Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.358.739
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

1. Tommy gun

2. MP40

3. ZK383

 

Na Suomija se nikako ne mogu naviknuti.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

a je ga majstor parkirao :)))

 jebe ga rikverc malo

13 godina
offline
Re: Battlefield V
catus69 kaže...

1. Tommy gun

2. MP40

3. ZK383

 

Na Suomija se nikako ne mogu naviknuti.

 +1

suomi ima nekakav divlji kick kad mi najmanje treba. Na tommyu to mogu kontrirat, na suomiju nikako.

mp40 i emp su jako slični, meni je emp nešto bolji, čini mi se precizniji iako sam od patcha punio mp40 i mogu reć da je vrhunski.

zk je dobar spor ili brzi spec, ali fali mu metaka na brzom specu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Battlefield V

Nakon patcha, igra , na večim mapama , neigriva. Stalno bug da nemre konektirati na net. Ati kartica non stop nakon smrti ostane onaj lik zeleni ili crveni do sljedeče smrti u sred ekrana. Često sam bez oružja u rukama i ne mogu ništa ciljati.

Katastrofa nakon patcha, izgleda da ću ,trenutno, završiti sa igranjem ...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
Crotiger kaže...

Nakon patcha, igra , na večim mapama , neigriva. Stalno bug da nemre konektirati na net. Ati kartica non stop nakon smrti ostane onaj lik zeleni ili crveni do sljedeče smrti u sred ekrana. Često sam bez oružja u rukama i ne mogu ništa ciljati.

Katastrofa nakon patcha, izgleda da ću ,trenutno, završiti sa igranjem ...

 

 Taj zeleni ili crveni lik se meni pojavljuju s vremenom na vrijeme od izlaska igre 😯

سمندری ڈاکو
11 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
Crotiger kaže...

Nakon patcha, igra , na večim mapama , neigriva. Stalno bug da nemre konektirati na net. Ati kartica non stop nakon smrti ostane onaj lik zeleni ili crveni do sljedeče smrti u sred ekrana. Često sam bez oružja u rukama i ne mogu ništa ciljati.

Katastrofa nakon patcha, izgleda da ću ,trenutno, završiti sa igranjem ...

 

 Taj zeleni ili crveni lik se meni pojavljuju s vremenom na vrijeme od izlaska igre 😯

 takodjer, iritantno do te mjere da mi dodje da izbrisem igru

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Battlefield V

Doslovno nakon 300 sati updateanja mi vise ne zeli pokrenut igru. Kad kliknem play ucita ono cloud save i nista se ne dogadja te play nemogu kliknut opet narednih par minuta...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
sokre2896 kaže...

Doslovno nakon 300 sati updateanja mi vise ne zeli pokrenut igru. Kad kliknem play ucita ono cloud save i nista se ne dogadja te play nemogu kliknut opet narednih par minuta...

 ugasi cloud play i probaj ponovo. Ako proradi nemoj više paliti to sranje(mislim na cloud ne igru).

 

Eh da i probaj izbrisati ili premjestiti BF5 folder iz documentsa, pa pokreni igru. Ovo će ti obrisati save i settinge.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 19:49 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Battlefield V

Ti zeleni i crveni likovi su vam povezani s amd driverima koji su to sjebali.Amd objavio na redditu da je to do drivera i da jos uvijek traze fix za to. Nije do igre

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V

Ne i dalje mi ne radi.. doslovno kliknem play i nista.

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
sokre2896 kaže...

Ne i dalje mi ne radi.. doslovno kliknem play i nista.

 

Pokušaj repair.

16 godina
offline
Battlefield V

Crveni i zeleni likovi - stvar je do AMD-a, točnije grafičkih drivera. RJEŠENJE: ALT+TAB.

 

Naučitavanje igre nakon zadnjeg patcha, pogotovo ako se mijenjalo DX11vDX12 - stvar je do korisnika i Origina. RJEŠENJE: Izbrisati user.CFG file iz foldera igre dok je Origin ugašen.

 

Glitchevi u video-materijalima unutar igre - do codeca je. Rješenje: Ažuriranje K-Lite codec packa na najnoviji (dok je ugašen Origin).

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Battlefield V

Nakon zadnjeg patcha, random disconnectovi, dosad problma nije bilo, s time da je standard cannot join session i dupli loading sad je i počelo bact van.

Ne, ne resetira se ruter i sve je uredno, samo je do igre, i ne nema fixa.

Brisanje origin cachea ne pomaže kao ni user cfg itd.

Ugl. fix one, broke two - perjanica dicea.

 

 

vrijedno ogleda (pls defenderi dicea odjebite, ovo je argumentiran i konkretan video o svemu što je bf danas)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 13:35 (fila2208).
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V

Standardno je to za cijelu franšizu. Najviše puta poslana poruka im je bila "please do not patch" 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 13:45 (dery).
14 godina
offline
Battlefield V

Za crveno zelene likove na monitoru , nakon smrti, znam da su krivi driveri od AMD a, lijepo je napisano kod njih.

Maaaaalo mi se igra ubrzala, nakon clean instala.

Što se tiće singleplayera... Dok nisam mogao MP rekoh da završim SP...

Toliko je igra pokvarena da nakon što uništim objektive, i prebaci me dalje, opet mi upali objektive od prvog dijela misije koji su več uništeni na mapi i nemogu završiti SP...

Katastrofa...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Crotiger kaže...

 

Što se tiće singleplayera... Dok nisam mogao MP rekoh da završim SP...

Toliko je igra pokvarena da nakon što uništim objektive, i prebaci me dalje, opet mi upali objektive od prvog dijela misije koji su več uništeni na mapi i nemogu završiti SP...

Katastrofa...

 Loš krek imaš 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield V

Dizajner je rekao Westiu da napravi video o mapama iz BF1942 jer bi dobro pasale u BFV.

 

 

DICE će izdavati svaki tjedan pronađene greške u igri i otprilike vrijeme kad bi mogli biti rješeni.

(I Titanfall Battle royale)

 

Uskoro još jedan patch. (Kod završeta patcha, odmah se počinje na slijedećem)

 

Vjerojatno povišenje max levela.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Novi sam u battlefieldu i koliko sam skuzio sva car igre je u squadu. Ako ima netko zainteresiran za malo zajebancije slobodno me dodajte: userr23

 

Ili ako znate di se moze nac neka ekipa za igru slobodno napisite.

 

pozdrav

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Jack sanja. Ali opet, san je lijep.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...

Jack sanja. Ali opet, san je lijep.

 

 

Nikad se to nebude dogodilo posto je EA iza toga svega, mozda jednog dana ako im svi skrešu onaj kancer od FIFE tj. FUT packova kako im je Belgija.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2019 8:38 (dad0r).
14 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Crotiger kaže...

 

Što se tiće singleplayera... Dok nisam mogao MP rekoh da završim SP...

Toliko je igra pokvarena da nakon što uništim objektive, i prebaci me dalje, opet mi upali objektive od prvog dijela misije koji su več uništeni na mapi i nemogu završiti SP...

Katastrofa...

 Loš krek imaš 

 Da, zove se Origin access Premier... 15 eurića mjesečno da isprobam svega pomalo, na kraju zaglavio samo na BF V ...

 

13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Dizajner je rekao Westiu da napravi video o mapama iz BF1942 jer bi dobro pasale u BFV.

 

 

 Ne, westiju se javila firma koja proizvodi slušalice i želi ga sponozirarati pa je smislio video da opravda sponozorima.

 

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Battlefield V

dodao sam te, i ja sam nov u bf v ali imam iskustva u bf bc 2 :P dosadno mi je sam igrati pa croDr3ad nek doda ko oce...

14 godina
offline
Battlefield V

Sad malo prije igrao sam bf5 i pretpostavio sam da je jedan cheater,skočio sam u spectator i billo bi bolje da nisam u neki pola sata koliko sam gledao nabrojao sam nekih šest cheatera ima svakakvih,lik završi partiju sa 80-10 i niko ništa još daleko prije toga kad sa napisao da je lik cheater nitko ne reagira,nitko ništa ne piše,kao da nikog ne briga.

Ostalo vrijeme što sam gledao niko se ništa ne buni a ima barem 5 cheatera u to vrijeme na serveru,većina malo gleda u srake,pa naprave koji fortification pa malo prate tko je sa druge strane zida,pa par headshota i tako cjelo vrijeme u sredini tabele većina.

Zgadio mi se bf večeras.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Anti-fa kaže...

Sad malo prije igrao sam bf5 i pretpostavio sam da je jedan cheater,skočio sam u spectator i billo bi bolje da nisam u neki pola sata koliko sam gledao nabrojao sam nekih šest cheatera ima svakakvih,lik završi partiju sa 80-10 i niko ništa još daleko prije toga kad sa napisao da je lik cheater nitko ne reagira,nitko ništa ne piše,kao da nikog ne briga.

Ostalo vrijeme što sam gledao niko se ništa ne buni a ima barem 5 cheatera u to vrijeme na serveru,većina malo gleda u srake,pa naprave koji fortification pa malo prate tko je sa druge strane zida,pa par headshota i tako cjelo vrijeme u sredini tabele većina.

Zgadio mi se bf večeras.

 killcam kao i u prijašnjim BFovima nije baš reprezentacija onoga šta oni rade i vide. 

10 godina
offline
Re: Battlefield V
Anti-fa kaže...

Sad malo prije igrao sam bf5 i pretpostavio sam da je jedan cheater,skočio sam u spectator i billo bi bolje da nisam u neki pola sata koliko sam gledao nabrojao sam nekih šest cheatera ima svakakvih,lik završi partiju sa 80-10 i niko ništa još daleko prije toga kad sa napisao da je lik cheater nitko ne reagira,nitko ništa ne piše,kao da nikog ne briga.

Ostalo vrijeme što sam gledao niko se ništa ne buni a ima barem 5 cheatera u to vrijeme na serveru,većina malo gleda u srake,pa naprave koji fortification pa malo prate tko je sa druge strane zida,pa par headshota i tako cjelo vrijeme u sredini tabele većina.

Zgadio mi se bf večeras.

 Znaci po tome su svi citeri koji imaju jako dobar k/d ? Mora da sam i ja, svaki put ovakvi gejmovi. KLIK

13 godina
offline
Re: Battlefield V

proradilo, hvala..

Makar sad imam osjecaj kao da mi je igra sporija nego što je bila prije, imam 1070ti i vrti mi nekih 100-140 fpsa na medium/high ali neki je čudan osječaj igranja, nije onako fluidno i iskreno kao da igram na 30 fpsa a ne iznad 100...

13 godina
offline
Re: Battlefield V
hahhaajaads kaže...
Anti-fa kaže...

Sad malo prije igrao sam bf5 i pretpostavio sam da je jedan cheater,skočio sam u spectator i billo bi bolje da nisam u neki pola sata koliko sam gledao nabrojao sam nekih šest cheatera ima svakakvih,lik završi partiju sa 80-10 i niko ništa još daleko prije toga kad sa napisao da je lik cheater nitko ne reagira,nitko ništa ne piše,kao da nikog ne briga.

Ostalo vrijeme što sam gledao niko se ništa ne buni a ima barem 5 cheatera u to vrijeme na serveru,većina malo gleda u srake,pa naprave koji fortification pa malo prate tko je sa druge strane zida,pa par headshota i tako cjelo vrijeme u sredini tabele većina.

Zgadio mi se bf večeras.

 Znaci po tome su svi citeri koji imaju jako dobar k/d ? Mora da sam i ja, svaki put ovakvi gejmovi. KLIK

 Svaka čaast https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/silvinjo_Cro/overview

Who bolan cares
15 godina
offline
Battlefield V

Silvio, ti si vec bio uhvaćen s prstima u gu... mislim jagodama...

Znas kak vele jednom čiter .......

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
11 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Battlefield V
hahhaajaads kaže...
Anti-fa kaže...

Sad malo prije igrao sam bf5 i pretpostavio sam da je jedan cheater,skočio sam u spectator i billo bi bolje da nisam u neki pola sata koliko sam gledao nabrojao sam nekih šest cheatera ima svakakvih,lik završi partiju sa 80-10 i niko ništa još daleko prije toga kad sa napisao da je lik cheater nitko ne reagira,nitko ništa ne piše,kao da nikog ne briga.

Ostalo vrijeme što sam gledao niko se ništa ne buni a ima barem 5 cheatera u to vrijeme na serveru,većina malo gleda u srake,pa naprave koji fortification pa malo prate tko je sa druge strane zida,pa par headshota i tako cjelo vrijeme u sredini tabele većina.

Zgadio mi se bf večeras.

 Znaci po tome su svi citeri koji imaju jako dobar k/d ? Mora da sam i ja, svaki put ovakvi gejmovi. KLIK

 ...znači ti si taj

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice