Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.357.173
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

 

To je ipak veliki samo. Stavili su video kako to izgleda sad i kako će bit:

 

 

Razlika je po meni nebo i zemlja. Ovo što će zapravo vratiti postoji već mjesecima i čak su sad još suzili kut kada se pojavi onaj nametag iznad glave. Mislim da je to čak i dobro rješenje zbog silnog 'vizualnog šuma'.

 Ovo je već mnogo bolje.

Jučer sam bio gunner u tenku, i vidiš svako malo se nacrta dijamantić preko grmlja ili dima. Samo pucam po njima i dobijem killove. Glupost :D

 

P.S. Nadam se da su popravili spotanje kroz dim... To su spomenuli?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Battlefield V

Napokon neki sadrzaj, vratil sam se igri i zbilja ima igra dobrih trenutaka, ali zna bit uzasno frustrirajuca. Napokon uletim u dobar team gdje tenkovi ne kempaju iza dok svi napred ginu bezveze i naravno server disconected. Vec par puta mi se to dogodilo...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Čudno, nikakvih problema sa odspajanjem sa servera.

Možda ti se veza od internet providera resetira (svakih 24 sata) točno u vrijeme kad igraš?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Čudno, nikakvih problema sa odspajanjem sa servera.

Možda ti se veza od internet providera resetira (svakih 24 sata) točno u vrijeme kad igraš?

 Moguce da je do mene(iako kod drugih igara mi se to ne događa), no i bez toga zna mi doc da razbijem nekaj, a inace nikad ne zivcanim kod igranja ^^

Najbolja od novih mapa mi je Iwo Jima kad se igra breakthrough, juriš na zadnji point i njegovo osvajanje je epic :D

14 godina
offline
Battlefield V

Nitko ne spominje problem kad završi mapa. Kod mene je od zadnjeg update-a samo poruka COULD NOT FETCH YOUR REAPORT, Report id used was 12355931... Ništa se ne može vidjeti. Vidim da se žale i na službenom forumu, ali nisam našao rješenje. Ikakva ideja?

(Gcro)K4lim3ro
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
Dodinho kaže...

Jel SSD dovoljno velik za BF? Treba biti oko 150GB slobodno ako se ne varam.

 BF5 ima oko 85gb.

 Ja imam ssd od 240 GB i ako mi je gore BF4 nema dosta mjesta za BFV kad dođe update. Tako da sam morao obrisati BF4 i sad je na njemu samo BFV koji zauzima 84,3 GB?

(Gcro)K4lim3ro
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Kendo kaže...

Nitko ne spominje problem kad završi mapa. Kod mene je od zadnjeg update-a samo poruka COULD NOT FETCH YOUR REAPORT, Report id used was 12355931... Ništa se ne može vidjeti. Vidim da se žale i na službenom forumu, ali nisam našao rješenje. Ikakva ideja?

 to je meni vec pod normalno..

bude se dobilo samo od sebe.. 

12 godina
offline
Battlefield V

Iznenađujuće točan prikaz povijesnih činjenica:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

LOL, ukidaju pasivno spotanje u potpunosti i priznaju da su sjebali TTK na daljinu, te rebalansiraju ponovo mnoge puške u skorom hotfixu:

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/e9oxzo/community_broadcast_improving_update_52/?st=k431ina0&sh=fda223b4

 

Kakav urnebes.

 doslovno je neigrivo sad

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...
animosity_frenzy kaže...

LOL, ukidaju pasivno spotanje u potpunosti i priznaju da su sjebali TTK na daljinu, te rebalansiraju ponovo mnoge puške u skorom hotfixu:

 

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/e9oxzo/community_broadcast_improving_update_52/?st=k431ina0&sh=fda223b4

 

Kakav urnebes.

 doslovno je neigrivo sad

 i meni je sada katastrofa..

opet privikavanje... 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Iznenađujuće točan prikaz povijesnih činjenica:

 haha kraljevi, imaš i snjegovića kojeg možeš napraviti i to u uništenom tenku, na E zastavi na Wakeu. Odmah sam mu dao ime Cyber

 

 

Meni je dobro i sad i prije. Da mi smeta spotanje, smeta. TTK čak i nije loš kolko treba rebalansirati neke stvari.

U principu kako je meni, tako je i drugima. Baš sam se pošteno zabavio sam se na Wakeu u zadnjih par dana. Za sad Pacific mape pun pogodak, baš imaju onaj feeling rata i velikih mapa iz BF1942.

12 godina
offline
Battlefield V

Što reče dama šta se bunite. Za džabe imate novu igru svako dva mjeseca 

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Battlefield V

Instalirao, igram, uživam. Grafika je odlična, zadvoljan sam svim promjenama.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V

moraju pod hitno rijesiti breaktrough na wake-u. ameri su op, imaju vozila vise nego pjesadije

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

moraju pod hitno rijesiti breaktrough na wake-u. ameri su op, imaju vozila vise nego pjesadije

 soon

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Instalirao, igram, uživam. Grafika je odlična, zadvoljan sam svim promjenama.

 Ajde, bar netko 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Instalirao, igram, uživam. Grafika je odlična, zadvoljan sam svim promjenama.

 daj me nemoj j_bat!!!

taman se danas sunce pokazalo i sve moras upropastiti 

8 godina
offline
Battlefield V

Jungle Carbine rastura pravi mini sniper :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Inače, Kuky i ostali dezerteri, pobijedili smo na kraju kao Japanci na Wakeu. Neka vam to bude lekcija za ubuduće!

uteče Medžedža!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Inače, Kuky i ostali dezerteri, pobijedili smo na kraju kao Japanci na Wakeu. Neka vam to bude lekcija za ubuduće!

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Battlefield V

Ja sam uspio i izgubiti kao Amer.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Izgubio sam samo jednu kad sam bio Japanc. I to je bilo na knap do samog kraja.

 

Imaju puno tenkova samo na početku kad landaju na otok, kasnije drugi sektor već lakše. Problem je kad tim ne uništava vozila. Pa se desi ovo sa LVTem haha

 

 

Zapravo sam više izgubio kao ameru tu nego Japanac. Pogotvo drugi i zadnji sektori su zajebani.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 0:15 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Battlefield V

😄

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Sinoć sam KONAČNO riješio zadnji assigment za zlatni Sten. 30-3 na breakthrough Devastationu. Isuse, što je to oružje smeće za hipfire.

Još EMP, MP34 i MAB.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
catus69 kaže...

Sinoć sam KONAČNO riješio zadnji assigment za zlatni Sten. 30-3 na breakthrough Devastationu. Isuse, što je to oružje smeće za hipfire.

Još EMP, MP34 i MAB.

 pa respecaj si Sten da bude bolji za hipfire.

 

Ja sam SMGeve najprije dotjerao do gold skina i to sve. A Sten dosta sličan MP40 kojeg i najviše koristim.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Postavke na Stenu i jesu za hipfire. Jednostavno ima prespor RPM za CQB. Nije loša puška (imam 1400 killova s njom). MP40 mi je omiljena za medium range, ima jako mali recoil.

Zavisno o mapi, vrtim Thompsona / MP40 / Jungle Carbine.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
13 godina
offline
Re: Battlefield V
catus69 kaže...

Sinoć sam KONAČNO riješio zadnji assigment za zlatni Sten. 30-3 na breakthrough Devastationu. Isuse, što je to oružje smeće za hipfire.

Još EMP, MP34 i MAB.

 Iskrene čestitke.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield V

Igrao netko malo više poslije patcha? Kak se ponašaju oružja?

Vidljiva razlika?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Igrao netko malo više poslije patcha? Kak se ponašaju oružja?

Vidljiva razlika?

 Super je igra, grafika mi je odlična.

Ostali igrači se ponašaju korektno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice