Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.631
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Battlefield V

Quick tip: Igraj medica na djelu mape koji se koristi za domination.

Dakle hamada e, g, f. ez game. 

Uostalom imaš skvad, ne očekuje se baš 20 medica na hamadi. Po meni medara je sad ok, kralj devastacije zasad, a i vdiejt ćemo što će od manjih mapa još dice ubaciti kasnije u ciklusu igre.

 

FREE patch in a nutshell: 1 fix, 2 brejka.

 

probao ko nove nvidia drivere što se tiče freesinka jel ga moguće upalit sad na svim monitorima? hvala

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 12:51 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Pa koja je poanta assault clase.Da napada

Pa nit se ne ocekuje da se medic igra na hamadi na conquestu.Mislim ima par medica.Sad gledaj ovako da medicu daju assault rifle ili slr.Na hamadi bi bilo 15 medica,recimo 10 snajpera i ostalo supporti i assaulti.Uz vozila i avione.Tenkovi bi se samo vozikali po mapi bez ikakvog problema.

A to da su samo tommy i mp40 dobri je glupost.Si probao suomia ili stena?

 

Nedaj boze da dice da medicu slrove.Medic dominira na breakthrough mapama ako ga pravilno igras.Naravno da je assault najbolja klasa pa napdanje i unistavanje vozila i svega.U svakom bfu je jedna klasa bila superirona.

Ocito smo si zaboravili bf3 gdje je medic imao m16a3 i m320 launchera.Pa je vise od pola servera to igralo uz aeka na manjim mapama.Isto u bf4 sa ace23 i aekom.Sta se tamo nisu ljudi onda zalili.

 

A to kako ljudi igraju medica je blesavo.Uzmu medica i napucavaju se s assaultima na 50-100 metara.Umjesto da si smokaju ili flenkaju.I onda se zale da je medic slab.Naravno da na nekim mapama ne vrijedi igrati medica.Sta se ti pobogu na hamadi recimo 10 medica.Sta ce samo trcat okolo i revivat snajpere,koja je to onda poanta igranja.Nije ni jedina uloga medica revivanje teammatea.Naravno da treba revivat al sigurno necu ljude revivat u clusterfucku da svi bezveze poginemo.Onda tako isto mozemo reci da supportu moraju samo ressuplayat ljude okolo.

Tako bar ljudi na redditu pricaju za medica.

 

Bez medica na manjim mapama na breakthroughu nemozes nista.Ljudi neznaju smokat il smokaju sami sebe umjesto da smokaju neprijatelje.

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 13:09 (Doca15).
Moj PC  
3 1 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

probao ko nove nvidia drivere što se tiče freesinka jel ga moguće upalit sad na svim monitorima? hvala

 

Klik 

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Battlefield V

osobno mislim da je kod medica problem što su sve puške iste više manje.

Nema recimo kako si u bf3 na engiju imao scar koji je bio jači od ostalih, ali pratio recoilom. Tako i ovdje treba jedan dva smg-a koja su sporija, a jača po dmg pa ko želi sporiji rate i dmg neka igra to. Inače medic je igriv na većini mapa, ali limitiran si jer si slab protiv svega i moraš igrat jako konzervativno.

Brejktru i to zaboravi jer ne možeš prići ako ne smokeate kako treba itd. Treba puno navikavnja i promjene stila igre def.

Ugl dve tri jače smg puške, u stilu jače da su recimo na close 3 shot kill, 4-6 na dalje bi promjenile metu malo i dale nekim ljudima izbor .

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Ali opet,ako buffaju dmg smgovima na medium range onda to vise nije smg.Ako ti mozes skinut assaulta na recimo primjer 100m onda to vise nije balanced.Mislim da se razumijemo nije ni sad.Na medium rangu ces recimo u 80% slucajeva izgbuit fight osim ako protivnik nezna pucat.

Zato imas 5 smokova da se priblizis ljudima.Nisam close range fight sa suoimom izgubio skoro nikad osim ak ne naletim na petoricu odjednom ili na shotgun.To je moje misljenje naravno,necu da se opet desi bf3 i bf4 sa medicima.

 

Evo malo prije sam prvi put pobijedio na arrasu ko defender na zadnjem flagu.A flag je zadnji di protivnici inace bombardiraju V1 i gotova je partija.3 flaga prije su nas izdominirali i na zadnjem su failali zesce iako su imali 200 ticketa jos.

 

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 13:15 (Doca15).
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Nek mi daju Fedorova i men' dosta.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Debili su jednstavno debili, i dalje ti spawn dodaje sekunde i baca na 10.

 

jel moguće da su toliki debili?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Previše slušaju kako ljudi wajnaju. Recimo neki youtuberi isto plakali da SMG preslabi, pogledam mu statistiku daleko najveći KD ima sa medicom, a nekima i SPM. Dakle klasa je balansira.

 

Ono gdje su neke puške malo patile je blizina, ali to su sad popravili sa tim hipfire fixom i sada skoro svaki SMG razvaljuje.

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Točno to, ekipa masovno wajna a bez razloga.

meni iskreno koji ne igram previše medica, ali kad ga odigram na nekim mapama jednostavno je odličan za bliske borbe i pucanje iz hip firea.

Mene iskreno najviše počelo živcirat to kaj ekipa masovno leži sa supportom i skida na 150-200m u dva frejma, lasersko precizni metci na tu udaljenost a kad ga gađaš dok leži okrenut prema tebi onda znam dobit po 5-6 hita bez headshota, mislim pa ne gađam ga po nogama ako je okrenut sa glavom drito prema meni, taj dio neka poprave da pravilo registrira headshot.

 

klase su super i netreba ništa pretjerano dirat po tom pitanju kamoli ne dat medicu op pušku da skida na med range.

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V

mene zanima zasto nema nekog nerfa za flakpanzere, ti tenkovi su imali mozda 1-5mm armora, a ovdje ih sa piatom trebam pogodit milijun puta da bi ih unistio

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Lik ok veli:

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

I dalje kurčina od igre

Moj PC  
6 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
RePlaY kaže...

I dalje kurčina od igre

 

Je, manga se javila!

12 godina
offline
Battlefield V

Dam se kladit da je svima koji hvalite medica broj sati najveći na assaultu 

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Ukulele kaže...

Dam se kladit da je svima koji hvalite medica broj sati najveći na assaultu 

 ja rokam manje više assault-sniper i ne bježim od toga 

ali tko od vas medica kaže da nije dobar na blizu taj je njubara jer ja kad ga na pojedinim mapama znam odigrat pa na blizu radim masakr 

taktički je strašno jak ali ga se treba znat koristit u kombinaciji sa smoke-om.

 

ekipa se napucava na 100 metara sa assaultom ili jos bolje reconom pa wajna kako je medic preslab na daleko u tom je bit.

svaka klasa ima svoje prednosti i mane i kolko tolko su balansirane, pa ne očekujte da medic bude all around klasa kada su ta vremena davno prošla.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 ja rokam manje više assault-sniper i ne bježim od toga 

ali tko od vas medica kaže da nije dobar na blizu taj je njubara jer ja kad ga na pojedinim mapama znam odigrat pa na blizu radim masakr 

taktički je strašno jak ali ga se treba znat koristit u kombinaciji sa smoke-om.

 

ekipa se napucava na 100 metara sa assaultom ili jos bolje reconom pa wajna kako je medic preslab na daleko u tom je bit.

svaka klasa ima svoje prednosti i mane i kolko tolko su balansirane, pa ne očekujte da medic bude all around klasa kada su ta vremena davno prošla.

Ne bježim ni ja od toga da sam njub, kajšsad! 

Ma svakom njegovo, ali imho daleko je medic od super-uber-skroz izbalansirane klase, ostale na svim mapama barem imaju "opciju" s kojom mogu u fajt. Ne znam da se baš support sa ke7 negdje pomuči 

 

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Super je kad Monk napiše "Nije tak loše oružje" i onda ima 52:5 s njim :)

Ili kad Zenge laže da je dobar :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Super je kad Monk napiše "Nije tak loše oružje" i onda ima 52:5 s njim :)

Ili kad Zenge laže da je dobar :D

 2 lajka za ovaj post ti dajem.

lajkao sam ti pa odlajkao pa lajkao da bude dva puta. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Battlefield V

Meni je Medic sad baš taman nakon patcha, igram MP40 i Suomi, još nisam došao do Thompsona premda sam izbjegavao tu klasu. Evo sa Suomijem jedna partija Conquesta na Hamadi... Puška baš ima dobar feeling, vjerovatno je Thompson još bolji.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield V

phaze ispred imena dodaje još 10 killova ladno 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

imam problem, kad pokrenem igru pise mi "missing online access".   ima koji fix za to ? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
turbo112 kaže...

imam problem, kad pokrenem igru pise mi "missing online access".   ima koji fix za to ? hvala

 A jesi li kupio igru? 

 

 

Nemam pojma ali sam siguran da će ti Cyber ili Kuki pomoći

13 godina
offline
Battlefield V
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
turbo112 kaže...

imam problem, kad pokrenem igru pise mi "missing online access".   ima koji fix za to ? hvala

 A jesi li kupio igru? 

 

 

Nemam pojma ali sam siguran da će ti Cyber ili Kuki pomoći

 ne, uzeo sam basic access
 

probao sam sa promjenom dx-a i restartom rutera ali ipak neradi
javio sam se sad suportu i kaze da je do njih i da rade na rjesavanju problema

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 13:48 (turbo112).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
turbo112 kaže...

imam problem, kad pokrenem igru pise mi "missing online access".   ima koji fix za to ? hvala

 Probaj s promjenom DXa ili restart routera.

Ako ne pomogne, onda je greška kod njih i javi se supportu 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

 

dojmovi na skvad konkvest?

 

Osobno, dobar smjer na koji se može nadodati neka vrsta competitive mečeva.

Tenkove odmah out ili dozvoliti samo male. 3 flaga, setup mapa je dobar, i izbor mapa.

Stvarno zabavno ako se skvad drži, ali public debili masovno leže i dalje, kampaju kao pičke. Inače zabavno, ima prostora za manevar i flank.

Šteta što nisu dali još mapa, ali jasno, moraju malo po malo puštat da izgleda da nešto rade,iako imaju sve već spremno.

 

 

ugl. palac gore.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Battlefield V

Zasad sq odličan.Samo to i igram manje više

Kad bi bar ispao neki competetive kurac od ovog :/

 

Dosad nisam probao DX12 ali mogu reć da mi igra dost bolje radi na dx12 nego 11.

I nema mouse stuttera kao što sam imao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 22:58 (ved23).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
ved23 kaže...

 

Dosad nisam probao DX12 ali mogu reć da mi igra dost bolje radi na dx12 nego 11.

 

 

Nisi probao a bolje ti radi?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

dojmovi na skvad konkvest?

Osobno, dobar smjer na koji se može nadodati neka vrsta competitive mečeva.

Tenkove odmah out ili dozvoliti samo male. 3 flaga, setup mapa je dobar, i izbor mapa.

Stvarno zabavno ako se skvad drži, ali public debili masovno leže i dalje, kampaju kao pičke. Inače zabavno, ima prostora za manevar i flank.

Šteta što nisu dali još mapa, ali jasno, moraju malo po malo puštat da izgleda da nešto rade,iako imaju sve već spremno.

ugl. palac gore.

 Slažem se sa svakim slovom 

 

P.S. morao sam isprobati nove Nvidia drivere. Stvarno igra ima neki stutter :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Battlefield V

Squad Conquest odličan, fina brza igra, čak i na publicu sa nepoznatim ljudima je jako ugodno iskustvo, dižemo se međusobno i stvarno je jako zanimljivo. Medic u ovom modu baš dolazi do izražaja i ugodno je igrati premda je većinom close combat. Tako da sam medica igrao 99% vremena, riješio sam sve assigmente za ZK383 nisam previše impresioniran i ne vidim razlog zašto bi koristio to oružje. Full sam ga upgrejdo tako da mogu isprobati sve varijante, ima varijanta gdje ideš na jači rate of fire 720 ali gubiš dosta na preciznosti i puška poprilično pleše, osobno mislim da je dosta nestabilnija od suomija koji ima 770 rate of fire, znači 50 više i 20 metaka više u klipu što puno znači, druga solucija je da ideš na dodatnih 10 metaka u klipu te rate of fire ostane 514 i možeš ići na 15% brži reload što je okej i onda je stvarno mirna , a opet ima isti damage kao i sve ostale medic puške, ugl solidno oružje ali kažem ne vidim potrebu da ga koristim. Thompsona mi nije dalo da koristim u Squad Conqeustu ne znam jeli bug, ako je netko probao neka napiše... Ugl super mod još kad budemo ekipno igrali i dođe još mapa bit će to top.

Suomi Suomi
ZK383 ZK383
Model 1897 Model 1897
Suomi Suomi
ZK383 ZK383
Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice