Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.518
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Battlefield V

Da jer nitko nikad do sad nije napravio mapu sa snijegom lol

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

 

Što volim M1897 samo da postoji više mapa gdje se može koristit, osjećaj je fantastičan kad rokneš lika, ovako na većini mapa si limitiran sa shotkom ali opet da se odigrati. 8 killova u minuti :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 2:39 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
online
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
fila2208 kaže...

 

 

 

 Evo smirio sam se pa ću ti pokušat pomoć koliko toliko.

Imam r5 2600 na auto modeu i gtx 1060 3gb

proc 50-70 cca, ruga se 

grafika 90-99 na optimiziranim postavkama (vidljivost i fluidnosti) 

16gb rama, potrošnja max 7, sustava i igre. 

 

i5 više ne može, stucat će na 64 igrača  

ako tražiš budget friendly proc def. preporuka bez da poremeceni intel fanboyevi krenu lijepit bencheve i testove, vrtim 100fps lock radi konzistentnosti i zadovoljan. Može to 120 130 na čistim dijelovima mape i manje igrača ali neće bit stalno. 

 

Eto ako sam šta pomogao ne moraš mi stisnuti hvala, ionako mi to nsita ne znaci.

sretno u kupovini novog hardvera za uživanje u bf v. lp! 

 

 

E super, thx. Definitivno moram odluciti izmedju polovnog i7 6 i 7 serija ili ryzen kombo.

 

I drago mi je da terapija djeluje! 

 Evo, ja ću zaljepit par intel fanbojevsko poremećenih testova. Doduše, ovo sam radio na BF1 (Amienz 64 igrača) i bila je 1070 grafa, ali se otprilike kuži razlika

6600K 6600K
7700K 7700K
Postavke Postavke
NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
fila2208 kaže...

 

 

 

 Evo smirio sam se pa ću ti pokušat pomoć koliko toliko.

Imam r5 2600 na auto modeu i gtx 1060 3gb

proc 50-70 cca, ruga se 

grafika 90-99 na optimiziranim postavkama (vidljivost i fluidnosti) 

16gb rama, potrošnja max 7, sustava i igre. 

 

i5 više ne može, stucat će na 64 igrača  

ako tražiš budget friendly proc def. preporuka bez da poremeceni intel fanboyevi krenu lijepit bencheve i testove, vrtim 100fps lock radi konzistentnosti i zadovoljan. Može to 120 130 na čistim dijelovima mape i manje igrača ali neće bit stalno. 

 

Eto ako sam šta pomogao ne moraš mi stisnuti hvala, ionako mi to nsita ne znaci.

sretno u kupovini novog hardvera za uživanje u bf v. lp! 

 

 

E super, thx. Definitivno moram odluciti izmedju polovnog i7 6 i 7 serija ili ryzen kombo.

 

I drago mi je da terapija djeluje! 

Bas gledam njusku, 6700K/7700K idu u kompletu sa maticnom i RAMom za oko 4000kn, to je za 8 threadova!

 

Osobno bi pikirao nekog jeftinog Ryzena i onda po potrebi upgradao na seriju 3000/4000. Em sto te ispadne u startu jeftinije, em imas neke mogucnosti za buduci upgrade dok ovako kupujes seriju koja je mrtva vec godinama a uz to dobijes samo 4 jezgre.

Jos kad dode nova Riza preko noci ce se prepolovit resale vrijednost tih Intelaca.

 

13 godina
offline
Battlefield V

Nemoj bit smiješan, riza je smeće i ne može vrtiti bf. Intel je way to go.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Perki kaže...
mrfloyd kaže...
fila2208 kaže...

 

 

 Evo, ja ću zaljepit par intel fanbojevsko poremećenih testova. Doduše, ovo sam radio na BF1 (Amienz 64 igrača) i bila je 1070 grafa, ali se otprilike kuži razlika

 

Nažalost, to dvoje ne možeš uspoređivati, bf1 i bfv. 

Petica voli pujno jezgri i tu amd dolazi do izražaja. Sa manje nofaca dobijem skoro ko intel. 

dtrixxx kaže...
mrfloyd kaže...

Bas gledam njusku, 6700K/7700K idu u kompletu sa maticnom i RAMom za oko 4000kn, to je za 8 threadova!

 

Osobno bi pikirao nekog jeftinog Ryzena i onda po potrebi upgradao na seriju 3000/4000. Em sto te ispadne u startu jeftinije, em imas neke mogucnosti za buduci upgrade dok ovako kupujes seriju koja je mrtva vec godinama a uz to dobijes samo 4 jezgre.

Jos kad dode nova Riza preko noci ce se prepolovit resale vrijednost tih Intelaca.

 

 

Jelda, bolesno su skupi, i to cpu star 3-4 godine...

Najjeftinije sam nasao za 250usd na eBayu plus shipping 50usd i eto me na 2000kn. 

Moj i5 6600 neka vrijedi 800-900....1200kn staru ragu....

9 godina
offline
Battlefield V

Malo se igrali Monk i ja u Squad Conquestu, pobjedili smo jedno 15 partija za redom. Btw ZK383 je ipak jako dobro oružje, malo sam isprobao nadogranje i kad se stavi nadogradnja za accuracy, te pojača rate of fire i brzina metka za 10%, dobije se jako dobro oružje koje i na mid rangeu može fino konkurirati protiv Assult riflea. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Imam 6700K, sve ultra na 1440p - grafa (2080) je na 100%, proc uglavnom 80-90. Ovo govorim samo za one koji eventualno nalete na neki JAKO dobar deal za uzeti 6700K/7700K. Ali to nek bude tek usputni "quest" - najlogicnije bi bilo uzeti neki ryzen ili noviji i5 ako isto bude jako dobar deal (ili cak 8700K koji je kralj gaminga).

Ali da 6700K jos uvijek moze - moze! Price da za BF5 treba kamion jezgri su sulude jer ocito sluzi high end grafu na maks postavkama bez problema

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 18:38 (Friday).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Imam 6700K, sve ultra na 1440p - grafa (2080) je na 100%, proc uglavnom 80-90. Ovo govorim samo za one koji eventualno nalete na neki JAKO dobar deal za uzeti 6700K/7700K. Ali to nek bude tek usputni "quest" - najlogicnije bi bilo uzeti neki ryzen ili noviji i5 ako isto bude jako dobar deal (ili cak 8700K koji je kralj gaminga).

Ali da 6700K jos uvijek moza - moze! Price da za BF5 treba kamion jezgri su sulude jer ocito sluzi high end grafu na maks postavkama bez problema

Naravno da moze, i to bolje nego Ryzen sa duplo jezgri. Ali vidim covjek ima GTX 1060, da ima GTX 1080 ili jace onda bi rekao da ce debelo bottleneckat graficku al ovako ne bas. Ako ima neki limitiran budžet, ne vidim zasto u 2019. trositi 2000+kn na 4 jezgre iz 2015. sto u sljedecoj generaciji tko zna hoce li opce postojati ti procesori.

Vrlo je vjerovatno da ce Zen 2 barem dostici Intel u igrama, i onda kad za 4-5 mjeseci izbace 12 threadova za ~1000kn, moze biti sretan da dobije gajbu pive za tu konfiguraciju.

Da kupuje proc iskljucivo za BF, ne moze cekati i misli ionako obnavljati sve za dvije godine, onda neka slobodno uzme Intela i uziva. Sve zavisi kakvi su mu buduci planovi i sto ostalo igra.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
dtrixxx kaže...
. Sve zavisi kakvi su mu buduci planovi i sto ostalo igra.

 

BF V i eZABU. 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Imam 6700K, sve ultra na 1440p - grafa (2080) je na 100%, proc uglavnom 80-90. Ovo govorim samo za one koji eventualno nalete na neki JAKO dobar deal za uzeti 6700K/7700K. Ali to nek bude tek usputni "quest" - najlogicnije bi bilo uzeti neki ryzen ili noviji i5 ako isto bude jako dobar deal (ili cak 8700K koji je kralj gaminga).

Ali da 6700K jos uvijek moza - moze! Price da za BF5 treba kamion jezgri su sulude jer ocito sluzi high end grafu na maks postavkama bez problema

 

U board ide i5/i7 do serije 7xx. Da podrzava i 8x ne bih puno mislio. Ovako i5 6600 ili 7700 sam shit.

Kad vec mjenjam plocu i proc zasto ne pogledati u suprotni izlog.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
dtrixxx kaže...

Naravno da moze, i to bolje nego Ryzen sa duplo jezgri. Ali vidim covjek ima GTX 1060, da ima GTX 1080 ili jace onda bi rekao da ce debelo bottleneckat graficku al ovako ne 

 Evo ti ih u bf1 sa gtx1080 na istoj frekvenciji, nema bn sa rizom2600 koja ispada kralj za sve.

 

Fila i ja jedva da možemo pokrenit bf. Nikad više amd.Pogotovo ja imam i amd gpu, fila se jedva provuko jer ima nvidiju.Ubijmo se odmah.

 

Nego da se vratimo na temu, jel vam dosadio bf5, jeste natukli več 500h ko nekad sa bf3 u dva mjeseca.

 

 

2600x+vs+i7+8700k 2600x+vs+i7+8700k
kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 18:15 (dery).
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Nije dojadio.

Evo nisam 500h nego 300h zasada

Igrao sam i neke single player pa nisam stigao vise

Battlelog: LtMoNkK
13 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
dtrixxx kaže...
. Sve zavisi kakvi su mu buduci planovi i sto ostalo igra.

 

BF V i eZABU. 

 A gle, istina je da ce 6700K i 7700K biti jaci od TRENUTNOG Ryzena. Po meni su lude te cijene koje ti procesori jos dan danas drze, ali za iskljucivo BFV igranje, oni su bolji odabir. Stvar je toga koliko ti je bitno da ti sistem traje sto duze i slicne fore.

Mozda ce sljedeci BF poceti iskoristavati i jos vise jezgri, a mozda i nece, tesko je znati. Moras odluciti da li ti se isplate te dodatne performanse (jer ipak tek je igra izasla, igrat ces je jos 2 godine skoro) uz nesto visu cijenu i bez mogucnosti upgradea. Pogledaj video koji cu sada staviti dole.

 

dery kaže...
dtrixxx kaže...

Naravno da moze, i to bolje nego Ryzen sa duplo jezgri. Ali vidim covjek ima GTX 1060, da ima GTX 1080 ili jace onda bi rekao da ce debelo bottleneckat graficku al ovako ne 

 Evo ti ih u bf1 sa gtx1080 na istoj frekvenciji, nema bn sa rizom2600 koja ispada kralj za sve.

Vidim TD je tu, taman se pripremam sad me ceka neki ozbiljan post kad ono ti mi zalijepis singleplayer benchmark...

1) SP i MP u Battlefieldu se ponasaju kao dvije sasvim razlicite igre, pogotovo jer je MP dosta intenzivniji sto se tice procesora

2) Obje strane izgledaju skoro zakucane u frame limiter koji je 200 (mozda grijesim, mozda je otkljucan), tako da mi te slike nista ne govore

3) 8700K radi na 4.3 GHz, jos tu on ima lufta dok je 2600X zakucan do maksimuma

Poprilicno beskorisna usporedba, ili neka vrte oba proca na stock, ili neka overclocka i 8700K na 5+ GHz, al nebitno sve to kad je krivi bench. BTW ova slika na koju si stavio TD je Multiplayer bench naravno.

 

Preporucio bi svakome da pogleda ovaj video prije nego se odluci na jedno ili drugo. U ovoj temi ima dosta prepiranja u vezi plavih i crvenih tako da je ovo jedan dosta detaljan video o svemu tome:

 

Tu se sve moze vidjeti, na jednoj mapi je ogromna razlika od 44% u 1% lows i cak 54% u 0.1% lows. Tu je najveca razlika naravno, na ostalim mapama je dosta manja, ali isto tako se ovdje radi o 1440p i High postavkama, dok vecina jos igra na 1080p low gdje bi razlika bila veca.

Najzanimljivije je to da cak i na mapama gdje bi rekao da nije velika razlika u brojkama, lik objasnjava da je sveukupan osjecaj puno fluidniji na Intelu.

 

Ja ovdje ne zagovaram ni Intel ni AMD, za obje strane sam dao argumente s dokazima. Cak i preporucio AMD kao bolju future-proof opciju naspram Intela iako osobno imam Intel. Nema potrebe za sarkazmom, brojke su tu, cijena je tu - na kolegi je da omjeri ulozeno/dobiveno sa obje platforme i odluci prema svojim mogucnostima i prioritetima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 19:12 (dtrixxx).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dtrixxx kaže...

Ja ovdje ne zagovaram ni Intel ni AMD, za obje strane sam dao argumente s dokazima. Cak i preporucio AMD kao bolju future-proof opciju naspram Intela iako osobno imam Intel. Nema potrebe za sarkazmom, brojke su tu, cijena je tu - na kolegi je da omjeri ulozeno/dobiveno sa obje platforme i odluci prema svojim mogucnostima i prioritetima.

 Uopče me ne zanimaju slikice i priče sa weba koji je bolji jer imam ovo malo čudo koje rastura u bf-u mp koji god jest bf1, bfV isto ga žvače. Fluidnost u bf je izvrsna za razliku što taj lik govori. R5 2600 je king sada do 120hz igranje znači hi rr to jest sve preko toga je nevidljivo.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 19:24 (dery).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
dtrixxx kaže...

Ja ovdje ne zagovaram ni Intel ni AMD, za obje strane sam dao argumente s dokazima. Cak i preporucio AMD kao bolju future-proof opciju naspram Intela iako osobno imam Intel. Nema potrebe za sarkazmom, brojke su tu, cijena je tu - na kolegi je da omjeri ulozeno/dobiveno sa obje platforme i odluci prema svojim mogucnostima i prioritetima.

 Uopče me ne zanimaju slikice i priče sa weba koji je bolji jer imam ovo malo čudo koje rastura u bf-u mp koji god jest bf1, bfV isto ga žvače. Fluidnost u bf je izvrsna za razliku što taj lik govori.

Upravo si ti isti taj koji je postao slicice u prijasnjem postu a sada te ne zanima jer AMD gubi? Vidim da nemas pojma o cemu pricas jer se tvoji argumenti tvore na neznanju, sarkazmu i "ne zanima me". Ako nemas sto pametno reci da bi pridonio razgovoru, radije nemoj davati drugima krive informacije.

To sto tebi osobno "malo čudo rastura" nije nikakvo mjerilo kakve su performanse usporedno s drugim proizvodima. Tipičan fanboyisam.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
.

 

Nego da se vratimo na temu, jel vam dosadio bf5, jeste natukli več 500h ko nekad sa bf3 u dva mjeseca.

 

 

 

Nekad su komadi mirišali bolje, glazba je bila 10x bolja,  mogao sam popiti 3x više i ujutro otići na posao sad umirem 3 dana, 15" monitori su bili ko kuća veliki...

15 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
dery kaže...
.

 

Nego da se vratimo na temu, jel vam dosadio bf5, jeste natukli več 500h ko nekad sa bf3 u dva mjeseca.

 

 

 

Nekad su komadi mirišali bolje, glazba je bila 10x bolja,  mogao sam popiti 3x više i ujutro otići na posao sad umirem 3 dana, 15" monitori su bili ko kuća veliki...

 Ma nisu... sve su smrdele po orbitu i čikima.. 

Dobro tvoje po čungalungi i čikima

(G)jokaCRO ingame
15 godina
offline
Re: Battlefield V
red_bull kaže...
mrfloyd kaže...
dery kaže...
.

 

...

 Ma nisu... sve su smrdele po orbitu i čikima.. 

Dobro tvoje po čungalungi i čikima

 

Hahaha! Smrade 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
dtrixxx kaže...

Ja ovdje ne zagovaram ni Intel ni AMD, za obje strane sam dao argumente s dokazima. Cak i preporucio AMD kao bolju future-proof opciju naspram Intela iako osobno imam Intel. Nema potrebe za sarkazmom, brojke su tu, cijena je tu - na kolegi je da omjeri ulozeno/dobiveno sa obje platforme i odluci prema svojim mogucnostima i prioritetima.

 Uopče me ne zanimaju slikice i priče sa weba koji je bolji jer imam ovo malo čudo koje rastura u bf-u mp koji god jest bf1, bfV isto ga žvače. Fluidnost u bf je izvrsna za razliku što taj lik govori. R5 2600 je king sada do 120hz igranje znači hi rr to jest sve preko toga je nevidljivo.

 pišeš ne zanimaju te slikice s weba, onda staviš sliku sa nečijeg youtube video gdje igra singleplayer BF1, isti BF1 koji je 5 puta bolje optimiziran. Plus na slici na AMD strani igra mu troši 1gb manje RAMa iz nekog razloga.

 

Nego šta nisi ti rekao da nema BF5 nego si probao na trial ili tako nešto?

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 20:01 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Kad stavljaju slikice onda uzvratim slikicama naravno jer samo se tome vjeruje jel tako.Akcija reakcija laž na laž pa sad ko je u pravu.Ljudi su iznjeli iskustva s rizenom u bf i intelom te nema nikakve razlike u igranju zato nema smisla više se ponavljat uvijek isto.

kradem mine iz minskog polja
9 godina
offline
Battlefield V

Fora

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Igra nije loša, ali mi ne ide u glavu jedna stvar.

snajperom pogodim istog lika u glavu s 3 metka, on ode ko da se nikaj nije desilo.

bilo je slucajeva di je jedan imao omjer 90:1, i svaki respawn odma me skine.

Shvatio bi da se to desi na jednom respawn pointu, ali svaki put drugi, ista prica.

 

I još netko je pital za ryzen i gtx 1060, ja imam r1200, i rx 480, nemam nikakvih problema sa fps-om.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

 

kako je ovaj westie naporan i dosadan, pa on stalno priča o bugovima u igri o kojima svi sve znamo...ne kužim zašto ga ljudi prate i gledaju iako samo izmišlja pola bugova nisam ni doživio.

 

Uđem u gejm, trčim arrasom, sjednem u traktor, izbaliram malo i izvršim asajmente i to je to. kakvi bugovi wtf

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

Kad stavljaju slikice onda uzvratim slikicama naravno jer samo se tome vjeruje jel tako.Akcija reakcija laž na laž pa sad ko je u pravu.Ljudi su iznjeli iskustva s rizenom u bf i intelom te nema nikakve razlike u igranju zato nema smisla više se ponavljat uvijek isto.

 Laž su objektivni rezultati sa velikih popularnih i provjerenih Youtube kanala? Pokusavas sa nerelevantnim benchmarkom stvoriti krivu sliku kako bi velicao AMD, istaknuo sam u cemu su problemi sa tvojim slikama a moje izvore automatski nazivas lazima bez ikakvog objasnjenja. Stvarno jadno.

Mogu misliti koji su to ljudi iznijeli ta iskustva, bice neki tvoji pajdasi sa r/AMD. Pa jedni od vecih ljubitelja AMDa, kanal Hardware Unboxed, upravo su oni objavili onu gore sliku gdje je Intel pomeo AMD, a i moze se naci dosta manjih kanala koji benchaju iskljucivo BF. Svi do jednoga koju su probali i AMD i Intel nikada nisu izjavili da nema nikakve razlike, znam jer sam potrosio dosta vremena istrazivajuci o ovome prije upgradea jer igram iskljucivo BF.

Ali slazem se, stvarno nema smisla razmjenjivati rijeci sa ljudima koji ne znaju normalno razgovarati, zelim ti puno srece sa tvojim "čudom".

15 godina
offline
Re: Battlefield V

Meni se učinilo da preporučaš samo intela za bf i ja sam nerazuman.Riza npr ima 120fps-a a tvoj 9900k ima 150. Jedino šta možeš vidit je razlika na brojaču i to je sve. Ja sam jednostavan da jednostavniji ne mogu bit kad je to meni svejedno, tebi nije.

Pozdrav svim igračima bf.

kradem mine iz minskog polja
16 godina
offline
Battlefield V

Nešto su ukenjali zadnjim patchem. Ne ingame bug nego kod downloada patcha ili samog patchiranja.

 

Odradite REPAIR igre.

 

 

Danas sam slučajno repairao. Pao CPU usage, otvorio se screen s promocijom Squad Conquesta, otključale se neke stvari u Armory i opalo prikazivanje ikona za gubitke paketa pristuno od utorka...

Kažem kolegama na TeamSpeaku, naprave i oni i doslovno trojici potpuno ista stvar.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
191x7 kaže...

Nešto su ukenjali zadnjim patchem. Ne ingame bug nego kod downloada patcha ili samog patchiranja.

 

Odradite REPAIR igre.

 

 

Danas sam slučajno repairao. Pao CPU usage, otvorio se screen s promocijom Squad Conquesta, otključale se neke stvari u Armory i opalo prikazivanje ikona za gubitke paketa pristuno od utorka...

Kažem kolegama na TeamSpeaku, naprave i oni i doslovno trojici potpuno ista stvar.

 squad CQ je 16 igrača, pa igra dosta bolje radi

13 godina
offline
Battlefield V

Nova 383 medic puška je prilično dosadni dodatak igri.

U suštini mp34 s bipodom koji ćeš na smg korisiti jednom u životu.

Problem kod medica je da ne nudi ništa, sve puške se ponašaju i zvuče pa čak skoro i izgledaju istu(34 28 i 383). Imaš soumi i tomi i ostale.

Sve druge klase nude neke razlike, semi auto, sačme, mmg, strojare ovo ono...ali medic dosadne smg.

 

Sem tomija, stvarno nema potrebe išta drugo koristit.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
191x7 kaže...

Nešto su ukenjali zadnjim patchem. Ne ingame bug nego kod downloada patcha ili samog patchiranja.

 

Odradite REPAIR 

 squad CQ je 16 igrača, pa igra dosta bolje radi

 Ne kužim te.

Ne radi Squad CQ bolje. Nešto si krivo pročitao. Igra radi bolje. I otključaju se neke kozmetičke gluposti.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice