Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.642
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Nasao sam zanimljivu teoriju na redditu vezano za ovaj 1 frame deaths.

Vecinom su oruzja koja i mene tako ubijaju,a to su KE7,Stg 1-5 i sten.To su 3 starter oruzja

Da li je moguce da je to dice namjerno napravio samo da ovi “slabiji” igraci ne quitaju i ostanu igrati BF V

Neznam ako je uopce moguce tako nesto napraviti.

 Ne vjerujem, desavalo se meni i protiv STG44, drugih Support oruzja, Suomia i Thompsona od Medica, cisti problem je netcode a razlog zasto su ta oruzja izlistana je zato sto vecina igraca jos igra sa tim oruzijma jer nisu losa a jednostavnija su od drugih tipa Gewher, M1A1 itd. KE7 je pak pretjerano dobar i prakticki nema recoil.

Cisti problem sa netcodeom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 9:02 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Kill Frenzy kaže...

Igra me nije apsolutno nicim zaintrigirala da bi je nastavio igrati.Odigrao sam nesto preko dva sata.

reciklaza reciklaza reciklaza.Dat cu joj jos sansu sam zbog 300 kuna.Inace je nebi vise nikad upalio

 

Nije ti matematika baš nešto..

Pa zašto nisi uzeo 10h probe za 5€???

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
mrfloyd kaže...

 Pošalji link da lajkamo. Možda netko vidi...

 https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9y6u06/helping_hand_mechanic_is_one_of_the_best_most/ea5nj1a

7 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Nasao sam zanimljivu teoriju na redditu vezano za ovaj 1 frame deaths.

Vecinom su oruzja koja i mene tako ubijaju,a to su KE7,Stg 1-5 i sten.To su 3 starter oruzja

Da li je moguce da je to dice namjerno napravio samo da ovi “slabiji” igraci ne quitaju i ostanu igrati BF V

Neznam ako je uopce moguce tako nesto napraviti.

 to je BN guru netcode, čim te on ima u field of view, 3 metka ti se u čelu stvore 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 10:19 (lav1000).
15 godina
online
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
Doca15 kaže...

Nasao sam zanimljivu teoriju na redditu vezano za ovaj 1 frame deaths.

Vecinom su oruzja koja i mene tako ubijaju,a to su KE7,Stg 1-5 i sten.To su 3 starter oruzja

Da li je moguce da je to dice namjerno napravio samo da ovi “slabiji” igraci ne quitaju i ostanu igrati BF V

Neznam ako je uopce moguce tako nesto napraviti.

 Ne vjerujem, desavalo se meni i protiv STG44, drugih Support oruzja, Suomia i Thompsona od Medica, cisti problem je netcode a razlog zasto su ta oruzja izlistana je zato sto vecina igraca jos igra sa tim oruzijma jer nisu losa a jednostavnija su od drugih tipa Gewher, M1A1 itd. KE7 je pak pretjerano dobar i prakticki nema recoil.

Cisti problem sa netcodeom.

 

Evo, predložite rješenje za netcode pa se možete u NASAi zaposliti. Oni imaju veliki problem sa lagom od 13 minuta na svojim landerima :-P

Vjerujem da bi Dice stavio 240Hz zvijeri od servera za 120 igrača u svakoj državi i svima ugradili optiku sa najkraćim rutama do servera samo da nitko ne prigovara za netcode, al nemaju para za tako skup sport. A nitko im neće dat pare kad imaju loše servere :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 10:51 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Bitanga kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Doca15 kaže...

Nasao sam zanimljivu teoriju na redditu vezano za ovaj 1 frame deaths.

Vecinom su oruzja koja i mene tako ubijaju,a to su KE7,Stg 1-5 i sten.To su 3 starter oruzja

Da li je moguce da je to dice namjerno napravio samo da ovi “slabiji” igraci ne quitaju i ostanu igrati BF V

Neznam ako je uopce moguce tako nesto napraviti.

 Ne vjerujem, desavalo se meni i protiv STG44, drugih Support oruzja, Suomia i Thompsona od Medica, cisti problem je netcode a razlog zasto su ta oruzja izlistana je zato sto vecina igraca jos igra sa tim oruzijma jer nisu losa a jednostavnija su od drugih tipa Gewher, M1A1 itd. KE7 je pak pretjerano dobar i prakticki nema recoil.

Cisti problem sa netcodeom.

 

Evo, predložite rješenje za netcode pa se možete u NASAi zaposliti. Oni imaju veliki problem sa lagom od 13 minuta na svojim landerima :-P

 Mensa ti prima nove clanove. Odi im pokazati tko je glavni!

15 godina
offline
Battlefield V

Kako se kupuje preko koree? Jeli sta jeftinije?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
acarnoje kaže...

Kako se kupuje preko koree? Jeli sta jeftinije?

 Instaliraš plugin Hola u browser ILI instaliraš program FlyVpn ILI u browser ukucaš Korejski proxy. Što god od ovog ti je lakše.

Ugasi Origin.

Ako si odabrao Hola ili FlyVpn, pokreni ih i odaberi Koreju (južnu :D )

Browser (za svaki slučaj) pokreni u inkognito modu.

Odi na www.origin.com

Prebacit će te na korejski Origin na engleskom jeziku (ak nebude engleski, dolje pronađeš gdi se mijenja jezik)

Pronađi BFV i ubaci u košaru.

Idi na plaćanje.

(Nema PayPala!)

Ukucaj podatke od kartice.

E, sad je ovo na tebi, ako želiš 100% zaštiti podatke ugasi onaj gore softver ili makni proxy. 

ALI onda možda neće proći uplata.

Ja sam se kockao i ostavio sam upaljen softver.

Na računu nemam love, pa nije tak strašno 

I to je to.

 

 

Bilo je 300 kn.

 

Ukucaj brojku koju ti ispiše (npr 30000, ili koja je već cijena) i onda u google ukucaj: 30000 KRW to HRK

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 11:18 (CyberDemonVZ).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Ne bih rekao da je dobro preporučivati Holu. Imaju izuzetno lošu reputaciju.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

Ne bih rekao da je dobro preporučivati Holu. Imaju izuzetno lošu reputaciju.

 Misliš jer drugi korisnici mogu koristiti tvoju vezu kao svoj proxy za pristup stranicma, a potencijalno i ilegalniim? Pffff.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield V

Sa ovakvim umiranje od pola metka ove otvorene mape su totalni cirkus.

 

btw igra mi ide dosta sporije od bete

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 11:25 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
NiramX kaže...

Ne bih rekao da je dobro preporučivati Holu. Imaju izuzetno lošu reputaciju.

 Misliš jer drugi korisnici mogu koristiti tvoju vezu kao svoj proxy za pristup stranicma, a potencijalno i ilegalniim? Pffff.

 

Nije to baš mala stvar.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
acarnoje kaže...

Kako se kupuje preko koree? Jeli sta jeftinije?

 Instaliraš plugin Hola u browser ILI instaliraš program FlyVpn ILI u browser ukucaš Korejski proxy. Što god od ovog ti je lakše.

Ugasi Origin.

Ako si odabrao Hola ili FlyVpn, pokreni ih i odaberi Koreju (južnu :D )

Browser (za svaki slučaj) pokreni u inkognito modu.

Odi na www.origin.com

Prebacit će te na korejski Origin na engleskom jeziku (ak nebude engleski, dolje pronađeš gdi se mijenja jezik)

Pronađi BFV i ubaci u košaru.

Idi na plaćanje.

(Nema PayPala!)

Ukucaj podatke od kartice.

E, sad je ovo na tebi, ako želiš 100% zaštiti podatke ugasi onaj gore softver ili makni proxy. 

ALI onda možda neće proći uplata.

Ja sam se kockao i ostavio sam upaljen softver.

Na računu nemam love, pa nije tak strašno 

I to je to.

 

 

Bilo je 300 kn.

 

Ukucaj brojku koju ti ispiše (npr 30000, ili koja je već cijena) i onda u google ukucaj: 30000 KRW to HRK

 Posto imam kupljeni nord vpn, mogu s njim?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
12 godina
offline
Battlefield V

Ma gewerka je malo op po meni,ta puska siluje i na close i na long range.Trenutno koristim samo gewerku i 1907 sa iron sightom to su mi trenutno najomiljenije puske.

Igraj malo duze s gewerkom pa ces vidjet kako je puska brutalna,osim na manjim mapama tamo je 1907 zakon

Vec sam nakupio preko 1000 killova s gewerkom i 1907 obe su mi zlatne vec.

Kad ljudi skuze za gewerku dobit ce ona brzo mali nerf u dmg il necemu

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V

Ugl. ako se ikome desi do problema dolazi ak ti user računala sadržava neko slovo koje nije dio engleske tipkovnice kao u mojem slucaju š tak da sam moral renamati ime kompa bez slova š... vjerojatno nekaj najgluplje kaj sam do sad vidio ali eto i to se dogadaja... cim se googla problem baci tutorial kak to napraviti

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
acarnoje kaže...

 Posto imam kupljeni nord vpn, mogu s njim?

 da, ukoliko imas j.koreu

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Re: Battlefield V
sokre2896 kaže...

Ugl. ako se ikome desi do problema dolazi ak ti user računala sadržava neko slovo koje nije dio engleske tipkovnice kao u mojem slucaju š tak da sam moral renamati ime kompa bez slova š... vjerojatno nekaj najgluplje kaj sam do sad vidio ali eto i to se dogadaja... cim se googla problem baci tutorial kak to napraviti

 To govoriš o onome da ne pamti settingse jel?

Zanimljivo, hvala!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

Sredio sam low fps i stutter. 

 

Počistio drivere sa ddu, instalirao ponovo zadnje I radi dobro. Ne super ali dobro. Nema više stuttera ali gpu usage je i dalje je niži. Zanimljivo sam primijetio da kada me neko ubije I ležim i čekam revive fps ide do 190-200, čim me neko revivea opet ide od 120-150. Ugl veliko variranje.

 

 

Zanimljivo što je isto po bilo kojim grafičkim postavkama. Low do ultra

Sve ukazuje na neoptimiziranost drivera. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 13:42 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Sredio sam low fps i stutter. 

 

Počistio drivere sa ddu, instalirao ponovo zadnje I radi dobro. Ne super ali dobro. Nema više stuttera ali gpu usage je i dalje je niži. Zanimljivo sam primijetio da kada me neko ubije I ležim i čekam revive fps ide do 190-200, čim me neko revivea opet ide od 120-150. Ugl veliko variranje.

 

Kakav ti je usage u server browseru i meniju igre?

12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
Soldier977 kaže...

Sredio sam low fps i stutter. 

 

Počistio drivere sa ddu, instalirao ponovo zadnje I radi dobro. Ne super ali dobro. Nema više stuttera ali gpu usage je i dalje je niži. Zanimljivo sam primijetio da kada me neko ubije I ležim i čekam revive fps ide do 190-200, čim me neko revivea opet ide od 120-150. Ugl veliko variranje.

 

Kakav ti je usage u server browseru i meniju igre?

 Da I to je zanimljivo. U meniju je 99% usage. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Sredio sam low fps i stutter. 

 

Počistio drivere sa ddu, instalirao ponovo zadnje I radi dobro. Ne super ali dobro. Nema više stuttera ali gpu usage je i dalje je niži. Zanimljivo sam primijetio da kada me neko ubije I ležim i čekam revive fps ide do 190-200, čim me neko revivea opet ide od 120-150. Ugl veliko variranje.

 

 

Pa jbg, dok cekas revive renderira ti se ruka i par metara oko tebe... Kad ustanes opet se renderira sve

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Sredio sam low fps i stutter. 

 

Počistio drivere sa ddu, instalirao ponovo zadnje I radi dobro. Ne super ali dobro. Nema više stuttera ali gpu usage je i dalje je niži. Zanimljivo sam primijetio da kada me neko ubije I ležim i čekam revive fps ide do 190-200, čim me neko revivea opet ide od 120-150. Ugl veliko variranje.

 

 

 

 

I šta nam to sugerira?

 

Taktička igra, taktička....

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Soldier977 kaže...

Sredio sam low fps i stutter. 

 

Počistio drivere sa ddu, instalirao ponovo zadnje I radi dobro. Ne super ali dobro. Nema više stuttera ali gpu usage je i dalje je niži. Zanimljivo sam primijetio da kada me neko ubije I ležim i čekam revive fps ide do 190-200, čim me neko revivea opet ide od 120-150. Ugl veliko variranje.

 

 

Pa jbg, dok cekas revive renderira ti se ruka i par metara oko tebe... Kad ustanes opet se renderira sve

 Ma da ali ogromna je razlika što ne bi trebalo biti. U BF1 to nije bio slučaj. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
Friday kaže...
Soldier977 kaže...

Sredio sam low fps i stutter. 

 

Počistio drivere sa ddu, instalirao ponovo zadnje I radi dobro. Ne super ali dobro. Nema više stuttera ali gpu usage je i dalje je niži. Zanimljivo sam primijetio da kada me neko ubije I ležim i čekam revive fps ide do 190-200, čim me neko revivea opet ide od 120-150. Ugl veliko variranje.

 

 

Pa jbg, dok cekas revive renderira ti se ruka i par metara oko tebe... Kad ustanes opet se renderira sve

 Ma da ali ogromna je razlika što ne bi trebalo biti. U BF1 to nije bio slučaj. 

 

Meni se i dalje čini da tu nešto Windowsi rade.

14 godina
offline
Battlefield V

fps bi trebalo lockati na 24. ljudsko oko ne vidi više od toga.

PSN - darklydexter
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
Soldier977 kaže...
Friday kaže...
Soldier977 kaže...

Sredio sam low fps i stutter. 

 

Počistio drivere sa ddu, instalirao ponovo zadnje I radi dobro. Ne super ali dobro. Nema više stuttera ali gpu usage je i dalje je niži. Zanimljivo sam primijetio da kada me neko ubije I ležim i čekam revive fps ide do 190-200, čim me neko revivea opet ide od 120-150. Ugl veliko variranje.

 

 

Pa jbg, dok cekas revive renderira ti se ruka i par metara oko tebe... Kad ustanes opet se renderira sve

 Ma da ali ogromna je razlika što ne bi trebalo biti. U BF1 to nije bio slučaj. 

 

Meni se i dalje čini da tu nešto Windowsi rade.

 Ne da mi se vraćati na neku staru verziju updatea.da provjerim. Sad sam na 1809 zadnjoj. Game bar i ona sranja pogašena  

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Ezio kaže...

fps bi trebalo lockati na 24. ljudsko oko ne vidi više od toga.

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 Ne da mi se vraćati na neku staru verziju updatea.da provjerim. Sad sam na 1809 zadnjoj. Game bar i ona sranja pogašena  

 

Kakva je situacija s uključenim game modeom?

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ezio kaže...

fps bi trebalo lockati na 24. ljudsko oko ne vidi više od toga.

 Fps bi trebalo izbaciti, kolko čitam samo problemi s njim.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

Sredio sam low fps i stutter. 

 

Počistio drivere sa ddu, instalirao ponovo zadnje I radi dobro. Ne super ali dobro. Nema više stuttera ali gpu usage je i dalje je niži. Zanimljivo sam primijetio da kada me neko ubije I ležim i čekam revive fps ide do 190-200, čim me neko revivea opet ide od 120-150. Ugl veliko variranje.

 

 

Zanimljivo što je isto po bilo kojim grafičkim postavkama. Low do ultra

Sve ukazuje na neoptimiziranost drivera. 

 

Ja imam isti problem. CPU zakucani na 90-100 a GPU na 50-60%

Napravio reinstall windowsa (10). Imam stari neki ISO pa je i build stariji na kojem sam isprobao i ništa specijalno se nije promjenilo...nakon updatea na zadnji build ista stvar.

 

Oscilacije su mi se dosta smanjile kad sam u nvidija control panelu stavio Future Frame Rendering na 1 (netko je tu mislim čak nešto  otome pisao) ali i dalje su prisutne.

Nadam se da će to riješiti u nekoj od budućih verzija drivera.

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 14:18 (Zero2).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice