Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.939
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
9 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Izgleda da su popravili DX12, radi fluidno isto kao i DX11. Ne nadjem opciju za RT. S obzirom na rezultate testova - mozda i bolje. Servera je opet kronicno malo.

Koja bi bila glavna razlika između dx 12 i dx 11, kad bi dx 12 konačno proradio kako treba? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
Friday kaže...

Izgleda da su popravili DX12, radi fluidno isto kao i DX11. Ne nadjem opciju za RT. S obzirom na rezultate testova - mozda i bolje. Servera je opet kronicno malo.

Koja bi bila glavna razlika između dx 12 i dx 11, kad bi dx 12 konačno proradio kako treba? 

 gpu bi vise procesa preuzimao na sebe tako da bi se cpu rasteretio nekih stvari, uglavnom ako imas slabiji proc a jacu grafu ne bi trebao osjecati bottleneck

 

edit: nisam napisao glavno, igra bi trebala bolje raditi i trebali bi dobiti nesto vise fps-a

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 0:02 (LeftY_CRO).
15 godina
offline
Battlefield V

Koliki im je problem srediti taj dx 12? To je već na 2 igre da ne radi...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Mogu reci da nisam igrao battlefield nikad davno prije sam malo igrao cs i cod 4 ,pocetnik sam ali ide ali sam odigrao par partija jer sam odigrao onih 10 sati , kupit cu definitivno  i mene je odusevilo nisam iskusan u ovoj igri pa sam ginio dosta ali to je normalno ,naucit cu, moze jedno pitanje posto imam dionica u ea ,mislite li da ce se battlefield 5 dobro prodavat jer analiticari daju lose prognoze , a kako citam od ljudi koji zapravo igraju da je dosta ljudi poprilicno zadovoljno 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
tigerija kaže...
AdR03 kaže...

 

 

 

Cons:

Mapa (bar ove 3-4 što sam igrao) su poprilično male (bar mi se čini po sjećanju starih BF mapa)i sa 64 ljudi umireš svakih 10 sekundi bez obzira na gameplay.

Vozila nema gotovo nigdje po mapi.

Vozila koja i nađeš nekad i negdje su zaključana (treba grajndat da možeš uopće vozit).

Na početku imaš isključivo po jedno oružje za svaku klasu (treba grajndat da možeš išta koristit).

Stalno izbacivanje nekih achievementa i levela na ekranu je užasno immersion breaking.

Snajperi su totalno govno i neprecizni.

 

 

 Meni su ovi consi deal breaker. Nije da sam bio hajpan za igru, ali sam bio blago zainteresiran, u smislu, ako je dobra bi je mogao čak i uzeti. Ali ovi consi uništavaju experience (achivements popups) i eliminiraju/ograničavaju ga (grindanje). Barem su to stvari koje ja ne volim u igrama.
Hvala za info.

 

BF3 mi bila vrlo zabavna igra. BF4 je bila jako zbugana igra i odustao sam i od onda više ne kupujem BF igre (samo zato jer niti jedna nije bila dobra ko BF3 ili bolja po mojim standardima).

 

Ti consi nemaju puno veze sa stvarnosti, čovjek po vlastitom priznanju dugo nije igrao BF i sad je igrao dva sata i vidio 3-4 mape od ukupno 8. Kako god, svatko donosi odluku za sebe, samo želim reći da je ti donosiš na temelju dosta netočnih tvrdnji. Od svega što je nabrojio stoji jedino da na početku imaš po jedno oružje za svaku klasu.

11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

probao sam dx12 i mogu reci da meni radi!

dx11 mi radi na 720p ali izgleda ocajno, a ako stavim upscale onda jos ocajnije

dx12 na 1920x1200 radi sa povremenim trzanjima

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Da li neko zna kad ce se na svakoj mapi moc igrati svi modovi igre, ovo ovako u krug je vec postalo pomalo dosadno na 3 mape mos igrat domination na 3 deatmach

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

probao sam dx12 i mogu reci da meni radi!

dx11 mi radi na 720p ali izgleda ocajno, a ako stavim upscale onda jos ocajnije

dx12 na 1920x1200 radi sa povremenim trzanjima

Kud imaš FX-a još ga siluješ malom rezolucijom... Spuštanje rezolucije rasterećuje grafičku ALI OPTEREĆUJE PROCESOR.

Kod tebe, kao i kod mene, procesor nije dostatan za grafičku, treba njemu olakšati posao (smanjiti CPU-intensive detalje a povećati GPU-intensive).

 

Digni rezu na 1920x1200 (ako ti je to nativna od monitora), u igri smanji detalje na najniže pa podigni par detalja koji opterećuju grafičku.

Tako na FX-u dobiješ najbolje performanse. Jest da će umjesto 80 FPS s variranjem 20-90 biti 45-65 FPS ali će znatno manje varirati i nećeš imati štekanja kad se privikneš.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Re: Battlefield V
robyvk24 kaže...

Da li neko zna kad ce se na svakoj mapi moc igrati svi modovi igre, ovo ovako u krug je vec postalo pomalo dosadno na 3 mape mos igrat domination na 3 deatmach

 Pa to je puno bolja opcija nego na svaku mapu stavit svaki mod i onda imati nebalansirano sranje; takvo stanje je bilo na BF3 gdje je Rush na nekim mapama bio neigriv.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Battlefield V

RTX 2080 + i5 8600K

Prije 120fps na ultra.

 

Nvidia driveri, Windows patch, BFV patch 

Uključen raytracing.

 

80 fps-a ultra.

 

Gotovi nikakvih vidljivih razlika u grafici!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
 

Gotovi nikakvih vidljivih razlika u grafici!

 

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Tallahassee kaže...

.... i tak nakon tocno 13 i pol sati igranja, deluhe mjesecna ide na led do ozujka 2019, pa cemo vidjeti.... bf je bio bf3, ovo je copy paste bf1 pokusaja zarade..... dosadno i zamorno, trcanje i pucanje (i apsolutno nista vise od toga) - DOSTA....

 

 

insta proljev na ovo odmah dobijem!

6 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Tallahassee kaže...

.... i tak nakon tocno 13 i pol sati igranja, deluhe mjesecna ide na led do ozujka 2019, pa cemo vidjeti.... bf je bio bf3, ovo je copy paste bf1 pokusaja zarade..... dosadno i zamorno, trcanje i pucanje (i apsolutno nista vise od toga) - DOSTA....

 

 

insta proljev na ovo odmah dobijem!

 A decko voli biti poseban. Mene zanima samo, koji on to shooter igra u kojem ne trci i puca? A i vidis da se vraca na "kopija BF1" circlejerk.

12 godina
offline
Battlefield V

I šta donese značajno ovaj patch?. Jesu li avioni još uvijek s.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

RTX 2080 + i5 8600K

Prije 120fps na ultra.

 

Nvidia driveri, Windows patch, BFV patch 

Uključen raytracing.

 

80 fps-a ultra.

 

Gotovi nikakvih vidljivih razlika u grafici!

 Pogledaj u control panel of Nvidie, nekim ljudima stavi u power saving gafičku, odnosno optimal power. Prebaci na maximum performance pa probaj.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

I šta donese značajno ovaj patch?. Jesu li avioni još uvijek s.....

 Ma neka poboljšanja ali i dalje igra ima tolko stvari strganih i nebalansiranih da to nisu istine.

Airborne mod su fixali da više ne unište avion prije nego se baciš iz njega.

Dodali Ray Tracing, te fixali da igra prebaci 40 ljudi u jedan team.

 

 

Ma avioni su i prejaki, barem bombarderi. Jedini counter za bombere je 20mm top na fighterima, ako nemaš toga onda su neuništivi jer 7mm radi skoro nikakvi damage. Dok anti air tolko slab da te 2 puta stigne izbombardirati bez repaira (lol).

 

Bolje su oklopljeni od tenka, a imaju loadout sa 16 bombi(neki čak 30 bombi). Ljudi rade po 50-0, neki jučer imao 110-2

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 10:07 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 

Ma avioni su i prejaki, barem bombarderi. Jedini counter za bombere je 20mm ton na fighterima, ako nemaš toga onda su neuništivi jer 7mm radi skoro nikakvi damage. Dok anti air tolko slab da te 2 puta stigne izbombardirati bez repaira (lol).

 

Bolje su oklopljeni od tenka, a imaju loadout sa 16 bombi. Ljudi rade po 50-0, neki jučer imao 110-2

 Pa majke mi ko da su jučer počeli raditi Battlefield igre pa im se dešavaju takve stvari.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

I šta donese značajno ovaj patch?. Jesu li avioni još uvijek s.....

 

 

Ma avioni su i prejaki, barem bombarderi. Jedini counter za bombere je 20mm ton na fighterima, ako nemaš toga onda su neuništivi jer 7mm radi skoro nikakvi damage. Dok anti air tolko slab da te 2 puta stigne izbombardirati bez repaira (lol).

 

Bolje su oklopljeni od tenka, a imaju loadout sa 16 bombi. Ljudi rade po 50-0, neki jučer imao 110-2

 Pa baš zato što su lovci za qrac. Nemo"š u zraku ništa, a ni tenkovima ni pješadiji. Samo možeš odozgo uživati u prelijepoj grafici

12 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
Samo možeš odozgo uživati u prelijepoj grafici

 Hajde makar nešto pozitivno 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Dobra stvar je da Pak one shot-a avione. Bilo me strah da je kao bf4 gdje ti treba atomska bomba da srusis heli

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Dobra stvar je da Pak one shot-a avione. Bilo me strah da je kao bf4 gdje ti treba atomska bomba da srusis heli

E to je odličan oprimjer TTK i TTD neravnomjernosti.

 

Kad voziš avion TTD od Paka ti je 0.1, a sec, a kad avionom gađaš Pak, TTK je 15 sec.

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
Friday kaže...

Dobra stvar je da Pak one shot-a avione. Bilo me strah da je kao bf4 gdje ti treba atomska bomba da srusis heli

E to je odličan oprimjer TTK i TTD neravnomjernosti.

 

Kad voziš avion TTD od Paka ti je 0.1, a sec, a kad avionom gađaš Pak, TTK je 15 sec.

 

 

 

Ako ga pogodi iz prve. A ne bude.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
Friday kaže...

Dobra stvar je da Pak one shot-a avione. Bilo me strah da je kao bf4 gdje ti treba atomska bomba da srusis heli

E to je odličan oprimjer TTK i TTD neravnomjernosti.

 

Kad voziš avion TTD od Paka ti je 0.1, a sec, a kad avionom gađaš Pak, TTK je 15 sec.

 

 

 

Osim toga, kakve su ovo gluposti. Kad si pješak TTD od tenka ti je 0.1s, a TTK tenka ti je 15 sekundi. Horror, disbalans, refund.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 10:08 (Bitanga).
12 godina
offline
Battlefield V

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Nego da se vratimo na ozbiljne teme koje uveseljavaju ljude koji nemaju para za 20xx seriju.

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 10:12 (Soldier977).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Ovako je i sa igrama 

Moj PC  
17 1 hvala 4
12 godina
offline
Battlefield V

Nego, je li iko primijetio da kad se obori drvo u BF V da pada na zamlju brzinom od oko 1 FPS?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

 Samo možeš odozgo uživati u prelijepoj grafici

 Jel možeš komada pofurati pa da neki sex padne uz predivan krajolik?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice