Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.178
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dreadmoore kaže...

Ma da je pokrenuti mp valjalo bi cresha se igra nonstop aj sad cu najnovije drivere staviti pa vidjeti da nije do njih mada cisto sumnjam.

 

 

 

Nije ni do drivera nece nikako da udje  

 overclock?

14 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
dreadmoore kaže...

Ma da je pokrenuti mp valjalo bi cresha se igra nonstop aj sad cu najnovije drivere staviti pa vidjeti da nije do njih mada cisto sumnjam.

 

 

 

Nije ni do drivera nece nikako da udje  

 overclock?

 Da graficka i procesor

 

AMD AntiBoy
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dreadmoore kaže...

 Da graficka i procesor

 

 Probaj bez toga. Nebi bila prva igra koja se ruši radi overclockanja

14 godina
offline
Re: Battlefield V
Ma probao sve zivo nije ni cudo sto je dobila lose ocjene, za razliku od prethodnih serijala jednu obicnu stvar nisu u stanju napraviti.Radi SP ali ja igru nisam kupio radi sp nego mp i inace nikad nebi dao novce za SP naslov to imas i na torrentima yogurt verzije bolje rade od ovih orginala.
AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 20:14 (dreadmoore).
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

Evo ga radi stim da sam se dva sata patio da sve to namjestim, odnosno da proradi koliko sam ja uspio shvatiti.Nije problem ni u overkloku ni msi afterburner, nego  problem u shadowplay-u dok njega nisam uklonio nije ni proradilo.Evo malo sam se igrao bitno da mi K/D nije 0.7 za razliku od nekih poznatih  forumasa.

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
dreadmoore kaže...

Evo malo sam se igrao bitno da mi K/D nije 0.7 za razliku od nekih poznatih  forumasa.

 

Oh, kakva grubost

Freak Show Inc.
15 godina
online
Re: Battlefield V
Friday kaže...
dreadmoore kaže...

Evo malo sam se igrao bitno da mi K/D nije 0.7 za razliku od nekih poznatih  forumasa.

 

Oh, kakva grubost

 A ti mu reci da imaš 0,69 svaki dan.

14 godina
offline
Re: Battlefield V
Neki su se nasli uvrjedjeni vec ali nije se na sve odnosilo ovo 0.7 K/D specificno na jednog forumasa zna petko kojeg.
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Battlefield V
dreadmoore kaže...
Neki su se nasli uvrjedjeni vec ali nije se na sve odnosilo ovo 0.7 K/D specificno na jednog forumasa zna petko kojeg.

 Mislim da je iritantnije bilo ovo "inace nikad nebi dao novce za SP naslov to imas i na torrentima".
Jer valjda po tebi ljudi koji rade SP igre ne zavrijeđuju novac i kruh za svoj rad. Još bih rekao ajde da ne igraš SP, al očito je da igraš samo misliš da ne vrijede novaca. 

16 godina
offline
Re: Battlefield V
tomglo kaže...
dreadmoore kaže...
Neki su se nasli uvrjedjeni vec ali nije se na sve odnosilo ovo 0.7 K/D specificno na jednog forumasa zna petko kojeg.

 Mislim da je iritantnije bilo ovo "inace nikad nebi dao novce za SP naslov to imas i na torrentima".
Jer valjda po tebi ljudi koji rade SP igre ne zavrijeđuju novac i kruh za svoj rad. Još bih rekao ajde da ne igraš SP, al očito je da igraš samo misliš da ne vrijede novaca. 

 Ej ej polako, zaboravio si da njegov radi vrijedi i da je potplaćen, drugi nisu bitni.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
15 godina
offline
Battlefield V
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Battlefield V
Pa nebi dao novce za sp naslov osobno dok god mogu torrent i pirat koristiti, sigurno ga ni necu kupiti volim odigrati SP naslov daleko od otoga,ali ga placati 60€ ne pada mi na pamet.
AMD AntiBoy
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
dreadmoore kaže...
Pa nebi dao novce za sp naslov osobno dok god mogu torrent i pirat koristiti, sigurno ga ni necu kupiti volim odigrati SP naslov daleko od otoga,ali ga placati 60€ ne pada mi na pamet.

 

Pa barem danas imaš sniženja na svakom koraku, tako da ti argument ne drži vodu. Jedino ako baš moraš prvi dan igrat. Već dugo vrijedi pravilo da je isplativije kupiti patchiranu igru kasnije na sniženju, nego odmah grlom u jagode.

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Dosla nova kartica,moze mi netko linkat ili ukratko objasnit kako da dodjem do kljuca za bf 5. Thnx.

Za ovog gore,ak ti ne pada na pamet kupit sta mozes ukrast,nemoj slucajno radit one dna testove da vidis porijeklo. Balkan 100%
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
Nikako moras kupiti, zeznuo si se za armadu moras kupiti crveni tim zeleni nedaju nista djaba.
AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 12:48 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Kako ako je pisalo da biram a zelim bf5 ili anthem. A sa 2080 se dobije oboje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
A kupio si gdje u hrv ili na amazonu
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
phnx kaže...
Dosla nova kartica,moze mi netko linkat ili ukratko objasnit kako da dodjem do kljuca za bf 5. Thnx.

 https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/a2v6cn/be_careful_when_buying_rtx_cards_bfv_promo_is/

https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/agculi/how_to_redeem_bfv_or_anthem/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
offline
Re: Battlefield V
phnx kaže...
Dosla nova kartica,moze mi netko linkat ili ukratko objasnit kako da dodjem do kljuca za bf 5. Thnx.


 Ukratko. Kljuc (tko ga je dobio) se morao iskoristiti do 31.1.2019.

14 godina
offline
Re: Battlefield V
Hahah i opet ljudi popuse foru od nvidie pa zar stvarno mislite da je sve besplatno kod njih
AMD AntiBoy
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 16:20 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Kupljeni u mediamarkt.de

Dali da njih gnjavim za kljuc ili? Uzeo tamo 20 eura skuplju radi promocije
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Kupljeni u mediamarkt.de

Dali da njih gnjavim za kljuc ili? Uzeo tamo 20 eura skuplju radi promocije
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
phnx kaže...
Kupljeni u mediamarkt.de
Dali da njih gnjavim za kljuc ili? Uzeo tamo 20 eura skuplju radi promocije

 Da.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Battlefield V
Mediamarkt inace je skuplji od svih tih naravno da ces ih gnjaviti ako mislis ustediti jos dodatnih 25€ za BF5 ako ne uspijes dobiti kljuc onda jos 25€ ces pljusnuti.
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Posalji im mail i vidi mozda se da srediti nesto...nemas sta izgubit.

5 godina
offline
Re: Battlefield V
phnx kaže...
Kupljeni u mediamarkt.de

Dali da njih gnjavim za kljuc ili? Uzeo tamo 20 eura skuplju radi promocije

 Nista te ne kosta. Tako je planirano da traje do 31.1.2019 ili do isteka zaliha. Sada, jesu li produljili akciju kasnije sa izlaskom 2060ica to ne znam.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
phnx kaže...
Kupljeni u mediamarkt.de

Dali da njih gnjavim za kljuc ili? Uzeo tamo 20 eura skuplju radi promocije

 If you purchase a selected NVIDIA GeForce RTX graphics card (2060, 2070) during the promotion period, you will receive a digital code for the game "Battlefield V (PC)" or "Anthem (PC)" (selected by NVIDIA). The code for will be shipped within 2 to 4 weeks of purchase and will be redeemable to NVIDIA until 25.03.2019 subject to the terms below.

    How it works:
    1. The customer gets the code from the participating retailer
    2. Update your GeForce Experience software to the latest version (3.16 or later)
    3. Open the GeForce Experience software and log in
    4. Go to the drop-down menu and select "Redeem"
    5. Enter your game code and follow the instructions
    The offer is valid only online, as well as when buying online with a pickup in the market.

5 godina
offline
Battlefield V

https://www.asus.com/event/vga/BVF-Anthem/2070-2060/index.aspx

https://www.msi.com/Promotion/game-on

 

Naravno. Treba napomenuti - "OR WHILE SUPPLIES LAST".

Eto. Izgleda da su produljili. Dakle, do 31.3.2019 se mora iskoristiti, a kod se moze dobiti jos nekoliko slijedecih dana, ako ih jos ima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 17:15 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Evo, na brzinu sam pokrenuo da vidim noćnu mapu.

Odlično izgleda :D

Ovdje spotanje snajperista jako pomaže. Šteta što ih to jako malo radi.

Zapravo, po meni, za totalni ugođaj bi trebali još malo potamniti,dodati laaganu maglu, i onda svjetiljke na oružja! E, kako bi to izgledalo :D

 

Btw, ovotjedni zadaci su prelagani. Išao sam samo isprobati jednu mapu, već sam ih pola rješio :/

 

I jedan bug koji je nasmijao pola servera 

Našem timu odbrojava još 30 sekundi do početka runde, a neprijatelji se već mogu voziti!!

Lik nam je cijeli tim pogazio na spawnu, a mi smo samo gledali 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield V

Svaka čast svemu, ali sve mi je gore igrati i sve manje živaca imam jer ekipa samo brije na rješavanje zadataka ili standardno kempa iza 7 brda i 7 dolina.

 

Nema ni RSPa da netko pametan složi "no assigments server" 

Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice