Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.078
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...
LeftY_CRO kaže...

probao sam dx12 i mogu reci da meni radi!

dx11 mi radi na 720p ali izgleda ocajno, a ako stavim upscale onda jos ocajnije

dx12 na 1920x1200 radi sa povremenim trzanjima

Kud imaš FX-a još ga siluješ malom rezolucijom... Spuštanje rezolucije rasterećuje grafičku ALI OPTEREĆUJE PROCESOR.

Kod tebe, kao i kod mene, procesor nije dostatan za grafičku, treba njemu olakšati posao (smanjiti CPU-intensive detalje a povećati GPU-intensive).

 

Digni rezu na 1920x1200 (ako ti je to nativna od monitora), u igri smanji detalje na najniže pa podigni par detalja koji opterećuju grafičku.

Tako na FX-u dobiješ najbolje performanse. Jest da će umjesto 80 FPS s variranjem 20-90 biti 45-65 FPS ali će znatno manje varirati i nećeš imati štekanja kad se privikneš.

 igrao sam betu na 1920x1200 sve low i ok je radilo, a sad mi nije bilo igrivo (pricam o dx12) na toj rezoluciji... igra se vukla ko mrtav konj, doslovno

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
16 godina
online
Battlefield V

Stavi DX11. DX12 traži papren procesor.

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield V
Kill Frenzy kaže...
dennocro kaže...
CyberDemonVZ kaže...
ved23 kaže...


Jel tko uzimao preko koreanskog vpn-a ?

 Ja.

Sve radi.

Nema PayPal, samo kartica.

 koja je cijena preko koreanskog i jel tamo naj jeftinije?

 ja sam uzeo g2play 326 kn ali jos nemam kljuca da barem preload napravim

 OK tnx, ma ja ga vec igram i imam skinuto, al ne igram preko svog acc. pa moram uzeti za svoj

13 godina
offline
Battlefield V

Uzeo sam jučer basic access. Odigrao 3 runde i mogu reći da je osjećaj puno bolji od one žvake bf1, ali nikako nije bolji od bf3 ili čak bf4 (nakon cte servisa). Ne znam, bio sam mlađi a i ekipa je tad bila bolja, razvodnilo se s vremenom. 

Izvođenje igre je na mom stroju iznenađujuće dobro. Stari i7 3930k na 4.6GHz, HD7970 stock, 8giga rama, fhd 60Hz monitor, medium postavke, fov povećan na 70, dx12 ne pada ispod 60 nikad.

Što se same grafike tiče, ponekad izgleda brutalno a onda uleti neko raslinje i travurda ko da sam u bc2. Igra je tek izašla tako da očekujem još patcheva more. Na bugove nisam naletio. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V
Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V

 

Kakvo je to faking testiranje u singleplayeru i to sa takvim osakacenim izborom kartica?? Da ne spominjem koristenje 2.5 godine starog intel procesora... Hrpa morona, nista drugo.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

 

Kakvo je to faking testiranje u singleplayeru i to sa takvim osakacenim izborom kartica?? Da ne spominjem koristenje 2.5 godine starog intel procesora... Hrpa morona, nista drugo.

 Tako je petko. Pišaj po sirotinji....

9 godina
offline
Battlefield V

@mrski ima nacin i da ne uzivas samo u lijepoj grafici kad letis sa fighterom, samo ga moras malo nadogradit i onda ide i protiv infantry dosta lako...

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

 

Kakvo je to faking testiranje u singleplayeru i to sa takvim osakacenim izborom kartica?? Da ne spominjem koristenje 2.5 godine starog intel procesora... Hrpa morona, nista drugo.

 A uz to i sa starim driverima, prije patcha.. uglavnom ništa što nam trenutno koristi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

RTX 2080 + i58600K

Prije 120fps na ultra.

 

Nvidia driveri, Windows patch, BFV patch 

Uključen raytracing.

 

80 fps-a ultra.

 

Gotovi nikakvih vidljivih razlika u grafici!

 Pih... to je vjerojatno radi tog boldanog. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
8 godina
offline
Re: Battlefield V
Uzeo deluxe prek origin korea - 409kn
Obicni je 300kn
Nema placanja paypalom , samo kartica
Flyvpn - treba se regat
@cyber HVALA za info
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
mrfloyd kaže...
Tallahassee kaže...

.... i tak nakon tocno 13 i pol sati igranja, deluhe mjesecna ide na led do ozujka 2019, pa cemo vidjeti.... bf je bio bf3, ovo je copy paste bf1 pokusaja zarade..... dosadno i zamorno, trcanje i pucanje (i apsolutno nista vise od toga) - DOSTA....

 

 

insta proljev na ovo odmah dobijem!

 A decko voli biti poseban. Mene zanima samo, koji on to shooter igra u kojem ne trci i puca? A i vidis da se vraca na "kopija BF1" circlejerk.

 ...ovako malen i povodljiv, mogo bi te neko zahebat napisavsi "kill yourself".... pazi sta citas da se ne desi....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Battlefield V

Gafičke postavke. Usporedba

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9xaehr/bfv_graphics_visual_comparisons_of_individual/

 

Nego ste probali frontlines? Prejebeni mod na twisted steelu.

Vidim i Jacku se sviđa

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

Taj Frontlines mod je bilo jedino zbog čega je valjalo zaigrati BF1. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield V

jel zna netko koja od stranica sto prodaju kljuceve salju cd key priej izlaska kako bi se napravio preload

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Evo i ja sam uzeo ovaj basic za 30kn samo da isprobam sve, neda mi čekati utorak, a da sam uzeo ranije prebrzo bih odigrao, ovako ću rasteći ovo bar na 3 dana no dobro... 

 

Par savjeta u vezi settingsa, premda su dosta slični settingsi kao u BTF 1 a tamo su me dobro služili možete se poslužiti ovim videom 

 

 

Ovaj Uniform Soldier Aiming je jako bitan da se upali, također da pogase sve gluposti poput motion blura, film graina itd, weapon dof se stavi na off također, što se tiče future frame rendering ja sam to ugasio i mislim da bi to svatko tko ima više od 60fpsa trebao ugasiti, jer mislim da je puno bitnije u igri imati manji input lag nego dobiti na nekoj vizualizaciji. 

 

Podjelite malo svoja iskustva sa postavkama premda ih ima tona, btw stavio sam sve na high 80-90fps radi kao satić... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 20:14 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

 

Novosti

 

- Panzerstorm gameplay - za one koji žele više vozila.

- Test range gameplay.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

 Tako je petko. Pišaj po sirotinji....

 navodno na rtx 2080 je ttk i ttd isti.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
MRSKI kaže...

 Tako je petko. Pišaj po sirotinji....

 navodno na rtx 2080 je ttk i ttd isti.

 

Ma ne, pa napisao si da je cinjenica da nije. Kad malo bolje razmislis - logicno je da kad dvojica pucaju jedan po drugom obojica imaju manji TTD od TTK. Zato ce obojica umrijeti prije onog drugog. I to je OK.

Zato nisam vise ni povlacio tu temu...

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Battlefield V

 

Ovo mi je drugi gejm tek bio, malo sam posnimio čisto da vidite više kako mi radi igra. Ja sam iznenađen frame rejtom, da će se sa mojom konfom vrtiti oko stotke baš i nisam očekivao, možda je do mape ne znam, odigrao sam samo jedan Narvik prije ovoga tamo je bilo cca 85 kad bih pogledao. Ali ovo stvarno jako lijepo radi. Napišem kompletne dojmove kad prođem baš sve mape i kad odigram malo više sati :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 23:04 (BeLLicus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

 

Ma ne, pa napisao si da je cinjenica da nije. Kad malo bolje razmislis - logicno je da kad dvojica pucaju jedan po drugom obojica imaju manji TTD od TTK. Zato ce obojica umrijeti prije onog drugog. I to je OK.

Zato nisam vise ni povlacio tu temu...

 ma čekaj kako?

 

imaš oružje koje radi dmg + ping + sve + ubije čovika

 

čovik s druge strane= dobije krv - padne.

 

ttk= 4

ttd=1

 

o tome pričam, sav dmg sjedne u jedan frejm i ubije te ko zeca.

Gledaš lika, on ne diže gun ti padaš. ja to viidim, i to me živcira.

 

Kako ne vidiš da te ubio lik ''koji izgleda da te ni ne cilja'' (navodnici jer ti tako vidiš) a ti si povukao i počeo pucat i ''imaš ga''.

 

Taj osjećaj koji si razvio tisućama sati u jebenim fps, sad dođe dice i kaže ne može, kao oni imaju novi shemu, ma nemoj, reko ne može.

 

O tome se radi, taj radi, kad padaš od ljudi koji ne pucaju...jer ne vidiš realnu sliku...ko ovi što za hdz glasaju...jebga, nen znaš ti, ti u irskoj živiš 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

čovik s druge strane= dobije krv - padne.

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

.

 

Ma ne, pa napisao si da je cinjenica da nije. Kad malo bolje razmislis - logicno je da kad dvojica pucaju jedan po drugom obojica imaju manji TTD od TTK. Zato ce obojica umrijeti prije onog drugog. I to je OK.

Zato nisam vise ni povlacio tu temu...

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield V

Jaooo... pa ovo je fantastično 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V
Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V

 

Šta pričaju?

Tldr pa de ti sažeto i najbitnije...

12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 

Šta pričaju?

Tldr pa de ti sažeto i najbitnije...

 Ovo sam ja za Cybera pripremio.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

ima koga da mu igra zasteka tokom igranja? tj cijeli komp stane... vidim da se ljudi zale okolo, ima li medju vama takvog sretnika? naravno, osim mene

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

ima koga da mu igra zasteka tokom igranja? tj cijeli komp stane... vidim da se ljudi zale okolo, ima li medju vama takvog sretnika? naravno, osim mene

 Na beti meni 2-3 puta bas bio stutter ko da netko stisnuo pauzu na 3-4 sec

Meni je fascinantno da plejka ucita mapu i pokrene igru jedno 3x brze nego komp po cijeni polovnog auta.... 

Gamepad iskustvo u bf, neprocjenjivo, imam skor ko forumski hc gejmeri cak i gori 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
lav1000 kaže...
LeftY_CRO kaže...

ima koga da mu igra zasteka tokom igranja? tj cijeli komp stane... vidim da se ljudi zale okolo, ima li medju vama takvog sretnika? naravno, osim mene

 Na beti meni 2-3 puta bas bio stutter ko da netko stisnuo pauzu na 3-4 sec

Meni je fascinantno da plejka ucita mapu i pokrene igru jedno 3x brze nego komp po cijeni polovnog auta.... 

Gamepad iskustvo u bf, neprocjenjivo, imam skor ko forumski hc gejmeri cak i gori 

 meni je beta ok radila, jedina stabilna verzija lol.

frenda cijelo vrijeme izbaciva iz igre dok meni hard freeza... vise ne znam da li je problem u mom pcu, igri ili necem trecem

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice