Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.776
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Battlefield V

Meni skida nešto 9.89gb mislim. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Dolazi i nova mapa (Greece) ili samo Firestorm Battle royale?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Evo Westie gameplay! Ring of Fire postoji od početka i eliminira dio mape da onemogući konstantno slijetanje na isto mjesto, po meni odlično rješenje a i sad znamo da se neće 64 playera nalaziti "100 godina"

Inventory ATM he jako lose rješenje jer po smrti svi oženi "ispadnu" pa u End game he nezgodno probirati izmedju gomile Irena koji su jedan na drugome (kažu da će se riješiti) looks good!!!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Upalio igru nakon nekog vremena i pojavio mi se bug sa zvukom. U sred partije  čujem samo povremeno zvuk oružja dok ostalih pozadinskih zvukova uopće nema. Vidim na forumima da nisam jedini ali nisam našao rješenje. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...

Upalio igru nakon nekog vremena i pojavio mi se bug sa zvukom. U sred partije  čujem samo povremeno zvuk oružja dok ostalih pozadinskih zvukova uopće nema. Vidim na forumima da nisam jedini ali nisam našao rješenje. 

 to je mene davno u BF3 i 4 prčilo. Riješio sam problem kad sam promjenio matičku, a s njom i zvučnu.

12 godina
offline
Battlefield V

Ej, pa nitko nije stavio službeni gameplay video!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

di je sad najjeftinije uzeti igru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

znaci koje je ovo sr*nje, prvo mi ide prepairing za 24gb i dojde do 100 pa pocne skidati update od 28gb. nevjerojatno

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

znaci koje je ovo sr*nje, prvo mi ide prepairing za 24gb i dojde do 100 pa pocne skidati update od 28gb. nevjerojatno

 Tebi nešto ne štima sa windowsima očito ili ti disk ima bad sectore pa gubiš podatke

10 godina
offline
Battlefield V

da bome, dosad sa svakim patchom si imao problema

 

eto meni svaki dosad puno manje

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Battlefield V

Skida 28,05gb

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Pogledao sam par gameplaya firestorma danas i meni se to jako sviđa, smatram da je ovo jako dobro napravljeno zbog samo Battlefielda. Conquest mode kao takav je iskreno dosadio i Battlefield franšiza se pretvorila u jedno casual trčkaranje od jedne do druge točke gdje je doza napetosti nikakva, gdje pobjedio ili izgubio je svejedno, ravnodušan si nakon svake partije, ideš okolo malo pucaš uništavaš i to je bilo fora prije 5-10 godina, no evo nas u 2019 gdje Battle Royal dominira, jer jednostavno imaš jedan život za tu rundu, umreš gubiš sve ideš ispočetka, i to Battlefieldu treba, doza kompetativnosti i taj feeling pobjede koji će battle royal donjeti, kao što je donjeo u svim igrama do sada. 

 

Što se tiče toga kako je napravljeno, mapa odlična, ne znam kakva joj je veličina naspram mapa iz Pubga,Apexa itd... Znam da je veća 10x od hamade ali opet mi to ne daje pravu percepciju jer battle royal je ipak nešto drugo, nose se 2 oružja znači close i high range, 6 vrsta municije, znači pištolj,smg,ar,sniper,shotgun ne znam koja je ono 6 municija, imamo 3 oruzje pistolj, te gadete za tenkove, dizanje hpa kad si ranjen, te obnavljanje armora, djeluje sve relativno jednostavno, osobno ne bih imao u battle royal igri tenkove, nego samo vozila koja služe za transport no dobro, vidjet ćemo kako će to ići. Stodehov gameplay je jako dobar, dečko šuti i igra i vidiš sve što trebaš vidjeti, dosadno trkeljanje od westia ne mogu slušati. Pubg mi je bio prezanimljiv naigrao sam ga se preko 1000 sati no njegov glavni problem bio i ostao je 35 minutne partije i ogromne mape te spore zone, jedino je sanhok ličio na nešto no zbog previše raslinja, jako puno ljudi je kempalo svagdje. Fornite nikad nisam igrao nije moj djir, Apexa sam odigrao 100tinjak sati kad je izasao no nakon toga sam stao, jednostavno ne volim baš takvav futuristican setting, previse armora i metaka da se nekog skine, ipak sam za varijante 3-5 metaka iz AR i ko koga skine živio, ali inače igra je lijepo osmišljena i zabavna... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 23:45 (BeLLicus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield V
gogo17792 kaže...
LeftY_CRO kaže...

znaci koje je ovo sr*nje, prvo mi ide prepairing za 24gb i dojde do 100 pa pocne skidati update od 28gb. nevjerojatno

 Tebi nešto ne štima sa windowsima očito ili ti disk ima bad sectore pa gubiš podatke

 novi windowsi, novi komp...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
10 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Ruku na srce, BF je sa ponavljanjem jednog te istog sa drugim skinom, pregazilo vrijeme. Ako Firestorm ne uspije, bojim se da bi netko mogao "zatvorit slavinu".

مرګ ژوبله
12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...
gogo17792 kaže...
LeftY_CRO kaže...

znaci koje je ovo sr*nje, prvo mi ide prepairing za 24gb i dojde do 100 pa pocne skidati update od 28gb. nevjerojatno

 Tebi nešto ne štima sa windowsima očito ili ti disk ima bad sectore pa gubiš podatke

 novi windowsi, novi komp...

Ne brini se jer nije do tebe.

Meni je isto svaki patch skidalo nekoliko puta teži nego je ustvari bio.

Jbga. ne bi DICE bio DICE da nema svaki put neki novi feature kojim će nas prcati u mozak.

[19xx] 4ntraks
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Patchiranje je vjerojatno u domeni origina

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Firestorm solo gameplay

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 9:07 (Zero2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

Patchiranje je vjerojatno u domeni origina

Znači da obrišem Origin pa će onda radit kako treba?

[19xx] 4ntraks
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
Friday kaže...

Patchiranje je vjerojatno u domeni origina

Znači da obrišem Origin pa će onda radit kako treba?

 

Ne, jer ne mozes imati BF instaliran bez origina

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

 

Ne, jer ne mozes imati BF instaliran bez origina

Pa nemam ga instalirnog.

Obrisao odavno.

Glupa je igrica.

[19xx] 4ntraks
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
Friday kaže...

 

Ne, jer ne mozes imati BF instaliran bez origina

Pa nemam ga instalirnog.

Obrisao odavno.

Glupa je igrica.

 

Znam, ja ju nisam pokrenuo od 15.12. mislim

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...

 

Znam, ja ju nisam pokrenuo od 15.12. mislim

Žalosno je da mi je BF1 bio govno od igre i mislio sam da niti jedan BF više neću igrati manje od tog govneta.

Prevario sam se, BF5 sam igrao manje od tog govneta.

 

Čak se dvoumim oko ovog Firestorma, da li probat ili ne.

Kad vidim te silne rakete i tenkove, padne mi mrak na oči.

[19xx] 4ntraks
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...
Friday kaže...

 

Znam, ja ju nisam pokrenuo od 15.12. mislim

Žalosno je da mi je BF1 bio govno od igre i mislio sam da niti jedan BF više neću igrati manje od tog govneta.

Prevario sam se, BF5 sam igrao manje od tog govneta.

 

Čak se dvoumim oko ovog Firestorma, da li probat ili ne.

Kad vidim te silne rakete i tenkove, padne mi mrak na oči.

 

Meni nije toliko losa igra, ali jednostavno me ne drzi. Do te mjere da prodajem graficku koju sam kupio samo zbog BF-a...

Freak Show Inc.
14 godina
online
Re: Battlefield V
Friday kaže...
Skilledžija kaže...
Friday kaže...

 

Znam, ja ju nisam pokrenuo od 15.12. mislim

Žalosno je da mi je BF1 bio govno od igre i mislio sam da niti jedan BF više neću igrati manje od tog govneta.

Prevario sam se, BF5 sam igrao manje od tog govneta.

 

Čak se dvoumim oko ovog Firestorma, da li probat ili ne.

Kad vidim te silne rakete i tenkove, padne mi mrak na oči.

 

Meni nije toliko losa igra, ali jednostavno me ne drzi. Do te mjere da prodajem graficku koju sam kupio samo zbog BF-a...

 Što niti RTX ON, tj. ray tracing, ne pomaže?!

8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
BF4 - preko 2000 sati
BF1 - oko 50 sati
BFV - oko 60 sati

Možda uz firestorm doguram do 100njak ako bude zanimljiv :)
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
T-bone's kaže...

 Što niti RTX ON, tj. ray tracing, ne pomaže?!

 

Tek sam pred koji dan dobio 1809 win update pa nisam ni isprobao RT do sada

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Battlefield V

Ovo nece bit dobro, nikako. Cista kopija PUBG-a sa premalo igraca i ono sto vidim kao najveci problem, premalo gradjevina i preveliki prazni prostor izmedju njih. Gameplay sporiji i od spomenutog Pubg-a, a Apex u ovom kontekstu ne vrijedi ni spominjati. Kome nije sjeo PUBG ovo nece sigurno. Potpuno razocarenje, a jos se i placa.

مرګ ژوبله
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Super64 kaže...

Ovo nece bit dobro, nikako. Cista kopija PUBG-a sa premalo igraca i ono sto vidim kao najveci problem, premalo gradjevina i preveliki prazni prostor izmedju njih. Gameplay sporiji i od spomenutog Pubg-a, a Apex u ovom kontekstu ne vrijedi ni spominjati. Kome nije sjeo PUBG ovo nece sigurno. Potpuno razocarenje, a jos se i placa.

 Pa nećemo valjda YouTuberima vjerovati??

Prvo probaš igru i onda napišeš dojam.

Ako pronađeš video u kojem netko govori da je ovo najbolji BR ikad i da su se dogodile neke promjene od ove verzije koju su oni igrali, onda će Firestorm postati odličan? Ili?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 14:00 (CyberDemonVZ).
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Nisam skužio , što se firestorm plaća?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ne plaća se mod sam po sebi ali moraš platiti battlefield 5 da bi ga igrao i tu se već gubi određen broj potencijalnih igrača koje zanima battle royale jer su npr apex i fortnite free to play.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice