Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.351.962
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
online
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Mesh od bf1 više ne igra ulogu za uočavanje protivnika, možeš sve na low komotno, tko želi fps i preglednost.

Vi sa računalima vrijednosti auta iz 2000te slobodno idite sve ultra, lakše će vam se sakriti negdje u sjenu ili travu 

 

bitno da je lijepo...

 

 

Da, ja igram u 4k na low i medium kako bih dobio 60 FPSa, nema gotovo nikakve bitne razlike u kvaliteti osim malo u sjenama.

Sve ostalo je zanemarivo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Mesh od bf1 više ne igra ulogu za uočavanje protivnika, možeš sve na low komotno, tko želi fps i preglednost.

Vi sa računalima vrijednosti auta iz 2000te slobodno idite sve ultra, lakše će vam se sakriti negdje u sjenu ili travu 

 

bitno da je lijepo...

 

 

 

Vrijednost PCa je mizerna, a ako želiš competitive shooter opet igraš krivu igru. 

16 godina
offline
Battlefield V

Ne mogu nikako GPU natjerati da radi na 100% usagea, jel moguće da ga CPU sputava?

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ne znam za druge, al ja npr nikad nebi smanjio detalje grafike da bi dobio koji fps, jer je grafika jedan od razloga zasto sam i kupio ovu igru. Razumijem ljude koji imaju losije kompove pa sve moraju smanjit da bi bilo igrivo, al npr ne kuzim da imas gtx 1080 i smanjis detalje da umjesto 100 fps imas 120,to mi ne ide u glavu al dobro svako radi sta voli. 

 
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Ne mogu nikako GPU natjerati da radi na 100% usagea, jel moguće da ga CPU sputava?

 

Moguce je svasta. Meni npr bez FFR i vsync proc i grafa rade na nekih 70-ak posto uz 70-80 fps. Nemam pojma zasto. A moguce je i da grafa nema dovoljno memorije da gura sve kako si zamislio? Koliki ti je vram usage?

Freak Show Inc.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Probaj ukljucit opciju ono future frame na 1,da ti ne bude off, meni kad je to bilo na off grafa mi je radila na 60 70 posto, kad sam to ukljucio u postavkama radi na 99 posto, to je na directx 11,sad kad sam stavio na directx 12 radi i bez te opcije render future frame, sad mi je na off, probaj cackat po tome malo, barem je kod mene bio takav slucaj

15 godina
online
Re: Battlefield V
robyvk24 kaže...

Ne znam za druge, al ja npr nikad nebi smanjio detalje grafike da bi dobio koji fps, jer je grafika jedan od razloga zasto sam i kupio ovu igru. Razumijem ljude koji imaju losije kompove pa sve moraju smanjit da bi bilo igrivo, al npr ne kuzim da imas gtx 1080 i smanjis detalje da umjesto 100 fps imas 120,to mi ne ide u glavu al dobro svako radi sta voli. 

 

Zato što igram u 4k@60, puno je ljepše sve u 4k na low, nego u 1440p na high. 120 FPSa nećeš dobit na GTX 1080 u 4k. Dobit ćeš jedva 40-45 FPSa.

Pogledaj usporedbe grafike od low i ultra u BF V i vidjet ćeš da ti na ultra samo smetaju stvari za vidljivost.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 16:47 (Bitanga).
12 godina
offline
Battlefield V

Za sve zainteresirane za najbolje opcije u igri i koliko utječu na fps:

 

 

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9xgr78/bfv_performance_impact_of_each_graphics_setting/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Za sve zainteresirane za najbolje opcije u igri i koliko utječu na fps:

 

 

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9xgr78/bfv_performance_impact_of_each_graphics_setting/

 

Frajer testirao na 2080ti... Dobro da nije SLI jbt

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Nek se nađe :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Nek se nađe :)

 

Joj vi lovatori

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 

 

Vrijednost PCa je mizerna, a ako želiš competitive shooter opet igraš krivu igru. 

 naravno, ne znam gdje vi živite i za što radite, ali nije lako složit gaming računalo ako nemaš podlogu.

 

Ok ako si jednom puknuo lovu pa prodaješ i dodaješ, ali ovak sad na ladno da ides ložit baš stroj za pucanje, košta, i to košta više od većine plaća.

E sad ako ko petko radite za 4 soma eura to je druga stvar.

 

Competitive postavke ne znače da igram competitve shooter, to je samo takav naziv, ali ok.

robyvk24 kaže...

Ne znam za druge, al ja npr nikad nebi smanjio detalje grafike da bi dobio koji fps, jer je grafika jedan od razloga zasto sam i kupio ovu igru. Razumijem ljude koji imaju losije kompove pa sve moraju smanjit da bi bilo igrivo, al npr ne kuzim da imas gtx 1080 i smanjis detalje da umjesto 100 fps imas 120,to mi ne ide u glavu al dobro svako radi sta voli. 

 

Svatko ima svoje, ali dok se ti diviš grafici, netko se divi svom kdr  i koristi sve moguće da postigne što bolje rezulatate u igri, i onda kad te tako skine par puta iz sjene/trave/mraka ti ćeš reći cheater, a on tebe jasno vidi kad nema motion blur i ostala nepotrebna sranja.

Pola vas ne zna isključit dof, blur, vignete i grain pa ne vidite prst pred nosom :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 17:05 (fila2208).
15 godina
online
Re: Battlefield V

Pa i auto košta više od većine plaća, bitni su prioriteti :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

E sad ako ko petko radite za 4 soma eura to je druga stvar.

 

4 soma? Pa ne radim part-time jbt...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Battlefield V

Preporučam svima da si stave ovaj Uniform Soldier Aiming na on što JackFrags pokazuje u videu. Meni je puno lakše ciljati tako, a isto je bilo i sa BF1 do kad to nisam upalio dosta toga sa isfulao.

Ovo o čemu počne na 11:23

 

Kao i ADS field of view na 1:33

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 17:44 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Bolje je pogasiti neke grafičke opcije nego držati sve na ultra čak i ako Imaš 2080ti u sli.

 

Postprocessing efekti, hbao, AA, blur..... Itd unose latenciju u interakciju koja se vrlo osjeti pri pokretu miša.

 

Može pričati ko god šta hoće, ali puno je veće zadovoljstvo ubijati protivnike nego diviti se travi i rosi na njoj dok igraš fps igru.

 

Naravno ima nekih efekata koji poboljšavaju imerziju ali to nisu ovi pobrojani gore. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Bolje je pogasiti neke grafičke opcije nego držati sve na ultra čak i ako Imaš 2080ti u sli.

 

Postprocessing efekti, hbao, AA, blur..... Itd unose latenciju u interakciju koja se vrlo osjeti pri pokretu miša.

 

Može pričati ko god šta hoće, ali puno je veće zadovoljstvo ubijati protivnike nego diviti se travi i rosi na njoj dok igraš fps igru.

 

Naravno ima nekih efekata koji poboljšavaju imerziju ali to nisu ovi pobrojani gore. 

 

Ne bih htio da je gore od ovoga. Kada želim više frejmova kresnem par Crnih Kraljica i onda je sve u 104 BPM-a, ko Stayin alive! 

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Preporučam svima da si stave ovaj Uniform Soldier Aiming na on što JackFrags pokazuje u videu. Meni je puno lakše ciljati tako, a isto je bilo i sa BF1 do kad to nisam upalio dosta toga sa isfulao.

Ovo o čemu počne na 11:23

 

Kao i ADS field of view na 1:33

 

 

Amateri. To se zna još od BF4.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...

Pa i auto košta više od većine plaća, bitni su prioriteti :-)

 Jasno da košta, zato vozim onaj iz '95 i štedim svaku kunu zato mi diže tlak kad netko tako bahato iskomentira da su vrijednosti računala mizerne, čak štoviše samo idu gore. Sad su procovi skočili, rami odavno luduju, a grafičke radi mininga divljaju odavno.

 

Bez obzira na to, i dalje držim kao i neki ovdje koji znaju o čem pričam da je bitna preglednost i fluidnost prije lijepe grafike i efekata koje te nekad koštaju, pa se čudiš kako ne vidiš lika, a on tebe jasno vidi.

 

Svakom njegovo, lijepo je imat 2080tku pa riktat frizuzu o izlog na roterdamu, siguran sam, ali dobro je meni i 100+ u svakom trenu i sve čisto i uredno.

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9xgr78/bfv_performance_impact_of_each_graphics_setting/

evo malo pa ako vam se da štelat

 

Cura mi želi nešto uzet za imendan, možda isfektarim igru, iako mislim da je ovako ne bih uzeo.

 

Cyber šta si rekao, cdkeys najjeftiniji? Metode koreja portgual kosovo bangladeš nije velika ušteda?

hvala

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 19:28 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Bitanga kaže...

 

 

Cyber šta si rekao, cdkeys najjeftiniji? Metode koreja portgual kosovo bangladeš nije velika ušteda?

hvala

 Nisam gledao nekoliko tjedana! Daj provjeru nekoliko cd key shopova pa javi.

Koreja Origin je 300.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Nisam gledao nekoliko tjedana! Daj provjeru nekoliko cd key shopova pa javi.

Koreja Origin je 300.

 Išao si kombinacije ili diretk origin ili čekaš key?

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9xgr78/bfv_performance_impact_of_each_graphics_setting/

nisu sve, ali cca od 40-45e

a oko 300kn je kod svih više manje, relano gledano ako paket bude kompletan bez premiuma kako kažu, možda dat za 300kn i dovoljno sadržaja.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 19:29 (fila2208).
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Ja sam uzeo preko Koreje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Igra na eng, sve uredno?

 

oduvijek si bio stručnjak za inernacionalnu trgovinu. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Igra na eng, sve uredno?

 

oduvijek si bio stručnjak za inernacionalnu trgovinu. 

 Je, sve ok.

Zapravo, kad izađe mogao bi kupiti pa poslati kao poklon, uz uplatu na račun. :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

 

najbolji ikad nezavršeni bf lol  

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

nova mapa, 4.12

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Dodinho kaže...

Ne mogu nikako GPU natjerati da radi na 100% usagea, jel moguće da ga CPU sputava?

 

Moguce je svasta. Meni npr bez FFR i vsync proc i grafa rade na nekih 70-ak posto uz 70-80 fps. Nemam pojma zasto. A moguce je i da grafa nema dovoljno memorije da gura sve kako si zamislio? Koliki ti je vram usage?

 Nisam gledao vram, ubacit ću i to u monitornig preko afterburnera pa ću nakon toga biti pametniji.

 

Uključio sam DX12 i usage i frejmovi su više manje isti...

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

nova mapa, 4.12

 Bilo prije nekoliko dana:

https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-v/255233.aspx?page=120&jumpto=5790268&sort=asc&view=flat

 

Ali, previše je to videa za odgledati.

Najbolje ih ignorirati i igrati svoju igru.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 22:32 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
fila2208 kaže...

nova mapa, 4.12

 Bilo prije nekoliko dana:

https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-v/255233.aspx?page=120&jumpto=5790268&sort=asc&view=flat

 

Ali, previše je to videa za odgledati.

Najbolje ih ignorirati i igrati svoju igru.

 Pardon. ubuduće kad netko stavi nešto što sam stavio na prošloj stranici odmah ću na to linkati.

Hvala, brišem. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

odusevljen igrom i7 6700 gtx970 sve radi fuidno ali 8gb nije dovoljno ubacio jos 4gb i radi odlicno ne znam zasto ali mene jako posjeca na bf3

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice