Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.232
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
10 godina
offline
Re: Battlefield V
Kill Frenzy kaže...

g2play šupci još nisu poslali kljuc.koliko je igra velika? koliko imam za download?

 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Andi_zg kaže...

Moze se vec sad igrat preko vpn australija,fly vpn nadete australiju pokrenete origin ,udete u igru , otspojite vpn i ... ,ping vam pokazuje veliki u server browseru ali u igri je normalan ,pa tak smo i SWB igrali mislim da cak i dan ranije ili vise

 E thanks Andi boy, jako koristan post!

Glavas_ZG kaže...
 imao sam toliko veliki recpect prema tebi - zasluženo, sad kad gledam šta pišeš i kako gledaš na sve ...

 

 Nek si ti meni rekao, i nek više nemam RECEPT od tebe kad sam takav. Ne znam kako ću dalje, o ti anonimni forumašu koji se kači za moja postanja i viđenja igara, stanja na tržištu i općenito mišljenja koji mi nije dozvoljeno imati.

Ne znam kako zaspati večeras, ali napisat ću na jastuk glavašov recept prema meni i možda kad to zagrlim lakše zaspem. cya :)

 

ti moj respect imaš, anonimni promatraču :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Andi_zg kaže...

Moze se vec sad igrat preko vpn australija,fly vpn nadete australiju pokrenete origin ,udete u igru , otspojite vpn i ... ,ping vam pokazuje veliki u server browseru ali u igri je normalan ,pa tak smo i SWB igrali mislim da cak i dan ranije ili vise

 E thanks Andi boy, jako koristan post!

Glavas_ZG kaže...
 imao sam toliko veliki recpect prema tebi - zasluženo, sad kad gledam šta pišeš i kako gledaš na sve ...

 

 Nek si ti meni rekao, i nek više nemam RECEPT od tebe kad sam takav. Ne znam kako ću dalje, o ti anonimni forumašu koji se kači za moja postanja i viđenja igara, stanja na tržištu i općenito mišljenja koji mi nije dozvoljeno imati.

Ne znam kako zaspati večeras, ali napisat ću na jastuk glavašov recept prema meni i možda kad to zagrlim lakše zaspem. cya :)

 

ti moj respect imaš, anonimni promatraču :)

 Ajde ne kakaj fila više, igra ima svoje probleme koje će fixat do kraja godine i stvarno mislim da ćemo uživati u ovom naslovu u budućnosti. Ima jako dobrih segmenata koje do sad nismo vidjeli i stvarno ima potencijala a bugovi kao bugovi kao i svaki btf... Btw ako kupujes uzmi sa cd keysa uz 5% code dobijes za cca 285kn igru i ne moras se zajebavati sa vpn, a ionako su iste cijene. 

 

Stigao key ujutro oko 10h, pridruzila se petica ostalim veteranima!

16 godina
offline
Battlefield V

Ako netko treba Origin Basic Access na 7 dana s 10 sati Battlefielda V (pa makar iskoristili za preload), slobodno mi se javite imam par invajtova.

Twitter: @191x7
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Ako netko treba Origin Basic Access na 7 dana s 10 sati Battlefielda V (pa makar iskoristili za preload), slobodno mi se javite imam par invajtova.

 

Zar ne vrijedi to samo u Brazilu, Belgiji i Španjolskoj?

16 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
191x7 kaže...

Ako netko treba Origin Basic Access na 7 dana s 10 sati Battlefielda V (pa makar iskoristili za preload), slobodno mi se javite imam par invajtova.

 

Zar ne vrijedi to samo u Brazilu, Belgiji i Španjolskoj?

 Pa, meni ovo nudi

 

Twitter: @191x7
15 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
191x7 kaže...

Ako netko treba Origin Basic Access na 7 dana s 10 sati Battlefielda V (pa makar iskoristili za preload), slobodno mi se javite imam par invajtova.

 

Zar ne vrijedi to samo u Brazilu, Belgiji i Španjolskoj?

 Ako do sad nisi imao Origin Access prvih 7 dana ti je besplatno i bez toga. Nakon 7 dana ti tek naplate. 

 

Ovo je isto kao i ti invite-ovi koji Marijanović daje. Za oboje trebaš na Originu upisati karticu ili paypal da bi radilo, ali ti ne uzmu novac.

14 godina
offline
Battlefield V

Pozdrav ekipa, napustio sam bf fransizu nakon bc2 jer mi nakon toga bf3 nije bio zabavan, sad bih se vratio, ali ne znam da li na bf1 ili bf5.

 

Bf1 mape mi izgledaju milijun puta bolje, dok su mi na bf5 mozda samo dvije ok. Sto je sa zabavnim faktorom? Citam online da je bf5 'zabavan' dok meni gameplay od bf1 izgledan n puta zabavnije, a bf5 beta mi je bila bezveze.

 

Moje misljenje naginje ka bf1, ali posto nisam igrao, a vecina vas je, a i sad rokate bf5 zanima me sto mislite?

 

 

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
SwaggerBeast kaže...

Pozdrav ekipa, napustio sam bf fransizu nakon bc2 jer mi nakon toga bf3 nije bio zabavan, sad bih se vratio, ali ne znam da li na bf1 ili bf5.

 

Bf1 mape mi izgledaju milijun puta bolje, dok su mi na bf5 mozda samo dvije ok. Sto je sa zabavnim faktorom? Citam online da je bf5 'zabavan' dok meni gameplay od bf1 izgledan n puta zabavnije, a bf5 beta mi je bila bezveze.

 

Moje misljenje naginje ka bf1, ali posto nisam igrao, a vecina vas je, a i sad rokate bf5 zanima me sto mislite?

 

 

 meni je bfv neusporedivo bolji nego bf1, al to sam ja...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

tebe najviše hebe kaj nemaš s kim igrat pa se konstantno uvaljuješ random ljudima, dok ja igram s ljudima koje poznajem.

a spike da se ljudi tu kače za tebe i tvoje postove su tolko jadne i prozirne da je to prestrašno što je u stanju pisat čovjek od svojih skoro 3 banke.

shvati da pišeš gluposti koje su nezaobilazne da ti se ne odgovori i onda spominješ svadbu od žaca koja je bila prije 7-8 godina dok smo kolko tolko igrali zajedno ,a i tada te ekipa počela odhebavat jer si naporan.

znači naporan u rl i naporan na forumu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
SwaggerBeast kaže...

Pozdrav ekipa, napustio sam bf fransizu nakon bc2 jer mi nakon toga bf3 nije bio zabavan, sad bih se vratio, ali ne znam da li na bf1 ili bf5.

 

Bf1 mape mi izgledaju milijun puta bolje, dok su mi na bf5 mozda samo dvije ok. Sto je sa zabavnim faktorom? Citam online da je bf5 'zabavan' dok meni gameplay od bf1 izgledan n puta zabavnije, a bf5 beta mi je bila bezveze.

 

Moje misljenje naginje ka bf1, ali posto nisam igrao, a vecina vas je, a i sad rokate bf5 zanima me sto mislite?

 

 

 uzmi Origin access koji je free prvih 7 dana, probaš BF1 i BF5 u tih 7 dana pa odlučiš. Onda otkažeš ili ostaviš, dođe ti 4 eura na mjesec.

ZeNGe_CRO-mt kaže...

tebe najviše hebe kaj nemaš s kim igrat pa se konstantno uvaljuješ random ljudima, dok ja igram s ljudima koje poznajem.

a spike da se ljudi tu kače za tebe i tvoje postove su tolko jadne i prozirne da je to prestrašno što je u stanju pisat čovjek od svojih skoro 3 banke.

shvati da pišeš gluposti koje su nezaobilazne da ti se ne odgovori i onda spominješ svadbu od žaca koja je bila prije 7-8 godina dok smo kolko tolko igrali zajedno ,a i tada te ekipa počela odhebavat jer si naporan.

znači naporan u rl i naporan na forumu.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
nicky.sl kaže...
Kill Frenzy kaže...

g2play šupci još nisu poslali kljuc.koliko je igra velika? koliko imam za download?

 

 Zato sam ja od cdkeys .com kljuc dobio u sekundi , a igra na putu kuci .

Nego, davno je to bilo kada sam igrao neki fps ( AA3, COD4) , pa bih molio iskusne suborce da olaksaju povratak ratnom veteranu.  

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 3:06 (DukeOs).
16 godina
offline
Battlefield V

Stigao i moj ključ za igru, aktivirao sam. Od Origin triala iskoristio sam nekih 3 sata igre, možda skoro 4 ali Origin pokazuje 3. Euro po satu igre, nije baš bilo pametno.

 

Sinoć sam igrao sat i pol s dvojicom prijatelja (s kojima igram povremeno još od BF3) i kad se igra timski ovo je znatno bolje nego BF1, usporedivo s BF4 pa možda i s BF3.

Imam iskustva iz bete pa sam upoznat s mehanikom igre, ali kolegama se bilo malo teže priviknuti (ovaj jedan viče "kako rivajvam?!", "neradi mi spot", "ovdje padaju!" i slično).

 

Nego, nestao mi BF4 iz Library kad sam deaktivirao Origin Access Basic. wtf

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
MRSKI kaže...

 A da probate to riješiti jednim muškim mačevanjem 

Ne znam za filu, ali ja nemam mač... prije bih to nazvao džepnim nožićem... zato mi ne pada na pamet da se tako borimo :P

Ja biram samo one bitke u kojima sam siguran u pobjedu :P

 On mač, ti zube

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Battlefield V
SwaggerBeast kaže...

Pozdrav ekipa, napustio sam bf fransizu nakon bc2 jer mi nakon toga bf3 nije bio zabavan, sad bih se vratio, ali ne znam da li na bf1 ili bf5.

 

Bf1 mape mi izgledaju milijun puta bolje, dok su mi na bf5 mozda samo dvije ok. Sto je sa zabavnim faktorom? Citam online da je bf5 'zabavan' dok meni gameplay od bf1 izgledan n puta zabavnije, a bf5 beta mi je bila bezveze.

 

Moje misljenje naginje ka bf1, ali posto nisam igrao, a vecina vas je, a i sad rokate bf5 zanima me sto mislite?

 

 

 

BF1 izgleda puno bolje, ali BFV je bolja igra.

Kupi obje ako možeš, 15€ je sada ili čekaj sale. WW1 ugođaj je odličan, masi ljudi se sviđa kojima se pak ne sviđa BFV, tako da ćeš imati sa kime igrati.

15 godina
offline
Battlefield V

Čim sam se danas ustao, prije higijene sam prvo otišao pogledati e-mailove, kad ono ni jedan s cdkeys.com :(

Odmah otvorio ticket, da su prijatelji kojima sam preporučio cdkeys za kupnju dobili key još jučer a ja još ništa :)

Key stigao za nekoliko minuta u 1. e-mailu, i zahvala za promociju kao odgovor na ticket u 2. e-mailu...

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Sinoć zapucali partiju dve s nexom, monkom, tetkom, overom i bakom.

 

Igra je zabavna, ali ona comeback mehanika je prilično izražena i to moraju riješit.

I dalje držim da netcode trea bit na razini bf1 koji je imao najbolji netcode dosad.

 

Dropove nemam, ali netko od ekipe se znao požalit na djelove mapa da dropaju fps.

 

Igra izgleda predivnoza to skidam kapu.

 

Nek popeglaju to malo i kroz par mjeseci stvarno će bit vrhunska + dodatni sadžraj konstatno jer će ovo brzo dosadit.

 

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Evo nešto JackFrags priča u drugoj polovini videa

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Ne razumijem kaj vam smeta ova comeback mehanika, više manje svaka igra koja je ovako casual pokušava implemetirati nešto slično.

U vjerujem 95% slučajeva će tim koji je već pobjeđivao i dalje pobijediti. A opet tim koji gubi nema osjećaj da baš nemre nikaj, što znači da će manje ljudi rage quittat gameove, ali i igru općenito.

Onaj kome je "base rape" zabavan, bilo da se nalaziš na pobjedničkoj ili gubitničkoj strani je malo čudan iskreno.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
HAL kaže...
Ne razumijem kaj vam smeta ova comeback mehanika, više manje svaka igra koja je ovako casual pokušava implemetirati nešto slično.

U vjerujem 95% slučajeva će tim koji je već pobjeđivao i dalje pobijediti. A opet tim koji gubi nema osjećaj da baš nemre nikaj, što znači da će manje ljudi rage quittat gameove, ali i igru općenito.

Onaj kome je "base rape" zabavan, bilo da se nalaziš na pobjedničkoj ili gubitničkoj strani je malo čudan iskreno.

 Jesi igrao, i izgubio par partija baš radi te mehanike?

 

Base rape nije nikome zabavan, ali je sastavni dio igre i treba igrače motivirati da pokušaju iz izstog izaći i okrenuti partiju, samo problem je što će svi uzet snipere i leć u bazu jer je kdr sve na svijetu.

 

Previše je naglašeno. Ajde da uzimaju 10-15% više, ali uzimaju pratkički duplo brže i imaju brža vozila.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Nisam, ali znam kako opcenito stvari funkcioniraju u igrama koje imaju ovakvu ili slicnu mehaniku...

I sam si rekao u base rape scenariju svi leze sa sniperima i cekaju da game zavrsi, ovak barem imas incentive. Ziher sam da je takva mehanika konstantan work in progress i da treba tweakove, ali da boljih opcija realno nema, nema.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Battlefield V

Nisam jos zaigrao ali mi zvuci da ako DICE bas zeli nekakav comeback mehaniku onda bi najbolja opcija bila najjednostavnija. Sto vise zastava tvoj tim ima, to duze treba da se iduca zastava osvoji. Sto manje, to se brze osvajaju i onda to ne vise vezati za preostale tickete nego vuci kroz cijeli mec kao mehaniku.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Evo nešto JackFrags priča u drugoj polovini videa

 

 ovo je Xfaptor i što kaže? napiši u kratko neda mi se slušati ovo sve.

 

Prolistao vidio da se žalio što ne vidi ljude i da umire u jednom metku. Mislim ima šta novo šta je naveo?

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 10:58 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield V

Znači niste igrali, ali mehaika vam je dobra.

 

Ajde probajte zapucat na manjim mapama, pa ćete vidjet kako iozgleda zadnjih 100 tiketa, bezvezni flag run di uzmeš i kreneš dalje, a oni ti vrate u 1sek.

 

 

Nije to dobro,previše je naglašeno i kvari irgu.

Mi smo jučer dve partije tako izgubili, da smo se čudili, ček mi smo izgubili?

 

smiješno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Znači niste igrali, ali mehaika vam je dobra.

 

Ajde probajte zapucat na manjim mapama, pa ćete vidjet kako iozgleda zadnjih 100 tiketa, bezvezni flag run di uzmeš i kreneš dalje, a oni ti vrate u 1sek.

 

 

Nije to dobro,previše je naglašeno i kvari irgu.

Mi smo jučer dve partije tako izgubili, da smo se čudili, ček mi smo izgubili?

 

smiješno.

 

Pa kako su vam uspjeli osvojiti toliko zastava? Očito ste bili loši? Valjda ih treba i čuvati, a ne samo ići dalje :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Znači niste igrali, ali mehaika vam je dobra.

 

Ajde probajte zapucat na manjim mapama, pa ćete vidjet kako iozgleda zadnjih 100 tiketa, bezvezni flag run di uzmeš i kreneš dalje, a oni ti vrate u 1sek.

 

 

Nije to dobro,previše je naglašeno i kvari irgu.

Mi smo jučer dve partije tako izgubili, da smo se čudili, ček mi smo izgubili?

 

smiješno.

 Ako meni odgovaras, nisam nista rekao o tome jel valja takva mehanika. Nisam probao tako da necu komentirati jos. Drugo je sto patim na balans pa bi radije da nema nikakvih takvih mehanika (i da unistavanje vozila ima veci utjecan i jos puno toga). Ali ako DICE vec hoce uvesti nekakvu mehaniku, onda im treba predloziti nesto pametno. Citaju Devovi BF Reddit.

15 godina
offline
Battlefield V

I meni ta comeback mehanika bezveze, ali skužili smo da je najlakše kontrirati tome tako da se brane zastave. Dakle svaki squad bi trebao braniti barem jednu zastavu. Umjesto da se Zerga okolo po mapi kao velika grupa, što je bio slučaj u BF1. Svi su obično trčali u krug u velikoj grupi i samo zauzimali zastave. Nije se baš branilo.

 

Za sad su rekli dajsovci da će nerfati to jer je preagresivno i prerano počne. Možda će biti dobro kasnije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Soldier977 kaže...

Evo nešto JackFrags priča u drugoj polovini videa

 

 ovo je Xfaptor i što kaže? napiši u kratko neda mi se slušati ovo sve.

 Da xfactor ..... Otprilike su mi svi oni isti.

 

Svašta kaže. Pogledaj video, nemoj samo tipkati tu bezveze. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 Da xfactor ..... Otprilike su mi svi oni isti.

 

Svašta kaže. Pogledaj video, nemoj samo tipkati tu bezveze. 

 Ma ako govori ovo što sam vidim u igri i znam već, onda nema smisla. Samo ponavlja istu stvar haha

12 godina
offline
Battlefield V

Ne znam je li ponavlja ali je spomenuo sve poznate probleme pa čak i TTK i TTD 

 

 

Nego

 

Konstantno imam low GPU usage i FPS mi ne ide iznad 144 kao da je lockano a u igrije limit 200 naštiman. Vertical sync je off....

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice