Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.359.056
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Battlefield V

najžalosnije što su najkrvaviju bitku u povijesti, prikazali i izrugali na takav neki ''steampunk'' način da bi je prikazali klincima i drugima kao fortnite s realistčnom grafikom.

 

Ne kužim kakva je to smjena bila tog art teama i tko bira u kojem će smjeru ić franšiza, ali ovo zasad viđeno, je žalosno i uvređujuće.

 

Pogledao sam trailer par puta i dalje ne kužim koji je to kurac, što je auto htio reći time.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
6 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

najžalosnije što su najkrvaviju bitku u povijesti, prikazali i izrugali na takav neki ''steampunk'' način da bi je prikazali klincima i drugima kao fortnite s realistčnom grafikom.

 

Ne kužim kakva je to smjena bila tog art teama i tko bira u kojem će smjeru ić franšiza, ali ovo zasad viđeno, je žalosno i uvređujuće.

 

Pogledao sam trailer par puta i dalje ne kužim koji je to kurac, što je auto htio reći time.

 Navodno je Trailer prikazivao samo Novi Co-op mod gdje se ratuje protiv AI, a ne prikaz pravog Multiplayera. Stvarno se nadam i vjerujem da će stvarna igra bit super.

404 Greške a nema ih nigdje
13 godina
offline
Battlefield V

navodno ovo kaže đek kaže level kaže westie....sve stoji, vidjet ćemo što kaže gameplay.

 

coop mi se sviđa u shemi da ono ajmo izrugat malo i zagrijat se pa protrčat kroz coop, dok je multi prava stvar.

samo neka bude sadržaja, iako će igra bit skupa :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...

...vidim da bas i ne prate sta se dogadja u svijetu gejminga.... osim sto su BR igre najpopularnije, recikliraju ww2 kao da ga dovoljno nije bilo cak i prosle godine ako se ne varam.... sa ovakvom cijenom i samo jednim modernim modom, o kojem se ni ne znaju neki detalji, tesko da ce privuci izgubljene a i nove igrace..... mozda jedino osjetno nizom cijenom i svim onda ficersima potrebnim za gejmanje pokrivenima tom cijenom (znam da su takvo nesto obecali, ali ne vjerujem ea dok ne vidim).... a ko hoce ruzicastu pusku ili minicu, nek si kupi, to mi ne smeta....

 Čekaj, pa još ne znamo ništa o samoj igri.

Mislim da je ovo prvi put da ogroman AAA naslov u kojem će još biti i kupovanja skinova. Vjerojatno ni oni nemaju pojma kako će ići prodaja.

Ako ništa drugo lako smanje cijenu. BF1 je već oko nove godine bio na akciji, a izašao je u 10-11mj.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Čekaj, pa još ne znamo ništa o samoj igri.

Mislim da je ovo prvi put da ogroman AAA naslov u kojem će još biti i kupovanja skinova. Vjerojatno ni oni nemaju pojma kako će ići prodaja.

Ako ništa drugo lako smanje cijenu. BF1 je već oko nove godine bio na akciji, a izašao je u 10-11mj.

 ...a cod ww2 prosle godine i prije... Zbog slabog interesa i naglog pada igraca koji su kupili igru.......I? To im ne govori nista? A znamo da je tema ww2, to znamo 100%.... samo ih niza cijena i to ne vise od 30 eurica po mom misljenju ili radikalna promjena gameplaja spasava... samo hype, ali kad je u pitanju ea nije opravdan, bas nikako.... uz sve to, neke su igre izasle i dokazale da lijepa grafika vecini igraca, velikoj vecini, nije uopce bitna....

dc hejter
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V

No dlc je ok, pozitivno iznenadjenje, neka stave skinove i kozmetiku da se moze kupovati, ali samo to, nista sto utjece na gameplay, bilo u vidu brzine otkljucavanja stvari ili bilo cega. Ako igra bude dobra i ako se bude igrala uzeti ce tonu novaca na skinovima, a ako ne onda i ne treba da zarade. Ovim potezom bi EA uradio najpametniju mogucu stvar, jer bi od igraca dobio ogroman plus, a na duge staze se to svakako isplati. Sve je na njima, i ako ce pametno razmisljati mogu vec raditi na platformi za novi BF u modernom vremenu(to je ono sto vecina ljudi zeli igrati) i onda od njega napraviti igretinu koja ce se igrati godinama i od koje ce onda uzeti tonu novaca, onda bi svi mogli biti zadovoljni. I tebali bi izbaciti ove single player i coop gluposti i usmjeriti energiju na igru.

Eye In The Sky
Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Flak je sa svih strana pokupio sve spomenuta ili prikazana oružja koja će se pojaviti u BFV:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

Funfact, znaci da si u okolici Berchtesgaden, a ja sam tamo zivio par godina, lokal u kojem sam radio je bio u vlasnistvu te pivovare. Fakat je svijet mali.

 

kao klinac sam živio u Bad Reichenhallu, stari je tamo već 25 god., sestra je zadnje 2 god. u Berchtesgadenu, a ja sam se u 11.-om mj. iz ZG preselio u Landkreis Traunstein..

inače Wieninger je iz Teisendorfa.

sorry svima na 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 17:36 (nine).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

najžalosnije što su najkrvaviju bitku u povijesti, prikazali i izrugali na takav neki ''steampunk'' način da bi je prikazali klincima i drugima kao fortnite s realistčnom grafikom.

 

Ne kužim kakva je to smjena bila tog art teama i tko bira u kojem će smjeru ić franšiza, ali ovo zasad viđeno, je žalosno i uvređujuće.

 

Pogledao sam trailer par puta i dalje ne kužim koji je to kurac, što je auto htio reći time.

 Navodno sad razmatraju opciju da dodaju on/off za skinove.

15 godina
offline
Re: Battlefield V

Kako to misliš?

Ono da vidiš samo stock/default skinove, kao u Quake3?

11 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

Kako to misliš?

Ono da vidiš samo stock/default skinove, kao u Quake3?

 da

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Nije fora. MrSmith će potrošiti 200E za skin od Hitlera, a nitko ga neće vidjeti :(
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Nije fora. MrSmith će potrošiti 200E za skin od Hitlera, a nitko ga neće vidjeti :(

Da, katastrofa..... hvala što misliš na mene :(

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Broj dislajkova premasio lajkove na traileru, neka neka...

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Čekaj, pa još ne znamo ništa o samoj igri.

Mislim da je ovo prvi put da ogroman AAA naslov u kojem će još biti i kupovanja skinova. Vjerojatno ni oni nemaju pojma kako će ići prodaja.

Ako ništa drugo lako smanje cijenu. BF1 je već oko nove godine bio na akciji, a izašao je u 10-11mj.

 ...a cod ww2 prosle godine i prije... Zbog slabog interesa i naglog pada igraca koji su kupili igru.......I? To im ne govori nista? A znamo da je tema ww2, to znamo 100%.... samo ih niza cijena i to ne vise od 30 eurica po mom misljenju ili radikalna promjena gameplaja spasava... samo hype, ali kad je u pitanju ea nije opravdan, bas nikako.... uz sve to, neke su igre izasle i dokazale da lijepa grafika vecini igraca, velikoj vecini, nije uopce bitna....

 si ti igrao taj cod ww2 ?  sp dio je uzas ,ne samo sto je konzolitis toliko ocit nego je uzass svih uzasa

mp  jos gore od gorega ,mislim da im je to jedna od najgori cod sto su izdali a nije da ih nema (uzasnih)

nekuzim zar je tesko ako vec zele ww2 uzeti shemu od cod 1 i 2 ,pricu pricati kroz igru tj misije zadatke a ne neki d klase video ..ono dobro da su i prodali jednu igru ....

meni nije toliko zao novca ali kad vidim koliko sam glupan bio sto sam tim debilima dao taj isti

uh ne da mi je zao nego kao da sam dao 20 milja za igru koliko je uzasna igra

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.5.2018 23:16 (fx-mooog).
12 godina
offline
Battlefield V

Baka od Ash-ice

 

https://imgur.com/L9yz18Z

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Jackpeder nešto oko perkova i specijalizacija

 

Moj PC  
5 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: Battlefield V
yalpsid kaže...

Broj dislajkova premasio lajkove na traileru, neka neka...

 Nobody gives a fuck.

 

 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
nine kaže...

sorry svima na 

 Ne brini, cijeli BF V-skin-simulator je off topic 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
14 godina
offline
Re: Battlefield V
yalpsid kaže...

Broj dislajkova premasio lajkove na traileru, neka neka...

 

ovi što dislajkaju i plaču su veće curice od curica koje mrze

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

navodno ovo kaže đek kaže level kaže westie....sve stoji, vidjet ćemo što kaže gameplay.

 

coop mi se sviđa u shemi da ono ajmo izrugat malo i zagrijat se pa protrčat kroz coop, dok je multi prava stvar.

samo neka bude sadržaja, iako će igra bit skupa :)

 

Svi oni pričaju da nismo nist vidli igra je ovak igra je onakva a dobro svi znamo da je trailer bio kakav je bio da privuce fortnite publiku, šarenilo i "customizacija"

i sve te kao never seen spike su čista kopija BR cancer igri(skupljanje municije,last man standing u operations modu itd.) neznam cemu to, kak tesko moze biti napraviti BF2/3 BC2 na novom enginu?

 

Ali naravno da je tesko treba loot boxeve prodati pretilim klincima u Americi ali opet koja je poanta toga ako je igra FPS dakle iz prvog lica uopce neces ni vidjeti sve te

gluposi šarene na sebi?

 

Živi bili pa vidjeli iskreno se nadam da bude nesto do ovoga jer po traileru ovo izgleda ko platforma za prodavanje skinova, jebote ww2 sa šarenim rokezama i ukrašenim koznim jaknama pa zato i oni prodaju 

spike never before seen bitke jer tam mogu utopiti pricu nekog random heroja sa rokezom i cool face paintom pa da odma klinci polude i to kupe da mogu biti face u MP, nedaj Bože da na ovom predivnom frostbite enginu

dobimo Normandiju,Pear Harbor,Okinawu itd...

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 13:39 (dad0r).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ezio kaže...
yalpsid kaže...

Broj dislajkova premasio lajkove na traileru, neka neka...

 

ovi što dislajkaju i plaču su veće curice od curica koje mrze

 Ajde da i jednom složim s tobom ...

 

SJW have become SjW

 

Angry Joe se baš poprskao po njima

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2018 14:22 (DarthMarkus).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Kolko se starih fegeta vratilo u temu! Odobravam.

 

Još se čekaju Volume, Jopis, Fryday,...

 Volume jopis  Friday 

 CyberDemonVZ kaj me taggaš tu, uopće mi se ne da čitat 30 stranica pro.era i wajnanja istih pojedinaca.

Meni je i bf1 super, ovi što drobe da u bf1 nema dobre mape ni puške, očito imaju 3min gameplaya.

Vidit ćemo kad V bude dostupan za igrat kak je i šta je, ovo sve sad je mlaćenje prazne slame, pogotovo ova drobljenja zašto ww2 a ne modern time ili budućnost, imaju 3ku i 4ku pa nek igraju do sutra. Da je izašao kojim slučajem V u modernom vremenu ili u budućnosti, isti ti koji drobe protiv ww2, drobili bi kako je novi bf V reskin 3ke ili 4ke, tak da ono, post count whores whine train goes on...

15 godina
offline
Re: Battlefield V
jopis kaže...
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Kolko se starih fegeta vratilo u temu! Odobravam.

 

Još se čekaju Volume, Jopis, Fryday,...

 Volume jopis  Friday 

 CyberDemonVZ kaj me taggaš tu, uopće mi se ne da čitat 30 stranica pro.era i wajnanja istih pojedinaca.

Meni je i bf1 super, ovi što drobe da u bf1 nema dobre mape ni puške, očito imaju 3min gameplaya.

Vidit ćemo kad V bude dostupan za igrat kak je i šta je, ovo sve sad je mlaćenje prazne slame, pogotovo ova drobljenja zašto ww2 a ne modern time ili budućnost, imaju 3ku i 4ku pa nek igraju do sutra. Da je izašao kojim slučajem V u modernom vremenu ili u budućnosti, isti ti koji drobe protiv ww2, drobili bi kako je novi bf V reskin 3ke ili 4ke, tak da ono, post count whores whine train goes on...

 

Hehe, predviđam da oko Nove godine imamo hrpu vajna kak je BF1 bio odlična igra, da koji je ovo k..., da ovo nije betlfild, da ovo da ono. 

Same old story non stop...

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

BF1 je abominacija, uvreda povijesnom materijalu, te goli kurac od igre. Ako se ispostavi da je BFV sličan (ne vjerujem da će biti), proglasit ću ga BF:Vaginom, igrat ću nešto drugo i mirna Bosna. Osim ako se u Bosni ne zarati opet, jer referendum Republike Srpske.

 

Slobodno me se može citirati.

Moj PC  
4 4 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Nemoj mi rata majke ti taman sam kupio novu grafu. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

BF1 je abominacija, uvreda povijesnom materijalu, te goli kurac od igre. Ako se ispostavi da je BFV sličan (ne vjerujem da će biti), proglasit ću ga BF:Vaginom, igrat ću nešto drugo i mirna Bosna. Osim ako se u Bosni ne zarati opet, jer referendum Republike Srpske.

 

Slobodno me se može citirati.

 

 

Dobar je BF1. Vikati da nema ono nesto "batrfildovsko" je bzvz jer je svaki nastavak bio nasađen na svoju stranu što mi je ok kod njih.

 

Al ok, nekima nije sjeo i bok. Ima se šta igrati pored toga....

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-v/255233.aspx?page=27&jumpto=5673562&sort=asc&view=flat

Vidiš kako sam ja to lijepo rekao u samo tri stavke 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
moderator
offline
Battlefield V

Gledam fortnite i ovaj trailer za bf i dalje ne vidim sličnost...

سمندری ڈاکو
Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice