Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.350.268
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Imas i ti kolegu koji je otisao pa zaradjuje milione i ima 12 zena jel da 🤣🤣🤣
10 godina
offline
Battlefield V

 

brutalan trejler i najava close combat mapa, metro mapa iz starijih battlefielda i najava pacifičkog dijela ratišta

Moj PC  
6 0 hvala 6
13 godina
offline
Battlefield V

Priznali ne, priznali metro je ono što će vratiti igrače - iako ove druge mape izgledaju super. Boje i izgled izgledaju vrh.

Kad to izađe možda se vratim vidjeti na što liči.

 

to će biti u 10mj ili?

 

garand na kraju 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 15:54 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Del_Boy97 kaže...

 

brutalan trejler i najava close combat mapa, metro mapa iz starijih battlefielda i najava pacifičkog dijela ratišta

 

 

A eto i poznatog pliiing na kraju trailera za sve plačipičke Garandovske!!!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Del_Boy97 kaže...

 

brutalan trejler i najava close combat mapa, metro mapa iz starijih battlefielda i najava pacifičkog dijela ratišta

 

Holy fucking shit... bome su natrpali svega. Oni koji će početi igrati godinu nakon izlaska će stvarno biti počašćeni.

 

btw. nabijem i metro i njih na kurac.

uteče Medžedža!
10 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Priznali ne, priznali metro je ono što će vratiti igrače - iako ove druge mape izgledaju super. Boje i izgled izgledaju vrh.

Kad to izađe možda se vratim vidjeti na što liči.

 

to će biti u 10mj ili?

 

garand na kraju 

 jedna krajem mjeseca, jedna u srpnju, dvije u kolovozu i onda listopad metro remaster.

 

tako sam ja shvatio, nisam 100% siguran

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 16:55 (Del_Boy97).
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V
uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 6
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Del_Boy97 kaže...

 

brutalan trejler i najava close combat mapa, metro mapa iz starijih battlefielda i najava pacifičkog dijela ratišta

 Looks good. Not gonna lie...

 

Komentar na netu:

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 20:22 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Battlefield V

Jedva čekam METRO ONLY 24/7 :/: NO EXPLOSIVES AND NO MMGS 

twice the pride double the fall
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

Jedva čekam METRO ONLY 24/7 :/: NO EXPLOSIVES AND NO MMGS 

 

Pa to bi čak možda moglo biti i neloše. Zamisli da su dodali još koji prolaz za flankanje ili da su čak otvorili nadzemni dio!

 

No, koga ja zajebavam, bit će to lezi u ćošak sa MMG-om, spamaj dinamit i RPG-e, i tako to...

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Battlefield V

Sve to izgleda ok, nadajmo se da neće usput nešto sjebat ili strgat i da će ljudi prepoznat trud i vratiti se.

u svakom slučaju, palac gore. Dakle do 10mj što izađe sadržaja, to je trebalo bit u startu pratkički, ali bolje ovako. Ubit igru pa je vratit očito

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V
Jel itko od vas otkljuco mas44 gold?
10 headshootova u 1 zivotu unutar zastave ili
20 headshootova u rundi unutar zastave???
Kako najbrze to otkljucat u pm toliko frustrirajuce -.-'
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
Jel itko od vas otkljuco mas44 gold?
10 headshootova u 1 zivotu unutar zastave ili
20 headshootova u rundi unutar zastave???
Kako najbrze to otkljucat u pm toliko frustrirajuce -.-'

 

Nikako, zahtjev je sastavljao netko pijan. Ja već mjesecima pokušavam, mislim da sam jednom došao do 15-16, ali na kraju sam se pomirio sa sudbinom.  

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Battlefield V

POS Jebeni origin. Nekima skida 2 GB a nekima 30. Ja sam taj nesretnik od 30 sa brzinom neta od 7 Mbps u fucking njemackoj. Hahahha. Hrvatska je extra napredna za nj. sto se tice brzine neta...

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V

Ja sam umro dok nisam to ostvario, jebeno sam zivcanio zbog gluposti, ali na kraju 45 headshatoova u partiji ( koja je trajala kao vecnost ne znam zasto).

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2019 1:47 (psihoroba).
13 godina
offline
Re: Battlefield V

Edit:

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2019 15:54 (psihoroba).
9 godina
offline
Battlefield V

Skinuo igru i ja ponovo da probam novu mapu, nove pljuce kad sam vidio onaj trailer sa novim mapama te da dolaze japanci i pacifik hypeee :D... Mapa je do jaja i vizualno i za gameplay, jedan od boljih prikaza vode u video igrama koje sam do sada vidio, vrijedna spomena je LS 26 puška iz support klase sa njome sam odigrao ovaj frontlines dolje sa slika, meč je bio odličan pun preokreta na kraju smo pobjedili trajala partija sigurno 30,40 minuta. Još je vrijedan spomena i Boys AT sniper koji one shota sve što se kreće a i tenku radi finu štetu, opet nije moj stil igre jer moraš biti pronan ali ako želiš nekad odmorit od agresive jako je zabavan za koristiti, ima zvuk kao da iz topa pucaš a kažem skida sve iz 1 metka. do kraja godine bit će ovo prekrasna igra u kojoj će konačno biti sadržaja, jer onih prvih 9 mapa ne mogu vidjeti ni nacrtane više a kamoli da ih igram. Sad će ubrzo još jedna mapa kroz 2 tjedna i bit će to dobro uz povremeno igranje. :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2019 8:43 (MRSKI).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Battlefield V

Igra je na popustu 24 eura trenutno kod nas danas je navečer ea play, otkrit će još jednu mapu koja nas čeka ovaj mjesec, level cap misli da dolazi D day  :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2019 8:02 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Igra je na popustu 24 eura trenutno kod nas danas je navečer ea play, otkrit će još jednu mapu koja nas čeka ovaj mjesec, level cap misli da dolazi D day  :D

 

Pokazat će Maritu, 2. grčku mapu. LvLCap je zabrijao žešće kao i dosta puta do sada. Mislio je da će možda mapa koja dolazi za 15-20 dana biti D-day, jer u file-ovima ima naziv Sea & Sand.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Battlefield V

Marita

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Pacifik će krenuti sa 3 mape, tako da ćemo do kraja godine dobiti minimalno 8 novih mapa. To je najavljeno i zacementirano, s tim da mislim da neće propustit priliku da ubace još nešto oko praznika. Čini mi se su spomenuli da su na Metro dodali nova područja i da mapa neće biti carbon copy iz BF3/BF4.

 

Sve u svemu, odlično!

uteče Medžedža!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
acarnoje kaže...

POS Jebeni origin. Nekima skida 2 GB a nekima 30. Ja sam taj nesretnik od 30 sa brzinom neta od 7 Mbps u fucking njemackoj. Hahahha. Hrvatska je extra napredna za nj. sto se tice brzine neta...

 zivis u posranom stanu koji ima samo DSL,radim za vodafone kabel deutschland i imam 1 gigabit

najslabija brzina nam je 50Mbita a najbrza 1gigabit.

 

slijedeci stan trazi samo sa kablovskom

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
11 godina
offline
Battlefield V

Šta se bolje isplati uzeti Deluxe edition ili Standard edition?

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Vuk15 kaže...

Šta se bolje isplati uzeti Deluxe edition ili Standard edition?

 

Ni slučajno ne kupuj deluxe. Dobit ćeš čini mi se samo 2 skina za puške i 4 uniforme koje ionako možeš otključati relativno brzo. Oni koji su uzeli deluxe su popušili svjetski.

uteče Medžedža!
11 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...
Vuk15 kaže...

Šta se bolje isplati uzeti Deluxe edition ili Standard edition?

 

Ni slučajno ne kupuj deluxe. Dobit ćeš čini mi se samo 2 skina za puške i 4 uniforme koje ionako možeš otključati relativno brzo. Oni koji su uzeli deluxe su popušili svjetski.

 Hvala ti puno na brzom odgovoru, ionako ne patim na neke skinove. 

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
9 godina
offline
Battlefield V

Još jedan fantastičan jutarnji frontlines pun preokreta, doslovno nam zauzmu sve, pa se vratimo totalno u igru i preuzmemo im 3 teritorija, nisam još nikad stotku prešao u jednom meču a da u tom meču igram samo infantry :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 11:25 (BeLLicus).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Još jedan fantastičan jutarnji frontlines pun preokreta, doslovno nam zauzmu sve, pa se vratimo totalno u igru i preuzmemo im 3 teritorija, nisam još nikad stotku prešao u jednom meču a da u tom meču igram samo infantry :D

 opet ti instalirao a? a baš si dramatično napustio serijal i shift deletao igru 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield V

I ja sam imao jedan napeti frontlines jutros slična situacija kao tvoja. Evo i jedan zanimljiv domination pun preokreta na mercury.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
BeLLicus kaže...

Još jedan fantastičan jutarnji frontlines pun preokreta, doslovno nam zauzmu sve, pa se vratimo totalno u igru i preuzmemo im 3 teritorija, nisam još nikad stotku prešao u jednom meču a da u tom meču igram samo infantry :D

 opet ti instalirao a? a baš si dramatično napustio serijal i shift deletao igru 

 Napisao sam gore, da povodom ovog E3 sajma te najave dosta novih mapa, te dolazak Amera,Japanaca te pacifika na jesen malo je ubacio hype te je došla prekrasna nova mapa pa sam odlučio instalirati i probati, naravno igrajući samo novu mapu, a i teška je suša iskreno u multiplayer gamingu ovih mjeseci, ali i dalje je to premalo sadržaja da te zadrži duže, Battlefield će biti igriv tek na zimu, ali eto sad će krajem mjeseca El Sudan, i onda u 7mj još jedna grčka mapa Marita, pa ono ispratit će se, ekipa mi sad uzela R6 sada na popustu i hvale igru jer isto više ne znaju šta bi igrali od multiplayera :D

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice