Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.356.776
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

GPU benchmarci 

 

Covjek kaze da ce uskoro testirati i procesore.

Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
Andi_zg kaže...

https://twitter.com/tiggr_/status/1061962196429795328

TTK prebrz po meni ,glasajte kako je vama 

 TTK nije brz, ali TTD jeste. 

 

 

edit: Što ukazuje na određeni problem s netcodeom. Jedva čekam Battlenonsense-ov test.

 Daj dama molim te, igra je super, sve radi, feeling je super, baš ww2. Sve radi dobro. Ne znam kakav je tebi taj ttd i to, ali to je dobro, ne treba testirati 

 

 

znači naporave smeće od deploy screena pa se sjete da rollaju na bf4 style, i onda noobovi misle kako su oni nešto napravili, a zapravo sjebali pa vratili na staro

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 15:44 (fila2208).
12 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

 ...pomoglo je nekima sa stutterom u pubgu, a twekaju se windowsi 10 a ne igra... tako da bi moglo pomoc i u bfv.... frames drop i sttutering fix....

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=WnKDPLjbg_I

 

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 18:36 (Tallahassee).
15 godina
online
Battlefield V

Znači ljudi bi htjeli mali time to kill, a veliki time to death. U principu želite oneshotati neprijatelja, a da on vas puca pola sata kako bi se sakrili. 

Nema tu neke logike ili je time to kill veliki i krepate u sekundi ili nije pa treba pola sata.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

ma isto je i dalje lagani stutter kad najmanje treba...

 

do igre je, sva ta sranja su do igre, moj sustav je ispravan skorz i dobro poštelan

 

Na igri ima posla, možda dogodine bude igriva i zanimljiva, zasad je prilično frustrirajuće

 

Nije i mozes se j3bat!

 

Ja sam od BF3 vajnao na microstutter, imam negdje na jubitou snimljeno. Vuklo se preko bf4 i kada sam sve promjenio, plocu ram cpu i gpu prestalo je, 2014. 11. mjesec, i5 6600, 16gb plus r9 380 i psu 500-600w. Prije toga, ako se sjecam nadogradio sam na i5 3470 kupljen radi stuttera, ali same shit. Grafika je ostala ista, pa kupljena r9 270x .

 

Ukratko, imas neku kombinaciju  hardwera i sviraj borbene. Ciao

Aufviedersehn

Fin

Konec

 

 

 

 

Ps nasao sam:

 

Nezz koliko se kuzi:

Annoying za popizdit.

U BF3 konstantno, u BF4 kako kada.

 

 

13 godina
offline
Battlefield V

aha, to je to. onda westie, ja i dama imamo uklete sustave koji ne daju igrati kako spada 😂 

 

smiješno, ne znam što drugo reći  

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

aha, to je to. onda westie, ja i dama imamo uklete sustave koji ne daju igrati kako spada 😂 

 

smiješno, ne znam što drugo reći  

 

Ne, ne, kod tebe je problem voda u sustavu. Ipak si ti morska riba.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Znači ljudi bi htjeli mali time to kill, a veliki time to death. U principu želite oneshotati neprijatelja, a da on vas puca pola sata kako bi se sakrili. 

Nema tu neke logike ili je time to kill veliki i krepate u sekundi ili nije pa treba pola sata.

 Ne kuki, izvlačis bezveze krivi zakljucak

 

ttk mora bit kao ttd

 

Ne znam, na prste jedne ruke mogu nabrojati kad je lik počeo pucati po meni i ja sam uspio zbrisati ili uzvratit

ostalo,padam odmah, jedva vidim od kud me puca. 

Damage i dalje stiže u paketu i pada se iza zakona 

da, to je signature feature bf serijala, ali čovjek bi pomislio da su uspjeli složit to kako spada, s obzirom da je isti engine kao bf1 koji nakon 2 god radi ko podmazan, šteta da je dosadan.

 

Ugl ttk i ttd moraju bit isti, a čim se priča o jednom pa drugom kako nisu isti e onda imamo problem koji se manifestira eto tako kako i da. 

 

ja sw nadam da će popravit to, iskreno, kažem, želim da mi se iga svidi, najiskrenije

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

aha, to je to. onda westie, ja i dama imamo uklete sustave koji ne daju igrati kako spada 😂 

 

smiješno, ne znam što drugo reći  

 

Točno tako sam se osjećao za trojku i četvorku. Najbolje ti je da odeš na Siege...

15 godina
online
Re: Battlefield V

Ma kužim ja o čemu se radi, ali jedini fix za ovo do sad je bio manje TTK ili valjda 120hz. Ali opet prezatjevna igra za takvo nešto.

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

raja gdje je trenutno najjeftinije kupiti BFV?

gledam na allkeyshop 42 eura,imal gdje jeftinije,VPN fazoni?

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Znači kurčina od igre trenutno. Bf1 ima trenutno najbolji netcode ikad u bfu i uspili su to glatko sasrat.

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
RePlaY kaže...

Znači kurčina od igre trenutno. Bf1 ima trenutno najbolji netcode ikad u bfu i uspili su to glatko sasrat.

 

Tako je, biž od nje ka od crnog vraga...

16 godina
offline
Re: Battlefield V
bojan111111 kaže...

 

Na kojim grafičkim postavkama igraš? zanima me jer ja imam stari proc pa pokušavam vagniti jel bude to meni dobro radilo barem na medium ili ne

 Sve low, ali meni ne radi idealno jer imam dropove kada je guzva na mapi.

 

Tvoj procesor ima više jezgri pa sad ne znam. Skini piratsku verziju pa probaj singleplayer.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 

 

 

Kratko ali slatko.

Kao kratki espresso. Uvijek fali još jedan srk....

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Znači ljudi bi htjeli mali time to kill, a veliki time to death. U principu želite oneshotati neprijatelja, a da on vas puca pola sata kako bi se sakrili. 

Nema tu neke logike ili je time to kill veliki i krepate u sekundi ili nije pa treba pola sata.

 

Ekipa super-skillera smatra da igra ne valja ako se njih ubija brze nego sto oni uspjevaju ubijati druge (i to nakon 20 minuta provedenih u igri gdje ima likova koji su vec 40+ level). Apsolutno nema nikakvog drugog objasnjenja.

Ne shvacaju vrlo jednostavnu korelaciju da je TTK=TTD s druge strane i obrnuto. Ali ne, sad ce kreniti pozivanje na streamere, youtubere i "osjecaj" koji nikako ne moze biti krivi.

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield V
RePlaY kaže...

Znači kurčina od igre trenutno. Bf1 ima trenutno najbolji netcode ikad u bfu i uspili su to glatko sasrat.

 To ne kužim.

Isti engine, ista shema. . i opet se vraćamo na početak. 

da vidim onaj izduzeni vrat i to je to, vratili bi se 7 godina u rikverc. 

 

Nezz, ja se iskreno nadam da će to slozit jer ovo je užas... 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Battlefield V

Ja ovo što sam do sada igra (12-ak sati) nisam primjetio nikakve hitreg i netcode probleme (možda sam ostario pa me i boli kurac), jedino sam imao sranja sa svojim routerom i što mi je 100 ljudi doma spojeno na net, ali kada bi mi ping bio normalan igrao sam sasvim normalno.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jako puno čudnih situacija. Npr sad zadnja runda, trčim i vidim lika na stotinjak metara od mene, on počinje pucati po meni i vidim kako meci lete prema meni ali me ne pogađaju, dižem pušku u ads i njegov idući metak me instantno ubija. A i općenito kako je već gore rečeno u većini slučajeva nemaš pojma kako si ubijen ni što se događa a kamoli da bi mogao uzvratiti paljbu prema onome tko puca po tebi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Čovjek bi pomislio da se već zna da se Battlefield treba početi igrati tek nakon desetak patcheva. Uživam u čekanju.

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Po opisu rekao bih kao pravi rat...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
darkborg kaže...
Jako puno čudnih situacija. Npr sad zadnja runda, trčim i vidim lika na stotinjak metara od mene, on počinje pucati po meni i vidim kako meci lete prema meni ali me ne pogađaju, dižem pušku u ads i njegov idući metak me instantno ubija. A i općenito kako je već gore rečeno u većini slučajeva nemaš pojma kako si ubijen ni što se događa a kamoli da bi mogao uzvratiti paljbu prema onome tko puca po tebi.

 

Jesi gledao trajektoriju tog metka? Možda te pogodio direkt u glavu? To bi bilo nevjerojatno?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Battlefield V

U beti se događalo da netko ima opciju dx12 a netko nema

Došao red na mene da nemam a sa dx12 štekaje -.-

Di je prokleta opcija :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Vele da sljedeci mjesec izlazi standalone dx dlc. Ovak si moral kupit DeluX verziju da dobijes sve dx opcije..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Ne shvacaju vrlo jednostavnu korelaciju da je TTK=TTD s druge strane i obrnuto. Ali ne, sad ce kreniti pozivanje na streamere, youtubere i "osjecaj" koji nikako ne moze biti krivi.

Nije stvar u tome da oni žele brzo ubiti, a ne biti ubijeni.

Stvar je u tome da umiru od pola metka kad netko zapuca na njih, a oni kad pucaju, treba im 20 metaka za kill.

Doduše, ja nemam ovaj problem, tu i tamo, ali znam točno što govore jer sam u BF4 proživljavao slične trenutke.

 

Kolega je gore napisao... meni se dogodilo par puta.... dakle, tip puca po meni i promašuje me, i to dobrano puca 10-15 metaka i nikako me pogodit, a ja bježim i eskiviram i onda padnem od jednog metka, ili iza zaklona.

O tome se radi.... isti kurac kao i u ranijim naslovima, skupi se damage i dobiješ ga odjednom.

Trejdanje isto... trejdao sam se 3-4 puta do sada.

 

No, mene ovo gore ne jebe jer mi se događa rijetko.

Mene i dalje jebe jebeni nedostatak jebenog killcama - jebo im killcam mater da im jebo.

Ako želim igrati jebeni hardcore onda ću ići na HC jebeni server.

Ovako ispada, broken netcode i umiranje od metka + nedostatak killcama = jebeni HC.

H O Ć U I G R A T J E B E N I S O F T ! ! ! !

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
Battlefield V

Za sad mi jako loš air to air combat. Pa jebo te trbaš mrcvariti ljudi, pogotovo bombardere. Jučer pirat baš gledao, sa Stukom pucao po bombarderu 5 minuta i nije pao. 4 puta mi se pregrijale mašinke da bi mu napravio 80 damagea, onda lik prođe kroz onaj resupply marker i dobije auto repair koji ga repaira na 70healtha opet. Pa sam ga opet mrcvario, samo kako bi opet proletio kroz resupply is repaira se opet na 60-70 healtha. Onda se lik prebaci na turret iza i ubije me u sekundi. Totalno loše.

 

Nego kažu kako dolazi patch. Highlight toga je nerf za KE7, buff za SMGeve. Baš jučer otključao MP28, pa ovo je totalni šrot. Ima spread i damage kao u MP18 u BF1 lol

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2018 9:25 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
Friday kaže...

Ne shvacaju vrlo jednostavnu korelaciju da je TTK=TTD s druge strane i obrnuto. Ali ne, sad ce kreniti pozivanje na streamere, youtubere i "osjecaj" koji nikako ne moze biti krivi.

Nije stvar u tome da oni žele brzo ubiti, a ne biti ubijeni.

Stvar je u tome da umiru od pola metka kad netko zapuca na njih, a oni kad pucaju, treba im 20 metaka za kill.

Doduše, ja nemam ovaj problem, tu i tamo, ali znam točno što govore jer sam u BF4 proživljavao slične trenutke.

 

Kolega je gore napisao... meni se dogodilo par puta.... dakle, tip puca po meni i promašuje me, i to dobrano puca 10-15 metaka i nikako me pogodit, a ja bježim i eskiviram i onda padnem od jednog metka, ili iza zaklona.

O tome se radi.... isti kurac kao i u ranijim naslovima, skupi se damage i dobiješ ga odjednom.

Trejdanje isto... trejdao sam se 3-4 puta do sada.

 

No, mene ovo gore ne jebe jer mi se događa rijetko.

Mene i dalje jebe jebeni nedostatak jebenog killcama - jebo im killcam mater da im jebo.

Ako želim igrati jebeni hardcore onda ću ići na HC jebeni server.

Ovako ispada, broken netcode i umiranje od metka + nedostatak killcama = jebeni HC.

H O Ć U I G R A T J E B E N I S O F T ! ! ! !

 

Ja sam jučer sa supportom bez problema ubijao s jednim metkom, ključno je pogodit ga u glavu (slučajno ili namjerno). Ne vidim nikakav problem u tome. Ako mu pucaš u noge trebat će dulje da ga ubiješ jel, on tebe kresne u glavu za to vrijeme.

Veći je problem što sam primjetio je dok odem duboko iza zaklona (brda) i onda me isto tako pogodi netko u glavu i ubije, ali to mi je teško za dokazati kad ne vidim kako on mene vidi, no ja sam bio iza brda dobrano i nisam vidio ništa, a on je bio 200m dalje. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice