Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.358.408
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
9 godina
offline
Battlefield V

I sta radite na kraju sa futured frame renderingom, kad to isključim ne mogu baš reći da igra radi vrhunski, većinom je tu na 60fpsa a zna se dogodit da padne ispod, kad upalim frame je 100 avg, stvarno je ogromna razlika, a opet ne zelim da mi stvara input lag na mišu... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

I sta radite na kraju sa futured frame renderingom, kad to isključim ne mogu baš reći da igra radi vrhunski, većinom je tu na 60fpsa a zna se dogodit da padne ispod, kad upalim frame je 100 avg, stvarno je ogromna razlika, a opet ne zelim da mi stvara input lag na mišu... 

 Pročitaj si ovo :

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9vte98/future_frame_rendering_an_explanation/

 

U suštini, ako ti se stvarno čini da imaš značajni input lag, ostaviš opciju uključenom, ali napraviš user.cfg i u njega staviš renderaheadlimit 2. Kad je FFR uključen, defaultna vrijednost je 3 (bez drugih intervencija), a kad je isključen, 1. Osobno, bolje je imati veći i stabilniji FPS, nego manji input lag kojeg možda nećeš ni skužit. 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
12 godina
offline
Battlefield V

HCL opis igre. Za one koji bi radije hrvatski video.

Singleplayer i multiplayer.

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Battlefield V
Perki kaže...
BeLLicus kaže...

I sta radite na kraju sa futured frame renderingom, kad to isključim ne mogu baš reći da igra radi vrhunski, većinom je tu na 60fpsa a zna se dogodit da padne ispod, kad upalim frame je 100 avg, stvarno je ogromna razlika, a opet ne zelim da mi stvara input lag na mišu... 

 Pročitaj si ovo :

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9vte98/future_frame_rendering_an_explanation/

 

U suštini, ako ti se stvarno čini da imaš značajni input lag, ostaviš opciju uključenom, ali napraviš user.cfg i u njega staviš renderaheadlimit 2. Kad je FFR uključen, defaultna vrijednost je 3 (bez drugih intervencija), a kad je isključen, 1. Osobno, bolje je imati veći i stabilniji FPS, nego manji input lag kojeg možda nećeš ni skužit. 

 Da poigrat ću se još malo sa postavkama pa ću još detaljnije isprobati kako radi bez FFR, dosta mi je 70fpsa toliki je rr monitora i to bi bilo okej, ali eto čekam taj utorak da igra konačno izađe, na trialu sam od 10h pa ne mogu se još pošteno zabavit sa svime što želim... 

15 godina
offline
Battlefield V

Dakle gubitnici osim što su nagrađeni i duplo brže zauzimaju zastavu. Brže im se spawna vozila , a onima koji vode sporije.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 5
13 godina
offline
Battlefield V

Kako će sad pojedinci tu s foruma rejpat onda, kad ovi šta gube dobiju boost? 

 

bolje i to nego mrtvi pickupi i behemothi.

 

ali jadno svejedno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Na papiru brže skidanje zastava i brži respawn vozila zvuči jadno, ali do sada u 20h igre nisam niti jednom primjetio da kada sam izgubio da je bilo nezasluženo...

 

Ne znam, i dalje sam neodlučan oko te mehanike.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Na papiru brže skidanje zastava i brži respawn vozila zvuči jadno, ali do sada u 20h igre nisam niti jednom primjetio da kada sam izgubio da je bilo nezasluženo...

 

Ne znam, i dalje sam neodlučan oko te mehanike.

 Da, pretpostavim, ostario si, pa te neke stvari tako više ne smetaju?

 

Lol, kako ne vidiš da zastavu uzmeš u 5sek, nisi primjetio to?

Nisi primjetio da ti digneš zastvau, oni je vrate u par sek?

 

Presmiješno, i prejadno. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Battlefield V

Ni ja ne znam još kaj da mislim o tome, ali smatram kad bi postojala neka "pro" scena (kao za npr. Overwatch), došlo bi do exploitanja na neki način. Momčad recimo namjerno gubi do jednog trenutka, i onda kad se nakrkaju vozilima krenu igrati "ozbiljno", recimo nešto tog tipa, odprilike...Možda ne bi funkcioniralo baš na taj način, ali taj sustav mi djeluje kao da ga se može iskoristiti. Čekaš da ti se poslože sve kockice i onda krećeš u protunapad sa boostom na uzimanju zastavica, na respawnu vozila itd. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Na papiru brže skidanje zastava i brži respawn vozila zvuči jadno, ali do sada u 20h igre nisam niti jednom primjetio da kada sam izgubio da je bilo nezasluženo...

 

Ne znam, i dalje sam neodlučan oko te mehanike.

 

Nema se tu što biti neodlučan - sustav je naprosto nepravedan.

12 godina
offline
Battlefield V

Meni je ova igra predobra,neznam sto neki stalno kukaju.Da ima bugova nekih iritantnih al nista game breaking po meni.Konacno squadovi imaju smisla,da se mogu svi dizat u squadu je predobro.Igra mi radi bolje nego sto sam mislio.To govorim sa aspekta da zadnjih 2000h sam igrao pubg.Znaci radi duplo bolje.

A ovo za tickete je po meni super,u ovih dana nisam primjetio da je neko pobijedio bas zbog toga,ima close bitaka al vecinom zasluzeno pobjedimo ili izgubimo.A o hotregu da ne pricam,nikad mi se nije desilo da nije registriralo ili nesto,nijedan death iza covera nisam imao.

A ovo za future frame recimo ja sam primjetio razliku izmedu on i off.I ne vidim tolku razliku u fpsu,jest da igram na low sve i sve pogaseno one gluposti.Igra i dalje izgleda brutalno.Recimo meni je bitnije da imam veci fps nego da mi ljepse izgleda.ipak sam igru kupio zbog gameplaya ne zbog grafike.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Je, tako je dobra, zapitaj se onda zašto je igraš sam i di je ekipa iz pisa koja je prije tukla bf igre...di su sve e ekipe kad je igra tako nadnaravno dobra i bez ijedne greške.

Dakle kad gubiš dobiješ boost za uzimanje zastavica i brža vozila i to je sasvim u redu.

 

Doca15 kaže...

.Igra mi radi bolje nego sto sam mislio.To govorim sa aspekta da zadnjih 2000h sam igrao pubg.Znaci radi duplo bolje.

 

 prilično čudno da na 1080tki igra radi super. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 15:52 (fila2208).
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Battlefield V

STG44 - OP ? Ovisno o mapi, iron sight ili 3x scope i kidanje zagarantirano.

Za blizu automatic mode za daljinu semi i imaš sniper s 31 metkom :D

Jel se događa nekom kod scouta sa 6x scopom kad zumiraš da kao laga ili neznam kak da objasnim :/

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 16:00 (ved23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Meni je ova igra predobra,neznam sto neki stalno kukaju.Da ima bugova nekih iritantnih al nista game breaking po meni.Konacno squadovi imaju smisla,da se mogu svi dizat u squadu je predobro.Igra mi radi bolje nego sto sam mislio.To govorim sa aspekta da zadnjih 2000h sam igrao pubg.Znaci radi duplo bolje.

A ovo za tickete je po meni super,u ovih dana nisam primjetio da je neko pobijedio bas zbog toga,ima close bitaka al vecinom zasluzeno pobjedimo ili izgubimo.A o hotregu da ne pricam,nikad mi se nije desilo da nije registriralo ili nesto,nijedan death iza covera nisam imao.

A ovo za future frame recimo ja sam primjetio razliku izmedu on i off.I ne vidim tolku razliku u fpsu,jest da igram na low sve i sve pogaseno one gluposti.Igra i dalje izgleda brutalno.Recimo meni je bitnije da imam veci fps nego da mi ljepse izgleda.ipak sam igru kupio zbog gameplaya ne zbog grafike.

 Meni osobno jako dobra igra, ali treba naglasiti probleme u igri.

fila2208 kaže...

Je, tako je dobra, zapitaj se onda zašto je igraš sam i di je ekipa iz pisa koja je prije tukla bf igre...di su sve e ekipe kad je igra tako nadnaravno dobra i bez ijedne greške.

Dakle kad gubiš dobiješ boost za uzimanje zastavica i brža vozila i to je sasvim u redu.

 

 Opet ti s tim. Ekipa ti se raspala, ne moraš zato krivit baš igru. Kod nas i dalje stara ekipa šiba.

12 godina
offline
Battlefield V

Ko je rekao da igram sam? svaku vecer nas ima 10+ koji igramo,ekipsa iz pisa ne igra od bf4 nista tako da.

To sam pitao reko mozda neko igra i tokom dana ne samo navecer.Kolko sam citao samo se zalis na igru.

Kolko si ju uopce igrao?

 

Cek cek ti bi radije da te rejpaju 500 ticketa i da nemozes van iz base? 

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 16:32 (Doca15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ja sam upravo kupio igricu.. uglavnom samo zbog stuke :)

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

ne znam sto su poceli raditi ova sra nja sa battlefieldom,dovoljno me behemoth nervira u BF1,a sad ovo,pa jel battlefield postao mario kart pa ajmo gubitniku pomoc.

ako rejpam nekog ima da ga rejpam jer je los i to je to,isto tako i obrnuto

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
molnyi kaže...

uglavnom samo zbog stuke :)

 Prvo trebaš otključati stuku,nakon toga top od 30mm da bi nekoga mogao ubiti.

S prvom strojnicom možeš samo letjet u uživat u pogledu.

 

Šta se tiće aviona oni koji igraju već tjedan dana imaju veliku prednost u odnosu na ove koji tek sad dolaze...

سمندری ڈاکو
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

 Prvo trebaš otključati stuku,nakon toga top od 30mm da bi nekoga mogao ubiti.

S prvom strojnicom možeš samo letjet u uživat u pogledu.

 

Šta se tiće aviona oni koji igraju već tjedan dana imaju veliku prednost u odnosu na ove koji tek sad dolaze...

Znam da, otključat će se već :)

 

A jbg, nisam htjel delux a ni platit origin premium... Stvarno ne znam kakva im je to logika da u biti oni koji najviše plate - igraju zadnji...

 

Bene docet, qui bene distinguit.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Dakle gubitnici osim što su nagrađeni i duplo brže zauzimaju zastavu. Brže im se spawna vozila , a onima koji vode sporije.

 

 

 

 

Baš sam se pitao kad će početi otkrivanje gluposti.

 

Ovo sa comeback mehanizmima je čisto sranje. Kužim donekle da se hoće spriječiti rape, ali ovo nije način. Zna li neko kako su slične stvari riješene u drugim igrama?

uteče Medžedža!
9 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
molnyi kaže...

uglavnom samo zbog stuke :)

 Prvo trebaš otključati stuku,nakon toga top od 30mm da bi nekoga mogao ubiti.

S prvom strojnicom možeš samo letjet u uživat u pogledu.

 

Šta se tiće aviona oni koji igraju već tjedan dana imaju veliku prednost u odnosu na ove koji tek sad dolaze...

 Ja sam prvo mislio da avione otključavaš tako da kad igraš sa određenim leveliraš pilot classu, ali leveliranje pilot i tank klase ovdje ne postoji, u btf 1 si mogao to levelirati mada tamo se nisu vozila otključavala sa time nego samo puške... A ovdje tenkove i avione otključavaš sa time da si dizes rank na liku, dok oruzja otkljucavas sa leveliranjem klasa. Tipa assault lvl 13 dobije stg 44 itd.

 

Po meni najbolesniji avion je JU-88-A kad ga full upgrejdaš staviš one bombe od 50kg 32 komada, 4 bombe od 500kg i 1 od 1000kg, kidaju infantry doslovno. I stuka je dobra ali ovo je bolje, i znaci sva oruzja mozes koristiti i axisu i u alliesu dok su vozila različita, avioni su daleko bolji za bombardiranje infantrya u axisu allied ima samo 1 bombardera i taj nije baš nešto... 

 

BTW gdje je ova puška https://ww2db.com/weapon.php?q=50 ????

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 17:47 (BeLLicus).
10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

.... i tak se cudio picek glisti - uniform soldier aiming, maximum rendering frames, sve na low da ga bolje vidis .... ne vjerujem sta sve citam ovdje... LOL.... a nek je topic konkurencija wow-u, a to je tesko.... hahahahahaaaaa... ajmo jos, zabavno je...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Meni je ova igra predobra,neznam sto neki stalno kukaju.

 

Hm, hm... Sta cemo sad? Imas kdr duplo veci od nekih (khm, khm) koji se smatraju pravim skillerima a kazes da je igra dobra. Ja ne znam evo...

 

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Doca15 kaže...

Meni je ova igra predobra,neznam sto neki stalno kukaju.

 

Hm, hm... Sta cemo sad? Imas kdr duplo veci od nekih (khm, khm) koji se smatraju pravim skillerima a kazes da je igra dobra. Ja ne znam evo...

 

 6 nije duplo veće od 2 

 

Nego, došla je stranica za praćenje statistike u BFV!

Nemam link, ali ima ovdje ljudi koji čak znaju koristiti Google, pa će već netko staviti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

 

 

Cek cek ti bi radije da te rejpaju 500 ticketa i da nemozes van iz base? 

 A kad voli to...pusti ga....nema Ljudine, nema Maxa, al ima File...

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
 

Nego, došla je stranica za praćenje statistike u BFV!

Nemam link, ali ima ovdje ljudi koji čak znaju koristiti Google, pa će već netko staviti.

 

Misliš na ovo? https://battlefieldtracker.com/

15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
Jack Sparrow kaže...

Dakle gubitnici osim što su nagrađeni i duplo brže zauzimaju zastavu. Brže im se spawna vozila , a onima koji vode sporije.

 

 

 

 

Baš sam se pitao kad će početi otkrivanje gluposti.

 

Ovo sa comeback mehanizmima je čisto sranje. Kužim donekle da se hoće spriječiti rape, ali ovo nije način. Zna li neko kako su slične stvari riješene u drugim igrama?

 

 

Vec smo drvili oko ovoga u BF1 temi. Imaju dobru ideju ali bedasto realiziraju .

Kao i behemoth, fora za 64 pl cq, ali triger blesav u 3pm.

 

Ovo kad bi stavili da traje recino 2-3 minute uz najavju da cijeli team zna da je sad il nikad, a isto tako i druga strana da zna da je " huge wave of zombies approaching" i da se pripreme, bolje bi bilo. 

Ovaj  sneaky way  je malo 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

 

Cek cek ti bi radije da te rejpaju 500 ticketa i da nemozes van iz base? 

gubiš u nogometu od jače ekipe i onda bi da ti oni počnu puštat, i ti se osjećaš super kad ih stižeš jel? misliš, da si to sam uspio? lol

 

 Pa da, ako je ekipa loša, onda skvad mora probat nešto, ako ste na ts jasno.

Rejpali su me na metrou, damavandima itd pa se sve smokealo, prošlo itd i bile su najjače partije ikad.

 

Ako je opravdanje ovakvih stvarno low mehanika, da se nitko ne rejpa i svi imaju dobar kdr i da nisu u rejpu onda stvarno.

rejp je bio i ostao sastavni dio igre, ali ako je ekipa dobila rejp, onda mora počet radit na tome da se izvuče, ali javno je mnijenje da se uzmu sniperi i legnu u bazu, nažalost.

 

Ugl. nemoj me krivo shvatiti, rekao sam i ponavljam, baš želim da mi se svidi igra, ima ono nešto, zgodno su oni to sve smislili, ali neke od manjakvosti treba naglasti i reći da nisu u redu i to je činjenica.

Nije sve med i mlijeko, kako neki ovdje tvrde, a za par desetaka sati više će to i spoznati kao što smo svi kroz duži period igranja toliko se naživcirali nekim bugovima, pa su kasnije krpali igru kroz ciejlu godinu i tek onda je bila onako kako je trebala bit od poečtka.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 20:34 (fila2208).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Doca15 kaže...

 

Cek cek ti bi radije da te rejpaju 500 ticketa i da nemozes van iz base? 

gubiš u nogometu od jače ekipe i onda bi da ti oni počnu puštat, i ti se osjećaš super kad ih stižeš jel? misliš, da si to sam uspio? lol

 

 Pa da, ako je ekipa loša, onda skvad mora probat nešto, ako ste na ts jasno.

Rejpali su me na metrou, damavandima itd pa se sve smokealo, prošlo itd i bile su najjače partije ikad.

 

Ako je opravdanje ovakvih stvarno low mehanika, da se nitko ne rejpa i svi imaju dobar kdr i da nisu u rejpu onda stvarno.

rejp je bio i ostao sastavni dio igre, ali ako je ekipa dobila rejp, onda mora počet radit na tome da se izvuče, ali javno je mnijenje da se uzmu sniperi i legnu u bazu, nažalost.

 

Ugl. nemoj me krivo shvatiti, rekao sam i ponavljam, baš želim da mi se svidi igra, ima ono nešto, zgodno su oni to sve smislili, ali neke od manjakvosti treba naglasti i reći da nisu u redu i to je činjenica.

Nije sve med i mlijeko, kako neki ovdje tvrde, a za par desetaka sati više će to i spoznati kao što smo svi kroz duži period igranja toliko se naživcirali nekim bugovima, pa su kasnije krpali igru kroz ciejlu godinu i tek onda je bila onako kako je trebala bit od poečtka.

 

 

Fila, opet ti pro i competitive trpas u koš sa hrkljušem.

Ovo je public clusterfuck koji se treba svidjeti public igračima.

10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

...Milane, opet trujes u rukavicama ko Gebels.... winning tim ce dobit ma sta god, a dice moze unosit fore sa "comeback" ficersima kolko hoce.... na nekim marginama ce se to osjetit, ali onak ak je ekipa fokusirana mogu se hebat, blago receno....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice