Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.043
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Battlefield V

Nisam mislio da ću ikad ovo reći...

Ali, zašto je igra tako stabilna? :D

 

U bf 3 i 4 sam čekao maksimalno 1-2 minute kad sam bio peti u queue , svako malo bi netko izletio.

Tu sam prvi, pa čekam deset minuta!

Nitko da izađe ili da mu crkne igra...

A i sigurno "pomaže" i onaj catch-up sustav, pa ljudi imaju osjećaj da još uvijek mogu nešto napraviti, pa ne izlaze pred kraj runde...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Kad si vozač vidiš na mapi gdje ti je resupply.

Ako vec igrate s tenkom,potpuno je drugačiji gameplay nego u BF4,treba igrati pasivnije,više kao support.

Recimo na narviku se drži A,C,E i eventualno brdo kod D jer ti je resupply na C i ako ga izgubite moraš se vraćati u bazu da po municiju.To je kad si britanac,za nijemce mislim da je isto tako.

Na Arrasu možes imaš 2 opcije.Igrati B,A,D kad si njemac jer ti je resupply na A. Druga opcija je da igraš B,C,F mislim jer ti je resupply na poljima kod C.To govorim kad si njemac.Kad si britanac mislim da je bolje igrati D,A,B

Na Twisted steelu je malo zeznuto jer su oba resupllya na jednoj strani mape.Kod D i između D i G ja mislim.Tak da se drži te strane mape.

Na devastationu možeš igrati kako god jer je manja mapa pa stigneš bilo gdje na resupply.

Na Aerodromu isto tako.

Evo to je malo ukratko,nisam pisao za sve mape jer bi bilo predugačko.

Uglavnom sa tigerom se drži postrani,na long range je zvijer,a što se tiče close combata ako te okruže samo baciš S-mine koje uzmeš iz specijalizacija.

Churchill mi se čini je izdržljiviji od tigera pa s njim možeš igrati malo agresivnije.

To su heavy tenkovi,ove ostale nisam probao ali znam da sa ostalim možeš farmati infantry killove lagano,pogotovo sa staghoundom i valentine tenkom.

I korisiti smoke što više možeš na tenkovima inače nečeš nikad pobjeć.To je najvažnije

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 4
15 godina
offline
Battlefield V

A na Hamadi švabe moraju ići na B ili F da bi nadopunili municiji. Izgleda da su zaboravili staviti Resupply stanicu na depoyment. 

 

Jučer se bez municije vozio s jedne strane mape na drugu samo kako bi bio uništen taman da dođem do te stanice koja je bila tamo na B

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Battlefield V

Ne znam kako je vama ali poceo sam koristiti 3x scopeove na svemu sto ih podrzava i razlika je nebo i zemlja. Ironsightsi napokon izgledaju dobro ali je lako izgubiti metu na njima, RDS je pretaman ali 3x sa relativno malim recoilima na vecini pusaka em daje cisti sightline, olaksava ciljanje i dodaje zoom. Pa probajte. Meni je stvorio strasnu prednost, pogotovo na STGu i KE7.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Navodno su sad ubacili mogucnost duck gunera na tenkovima i vozilima odnosno saginjanja da vise ne strsis ko glineni golub.Kak se to aktivira koji je key za to ako netko zna?

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
maxis kaže...

Navodno su sad ubacili mogucnost duck gunera na tenkovima i vozilima odnosno saginjanja da vise ne strsis ko glineni golub.Kak se to aktivira koji je key za to ako netko zna?

 Onaj sa kojim se čučneš.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
maxis kaže...

Navodno su sad ubacili mogucnost duck gunera na tenkovima i vozilima odnosno saginjanja da vise ne strsis ko glineni golub.Kak se to aktivira koji je key za to ako netko zna?

 Onaj sa kojim se čučneš.

 

Nisam sad bas ziher, ali jel nije tako bilo i u BF2?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Jack Sparrow kaže...
maxis kaže...

Navodno su sad ubacili mogucnost duck gunera na tenkovima i vozilima odnosno saginjanja da vise ne strsis ko glineni golub.Kak se to aktivira koji je key za to ako netko zna?

 Onaj sa kojim se čučneš.

 

Nisam sad bas ziher, ali jel nije tako bilo i u BF2?

 Mislim da je bilo u nekom od starih BFova

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Jack Sparrow kaže...
maxis kaže...

Navodno su sad ubacili mogucnost duck gunera na tenkovima i vozilima odnosno saginjanja da vise ne strsis ko glineni golub.Kak se to aktivira koji je key za to ako netko zna?

 Onaj sa kojim se čučneš.

 

Nisam sad bas ziher, ali jel nije tako bilo i u BF2?

 

To je za pičkice, prave vojničine ne čuče!

Mene su sinoć isčvokali kada sam se požalio da mi je oružje nestalo, neki glitch gdje sam imao samo pištolj koji i nije htio baš pucati. Okine 1x, pa reload pa opet pucanj ili dva..

Squadiji mi rekoše da šta će mi više! 

 

15 godina
offline
Battlefield V

Ovde nije trebalo gledat trailer dovoljno je slušat da bi te diglo, ahhh nema više toga sjebali su sve.

 

 

 

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 Onaj sa kojim se čučneš.

 

Nisam sad bas ziher, ali jel nije tako bilo i u BF2?

 

To je za pičkice, prave vojničine ne čuče!

 Igrao sam kao gunner kod Monka. Čim je stao na dulje od 2 sekunde bio sam mrtav. Nema šanse da random likovi u ovom stanju i načinu igre uđu kao gunner u tenk i tamo ostanu dulje vrijeme.

Sva sreća, pa igra ko da je na drogama, pa su me ubili samo desetak puta :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Igrao sam kao gunner kod Monka. Čim je stao na dulje od 2 sekunde bio sam mrtav. Nema šanse da random likovi u ovom stanju i načinu igre uđu kao gunner u tenk i tamo ostanu dulje vrijeme.

Sva sreća, pa igra ko da je na drogama, pa su me ubili samo desetak puta :D

 Hm.... Možda i jeste. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield V

Par rundi s churchillom iako ga bas ne volim,jer je predugacak nemozes se sakriti nigdje...

Tiger mi je malo bolji

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Imas srece sto nex nije igrao na drugoj strani, vec bi te trazio po podravini...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Imas srece sto nex nije igrao na drugoj strani, vec bi te trazio po podravini...

 Osim ako se nije preselio, LtMonkk nije iz Podravine 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
TomoR kaže...
Friday kaže...

Imas srece sto nex nije igrao na drugoj strani, vec bi te trazio po podravini...

 Osim ako se nije preselio, LtMonkk nije iz Podravine 

 

Pa jel nije bio u nekoj pripizdini tamo negdje?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Međimurje,Špelac

Battlelog: LtMoNkK
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Međimurje,Špelac

 

Znači kada budeš vozio Tigera po Hamadi očekujemo da vičeš KROMPIRAAAAA LUKAAA!!! 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Doca15 kaže...

Međimurje,Špelac

 

Znači kada budeš vozio Tigera po Hamadi očekujemo da vičeš KROMPIRAAAAA LUKAAA!!! 

  HAHAHA, odlično!!

 

LAUGH

 

P.S. čekaj, ipak ću ja morat vikat jer ću biti gore na kupoli 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 16:31 (CyberDemonVZ).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Međimurje,Špelac

 

Daj sken osobne, ceco ce nam provjeriti tocno...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Doca15 kaže...

Par rundi s churchillom iako ga bas ne volim,jer je predugacak nemozes se sakriti nigdje...

Tiger mi je malo bolji

 Imaš onaj mali debeli 100mm top ili onaj dugi 75mm? 

Probaj onog kratkog ali debelog, splash damage vrhunski.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Probaj onog kratkog ali debelog, splash damage vrhunski.

 To iz iskustva?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Probaj onog kratkog ali debelog

 

Osjecam se gotovo prozvan...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Battlefield V

Probao sam kuky,al sta ce onda na daljinu,prevelik drop ima taj top.Dok te mali panzeri gadaju na 200m nemozes mu nista s tim topom

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

 

Osjecam se gotovo prozvan...

 To je bio bajt za tebe

7 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Izašao je trailer

za Avengerse.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 18:51 (D-wook).
 
3 4 hvala 4
10 godina
offline
Battlefield V

chodeovi svijeta, ujedinite se

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
D-wook kaže...

Izašao je trailer

za Avengerse.

 

 

 Ti kao veliki humanista i borac za pravedni svijet, borac protiv velikih i njihovog kapitala, borac protiv neukih i bogatih koji vladaju svijetom ovdje stavljaš trailer za isprazni, na izmišljenim likovima zasnovan, tipični isprdak svega ovoga protiv čega se navodno boriš. Film koji promovira nasilje.... Nasilje potiče na nasilje.. 

Vuče pao si mi duboko u očima. 

13 godina
offline
Battlefield V

Ajde ne dirajte mi avangere tu, pls.

 

Btw. cyber kako to da si sekundarni sad u tenku, nisi više prvi tenk bug universea 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
maxis kaže...

Navodno su sad ubacili mogucnost duck gunera na tenkovima i vozilima odnosno saginjanja da vise ne strsis ko glineni golub.Kak se to aktivira koji je key za to ako netko zna?

 nema bas neke koristi, mogu te ubiti na nacin da ti gadjaju ruke :D

aktiviras sa "crouch" tipkom

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice