Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.359.650
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Buš nadogradio komponete po potrebi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Znači opet samo njubovi dobivaju ključ 

 Dal to znači da si i ti dobio key? 

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

Znači opet samo njubovi dobivaju ključ 

 Dal to znači da si i ti dobio key? 

 Ti igraš?

Napiši kakvo je to đubre u odnosu na prvu alphu...

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

 Ti igraš?

Napiši kakvo je to đubre u odnosu na prvu alphu...

 Ne igram, sad malo prije su tek serveri došli live.

 

Inače je sve isto, samo su balansirali puške.

9 godina
offline
Battlefield V

Odigrao sam nekoliko rundi upravo (nisam igrao prvu alphu). Bugove neću komentirati jer je ovo Alpha. Grafika malooo vuče na bf1, ali je mehanika igre potpuno drugačija. Vozila je prelako uništiti i to trebaju popraviti. Letenje avionom i vožnja općenito, vuče malo na bf1. Jako mi se sviđa TTK i treba se priviknuti na novi health/ammo sistem inače se brzo izgine, dobar je i novi spotting. Ovako na prvu čini mi se da ima neki learning curve za razliku od bf1. Ova mapa po snijegu je malo smorila, čekam betu i nove mape nadam se. Vidjet ćemo kako će izgledati finalna igra. Preorder neće vidjeti od mene sigurno.

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Znači opet samo njubovi dobivaju ključ 

 Influenseri, bajo influenseri...

12 godina
offline
Battlefield V

Ja sam totalno ohladio of BFa.... Sa većim nestrpljenjem čekam novi insurgency. 

 

Vjerojatno su godine u pitanju i poglupljivanje igara.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield V

 Ako nekoga zanimaju datumi Gamescoma:

 

Date
gamescom’s spectacular entertainment area will be open to all visitors from 22.-25.08.2018.

 

For trade visitors and the media
21.08.2018 is for trade visitors and the media. The organiser can grant access to a limited number of the general public into the entertainment area on Tuesday.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Avensac kaže...

Odigrao sam nekoliko rundi upravo (nisam igrao prvu alphu). Bugove neću komentirati jer je ovo Alpha. Grafika malooo vuče na bf1, ali je mehanika igre potpuno drugačija. Vozila je prelako uništiti i to trebaju popraviti. Letenje avionom i vožnja općenito, vuče malo na bf1. Jako mi se sviđa TTK i treba se priviknuti na novi health/ammo sistem inače se brzo izgine, dobar je i novi spotting. Ovako na prvu čini mi se da ima neki learning curve za razliku od bf1. Ova mapa po snijegu je malo smorila, čekam betu i nove mape nadam se. Vidjet ćemo kako će izgledati finalna igra. Preorder neće vidjeti od mene sigurno.

 Razlika u prvoj i ovoj alphi ti je veći time to kill na nekim puškama i opčenito balans. Sad SMGevi ubijaju brže na blizinu, a na daljinu sporije. Dok STG sad na blizinu sporije, ali na daljinu bolji od SMG i sl. Sve ostalo je isto.

 

Meni avioni uopče nisu bili dobri do sad. Dogfightovi su dosadni i treba pucati dobrih minutu da ubiješ drugi avion, a za nekakvi ground attack su još gori. Bombe i topovi ne rade skoro ništa šteta pješadincima, a još manje tenkovima.

 

Dok tenk isto preslabi, a infantry ima previše raketa i sranja za uništiti vozila.

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Avensac kaže...

Odigrao sam nekoliko rundi upravo (nisam igrao prvu alphu). Bugove neću komentirati jer je ovo Alpha. Grafika malooo vuče na bf1, ali je mehanika igre potpuno drugačija. Vozila je prelako uništiti i to trebaju popraviti. Letenje avionom i vožnja općenito, vuče malo na bf1. Jako mi se sviđa TTK i treba se priviknuti na novi health/ammo sistem inače se brzo izgine, dobar je i novi spotting. Ovako na prvu čini mi se da ima neki learning curve za razliku od bf1. Ova mapa po snijegu je malo smorila, čekam betu i nove mape nadam se. Vidjet ćemo kako će izgledati finalna igra. Preorder neće vidjeti od mene sigurno.

 Grafika i movement potpuno isti kao u BF1, hip fire identičan kao u BF1, recikliran iz SWBF-a. To što su malo promješali kako oružja funkcioniraju nemože spasiti loše temelje.

 

To što su tenkovi i ostala vozila slabašna je jedan veliki +. Za BF je uvijek bilo bolje da se vozila mogu lakše uništiti, a ne da moraš koordinirati cijeli skvad da bi uništio jedan tenk jer će u suprotnome duo na voiceu imati 100-0 kd. Vozila bi trebala funkcionirati na principu da brzo ubijaju, ali da ih se brzo može uništiti.

 

Pa valjda ne želite ponovno lakrdiju kroz koju smo prolazili sa helikopterima u BF4 prije patchiranja i sa tenkovima kroz cijeli život igre. Vidim da ste već zaboravili koliko su helikopteri bili OP i koliko tenkovi mogu biti OP kad ga upravlja duo preko voicea. Ništa to, ako ti 2/3 tima mora igrati inženjera da bi držali vozila pod kontrolom znači da si napravio lakrdiju. BFV ima 4 klase i ako to pravilno izbalansiraju niti jedna klasa nebi trebala prelaziti 1/4 tima bez da ste u nedostatku.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

 Grafika i movement potpuno isti kao u BF1, hip fire identičan kao u BF1, recikliran iz SWBF-a. To što su malo promješali kako oružja funkcioniraju nemože spasiti loše temelje.

 

To što su tenkovi i ostala vozila slabašna je jedan veliki +. Za BF je uvijek bilo bolje da se vozila mogu lakše uništiti, a ne da moraš koordinirati cijeli skvad da bi uništio jedan tenk jer će u suprotnome duo na voiceu imati 100-0 kd. Vozila bi trebala funkcionirati na principu da brzo ubijaju, ali da ih se brzo može uništiti.

 

Pa valjda ne želite ponovno lakrdiju kroz koju smo prolazili sa helikopterima u BF4 prije patchiranja i sa tenkovima kroz cijeli život igre. Vidim da ste već zaboravili koliko su helikopteri bili OP i koliko tenkovi mogu biti OP kad ga upravlja duo preko voicea. Ništa to, ako ti 2/3 tima mora igrati inženjera da bi držali vozila pod kontrolom znači da si napravio lakrdiju. BFV ima 4 klase i ako to pravilno izbalansiraju niti jedna klasa nebi trebala prelaziti 1/4 tima bez da ste u nedostatku.

 Već smo ti svi napisali, a i opet ćemo. Nisi igra i ne znaš, po youtube videima je goli pimpek sve to. Movement je poboljšan, kao i depoyanje bipoda i takve stvari. Hipfire je daleko od BF1, čak SMGevi imaju neprecizniji hipfire. Sniperiranje je dosta teže.

 

Vozila su trenutno totalno beskorisna. Avioni ne radi nikakvi damage niti nemaš neki crosshair da vidiš di bomba pada, a tenk treba direktni pogodak u facu da bi ubio infantry, a LMG se pregrijava ko lud, dosta je neprecizan i treba dugo da ubiješ. Jedino kako sam vidio lik da je nabio 12-0 u tenk je kad je stajao pokraj supply cratea i imao pokraj sebe nekoga da ga popravlja. Ali i tada su ga uništili.

 

Meni dobra vozila nikad nisu bili problem, pa imaš samo jednog ili dva po mapi, na nekim mapama ih ni nema. Oni su specijalna stvar u igri koja može donositi prevagu. Trenutno 1 pješadinac više napravi od tenka ili bombardera.

Sviđalo mi se da kad je došao tenk u BF1 ili heli u BF3, odmah su se fokusirali ljudi na njega. Tako treba biti, srah i trepet, a ne nešto što gledaš kao free kill. Pogotovo je dobro ako tenk/heli sa teamworkom ubija sve ostale, jer ipak teamwork je u pitanju. Ako ga neprijatelj želi uništiti treba isto to, teamwork.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 9:53 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Battlefield V

Upravo zbog ovakvih kao vuk, bf je došao do ovoga kakav je u alphi. Najbolje vozila skroz izbaciti

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V
Ako imate AMD FX, u losem ste polozaju.
Naime, moj FX 8300 clockan na 4.4 GHz u ovoj alpha verziji bottlenecka mog Radeona R9 380X i to znacajno.
Nisam uspio svesti frametime procesora s 20ak ms ni blizu grafickog od 15ak.
Dakle bottleneck od cca 30%.
Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Izbacili upravo Battlefield 5 Official Gamescom Trailer Teaser

 

 

Ne morate ni gledati, nista pametno, opet ce radit iscrpne analize iz ove 2 sekunde

 

EDIT: sutra bi trebao doci pravi trailer

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 15:15 (Avensac).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Battlefield V

Trailer za trailer za betu.

Predviđam trailer, bubnjevi kao u tom teaseru scena 3 sec. pa mrak, pa opet tenk opali u 3 sec. pa mrak, pa možda neka scena iz singleplayera, pa mrak, pa onda na kraju reveal nekog epic vozila ili oružja i release date *epic glazba*

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 16:05 (D3lBoy).
12 godina
online
Battlefield V

https://twitter.com/saraheneedleman/status/1029371719868407808

 

Patrick Soderlund, jedna od glavnih ljudi u razvoju battlefielda, odlazi iz EA samo nekoliko mjeseci prije izlaska igre.

Ne izgleda dobro za BF...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

https://twitter.com/saraheneedleman/status/1029371719868407808

 

Patrick Soderlund, jedna od glavnih ljudi u razvoju battlefielda, odlazi iz EA samo nekoliko mjeseci prije izlaska igre.

Ne izgleda dobro za BF...

 Htio je i prošle godine, ali mu platiti 20 milijuna dolara kako bi ostao, ali sad ipak otišao. haha poštenski ih izjebao

 

Eh da, to je onaj lik što je rekao. Ako vam se ne sviđa BF5 nemojte ga kupiti. Igra nije imala uopče neki marketing, jedan trailer do sad i to je sve. I onda se čudi lošoj prodaji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 17:49 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Da je bar otiša prije ne bi se možda bf razvija u ovo gofance.

kradem mine iz minskog polja
10 godina
offline
Battlefield V

Ja došao do 13. levela i preko glave mi vec, možda zbog mape, al baš me nije nimalo zahvatio neki hype... + Leveliranje je cudno ispuniš 70% npr. desetog levela i on ti automatski povuce i uracuna kao da si 11. Da budem iskren Battlefield cesto igram samo zbog tih levela jer želim sve otkljucat, ali ovako ide puno brze.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 18:24 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
D3lBoy kaže...

Ja došao do 13. levela i preko glave mi vec, možda zbog mape, al baš me nije nimalo zahvatio neki hype... + Leveliranje je cudno ispuniš 70% npr. desetog levela i on ti automatski povuce i uracuna kao da si 11. Da budem iskren Battlefield cesto igram samo zbog tih levela jer želim sve otkljucat, ali ovako ide puno brze.

 Tako treba. Jedna od dobrih svari iz BC2 je bila što si sve otključao u 25 levela, a ostalo kao neki prestige :)

 

Ali ovo je alpha moguće da ubrzan i sjeban ovaj progression.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 18:35 (Jack Sparrow).
12 godina
online
Re: Battlefield V

Jedna od glavnih stvari koje prate u alpha verziji je brzina napredovanja. Bilo na nekom tweetu. Tako da je ovo potpuno namjerno.. čudan odabir. Vjerojatno će još mijenjati.

 

Btw, sve UI promjene. Sve što su ljudi pisali da je loše su stvarno izmijenili... I svejedno im nejde baš...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 23:03 (CyberDemonVZ).
12 godina
online
Battlefield V

Tri današnja teasera:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ono kad preko 15 godina izdaješ military FPS franšizu ali još uvijek neznaš napraviti smisleni HUD, UI prilagođen PC-u, dobar spotting sistem niti izazovni progression sustav i onda organiziraš jubilarnu 100tu alphu/betu gdje ljudi koji kuže igru nemogu ni doći do riječi od idiota koji spamaju temu, ali tebe za to nije ni briga jer ništa bitnije nećeš ni mjenjati već je to samo PR paravan za izjavu kako ti radiš u suradnji sa zajednicom.

 

Prvi BF je izašao 2002. godine. 16 godina napretka u tehnologiji i iskustva u izradi ovakve igre i oni sa dvije igre u nizu osramote cijelu gaming zajednicu i pokažu ne da ih samo nije briga za ništa drugo nego za lovu već da nisu apsolutno ništa naučili. Neznam, možda se je cijela generacija developera u međuvremenu izmjenjala pa je to sve otišlo u k... tko će znat.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Lijepe stvari ne traju dugo. Dobro je i trajao morao je bf doč kraj kad tad.

 

Čim ih je EA preuzeo to je bilo samo pitanje kad će zgovnat nešto šta je lijepo zamišljeno.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 23:06 (dery).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Lijepe stvari ne traju dugo. Dobro je i trajao morao je bf doč kraj kad tad.

 

Čim ih je EA preuzeo to je bilo samo pitanje kad će zgovnat nešto šta je lijepo zamišljeno.

 

Naravno kad su poceli kopirati ove F2P isprdke tzv. LIVE SERVICE cancer, misle ako naprave Fortnitefield da ce ljudi poludjeti i samo bacati novce.

Baš su mi smijesni ljudi kajsu jos uvijek naivni i misle da ce nesto dobiti zabadava, a za 60 eura dobivamo pol igre i dalje samo dodaju stvari koje koje su

izrezali tj. trebale biti na izazku igre.

 

Pa hebeni black ops 4 BETA  je imala vise mapa nego kaj bude BFV imal dok izade 

 

 

 

Kad su se vec odlucili za WW2 trebali su doslovno iskopirati BF1942  u frostbite engine i nebi se morali bojati za lovu, baš su mi ubilo hype totalno.

 

twice the pride double the fall
11 godina
offline
Battlefield V

evo trailera i evo battle royala

 

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
7 0 hvala 6
12 godina
online
Battlefield V

Krug koji se zatvara je vatreni obruč! Lijepo :D

Ima tenkova u battle royale? Wtf :/

 

 

P.S. OVO je trebao biti prvi trailer.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2018 15:36 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

Ove godien nema premium sranja,paketa mapa i sl?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Kill Frenzy kaže...

Ove godien nema premium sranja,paketa mapa i sl?

 

Ne, sve bi trebalo biti dostupno svima.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice