Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.887
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Ja ne. Ja još čekam :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Battlefield V

pa to je kao black friday ponuda, mislim da u petak nece ici vise od toga dolje..

 

ja cu uzet, eto da imam, jer je daba

 

ako sam dobro skuzio nakon 3.12. ide opet na 40e

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 15:31 (digitall).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
digitall kaže...

15 eura na originu

 Pada to brzo ne ide im nešto. Pojedinci će reči da nema razloga jer je igra brutalna. Stoga i jest cijena takva jer su to pojedinci.

 to je realna cijena igre stare godinu dana.

jednostavno ne shvacam sta ti mora biti u glavi da igre tipa cod stare xy godina platis 20 i vise eura!?

gledam cijene tipa cod bo3,ww2

15 godina
offline
Battlefield V

Pozz ljudi, mislio sam uzeti BFV sad kad je 16E, ali vidim da postoji i Year 2 Edition i na originu je popisano što je sve dodano u odnosu na Standard Edition, mogu li te iteme nekako otključati kroz Standard Edition ili su ekskluzivni za Year 2? Što se tiče mapa i novog contenta koji će dolazit, doći će i u Standard i Year 2 Editione? Hvala!

EDIT: Mislio sam uzet i BF4 sad kad je 5E, sve DLC-ove sam uzeo ono kad su bili besplatni, ima još igrača na BF4?

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 15:53 (emerik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
emerik kaže...

EDIT: Mislio sam uzet i BF4 sad kad je 5E, sve DLC-ove sam uzeo ono kad su bili besplatni, ima još igrača na BF4?

 Neki dan smo igrali, izgleda da ima. 

Ne znam dal još postoji koji aktivni player tracker da se vidi pravo stanje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
emerik kaže...

EDIT: Mislio sam uzet i BF4 sad kad je 5E, sve DLC-ove sam uzeo ono kad su bili besplatni, ima još igrača na BF4?

Igram ja, ali servera baš i nema, s premium cq mapama dva servera.

Meni je ovaj odličan, dobra ekipa i partije

https://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/96147719-0d55-4d62-a047-46a74b54d1b4/24-7-Rock-n-Roll-All-Maps-No-Rules-Fast-XP/

15 godina
offline
Battlefield V

Eto ja kupio dvije kopije čisto onako iz inata. Ako netko želi free BF5 nek mi se javi haha

 

Eh da BF4 tema još uvijek postoji probajte tamo nekoga naći

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 20:45 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
emerik kaže...

Pozz ljudi, mislio sam uzeti BFV sad kad je 16E, ali vidim da postoji i Year 2 Edition i na originu je popisano što je sve dodano u odnosu na Standard Edition, mogu li te iteme nekako otključati kroz Standard Edition ili su ekskluzivni za Year 2? Što se tiče mapa i novog contenta koji će dolazit, doći će i u Standard i Year 2 Editione? Hvala!

 Može još samo odgovor na ovo pitanje? tnx :)

12 godina
offline
Battlefield V

Nisam mogao ne propustiti mjesecnu pretplatu na originu od 15 eura za bf1, 4, i 5, i ostale igre, počeo malo češče pikat bf5, igram assault, moze preporuka lowest recoil puske? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Cryogenic kaže...

Nisam mogao ne propustiti mjesecnu pretplatu na originu od 15 eura za bf1, 4, i 5, i ostale igre, počeo malo češče pikat bf5, igram assault, moze preporuka lowest recoil puske? Hvala.

 Ribeyrolles 1918 ima vjerovatno najmanji recoil od Assault rifle puški, M1A1 Carbine i AG m/42 od semi auto. 

Ali te sve puške su na mid range dobre, jer će te SMG pojesti na blizinu. Za manje mape možeš slobodno STG44 ili nešto brži Sturmgewehr 1-5.

 

Inače najlakše je kontrolirati neki smg poput EMP, MP34.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.11.2019 12:05 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
emerik kaže...
emerik kaže...

Pozz ljudi, mislio sam uzeti BFV sad kad je 16E, ali vidim da postoji i Year 2 Edition i na originu je popisano što je sve dodano u odnosu na Standard Edition, mogu li te iteme nekako otključati kroz Standard Edition ili su ekskluzivni za Year 2? Što se tiče mapa i novog contenta koji će dolazit, doći će i u Standard i Year 2 Editione? Hvala!

 Može još samo odgovor na ovo pitanje? tnx :)

 mislim da možeš otključati to sve normalnom igrom, ali će ti trebati dosta dugo. Sve te stvari iz prve godine su se mogle otključati, svaki weekend jedan skin, pušta ili vozilo. Tko nije otključao riješavanjem neki assignmenta, on je morao to kupti sa Company Coinsima. Pretpostavljam da tako i sad.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Igra li ovo itko, od stotinjak ljudi koji imam odigrao sam jednu partiju sa cyberom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

igra,igra.. ali je nemam nikog za prijatelja.neda mi se i nemam vremena za neke dogovore oko igranja jednistavno udem u igru i igram. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Ne znam kako, ali čačkao sam tamo po originu gledao taj access i pošalju mi mail i mjesec dana free accessa pa ću probati nfs novi.

Tko želi probati bf neka proba tamo, možda mu aktiviraju kad vidi da klika po tim ponudama.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Izgleda da ćemo nakon Wake-a definitivno dobiti još jednu pacifičku mapu - Solomon Islands. Iz DICE-a nenamjerno procurile 2 potencijalno nove mape:

 

uteče Medžedža!
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...

igra,igra.. ali je nemam nikog za prijatelja.neda mi se i nemam vremena za neke dogovore oko igranja jednistavno udem u igru i igram. 

 Uđi u BUG platoon mislim da ima još koje mjesto, pa ako vidiš nekoga iz platoona da igra joinaj mu se ili kad mi igramo nama. Ne moraš dolaziti na discord, pričati s nama niti se išta dogovarati. Samo se spojiš i rokaš. 

fila2208 kaže...

Ne znam kako, ali čačkao sam tamo po originu gledao taj access i pošalju mi mail i mjesec dana free accessa pa ću probati nfs novi.

Tko želi probati bf neka proba tamo, možda mu aktiviraju kad vidi da klika po tim ponudama.

 dali su besplatno EA/Origin access svima koji su aktivirali onu 2 way verifikaciju, nema veze sa ponudama haha.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Izgleda da ćemo nakon Wake-a definitivno dobiti još jednu pacifičku mapu - Solomon Islands. Iz DICE-a nenamjerno procurile 2 potencijalno nove mape:

 

 Nadam se da će nastaviti kao s ove dvije Pacific mape, dvije vjerojatno najbolje mape u BFV.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...
Igra li ovo itko, od stotinjak ljudi koji imam odigrao sam jednu partiju sa cyberom

 

Iznad si sam sebi odgovorio.

Post sa BF4 serverom...

 

 

 

Igramo ali ko rakova djeca. Nema servera u favoritima da  baciš koju partiju jer znaš da će u roku 15tak min kapnuti 2-3 frend. Barem 2-3

Ovako upališ, odigraš, ako ima koga super ako nema malo manje super.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Izgleda da ćemo nakon Wake-a definitivno dobiti još jednu pacifičku mapu - Solomon Islands. Iz DICE-a nenamjerno procurile 2 potencijalno nove mape:

 

 Nadam se da će nastaviti kao s ove dvije Pacific mape, dvije vjerojatno najbolje mape u BFV.

 

To je vjerojatno ona 'jungle map' čije reference po file-ovima su iskopali data miner-i.

 

Nedavno su pustili utuberima/game changerima na nekom dice eventu Wake Island. Kažu da je mapa fenomenalna. BTW. ta mapa nam dolazi 12.12.

 

Više od svega čekam vijesti o community serverima. Nadam se da su to složili kako treba, a ne na pola kao masu toga u igri do sada.

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Više od svega čekam vijesti o community serverima. Nadam se da su to složili kako treba, a ne na pola kao masu toga u igri do sada.

 Tako je!

Budemo opet napravili grupno BUG virtualno fotografiranje na jednoj od mapa! :D

 

Sva trojca koji igramo ćemo doći.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
animosity_frenzy kaže...

Više od svega čekam vijesti o community serverima. Nadam se da su to složili kako treba, a ne na pola kao masu toga u igri do sada.

 Tako je!

Budemo opet napravili grupno BUG virtualno fotografiranje na jednoj od mapa! :D

 

Sva trojca koji igramo ćemo doći.

A kako to kako to, odakle ti dedicated za to, kako to?

instaliram da dođem samo ako ćeš to složit, obećajem.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

A kako to kako to, odakle ti dedicated za to, kako to?

instaliram da dođem samo ako ćeš to složit, obećajem.

 ha nisi pitao dal ćemo te pustiti k nama. Sad si CODovac, a takve ne želimo

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...

A kako to kako to, odakle ti dedicated za to, kako to?

instaliram da dođem samo ako ćeš to složit, obećajem.

 ha nisi pitao dal ćemo te pustiti k nama. Sad si CODovac, a takve ne želimo

 Ja sam fps igrač i kao takav polažem sva prava na sve pucačine iz prvog lica :) 

 

bilo bi jebeno da se da složit opet slikanje, da se vidi tko je od stare garde ostao na wakeu, sad novom, u bf5.

Baš me vuče da instaliram i pucamo wake only servere. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield V

toliko pljuvanja b5 ti bi jos instalirao igru!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Jos tdm najbolji

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...

toliko pljuvanja b5 ti bi jos instalirao igru!?

 Da, jer po novome, ako ne igraš, ne smiješ ništa protiv igre reći.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
lange kaže...

toliko pljuvanja b5 ti bi jos instalirao igru!?

 Da, jer po novome, ako ne igraš, ne smiješ ništa protiv igre reći.

 

9 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...

Jos tdm najbolji

tdm zakon

13 godina
offline
Re: Battlefield V
digitall kaže...
Volume kaže...

Jos tdm najbolji

tdm zakon

 da oće rimejkat kanale pa nek ide život onda

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice