Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.323
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
offline
Re: Battlefield V

Pa onda možda obratno, ne možeš se supplayati na mjestima kod točke koju kontroliraš - tamo gdje ideš u bitku možeš pokupiti i metke, trebaš metke izvoli u rat.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Battlefield V

po meni je sve to ok, ali drop metaka da bude od 15--30 kad ubiješ lika

i početna municija je okvir in gun, dva u džep ili recimo žrtvuj jedan gadget za još 3 okvira i to je to

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Ja sam u jednoj partiji uspio baciti tri V2 rakete, a bio sam sam u squadu i sam sebi zapovijedao. Lp

Moj PC  
10 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Ja sam u jednoj partiji uspio baciti tri V2 rakete, a bio sam sam u squadu i sam sebi zapovijedao. Lp

 kako ti igra drži fps na tom 4670k, jel ga prži na max?

koliko postižeš fps?

 

lp

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ja na svojoj konfi, onako medium alu tu i tamo je bio jeben frame drop bez razloga. Postotke nisam gledao
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
MRSKI kaže...

Ja sam u jednoj partiji uspio baciti tri V2 rakete, a bio sam sam u squadu i sam sebi zapovijedao. Lp

 kako ti igra drži fps na tom 4670k, jel ga prži na max?

koliko postižeš fps?

 

lp

 Dok je bio na defaultnoj frekvenciji bio je skoro stalno na 99% a grafa čini mi se na sedamdesetak uz povremeno trzanje kad je puno akcije na ekranu (a akcija je uvijek kad  ja igram) . Sad sam ga samo digao na 4.0 i vrtio se na oko 85% a iskorištenost grade skoro ista. Frejmova oko osamdesetak na nekim medium postavkama. Planiram ga još malo klonuti na 4.4 ili 4.5  čisto da otklonim sumnju da je on bottleneck. .... čim zaguglam kako 

lp

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 15:51 (MRSKI).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Ja bih dodao da se resupply municijom ili medpackima može samo u ovim situacijama:

- ako je zastava/točka/etc pod kontrolom tvoje strane

- ako nema neprijatelja u blizini

Što vi mislite?

 Kakav resupply crate?

Ako u squadu nemaš medica i supporta umri.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 16:48 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...
MRSKI kaže...

Ja sam u jednoj partiji uspio baciti tri V2 rakete, a bio sam sam u squadu i sam sebi zapovijedao. Lp

 kako ti igra drži fps na tom 4670k, jel ga prži na max?

koliko postižeš fps?

 

lp

 Dok je bio na defaultnoj frekvenciji bio je skoro stalno na 99% a grafa čini mi se na sedamdesetak uz povremeno trzanje kad je puno akcije na ekranu (a akcija je uvijek kad  ja igram) . Sad sam ga samo digao na 4.0 i vrtio se na oko 85% a iskorištenost grade skoro ista. Frejmova oko osamdesetak na nekim medium postavkama. Planiram ga još malo klonuti na 4.4 ili 4.5  čisto da otklonim sumnju da je on bottleneck. .... čim zaguglam kako 

 Google ovdje, reci.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Jutros sam vidio zanimljiv graf koji pokazuje kolko je marketing sjebo BFV. Neko je uspoređivao interes za BF1 u BFV u vrijeme objava.

 

https://trends.google.com/trends/explore?date=2016-01-01%202018-09-13&q=call%20of%20duty,battlefield

 

Stavio sam još CoD usporedbe radi, ali BFV nije došao ni do 50% interesa koji je bio za BF1. Prije nešto manje od 40%. Bit će sranje ako se to prenese i na prodaju.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Pa onda možda obratno, ne možeš se supplayati na mjestima kod točke koju kontroliraš - tamo gdje ideš u bitku možeš pokupiti i metke, trebaš metke izvoli u rat.

 A da prestanemo filozofirati? 


Treba više magazina imati od početka i gotovo. Švabi su imali onaj remen i na tome su gore imali 6 magazina za MP40, to je bio neki standard.

Pa recimo kad napraviš extended mag upgrade na nekim puškama kao M1 Carbine. Eh onda dobiješ samo 30 metki, niti nemaš ekstra klip za reload. A kad odeš do supply cratea imaš 1 dodatni. Preloše i premalo.

 

Problem nije tolko ako braniš zastavu, pa si pokraj toga, ali kad napadaš pa zagusti onda si najebao. Likovi te napadaju,a ti se možeš boriti jednio lopatom ili moraš tražiti supply crate.

Ipak igramo igru, ne treba kažnjavati ljude totalno, pogotovo ne napad. Čak i kad ubiješ nekoga dobiješ samo 10 metki. Onda je problem što ljudi već sad počeli srati onaj "claymore" ispred crateova, a kad to eksplodira uništi taj crate. A na nekim mapama je bug da ne možeš ponovo izgraditi to sranje.

 

Tako da treba to doraditi.

 

No operaciji sam zvao onaj Supply Carnister, ali problem je što je to bugovito pa nisam mogao zvati drugi kad su nam uzeli sector. Dakle jedan po squad u svakoj rundi.

12 godina
offline
Battlefield V

Po meni bi bilo OK da prilikom spawna imaš metaka isto onoliko kad ih uzmeš iz cratea.

Dva magazina pri spawnu nisu problem ako se spawnaš na nekoj zastavi pa uzmeš odmah ostale metke, ali jesu ako se spawnaš na svoje koji su u fajtu.

Eto, samo to da naprave i nema više nikakvog problema.

 

Inače, taj novi sistem se meni sviđa jer na taj način kažnjava ležanje po rubovima mape ili čučanje u kakvom mraku jer igra nije tako zamišljena.

Taj sistem nagrađuje timsku igru i igranje objectivea, a to je ono što baterfildu nedostaje već godinama.

 

Nas četvorica smo igrali u rasporedu 1 medic, 1 supporter i 2 assaulta - nikad metak nije prifalio, a bogami niti medic, a tenkovi bolje da nam se ne nađu u blizini.

Trčali smo po točkama neprekidno i unatoč tome što nismo imali najbolji KD na serveru, a imali smo prilično solidne skorove, smo u pravilu zauzimali prva mjesta na tablici i obično bili najbolji squad.

Zato smo i bacali 3-4 raketlina po rundi :)

 

Ovo gore je ono što mi se u BF5 sviđa, a sad kad već kenjam da napišem i što mi se ne sviđa:

- mape šljašte i šarene su u tri pizde materine - kurca nisam vidio prvi dan dok nisam stavio medium optiku i tada sam se preporodio (inače dizajn mapa mi je OK - za razliku od BF1)

- kad je netko u mraku - taj se ne vidi - bio ja na metar od njega ili 20m - ja njega ne vidim dok ne počne pucat

- serveri neki loši, tj. netcode upitne kvalitete - moje mišljenje je da su sa brzim TTK-om pokušali zamaskirati poslovično loš netcode - jako često sam umirao kao da igram superhardcore mod.

Događalo mi se da naletim na tipa i vidim animaciju kako on diže pušku i umrem - znači, nisam vidio da puca po meni, a krepo sam - užas jebeni.

- killcam ako se to uopće može tako nazvati - katastrofa neviđenih razmjera - onome tko je smislio taj način prikaza protivnika bih zabranio da radi igrice i poslao ga da čisti pljuvačku s poda dr. Disrespecta

- avioni - doduše, provozao sam dva đira tako da ne mogu previše srat o njima, ali nije mi se svidjelo - mada... vjerojatno su ih nerfali i sjebali vidljivost ukidanjem spotanja da ne bi radili pizdarije kao u BF3 - moja pretpostavka

- odjeća i pizdarije za puške - ovo za puške je prekomplicirano i to me uopće ne zanima, a za customizaciju likova smatram da će biti problem jer kad bude različitih uniformi i pozdarija po mapi, neću znati tko koga jebe

- e da, zaboravio sam to napomenuti... imao sam problem s raspoznavanjem mojih od protivničkih vojnika

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

A zamislite da možete nositi do 20 spremnika i paketića, ali da vas svaki otežava i usporava. I ono ,s težim oružjem i gadgetima sporije trčiš. :p

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ovo je prva beta od BC2 koju sam propustio. I sad se pokušavam informirati preko vas i jubitoa. Jadan li sam.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

Arras - Sjeverna Francuska -6 zastava,2 tenkica,2 zrakomlata,3 vozila lakse kategorije (work in progress)

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 21:31 (Andi_zg).
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield V

Jel netko napravio preorder i gdje je najpovoljnije ili bolje cekat da izade to jest dali ce nakon izlaska cijene ici gore ili dolje? 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
CroVandal kaže...

Jel netko napravio preorder i gdje je najpovoljnije ili bolje cekat da izade to jest dali ce nakon izlaska cijene ici gore ili dolje? 

 ja uzeo preko cdkeys... nekih 270kn, 38-39eura... ne računa se kao preorder, key dobiješ tek po izlasku, ali bolje to nego 60eura originu

15 godina
offline
Battlefield V

Moj prijatelj jika lipo objasnija:

 "Tweak attrition to find a good balance and don't try to force the teamwork. Teamwork is a MENTALITY and not a game mechanic. You lockdown the skillcap to teach to monkeys how to play as team but reality is "A monkey will stay a monkey""

 

Kamper ce ostat kamper, njubina će ostat njubina. Zato ne serite i dajte mi metaka da pucan kolko me volja a ne da ovisin lapanima oko sebe ka ovi poviše šta mrtvu mačku nemože pogodit pa oce kupit bodove na pizdarijama i osjećat se tako važno.

Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
RePlaY kaže...

Moj prijatelj jika lipo objasnija:

 "Tweak attrition to find a good balance and don't try to force the teamwork. Teamwork is a MENTALITY and not a game mechanic. You lockdown the skillcap to teach to monkeys how to play as team but reality is "A monkey will stay a monkey""

 

Kamper ce ostat kamper, njubina će ostat njubina. Zato ne serite i dajte mi metaka da pucan kolko me volja a ne da ovisin lapanima oko sebe ka ovi poviše šta mrtvu mačku nemože pogodit pa oce kupit bodove na pizdarijama i osjećat se tako važno.

 

 

Zaradi metke njubino! ZARADI!

 

 

ZA RAD dobiješ metke, ne ZA VAJN! 

12 godina
offline
Battlefield V

Pa snajperista i nije tako beskoristan igrač kao što mnogi misle. Služi kao mobilni spawn point, daleko od akcije i na njega se možemo spawnati mi koji igramo objective kad nam neprijatelj zauzme i bazu

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Pa snajperista i nije tako beskoristan igrač kao što mnogi misle. Služi kao mobilni spawn point, daleko od akcije i na njega se možemo spawnati mi koji igramo objective kad nam neprijatelj zauzme i bazu

 

 

Druže Replay ne daj se!!!

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
6 godina
offline
Re: Battlefield V
RePlaY kaže...

Moj prijatelj jika lipo objasnija:

 "Tweak attrition to find a good balance and don't try to force the teamwork. Teamwork is a MENTALITY and not a game mechanic. You lockdown the skillcap to teach to monkeys how to play as team but reality is "A monkey will stay a monkey""

 

Kamper ce ostat kamper, njubina će ostat njubina. Zato ne serite i dajte mi metaka da pucan kolko me volja a ne da ovisin lapanima oko sebe ka ovi poviše šta mrtvu mačku nemože pogodit pa oce kupit bodove na pizdarijama i osjećat se tako važno.

 Pa Attrition i je u dobrom stanju i ne forsira teamwork nego ga nagraduje. Da ga forsira ne bi bilo supply pointeva svakih 50m.

Ako je accuracy (odokativni) bio ispod 30% onda ga mozes jebat, treba nauciti pucati. NPR, STG ima u CQBu (do 30m) BTK od 4 na 62 metka sa kojima se spawnas, dakle u CQBu moras bit u stanju pokupiti barem 4 killa kroz ta 62 metka i to u slucaju da ne pokupis od nikuda ammo, nit sa mrtvih protivnika nit sa supply pointa. Na medium rangeu je bio hajmo rec 20% acc donja crta sa STGom, sto se cak cini nisko, na BTK od 5 dakle 2-3 killa minimalno na pocetna 62 metka. Vise nego dovoljno s obzirom da si barem 40ak metara udaljen od svake mete. Trci natrag na supply.

Na kraju dana, ajmo iskreno, ako dignu broj metaka koji mozes nositi sa sobom na samo 3 maga po defaultu, nece ni jedan support vise bacati municiju i vratiti cemo se u doba prijasnjih BFova gdje spammas "daj municiju 'lega" a support te gleda i ne shvaca sto taj znak predstavlja te ga zbunjenost kosta zivota jer ne moze nocima spavati bez da se budi u panici i znoju.

Sve u svemu, attrition je super, samo treba gurati objective a ne pucati sa 70 metara u praznu zgradu u nadi da netko ima unutra.

Ili se prebaciti na support :O

7 godina
offline
Battlefield V

Zašto se prilikom spawnanja na svojoj zastavi ne dobije max municije i heala koji se trenutno može nosit ? Zašto se mora ponavljat jedna te ista radnja odlaska do supply pointova nakon spawnanja da dobijem 1 više heal i 1 više šanžer municije? Primjer A zastave na Roterdamu, spawnaš se 20 metara od kutije za municiju, prvo dok odeš do nje, a onda se moraš popet uz stepenice da bi pokupio i heal. Nakon što si izgubio do 30 sekundi na čekanje da te neko revivea, nakon dodatnih 8 sekundi prije deploya, ti gubiš još sigurno 10 sekundi na radnju koja je nepotrebna. Zbog ovoga jedan igrač nakon što pogine mora čekati i do 50 sekundi da bi bio spreman za borbu. Zbog toga ljudi kažu kako nemaju osjećaj za borbom, da u nekim trenucima djeluje mirno i prazno. Na svojoj si zastavi i ne vidim razlog zašto ti odmah ne daju 1 dodatni heal i jedan dodatni šanžer metaka. Zašto prilikom spawna ja imam 10 šanžera za pištolj, ali zato samo 2 za primary weapon?

 

I stvar vezana za upgrade oružja. Ljudi se žale na bf1 kako je imao po 3 varijante oružja koje su bile predeterminisane u startu. Koja je razlika toga i ovoga što trenutno bf V nudi? Ako se ovaj upgrade širi na dvije strane gdje je razlika samo u zadnjem odabiru, onda iz ovog upgrade tree-a možeš max 4 različite varijante napravit. Kao nudi ti se sloboda, a zapravo je unapred predeterminisano u kojem smijeru sve možeš da ideš. Razlika između 3 i 4 varijante oružja između bf 1 i bfV, samo drugačije zapakovano.

 

I ono što me dodatno brine za bfV je najava da su potisnuli raznu ludu kustomizaciju ljudi koju su planirali, kao neće bit kao što je prvobitno planirano. Za nas koristike to je dobro, ali će sigurno da utiče na njihovu zaradu. Previše je stvari ostavljeno za post launch, u smislu ako zarada bude kako je planirala dodatni content će da se radi i izbacuje u planiranom roku, ako zarada bude loša, dođe do fijaska slično kao za SWBFII, onda razvoj može da ide i sporije i obim dodatnog sadržaja može da se osiromaši...

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Jutros sam vidio zanimljiv graf koji pokazuje kolko je marketing sjebo BFV. Neko je uspoređivao interes za BF1 u BFV u vrijeme objava.

 

https://trends.google.com/trends/explore?date=2016-01-01%202018-09-13&q=call%20of%20duty,battlefield

 

Stavio sam još CoD usporedbe radi, ali BFV nije došao ni do 50% interesa koji je bio za BF1. Prije nešto manje od 40%. Bit će sranje ako se to prenese i na prodaju.

 Zašto? Šta misliš da nećeš imat s kim igrat?

Može bit samo bolje, bit će prisiljeni složit igru, dat je jeftinije i što više điđe miđe besplatne u nju.

 

Sami su si krivi zbog prelošeg marketinga i to je to

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield V

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 Zašto? Šta misliš da nećeš imat s kim igrat?

Može bit samo bolje, bit će prisiljeni složit igru, dat je jeftinije i što više điđe miđe besplatne u nju.

 

Sami su si krivi zbog prelošeg marketinga i to je to

 

 

Šta ja znam, nikad ne znaš kakav je salto EA spreman napraviti. Inicijalno će sigurno biti igrača, ali ako se pokaže da će malo igrača ostati, možda im padne glupost na pamet pa prestanu održavat igru. Jest da je BF veliki serijal i da si tu ne mogu dozvoliti zajebanciju kao sa, šta ja znam, recimo Dead Space, ali opet, ko zna...

 

Prije im je marketing bio prva liga. Hype je kretao barem 6. mjeseci prije, a sad ne da su zasrali, nego su ugrozili igru.

12 godina
offline
Battlefield V

Zanimljiva usporedba grafike BF V Vs COD WW2

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 3
12 godina
offline
Battlefield V

Evo šta se mijenja nakon bete:

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Zanimljiva usporedba grafike BF V Vs COD WW2

 

inb4, pa bf5 je još u beti.....

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Veterani, chekirajte ovo :).
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Sale_ds kaže...
Veterani, chekirajte ovo :).

 a ništa, ajmo opet izvadit iz naftalina

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice