Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.916
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Battlefield V

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Zero 2, sve si to napravio, ali si glavno preskočio i nije niti čudo da ti igra radi isto.
Svi ode u grupi znaju da prvo moraš prominiti pastu na CPU I GPU, tek nakon toga možeš ići na reinstall windowsa.
Ako to ništa ne pomaže, onda radiš kao max, kupiš novi SSD (najbrži na tržištu, naravno).
Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
Soldier977 kaže...

 Ne da mi se vraćati na neku staru verziju updatea.da provjerim. Sad sam na 1809 zadnjoj. Game bar i ona sranja pogašena  

 

Kakva je situacija s uključenim game modeom?

 LOL jbt

 

Uključio game mode i sad imam 190-200 fps uz 90ak posto usage GPU.

 

LOL

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Battlefield V

Sad kad vidim da i drugi imaju problema nekako mi je lakše kad vidim da nisam jedini. Također procesor lockan na 90+.  A grafa na 40-60%.... Također sam to primijetio i na bf1 isto u zadnje vrijeme...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
NiramX kaže...
Soldier977 kaže...

 Ne da mi se vraćati na neku staru verziju updatea.da provjerim. Sad sam na 1809 zadnjoj. Game bar i ona sranja pogašena  

 

Kakva je situacija s uključenim game modeom?

 LOL jbt

 

Uključio game mode i sad imam 190-200 fps uz 90ak posto usage GPU.

 

LOL

 

Vidiš da ja znam znanje.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
amater_2 kaže...
Zero 2, sve si to napravio, ali si glavno preskočio i nije niti čudo da ti igra radi isto.
Svi ode u grupi znaju da prvo moraš prominiti pastu na CPU I GPU, tek nakon toga možeš ići na reinstall windowsa.
Ako to ništa ne pomaže, onda radiš kao max, kupiš novi SSD (najbrži na tržištu, naravno).

Heheh...kad smo već kod toga...promjenio sam pastu na CPU jer sam ubacivao RAM, napeo cooler malo i slomio nosač  od istog 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

 

Vidiš da ja znam znanje.

 Da li opet mora biti uključen future render frame. Kad se ugasi opet pafne i FPS i Usage.

 

Sve 5 ali kod nih nešto ne valja ii u driverima.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
NiramX kaže...

 

Vidiš da ja znam znanje.

 Da li opet mora biti uključen future render frame. Kad se ugasi opet pafne i FPS i Usage.

 

Sve 5 ali kod nih nešto ne valja ii u driverima.

 

Uobičajeno je da usage padne kada isključiš FFR. Samo što vjerojatno i kod njih nešto nije dobro. Stavi preko drivera maximum pre-rendered frames na 2, pa reci kako radi.

 

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Zero2 kaže...
amater_2 kaže...
Zero 2, sve si to napravio, ali si glavno preskočio i nije niti čudo da ti igra radi isto.
Svi ode u grupi znaju da prvo moraš prominiti pastu na CPU I GPU, tek nakon toga možeš ići na reinstall windowsa.
Ako to ništa ne pomaže, onda radiš kao max, kupiš novi SSD (najbrži na tržištu, naravno).

Heheh...kad smo već kod toga...promjenio sam pastu na CPU jer sam ubacivao RAM, napeo cooler malo i slomio nosač  od istog 

 

 I onda se čudiš zašto ti igra ne radi dobro. 

Battlelog: MUDO_HR
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Zero2 kaže...
amater_2 kaže...
Zero 2, sve si to napravio, ali si glavno preskočio i nije niti čudo da ti igra radi isto.
Svi ode u grupi znaju da prvo moraš prominiti pastu na CPU I GPU, tek nakon toga možeš ići na reinstall windowsa.
Ako to ništa ne pomaže, onda radiš kao max, kupiš novi SSD (najbrži na tržištu, naravno).

Heheh...kad smo već kod toga...promjenio sam pastu na CPU jer sam ubacivao RAM, napeo cooler malo i slomio nosač  od istog 

 

 Na kojoj zastavi ti je najbolja šora u ovo Betlfildu? :)

12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
Soldier977 kaže...
NiramX kaže...

 

Vidiš da ja znam znanje.

 Da li opet mora biti uključen future render frame. Kad se ugasi opet pafne i FPS i Usage.

 

Sve 5 ali kod nih nešto ne valja ii u driverima.

 

Uobičajeno je da usage padne kada isključiš FFR. Samo što vjerojatno i kod njih nešto nije dobro. Stavi preko drivera maximum pre-rendered frames na 2, pa reci kako radi.

 

 

 Nikakvog efekta nema mijenjanje pre render frames u nVidia control panel. Samo u igri kad se stavi ffr. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 Nikakvog efekta nema mijenjanje pre render frames u nVidia control panel. Samo u igri kad se stavi ffr. 

 

A kada ostaviš FFR i mijenaš u driverima između 1 i 3?

12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
Soldier977 kaže...

 Nikakvog efekta nema mijenjanje pre render frames u nVidia control panel. Samo u igri kad se stavi ffr. 

 

A kada ostaviš FFR i mijenaš u driverima između 1 i 3?

 Nisam to gledao. Večeras. Nadam se da se može to mijenjati i da ima efekta u control panelu dok igra radi jer ako treba restart svaki put nema šanse da to radim  

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Svaka na kojoj sam ja!

Sviđa mi se igra...nek pokrpaju i budemo rokali sigurno.
You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
NiramX kaže...

 

A kada ostaviš FFR i mijenaš u driverima između 1 i 3?

 Nisam to gledao. Večeras. Nadam se da se može to mijenjati i da ima efekta u control panelu dok igra radi jer ako treba restart svaki put nema šanse da to radi 

 

Nema. Moraš restartati igru svaki put.

13 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Primjetio sam da mi je GPU usage losiji nego u Open Beti. U Beti je vecinom bio zakucan na 99% a sada skoro nikako. Obicno šeta u rangu 80-95% i taman ak bi se 99% usage preveo na dobitak vise FPSa, imao bi skoro stalno 200 FPSa dok ovako pada i na oko 160.

Radi se o stock 9900K i 1080 Ti (Win8.1) tako da nije da procesor koči grafu, a uostalom u beti je bilo bolje. Tocno mi fali tih 30ak FPSa za potpuni stutter-free l33t dozivljaj

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Zero2 kaže...
 

Oscilacije su mi se dosta smanjile kad sam u nvidija control panelu stavio Future Frame Rendering na 1 (netko je tu mislim čak nešto  otome pisao) ali i dalje su prisutne.

Nadam se da će to riješiti u nekoj od budućih verzija drivera.

 

 ...ovako...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
12 godina
offline
Battlefield V

Vi koji ste na dx12 jel vam igra ide fluidno kao na dx11?

Jer meni kad stavim na dx12 nemam taj osjecaj fluidnosti,nebi rekao micro lagovi vec ono nije smooth ko da dx11 a imam vise fpsa

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

AMD je pustio nove 18.11.2 drivere. Navode nekakve fixeve za BFV.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Pa jebemti radoznalost...

 

Odem u drivere u podešavam taj FFR i sjebem input lag, i sada odjednom imam input lag sa uključenim FFR-om, a do danas to nisam imao

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...

Pa jebemti radoznalost...

 

Odem u drivere u podešavam taj FFR i sjebem input lag, i sada odjednom imam input lag sa uključenim FFR-om, a do danas to nisam imao

 

Koja ti je postavka u driverima?

16 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
Dodinho kaže...

Pa jebemti radoznalost...

 

Odem u drivere u podešavam taj FFR i sjebem input lag, i sada odjednom imam input lag sa uključenim FFR-om, a do danas to nisam imao

 

Koja ti je postavka u driverima?

 Vrtio sam između 1 i 3 i ne valja nikako. Vratio sam na staro.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...
NiramX kaže...
Dodinho kaže...

Pa jebemti radoznalost...

 

Odem u drivere u podešavam taj FFR i sjebem input lag, i sada odjednom imam input lag sa uključenim FFR-om, a do danas to nisam imao

 

Koja ti je postavka u driverima?

 Vrtio sam između 1 i 3 i ne valja nikako. Vratio sam na staro.

 

Pokušaj s 2.

16 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

 

Pokušaj s 2.

 Otkrio sam uzrok input laga; Netko je spomenuo Game Mode pa sam probao to prvo uključiti (i u međuvremenu zaboravio da sam ga uključio) i to mi je prouzročilo lag. Sada sam igrao sa 3 i CPU je oko 100%, a GPU oko 80%.

 

Kasnije ću 2 probati.

Koristite blage riječi i jake argumente
8 godina
neaktivan
offline
Battlefield V
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
AdR03 kaže...

 Jel zbog žeMske?

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Battlefield V
AdR03 kaže...

 

Hahaha, dobar.

Isao sam sinoc traziti kutiju od 42. al sam samo Quake2 nasao. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
AdR03 kaže...

 

Hahaha, dobar.

Isao sam sinoc traziti kutiju od 42. al sam samo Quake2 nasao. 

 

Je, nasao kutiju u folderu "Torrenti"

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Battlefield V

Slikam ti, nevjerni Tomo!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
Igra izasla a tema polumrtva. To sve govori...
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 2 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice