Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.768
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Pa nećemo valjda YouTuberima vjerovati??

Prvo probaš igru i onda napišeš dojam.

Ako pronađeš video u kojem netko govori da je ovo najbolji BR ikad i da su se dogodile neke promjene od ove verzije koju su oni igrali, onda će Firestorm postati odličan? Ili?

 Ja sam se iskreno nadao da će njihov battle royal biti na principu klasičnog conquesta :)

Iskakanje na mapu bez klasa, opreme i oružja. Zauzimanje zastava koja donose random vozila, baze ne postoje. Spawn moguć samo na zastavu, ukoliko tim nema nijedne opet skok iz aviona

Oružja i municija bi se skupljali po mapi kako to već ide u royalu, a defib, repair tool i ostali gadgeti se mogu koristiti samo određen broj puta.

 

Ukratko po meni su ovo mogli puno bolje izvesti, barem što se prvog dojma i yt tiče

10 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Pa nećemo valjda YouTuberima vjerovati??

Prvo probaš igru i onda napišeš dojam.

Ako pronađeš video u kojem netko govori da je ovo najbolji BR ikad i da su se dogodile neke promjene od ove verzije koju su oni igrali, onda će Firestorm postati odličan? Ili?

 Pa ne radi se o komentarima Youtubera nego gameplayu koji i sam mozes vidjeti. Sporo, jako sporo i pusto. Doktor je u komentarima blazi nego bi ja bio btw. Ne moramo tuberima vjerovati, ali onda ne kuzim zasto je jackfrags celebrity u ovoj temi.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 15:33 (Super64).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Super64 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Pa nećemo valjda YouTuberima vjerovati??

Prvo probaš igru i onda napišeš dojam.

Ako pronađeš video u kojem netko govori da je ovo najbolji BR ikad i da su se dogodile neke promjene od ove verzije koju su oni igrali, onda će Firestorm postati odličan? Ili?

 Pa ne radi se o komentarima Youtubera nego gameplayu koji i sam mozes vidjeti. Sporo, jako sporo i pusto. Doktor je u komentarima blazi nego bi ja bio btw.

 Prije stvar ukusa recimo ja vidim gameplay koji nije "spungefest" kao Apex i Blackout sa realnijim mapom i kretanjem. Vozila, airdropi, objective daju point of interest za masivne sukobe. Jedino što mi se ne sviđa je način "ispadanja" lopta nakon smrtima malo nepregledni kad netko ima tonu stvari. 

Ali opet sad će ponedeljak pa će se probati.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
10 godina
offline
Re: Battlefield V
D3ViL kaže...

 Prije stvar ukusa recimo ja vidim gameplay koji nije "spungefest" kao Apex i Blackout sa realnijim mapom i kretanjem. Vozila, airdropi, objective daju point of interest za masivne sukobe. Jedino što mi se ne sviđa je način "ispadanja" lopta nakon smrtima malo nepregledni kad netko ima tonu stvari. 

Ali opet sad će ponedeljak pa će se probati.

 Stvar ukusa naravno, ali onog istog ili slicnog onome iz PUBG-a. Ali ta ekipa nece dat dvostruko vise love da bi samo igrala Firestorm, a i Firestorm iz prikazanog nije u rangu sa PUBG-om. Ne znam sta je spungefest (mozda sponge pa nesto) i zasto bi mapa trebala bit realna. Valjda je bitnije da je zanimljiva.

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Super64 kaže...

 Stvar ukusa naravno, ali onog istog ili slicnog onome iz PUBG-a. Ali ta ekipa nece dat dvostruko vise love da bi samo igrala Firestorm, a i Firestorm iz prikazanog nije u rangu sa PUBG-om. Ne znam sta je spungefest (mozda sponge pa nesto) i zasto bi mapa trebala bit realna. Valjda je bitnije da je zanimljiva.

 Opet stvar ukusa ja više volim da je okoliš realan tebi to nije bitan faktor. Valjda one dvije krave/dinosauri u pozadini Apexa tebi predstavljaju zabavu ili sta već?? Osoba koja igra PUBG koja je prije igrala ARMA modove (ti izgleda nisi jedan od tih) naizad ima priliku da igra AAA naslov da je optimiziran i da radi na odličnom enginu za razliku od dvije je prethodno navedene igre. Opet dali je prikazano na nivou PUBG ili nije je tvoje nebitno subjektivno misljenje..., relevantan će biti queue time nakon mjesec/dva ako bude kao Blackout na PCu "Pola sata" piši propalo! Igra je definitivno jeftinija i pristupačnija od jednog CoD-a a svakako će uskoro cijena još dole. Spongefest je kada ti treba 2 klipa, 4 mele udarca i možda jedan hit iz shotguna da ubijes nekog (otprilike koliko treba u Apexu kad je mid/long range fight ili u Blackout) ovdje to "izgleda" bolje TTK je brži. Opet nekom je to bitno nekome nije...

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
offline
Battlefield V

Osobno nisam impresioniran. Royale mi paše na apex način, brže, luđe, blesavije, a opet s nešto možda i dužim ttk da zahtjeva skill i konstantno gađanje ekipe, nekad i malčice previše radi sjebanog netcodea.

 

pubg mi se nije sviđao jer ljudi glume stabla i grmove kampaju i sa 0 killova dobiju meč. Tako će ovdje biti, i takvoj ekipi paše takav gameplay, a oni su nerijetko i lošiji igrači 1v1 tako da im taj element iznenađenja, lootanje i kampanje paše + moći će sjebat nekog jadnika iz vozila pa će si bit još više happy.

Probat hoću, zasad vidim par glupih stvari, ali dobro vidjet ćemo kako izgleda kad se proba. Krug izgleda bolesno i fora je kako stišće ekipu u fajt. Vozila moraju biti i za to ok, ali više objective based, neke borbe oko bunkera/zgrada/flagova koje bi nakon određenog vremna zvale kvalitetniji loot itd bih volio.

loot kutije su must have. 

Najviše mi se ne sviđaju preset puške koje su oduvijek bile užas kad ih dice slaže. zašto nemamo atačmente pa sami slažemo gun kako želimo?

 

no dobro, još 3 dana pa ćemo vidjeti jel čemu.

dobar dodatak, ali mislim da neće dovesti/zadžati ljude.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Super64 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Pa nećemo valjda YouTuberima vjerovati??

Prvo probaš igru i onda napišeš dojam.

 Pa ne radi se o komentarima Youtubera nego gameplayu koji i sam mozes vidjeti...

 Još nisam pogledao ni jedan gameplay. Čekam da izađe igra pa ću sam probati.

 

Super64 kaže...

 Ne moramo tuberima vjerovati, ali onda ne kuzim zasto je jackfrags celebrity u ovoj temi.

 Nadam se da nije :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Battlefield V
D3ViL kaže...

 Opet stvar ukusa ja više volim da je okoliš realan tebi to nije bitan faktor. Valjda one dvije krave/dinosauri u pozadini Apexa tebi predstavljaju zabavu ili sta već?? Osoba koja igra PUBG koja je prije igrala ARMA modove (ti izgleda nisi jedan od tih) naizad ima priliku da igra AAA naslov da je optimiziran i da radi na odličnom enginu za razliku od dvije je prethodno navedene igre. Opet dali je prikazano na nivou PUBG ili nije je tvoje nebitno subjektivno misljenje..., relevantan će biti queue time nakon mjesec/dva ako bude kao Blackout na PCu "Pola sata" piši propalo! Igra je definitivno jeftinija i pristupačnija od jednog CoD-a a svakako će uskoro cijena još dole. Spongefest je kada ti treba 2 klipa, 4 mele udarca i možda jedan hit iz shotguna da ubijes nekog (otprilike koliko treba u Apexu kad je mid/long range fight ili u Blackout) ovdje to "izgleda" bolje TTK je brži. Opet nekom je to bitno nekome nije...

 Tebi je zabavno spominjat Apex u kontekstu BF-a, meni je to gluparija. Zanimljiva mapa ne znaci dvije krave, ali treba otvorit horizonte mozda u nekom drugom smjeru koji ti ocito je ne vidis. I tvoje je misljenje subjektivno i nekom nebitno, a tako je sa 100% dojmova koje korisnici nekog foruma razmjenjuju. Ali opet ako si igrao PUBG mozemo raspravljati, ako nisi pricas na pamet. I ocito izmisljena fraza "spongefest" koja bi trebala nesto predstavljati, zahtjeva vise skilla od ovoga sto si ti zelis u Firestormu.

مرګ ژوبله
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 Piše što će se događati s igrom u jesen... A ponekad ne znaju ni što će biti slijedeći tjedan :D

 

Samo da vidimo koliko mapa ćemo dobiti uskoro.. npr. ovaj i slijedeći mjesec.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

https://i.imgur.com/WoVAIyU.jpg

 

Svake sekunde može izaći novi roadmap...

A nemam pojma gdje!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Super64 kaže...

 Ne moramo tuberima vjerovati, ali onda ne kuzim zasto je jackfrags celebrity u ovoj temi.

 Nadam se da nije :D

 Kad ga svi svako malo postaju ispada da je. A sta youtuberi koji klinac znaju, kad se ovdje najbolje zna. Jel tak?

مرګ ژوبله
12 godina
offline
Battlefield V

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/b47jeb/battlefield_v_2019_roadmap/

 

Stigao roadmap

Chapter 3 - Trial by Fire

  • New Map - Mercury (based on Operation Mercury)

  • New Mode - Outpost (we're waiting on some more content to go live that talks about this in more detail. Will come back and update this thread when it's live!)

  • Updates to Combined Arms, bringing new matchmaking, hardcore mode, and two missions on Fjell

  • Introduction of Duos to Firestorm

Chapter 4 - Defying the Odds

  • Introducing new CQC Content - a new 5v5 mode, in specially designed arenas

  • Two New Maps - one called Marita, adding to the conflict in Greece, and the second being a closely guarded secret that we know our Battlefield Veterans will enjoy!

  • We'll have a lot more to say about Chapter 4 at EA Play this Summer

Chapter 5 - Awakening the Giant

  • A completely new Theater of War

 

Veća slika

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2019 18:14 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Super64 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Super64 kaže...

 Ne moramo tuberima vjerovati, ali onda ne kuzim zasto je jackfrags celebrity u ovoj temi.

 Nadam se da nije :D

 Kad ga svi svako malo postaju ispada da je. A sta youtuberi koji klinac znaju, kad se ovdje najbolje zna. Jel tak?

 Tako je! Koji njubovi još gledaju youtubere 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Super64 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Pa nećemo valjda YouTuberima vjerovati??

Prvo probaš igru i onda napišeš dojam.

Ako pronađeš video u kojem netko govori da je ovo najbolji BR ikad i da su se dogodile neke promjene od ove verzije koju su oni igrali, onda će Firestorm postati odličan? Ili?

 Pa ne radi se o komentarima Youtubera nego gameplayu koji i sam mozes vidjeti. Sporo, jako sporo i pusto. Doktor je u komentarima blazi nego bi ja bio btw. Ne moramo tuberima vjerovati, ali onda ne kuzim zasto je jackfrags celebrity u ovoj temi.

 

Dr. Disrespect nije više autoritet ni u svom vlastitom domu, a kamoli da mi predstavlja neki autoritet u svijetu igara. Lik je rage quittao iz Battlefielda V jer ga je netko ubio i onda naravno urlao kako je igra katastrofa. Blokirao sam i njegov kanal i video clipove da mi slučajno više ne iskoče kao prijedlog na Youtubeu. Lik je uvijek bio lakrdija, ali jebiga, danas živimo u svijetu gdje što je netko gluplji i besmisleniji, to je i popularniji. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/b47jeb/battlefield_v_2019_roadmap/

 

Stigao roadmap

Chapter 3 - Trial by Fire

  • New Map - Mercury (based on Operation Mercury)

  • New Mode - Outpost (we're waiting on some more content to go live that talks about this in more detail. Will come back and update this thread when it's live!)

  • Updates to Combined Arms, bringing new matchmaking, hardcore mode, and two missions on Fjell

  • Introduction of Duos to Firestorm

Chapter 4 - Defying the Odds

  • Introducing new CQC Content - a new 5v5 mode, in specially designed arenas

  • Two New Maps - one called Marita, adding to the conflict in Greece, and the second being a closely guarded secret that we know our Battlefield Veterans will enjoy!

  • We'll have a lot more to say about Chapter 4 at EA Play this Summer

Chapter 5 - Awakening the Giant

  • A completely new Theater of War

 

Veća slika

 Ček, ak sam dobro skužio čekamo do svibnja novu mapu? i to samo jedna nova mapa?

 

beš mi sve odoh staviti bf4 da se skida 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/b47jeb/battlefield_v_2019_roadmap/

 

Stigao roadmap

Chapter 3 - Trial by Fire

  • New Map - Mercury (based on Operation Mercury)

  • New Mode - Outpost (we're waiting on some more content to go live that talks about this in more detail. Will come back and update this thread when it's live!)

  • Updates to Combined Arms, bringing new matchmaking, hardcore mode, and two missions on Fjell

  • Introduction of Duos to Firestorm

Chapter 4 - Defying the Odds

  • Introducing new CQC Content - a new 5v5 mode, in specially designed arenas

  • Two New Maps - one called Marita, adding to the conflict in Greece, and the second being a closely guarded secret that we know our Battlefield Veterans will enjoy!

  • We'll have a lot more to say about Chapter 4 at EA Play this Summer

Chapter 5 - Awakening the Giant

  • A completely new Theater of War

 

Veća slika

 

Evo nam i pacifika.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/b47jeb/battlefield_v_2019_roadmap/

 

Stigao roadmap

Chapter 3 - Trial by Fire

  • New Map - Mercury (based on Operation Mercury)

  • New Mode - Outpost (we're waiting on some more content to go live that talks about this in more detail. Will come back and update this thread when it's live!)

  • Updates to Combined Arms, bringing new matchmaking, hardcore mode, and two missions on Fjell

  • Introduction of Duos to Firestorm

Chapter 4 - Defying the Odds

  • Introducing new CQC Content - a new 5v5 mode, in specially designed arenas

  • Two New Maps - one called Marita, adding to the conflict in Greece, and the second being a closely guarded secret that we know our Battlefield Veterans will enjoy!

  • We'll have a lot more to say about Chapter 4 at EA Play this Summer

Chapter 5 - Awakening the Giant

  • A completely new Theater of War

 

Veća slika

 

Kako me BR ne zanima previše, ovo je jebena katastrofa. Ukupno 3 nove mape do jeseni?! Pa oni fakin nisu normalni... Ko će im ostat u igri do jeseni!?

 

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 

Kako me BR ne zanima previše, ovo je jebena katastrofa. Ukupno 3 nove mape do jeseni?! Pa oni fakin nisu normalni... Ko će im ostat u igri do jeseni!?

 

 Ti, cyber i kuki kako stvari stoje 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
CyberDemonVZ kaže...

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/b47jeb/battlefield_v_2019_roadmap/

 

Stigao roadmap

Chapter 3 - Trial by Fire

  • New Map - Mercury (based on Operation Mercury)

  • New Mode - Outpost (we're waiting on some more content to go live that talks about this in more detail. Will come back and update this thread when it's live!)

  • Updates to Combined Arms, bringing new matchmaking, hardcore mode, and two missions on Fjell

  • Introduction of Duos to Firestorm

Chapter 4 - Defying the Odds

  • Introducing new CQC Content - a new 5v5 mode, in specially designed arenas

  • Two New Maps - one called Marita, adding to the conflict in Greece, and the second being a closely guarded secret that we know our Battlefield Veterans will enjoy!

  • We'll have a lot more to say about Chapter 4 at EA Play this Summer

Chapter 5 - Awakening the Giant

  • A completely new Theater of War

 

Veća slika

 

Kako me BR ne zanima previše, ovo je jebena katastrofa. Ukupno 3 nove mape do jeseni?! Pa oni fakin nisu normalni... Ko će im ostat u igri do jeseni!?

 

 3 plus ovaj cqc content (navodno više malih mapa)

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Del_Boy97 kaže...

 3 plus ovaj cqc content (navodno više malih mapa)

 na to ne bih računao, to može bit opet male 3 flag verzije većih mapa kao što su već bili stavili skvad conq.

 

na igri po količini kontenta radi izgleda 3 čovjeka, i criterion koji radi royale.

kad je free nije ionako bitno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Možda nije sve tako u kurcu. Dobit ćemo BFV verziju Incursionsa, kako se čini po onome što je iskopano iz fileova igre.

 

5v5 sa novim modovima, 5 novih mapa, 6 frakcija u vidu specijalnih postrojbi, nova klasa 'Captain' i potpuno rebalansirane postojeće sa novom opremom. Tako se nadam da ovo neće ispasti sranje. Na papiru djeluje super.

uteče Medžedža!
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/b47jeb/battlefield_v_2019_roadmap/

 

Stigao roadmap

Chapter 3 - Trial by Fire

  • New Map - Mercury (based on Operation Mercury)

  • New Mode - Outpost (we're waiting on some more content to go live that talks about this in more detail. Will come back and update this thread when it's live!)

  • Updates to Combined Arms, bringing new matchmaking, hardcore mode, and two missions on Fjell

  • Introduction of Duos to Firestorm

Chapter 4 - Defying the Odds

  • Introducing new CQC Content - a new 5v5 mode, in specially designed arenas

  • Two New Maps - one called Marita, adding to the conflict in Greece, and the second being a closely guarded secret that we know our Battlefield Veterans will enjoy!

  • We'll have a lot more to say about Chapter 4 at EA Play this Summer

Chapter 5 - Awakening the Giant

  • A completely new Theater of War

 

Veća slika

 

Ovo bi bilo super da je roadmap za sljedeca tri mjeseca a ne godinu dana, tek u 5. mjesecu prva nova mapa nakon panzerstorma? 

 

LuL 

 

"Novi" game modovi na istim mapama kojih smo se vec naigrali da te glava boli oni zoveju novi content, koja sprdačina.

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.3.2019 8:57 (dad0r).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 

Kako me BR ne zanima previše, ovo je jebena katastrofa. Ukupno 3 nove mape do jeseni?! Pa oni fakin nisu normalni... Ko će im ostat u igri do jeseni!?

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Sve je to malo, kasno i loše. Ne kužim kako oni ne vide da ne nude igračima ništa, sem recikliranih modova i izmišljanja stvari koje su neke igre već bolje napravile.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Ne kužim kako oni ne vide da ne nude igračima ništa, sem recikliranih modova i izmišljanja stvari koje su neke igre već bolje napravile.

 Ovo.

Kaj je njih 5-6 ostalo raditi na BFV? Ili namjerno hoće uništiti BF? Ili ih je baš briga?

U svim BF-ovima do sada (bar u posljednja 4-5) u svakom DLC-u je izašlo 4-5 novih mapa, na godinu 3-4 DLC-a.

Što je sad odjednom problem? Lova, vrijeme, ljudi..? Da, istina, prešli su na live service. I što sad? Odjednom je EA i DICE-u nestalo love?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Nije problem već je razlika u tome što više nema premiuma i naplate mapa pa time ni motivacije :)
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
fila2208 kaže...

Ne kužim kako oni ne vide da ne nude igračima ništa, sem recikliranih modova i izmišljanja stvari koje su neke igre već bolje napravile.

 Ovo.

Kaj je njih 5-6 ostalo raditi na BFV? Ili namjerno hoće uništiti BF? Ili ih je baš briga?

U svim BF-ovima do sada (bar u posljednja 4-5) u svakom DLC-u je izašlo 4-5 novih mapa, na godinu 3-4 DLC-a.

Što je sad odjednom problem? Lova, vrijeme, ljudi..? Da, istina, prešli su na live service. I što sad? Odjednom je EA i DICE-u nestalo love?

 

Dogodilo se isto ko i sa SWBF2 mnogi su govorili da bude tako i eto nam sad ista prica, jednostavno ne generira im BF novaca kolko bi EA/Dice htjeli, a to su si sami krivi kaj su izdali polu proizvod nedovrseni i mislili su da su ljudi baš toliko mutavi.

 

Jednostavno im se ne isplati ulagati resource ili ti novac i ljude u nesto sto im ne generira novac.

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

 Ovo.

Kaj je njih 5-6 ostalo raditi na BFV? Ili namjerno hoće uništiti BF? Ili ih je baš briga?

U svim BF-ovima do sada (bar u posljednja 4-5) u svakom DLC-u je izašlo 4-5 novih mapa, na godinu 3-4 DLC-a.

Što je sad odjednom problem? Lova, vrijeme, ljudi..? Da, istina, prešli su na live service. I što sad? Odjednom je EA i DICE-u nestalo love?

 

Dogodilo se isto ko i sa SWBF2 mnogi su govorili da bude tako i eto nam sad ista prica, jednostavno ne generira im BF novaca kolko bi EA/Dice htjeli, a to su si sami krivi kaj su izdali polu proizvod nedovrseni i mislili su da su ljudi baš toliko mutavi.

Jednostavno im se ne isplati ulagati resource ili ti novac i ljude u nesto sto im ne generira novac.

 Tako sam i ja nekako razmišljao... ali sam se onda sjetio BF4.

Više od dvije godine nakon izlaska su stvorili cijeli tim koji je popravio netcode, dodao nove mape, sredio bugove...

Zašto? Da spase Battlefield serijal? Pa zašto to ne rade sad?

Da povećaju prodaju? Zašto to ne rade sad?

Mislim, sad je još igra relativno nova, zašto sad ne ulože u razvoj?

 

Kak veli fila, uopće nema smisla.

Pa nije da će EA propasti ako uloži novce u DICE za  4-5 novih ljudi koji su talentirani za recimo dizajn mapa i eto ti za dva mjeseca 5 novih mapa.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
BalkanUSrcu kaže...
Nije problem već je razlika u tome što više nema premiuma i naplate mapa pa time ni motivacije :)

 Pretpostaviti je da u EA rade ljudi zaduženi za analizu tržišta i procjenu budućeg puta njihovih naslova. Vjerojatno s plaćama o kojima mi možemo samo sanjati.

Oni ne vide da se tako uništava cijeli BF serijal? Baš ih briga.. ili što?

 

Recimo, naprave jedan dobar potez i prodaju dodatnih 500.000 primjeraka.

To im je po $50, zarada od 25 milijuna dolara! Ako već je lova u pitanju.

 

Ono... ne žele lovu? Od jednom ne znaju što ljudi žele? Daju nam co-op umjesto novih mapa....??

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice