revive is WAY longer and doesn't revive to full HP)
  • Being "dead" lets you look around 360 degrees and call for help (sticking hand out)
  • Gunplay is COMPLETELY changed:
  • No visual recoil, unique recoil for each gun that is learnable and counter-actable
  • If your hand is on the trigger and you're facing forward you can ALWAYS shoot it. (one-handed vault over something, for example)
  • BULLET PENETRATION! :O
  • Movement completely overhauled. You can now dive left, back, right, etc. and you can stay on the ground and move + shoot (think Arma or Rainbow Six)
  • No Dolphin dive (you can't shoot for a "long time" after diving)
  • Crouch Sprint is IN
  • 3rd person interacts with the environment (reeds will be knocked down, etc.)
  • Throw back grenades (even catch them mid-flight and also shoot them to explode them earlier)
  • You can tow things with vehicles (stationary AA-Guns, no longer stationary. And can also be used while driving)
  • You can tow a field cannon with a tiger tank
  • Destruction:
  • Revamped and way more drawn out. Shell inside the building = doors and windows explode OUTWARDS
  • If a tank drives through a building, the walls will crack and bend based on the tank, it won't just go through all the stages at once like in BF1
  • Squads:
  • HEAVILY focused on teamplay/squadplay
  • New squad spawn system
  • Squad deploy screen (before tactical map deploy screen) you get a nice fullscreen 3rd-person preview of what that squad mate is doing, so you can make better decisions on when to spawn on them
  • Spawning on squad is quicker than tactical map screen
  • If you're the last squad member you get a notification, so you can hide to get your squad revived faster
  • Rewards for squad play are squad call ins, like squad-based point streak rewards, but ONLY squad lead can use those
  • Example: Rockets, Supply Drops, Smoke Barrages, Heavy Weapon pickup (NOT HERO pickups), Squad-Only vehicles. (Flamethrower tank, Tiger tank)
  • No behemoths or Hero classes
  • Large explosions can knock you over
  • 4 Classes will return!
  • Create a soldier (then add them to your company, gender customization, etc.)
  • HIGHLY customizable class archetypes, with skill-tree type system.
  • Each archetype can specialize in something. For example assault: Anti-Infantry or Anti-Tank.
  • You can get Exotic archetypes, like the Paratrooper Recon, who is short-range, stealthy who uses a silenced weapon and silent gadgets. (Also perks)
  • You can change and add specialization trees, which are something like perks
  • Similar system for guns.
  • Each gun will have 5-7 elements, that are customizable that do NOT effect visual stuff. ONLY the specializations affect the stats
  • Tank/Vehicles have the same system
  • There are asymmetrical vehicle choices. For example Russians have weak tanks, but more. While the german team they're fighting against have stronger tanks, but less of them.
  • New 64-Player mode "Grand Operations"
  • Takes place over 4 fictional days. Each day is one full map and you always advance to the next day.
  • Different objective PER DAY. First day you might attack from an airborne position, trying to pick up explosives to destroy artillery. Second day you might breakthrough like from BF1, sac and capture flags.
  • Depending on how well you did the previous day, impacts the next day. If you only take out 1 artillery gun, there might be less respawns or less vehicles.
  • Day 4 only has a potential to be played. 'Final Stand' game mode. You spawn in with 1 life, with significantly reduced resources (like 1 magazine), you gotta fight to the last man standing to win.
  • The Grand Operations are super modular and EA can change stuff from day to day, like one day everyone spawns with 50% ammo, the next (real life) day, there's no tanks, etc.(edited)
  • All the logic in the game can be controlled server-side. No need for big-patches, more hotfixes
  • All new content will be free
  • New progression arcs are called "Tides of War" with quest lines and unique cosmetics etc.
  • Confirmed gamemodes: "Grand Operation", TDM, Conquest, Domination
  • Takedown Animations
  • Transport vehicles are live on the map
  • Combat vehicles spawn from Tactical Maps

 

 
13 1 hvala 17
12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

Evo za sve kojima se nedaju gledati videi yubitubera:

 

Battlefield 5 new features and gameplay:

  • WW2 multiplayer (France, Norway, Rotterdam, North African Desert at launch)
  • Coop + Singleplayer
  • ....

 

 Hvala!

 

Prevedi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

evo i ja se pridruzijem klubu "žejnih" boraca!

 

takodjer prica se da bi mogao neki video izaci 30.5!

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

 

1/1

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
nine kaže...
DarthMarkus kaže...

Mi pijuckamo fino vino finu pivu, dok vi mlađarija trusite Q packove.

 

fixed 

 Fali ti ovo:

 

12 godina
offline
Battlefield V

Jedna od kustomizacija (koja je naša riječ?)

Ovo već izgleda mnogo bolje :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Ovakvu kastomizaciju bi volio vidjeti 

Moj PC  
15 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 Fali ti ovo: 

 

ne fali, pijem pivu samo iz boce 

fun fact.. wieninger se proizvodi 14km od mene u obližnjem gradiću.. zapravo tu svaka rupa ima svoju pivu, a ne znaš koja je bolja 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
8 godina
offline
Battlefield V

belgijska....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Jedna od kustomizacija (koja je naša riječ?)

Ovo već izgleda mnogo bolje :D

 ili ovo 

https://imgur.com/a/EMiqcDx

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Nasminkana zena puna modrica na naslovnici ww2 igre - svaki put kad ulazim u igru, yeeeah man! Preorder now!!!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
nine kaže...
mrfloyd kaže...

 Fali ti ovo: 

 

ne fali, pijem pivu samo iz boce 

fun fact.. wieninger se proizvodi 14km od mene u obližnjem gradiću.. zapravo tu svaka rupa ima svoju pivu, a ne znaš koja je bolja 

 

Funfact, znaci da si u okolici Berchtesgaden, a ja sam tamo zivio par godina, lokal u kojem sam radio je bio u vlasnistvu te pivovare. Fakat je svijet mali.

10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

...vidim da bas i ne prate sta se dogadja u svijetu gejminga.... osim sto su BR igre najpopularnije, recikliraju ww2 kao da ga dovoljno nije bilo cak i prosle godine ako se ne varam.... sa ovakvom cijenom i samo jednim modernim modom, o kojem se ni ne znaju neki detalji, tesko da ce privuci izgubljene a i nove igrace..... mozda jedino osjetno nizom cijenom i svim onda ficersima potrebnim za gejmanje pokrivenima tom cijenom (znam da su takvo nesto obecali, ali ne vjerujem ea dok ne vidim).... a ko hoce ruzicastu pusku ili minicu, nek si kupi, to mi ne smeta....

dc hejter
Moj PC  
0 2 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice