Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.320
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
8 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Igra tone sve dublje i dublje ... nice nice dice...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Conquest core serveri rade lošije i hitreg je lošiji. Sinoć sam to komentirao i složili su se dečki sa mnom. Nešto tu ne valja, točno imaš situacija di metak ide kroz lika i to je osjetno.

Kao da su lošije slabije servere dali u core namjerno da ljudi ispizde + teže je naći gejm kad ljudi ne kuže da to i postoji.

 

I vidim da neki, toilet itd kažu nije novi ttk tako problem, kao to je od muhe slona.

točno taj rad dice i želi, ili komentare stvar je navike. Ne, nije, pa na fjellu ga pucam pun kurac i još zamakne za kamen, ili takve glupe situacije di te lik digne jer je sporo to sve + skidam nišan s ljudi jer sam već našao ruku i znam kad mijenjam metu.

 

NOvi ttk je drastična promjena gdje semi auto puške imaju velik nerf, smg je neupotrbljiv, a prije tjedan dana su baš smg buffali + recon self loading puške su neupotrebljive.

 

ALi to će sve proći i ostati kako je, jer, ma nije to tako strašno, naviknut ćemo se. Servirajte govna, jest ćemo kad se naviknemo, daj koji krc ono.

 

Devil palac gore, trebaju svi core to sam sinoć rekao, da se pokaže da smo nezadovoljni ili komplet prestat igrat u znak protesta ko kad je u bf3 bio onaj kao dan bez bf3 ili tako nešto.

 

 

i da, jedno zanimljivo pitanje, zašto kad su tako transparetni, kad uđeš u igru nisu naveli te promjene i objasnili ljudima što su napravili nego su to odradili šutke.

Bitno da mi otvara glupi screen, e imaš panezstrom mapu sad, ajde je igraj itd.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 13:16 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Nešto tu ne valja, točno imaš situacija di metak ide kroz lika i to je osjetno.

 

 

Igram sa snajperom često i kad pucaš samo jedan metak onda točno vidiš kako igra "hvata" metke.

Pa svako malo mi se dogodi da mi ne prizna pogodak.

Nije to nova pojava od zadnjeg patcha nego od početka.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

I vidim da neki, toilet itd kažu nije novi ttk tako problem, kao to je od muhe slona.

točno taj rad dice i želi, ili komentare stvar je navike. Ne, nije, pa na fjellu ga pucam pun kurac i još zamakne za kamen, ili takve glupe situacije di te lik digne jer je sporo to sve + skidam nišan s ljudi jer sam već našao ruku i znam kad mijenjam metu.

 

NOvi ttk je drastična promjena gdje semi auto puške imaju velik nerf, smg je neupotrbljiv, a prije tjedan dana su baš smg buffali + recon self loading puške su neupotrebljive.

 Reakcija je kao od muhe slona. Rekao sam da je po meni stari TTK bolji, ali reakcija s reddita je kao da su upravi izjavili da su svi koji igraju upravo dobili sidu.

I cisto anegdotalno, igrao sam prvi dan novog TTKa sa EMPom jer sam ga napokon otkljucao, Arras, 45-5, vrh tablice. Jucer sa SMLE-om 36-7 isto Arras, pri vrhu tablice. Anegdotalan dokaz ali eto, ako mogu ja, moze svatko.

Van toga, sve su puske i dalje upotrebljive, ali su SMGevi na bilo sto sto nije CQB smece, ista stvar kao PDW u BF4. Najveci problem ovog TTKa nije sami TTK u 1v1, to sada daje prednost boljem igracu, boljem recoil controlu i osobi u boljem zaklonu. Problematicno je opet kao i u BF1 kada se nades u 1v2 ili 1v3 jer je daleko teze sastaviti dva ili tri debilceka ako ti po svakom moras pucati pola sekunde jer je to vise vremena da se isti okrenu, promase 2-3 metka i sastave te svaki sa dva random metka iz hipfire-a.

No, uz losiji TTK je stigao i patch gdje vise nema pasivnog spota ako ubijes nekoga i ta razlika je ocita i ogromna. I predivna. 45-5 Arras se dogodio upravo zato sto sam ih tamanio oko F zastave a svi trce kao buhe bez glave i dok su me ubili imao sam 13-0.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 13:57 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
Najveci problem ovog TTKa nije sami TTK u 1v1, to sada daje prednost boljem igracu, boljem recoil controlu i osobi u boljem zaklonu. Problematicno je opet kao i u BF1 kada se nades u 1v2 ili 1v3 jer je daleko teze sastaviti dva ili tri debilceka ako ti po svakom moras pucati pola sekunde jer je to vise vremena da se isti okrenu, promase 2-3 metka i sastave te svaki sa dva random metka iz hipfire-a.


a.

 

 

pa su sa kraćim TTK to riješili i dobili druge probleme. Attrition je postao smetnja, a trebao je biti okosnica gameplaya.

 

Včrs budem bacio koju rundu da vidim kako to izgleda.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

 

Včrs budem bacio koju rundu da vidim kako to izgleda.

 

Poceo si izlaziti sa 17-godisnjacima pa hvatas njihovu "spiku"?

Flojde, skoncentriraj se...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

 

Poceo si izlaziti sa 17-godisnjacima pa hvatas njihovu "spiku"?

Flojde, skoncentriraj se...

 

Cyber je predložio da idemo van, veli da zna gdje se studentice tj njegove kolegice okupljaju. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

i da, jedno zanimljivo pitanje, zašto kad su tako transparetni, kad uđeš u igru nisu naveli te promjene i objasnili ljudima što su napravili nego su to odradili šutke.

Bitno da mi otvara glupi screen, e imaš panezstrom mapu sad, ajde je igraj itd.

 

 

Mislim da ti to random plebovima koji čine 90% populacije svake igre uopće nije bitno, niti oni uopće kuže kako stvari rade. Oni samo hoće gigantski PLAY gumb na sredini ekrana i mehanizme koji su jednako trivijalni.

 

Ali da, imaš pravo. Problem je što za masu toga uopće nema objašnjeno kako stvari rade. Kada se točno uključuje comback mehanizam i koje bonuse donosi, kako radi akvizicija CC-a, itd... Te stvari kad već nisu navedene u samoj igri, onda trebaju jasno biti objašnjene na službenom site-u, a ne da moraš znati poimence dev-ove koje onda razni ljudi cimaju na društvenim mrežama.

uteče Medžedža!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...

Cyber je predložio da idemo van, veli da zna gdje se studentice tj njegove kolegice okupljaju. 

 

Ja cu vam poslati 500 kn da ih napijete i slikate kad se razulare... Samo nemoj da cyber bude u kadru, na njega mislim kad hocu odgoditi orgazam.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
mrfloyd kaže...

Cyber je predložio da idemo van, veli da zna gdje se studentice tj njegove kolegice okupljaju. 

 

Ja cu vam poslati 500 kn da ih napijete i slikate kad se razulare... Samo nemoj da cyber bude u kadru, na njega mislim kad hocu odgoditi orgazam.

 Hoćeš da kažeš da misliš na Cybera tijekom sexa? 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
Friday kaže...
mrfloyd kaže...

Cyber je predložio da idemo van, veli da zna gdje se studentice tj njegove kolegice okupljaju. 

 

Ja cu vam poslati 500 kn da ih napijete i slikate kad se razulare... Samo nemoj da cyber bude u kadru, na njega mislim kad hocu odgoditi orgazam.

 Hoćeš da kažeš da misliš na Cybera tijekom sexa? 

 

Nisam nigdje napisao da se ponosim time...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...

 Reakcija je kao od muhe slona. Rekao sam da je po meni stari TTK bolji, ali reakcija s reddita je kao da su upravi izjavili da su svi koji igraju upravo dobili sidu.

I cisto anegdotalno, igrao sam prvi dan novog TTKa sa EMPom jer sam ga napokon otkljucao, Arras, 45-5, vrh tablice. Jucer sa SMLE-om 36-7 isto Arras, pri vrhu tablice. Anegdotalan dokaz ali eto, ako mogu ja, moze svatko.

Van toga, sve su puske i dalje upotrebljive, ali su SMGevi na bilo sto sto nije CQB smece, ista stvar kao PDW u BF4. Najveci problem ovog TTKa nije sami TTK u 1v1, to sada daje prednost boljem igracu, boljem recoil controlu i osobi u boljem zaklonu. Problematicno je opet kao i u BF1 kada se nades u 1v2 ili 1v3 jer je daleko teze sastaviti dva ili tri debilceka ako ti po svakom moras pucati pola sekunde jer je to vise vremena da se isti okrenu, promase 2-3 metka i sastave te svaki sa dva random metka iz hipfire-a.

No, uz losiji TTK je stigao i patch gdje vise nema pasivnog spota ako ubijes nekoga i ta razlika je ocita i ogromna. I predivna. 45-5 Arras se dogodio upravo zato sto sam ih tamanio oko F zastave a svi trce kao buhe bez glave i dok su me ubili imao sam 13-0.

 Ja sam prvu partiju nakon ttk patcha odradio nekih 48-7 na aerodromeu sa gewhr 1-5 kojeg kao i ostale puške punim na 10stars.

Ne radi se o tome da ja više ne znam igrat., nego sam tokom cijele igre imao točan feeling kad čovjek treba pasti, ali on ne pada. Osjećaj nemoći protiv 2-3 lika u tunelima koe bih prije odnio bez beda me smeta.

To da aako sam superiorniji, daj mi da ih iskidam, zašto bi njima davala igra šansu, ako već nisu sposobni njih 3 mene jednog iskidati.

 

Reakcija je prilično opravdana, jer su ljudi glasni nakon sw:bf fijaska i boje se da ne unište ono jedino što je bilo sjajno u igri a to je gunplay.

Prvi navodim sve bugove i bezpoštedno kritiziram igru, jer ako u ovih 70tak sati nisam skužio nedostatke onda ono, ali činjenica je da takva promjena samo tjedan dana nakon buffanja smgova i nakon silnih najava da gunplay postaje više hardcore brži i easy to learn hard to master shemu ti daješ puškama konfete na većim udaljenostima.

Zašto? da se chrimstas noobovi zadrže na igri do nove godine?

nek uđu u cs ili rs6 i nek tamo izdrže....oćemo svake godine onda dizat ttk da noobovi prežive?

Ti i ja smo nekad bili noobovi i početnici, koga je bolio kurac tad za ttk i šta, igrao si dok nisi došao sad do toga da ti gaziš sve pred sobom i taj osjećaj koji mi je bf prije davao, sad više ne daje i zato neću prihvatiti taj patch već igrat broken core servere na kojima što kaže antraks vidim koliko hitreg kasni, a pogotovo sa semi auto (carabin mali) i self rifle.

 

užas užasa-

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Battlefield V

Sinoć igrao sa medikom, 8 metaka sa MP40 da padne lik 8 jebenih metaka aloo, iz čega gađam iz zračnice bi prije pao lik. Em je rate of fire u kurcu i onda još 8 puta treba pogodit lika da padne hahahahaha. Sad se isplati samo koristit visoke rate of fire puške, DMR te M30 drilling...

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

 Izgleda da otvaraju radna mjesta u DICEu

 

 

Edit:

Mislim da se ovaj Westie sa ovim tweetom kur*I malo što je počeo raditi sa battlenonsenseom

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 15:41 (Soldier977).
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
Friday kaže...

 

Poceo si izlaziti sa 17-godisnjacima pa hvatas njihovu "spiku"?

Flojde, skoncentriraj se...

 Cyber je predložio da idemo van, veli da zna gdje se studentice tj njegove kolegice okupljaju. 

 Pa možemo ravno na izvor, u studentski dom. Uštedimo vrijeme i novac.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 Izgleda da otvaraju radna mjesta u DICEu

 

 

Edit:

Mislim da se ovaj Westie sa ovim tweetom kur*I malo što je počeo raditi sa battlenonsenseom

 

 

 Dobra stvar što se konsultiraju sa battlenonsensom. Možda im provuče kroz uši još svojih dobrih ideja osim netcoda. 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...

 Izgleda da otvaraju radna mjesta u DICEu

 

 

Edit:

Mislim da se ovaj Westie sa ovim tweetom kur*I malo što je počeo raditi sa battlenonsenseom

 

 

 Pa kad je uz svu tu njihovu kvanitetu ''sadržaja'' i dalje imaju hrpu smeća dok nonsense ima kvalietetne konstruktivne uratke.

Moguće da uz sve sad ovo oni prime te kurce kao westie itd za neke testere itd i tek onda će i oni počet uvjeravat nas da su svi ti fixevi ok i da tako treba biti.

 

Što kaže mrski, ako netko može nešto tu promjeniti kvalitetnim savjetima i kritikama, sigurno nonsense je prvi takav.

No živi bili pa vidjeli, oće prije napustit igru igrači ili dice.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield V

Jbt još malo pa će youtube likovi praviti novi bf. Dice ide u povijest. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

Pravit će ga kako kažu šefovi ea...kao da nisu ionako svi prije bili plaćeni da kažu da je bf4 super kull i jako dobro radi.

tako će za par dana pričat kako je ttk zapravo super i da je igra više skill based sad.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Pravit će ga kako kažu šefovi ea...kao da nisu ionako svi prije bili plaćeni da kažu da je bf4 super kull i jako dobro radi.

tako će za par dana pričat kako je ttk zapravo super i da je igra više skill based sad.

 baš su jučer napisali da nema tu DICE ili EA i tako to. Oni su sve jedna "firma" i izmješani.

 

Meni je nepojmljivo da netko tamo mjenja stvari bez recimo Tiggra koji je kao producent na igri, znači oni sjebu potpuno sve u igri u doba kad je lik bio na godišnjem.

16 godina
offline
Battlefield V

Na igri radi (ozbiljno radi) jedan dev koji je bivši pro igrač i pomažu mu dva youtubera, a ostali drkaju?

 

Jesam ja to dobro shvatio?

 

Ove u EA stvarno treba PIAT-om gađat!

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V

 Pa ti ljudi su čudo

Ili nek vrate stari ili ostave novi ttk,ovak samo bezveze razdvajaju ljude 

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...

 Pa ti ljudi su čudo

Ili nek vrate stari ili ostave novi ttk,ovak samo bezveze razdvajaju ljude 

 For first time Battlefield has no Pemium HAS NO DLC!!! WE WILL NOT SPLIT PLAYBASE!!!

 

Par tjedana poslje "Ok guys we wanted to make this game dumbed down, izy and NOOB friendly for all kids playing around Xmass..., since we chould not sell you on this bullshit we are gona split playbase a bit.... 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
offline
Battlefield V

a stvarno su dotakli dno. Ispod likovi sa 4-20 scoerovima traže da ttk ostane isti... ma lol eto toliko o tome. 

 

razdvajaju sami svoj community, ali dobro. 

ako core serveri budu core, samo stari ttk, ok, ali nešto mi govori da će s vremenom pretvorit ih full u hc settings i natjerati nas na '' normal'' servers...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Debili i sad im govore novi igrači da im je još teže. 

 

Čudo kako su potonuli kao dev. Prvo sjebu igrače sa spuštanjem cijene, sad ih razdvoje i stave da igru koju su kupili igraju u samo jednom modu. I to sve prkose ljudima koji su govorili nemojte mjenjati TTK. 

Oni su totalno u zabludi. Ljudi se odlaze ili ne kupuju nakon triala radi bugovite igre, a ne radi toga što ih veterani rejpaju.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Debili i sad im govore novi igrači da im je još teže. 

 

Čudo kako su potonuli kao dev. Prvo sjebu igrače sa spuštanjem cijene, sad ih razdvoje i stave da igru koju su kupili igraju u samo jednom modu. I to sve prkose ljudima koji su govorili nemojte mjenjati TTK. 

Oni su totalno u zabludi. Ljudi se odlaze ili ne kupuju nakon triala radi bugovite igre, a ne radi toga što ih veterani rejpaju.

 

Pa ubiti im i je, novi igrači i ljudi koji su losiji ajmo reci koji nisu stalni gosti u FPSU svijetu sigurno im je teže posto sad i ti imas vise vremena za reagirati,

a ovi čućavci jos vise leze sa LMG/MMG i snajperom ispod nekog kamena cijeli game ali sad bar kaj se tice MMG/LMGa imas sanse reagirati posto ih ne vidis na vrijeme jer se stope s okolinom

 

 

Svaki game sa novim TTK mi ispadne sa 40,50,60+ kilova i par smrti bas zbog toga ali da je taj TTK smece to je, jebeno je užasno.

 

Ne kuzim to u danasnjem svijetu igara da stalno neko kurcevo podilazenje ljudima koje uocpe to ne zanima odigraju par sati i dosta im je, koga boli kifla ako su oni loši? Neka ne igraju to ako im ne ide,

ko te pital dal ti je tesko u CS,Quake,UT itd. nekad koji jebeni debilizam.. s igranjem i s vremenom se sve nauci.

 

Sve je stvar samo novca iza ovoga brijem da stoji vise EA nego DICE jer su naivni i ocekuju da budu ljudi bacali novac na njihove usrane mikrotransakcije.

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 11:54 (dad0r).
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Debili i sad im govore novi igrači da im je još teže. 

 Baš čudno,nisu prije s 3 metka mogli nekoga ubiti,sad će s 4 lakše.

S tim da sad ostanu i bez metaka,jer nije igra balansirana za novi ttk.

سمندری ڈاکو
12 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Baš sam se strpio da se smiri onaj početni hype, slegnu dojmovi i taman dođe igra na neke akcije i reko sad ću je uzet, kad ono masivno sra*nje po gameplayu na više manje svim forumima.

Jel stvarno tolko loša situacija s tim postavkama i optimizacijom ili to uglavom wajna ona ekipa s KD manjim od 0?

 

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Zin8 kaže...

Baš sam se strpio da se smiri onaj početni hype, slegnu dojmovi i taman dođe igra na neke akcije i reko sad ću je uzet, kad ono masivno sra*nje po gameplayu na više manje svim forumima.

Jel stvarno tolko loša situacija s tim postavkama i optimizacijom ili to uglavom wajna ona ekipa s KD manjim od 0?

 Meni trenutno s frend liste igra preko deset ljudi. Navečer je obično 2-3 put više.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice