Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.324
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
Friday kaže...
BeLLicus kaže...

 Na koju foru ste u 5 dana već na lvl 20?

 

Igraju preko ruskog VPN-a

 I šta postižeš sa time? Osim ako u Rusiji nije već ožujak tvoj odgovor nema puno smisla :)

 To je bila šala. Friday se drogira.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Igra umjesto da je s vremenom unapredovala i poboljšala se, postaje sve veći užas.

 

Zar zbilja m2 carbine iz pristojne udaljenosti ne ubija sa 2 headshoota?

Ostatak ttk-a ne želim komentirat.

 

Nova mapa - opet hebena džungla i palme, predosadni su više s time.

 

Breakthrough

 

Off do daljnjega

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
Kendo kaže...
psihoroba kaže...

Jel probao ko bazuku :D

 Upravo na redu za otključati, ali nisam primjetio da netko igra sa njom pa se nešto i ne veselim. Opet vjerojatno maleni demage na tenkovima kao i ostala AT oružja.

 Na koju foru ste u 5 dana već na lvl 20? Koji treba za bazuku to je na pola puta cijelog tides of wara koji traje tamo do 19.4... Ja sam lvl 12 sa time da sam riješio sve misije iz prvog tjedna + igram poprilično zadnjih dana. Bazuka koliko sam vidio na yt je super 5 raketa i solidan damage, ljudi je ne igraju sa njom jer pobogu otključava se na 20lvl tides of wara a do toga nije baš jednostavno za doći u 5 dana osim ako ne plaćaš...

 

Fora mi je što prvi puta možeš osvojiti ELITE LEGENDARY skin koji stvarno izgleda super. Inače koštaju 10 eura što nije malo za običan skin, ja od prije već imamu ILSE. Za Amere i Engleze nemam nikoga hehe. 

 Pa vecinom sam svaku partiju preko 18000-20000 bodova pa mozda zato 😂

Al i meni je to sada "next" pa nikad docekat testirat 😁

6 godina
offline
Battlefield V

Probao odigrati opet prije koji tjedan sa frendom koji igra lijevom nogom. KDR malo iznad dva, vrh tablice, psujem igru jer je jednostavno osjecaj igranja totalno sranje, ovaj se cudom cudi, njemu je super, trci decko okolo.

Tako da izgleda da je igra napravljena taman za casual ekipu koja uskoci jednom tjedno i zabavi se. Za ostale, traziti dobre servere po BF4 i drugi FPSovi

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
Kendo kaže...
psihoroba kaže...

Jel probao ko bazuku :D

 Upravo na redu za otključati, ali nisam primjetio da netko igra sa njom pa se nešto i ne veselim. Opet vjerojatno maleni demage na tenkovima kao i ostala AT oružja.

 Na koju foru ste u 5 dana već na lvl 20? 

 Dosta se igra, a još da imam stabilnu vezu već bi to odavno bilo otključano. Ovako preko Homebox-a A1 ping je nekad jako nestabilan pa izgleda da pucam gumene metke. Iz karabina M2 treba 31 metak da ubiješ lika. Uvijek kad se pojavi netko sa pingom preko 200 meni je neigrivo bez obzira što je meni ping 45 - 60. A kad netko nazove kućni telefon automatski me izbaci sa servera.

(Gcro)K4lim3ro
13 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...

Probao odigrati opet prije koji tjedan sa frendom koji igra lijevom nogom. KDR malo iznad dva, vrh tablice, psujem igru jer je jednostavno osjecaj igranja totalno sranje, ovaj se cudom cudi, njemu je super, trci decko okolo.

Tako da izgleda da je igra napravljena taman za casual ekipu koja uskoci jednom tjedno i zabavi se. Za ostale, traziti dobre servere po BF4 i drugi FPSovi

 e dobro, već sam se prepao da nećeš spomenuti kdr.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
6 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Probao odigrati opet prije koji tjedan sa frendom koji igra lijevom nogom. KDR malo iznad dva, vrh tablice, psujem igru jer je jednostavno osjecaj igranja totalno sranje, ovaj se cudom cudi, njemu je super, trci decko okolo.

Tako da izgleda da je igra napravljena taman za casual ekipu koja uskoci jednom tjedno i zabavi se. Za ostale, traziti dobre servere po BF4 i drugi FPSovi

 e dobro, već sam se prepao da nećeš spomenuti kdr.

 Ne znam za drugi nacin da preko interneta pokazem da mi je penis dostatan.

Ali poanta stoji, ekipa koja zna naciljati nekoga ne uziva dok ekipa koja se bori sa misem da bi pogodila negdje izmedu neba i poda uziva.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...

 Ne znam za drugi nacin da preko interneta pokazem da mi je penis dostatan.

Ali poanta stoji, ekipa koja zna naciljati nekoga ne uziva dok ekipa koja se bori sa misem da bi pogodila negdje izmedu neba i poda uziva.

 Ma nema to veze. Čak je i teže sad noobekima jer moraju duže pucati po ljudima.

 

I dalje vidim ljude koji su low level kako rovaju po dnu, a ovi s visokim su pri vrhu. Nema tu neke rezlike.

11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

ima kakva ekipa da igra? ne da mi se vise solo igrati

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Nema razlike osim što je smor pucati duže dok se ubije lika, gazio sam i prije gazim i sada. Medic puška Type 2A nije normalna samo ću to reći...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Nema razlike osim što je smor pucati duže dok se ubije lika, gazio sam i prije gazim i sada. Medic puška Type 2A nije normalna samo ću to reći...

 Bas to....

Ako si 1 na 1 nema te puske koja ce sjebat type 2a(osim type 2a)

😁

12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

ima kakva ekipa da igra? ne da mi se vise solo igrati

 Psiho, Kalimero, Kuky.. oni često igraju.

I vidim da su svi na onoj stranici teme :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...
fila2208 kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Probao odigrati opet prije koji tjedan sa frendom koji igra lijevom nogom. KDR malo iznad dva, vrh tablice, psujem igru jer je jednostavno osjecaj igranja totalno sranje, ovaj se cudom cudi, njemu je super, trci decko okolo.

Tako da izgleda da je igra napravljena taman za casual ekipu koja uskoci jednom tjedno i zabavi se. Za ostale, traziti dobre servere po BF4 i drugi FPSovi

 e dobro, već sam se prepao da nećeš spomenuti kdr.

 Ne znam za drugi nacin da preko interneta pokazem da mi je penis dostatan.

Ali poanta stoji, ekipa koja zna naciljati nekoga ne uziva dok ekipa koja se bori sa misem da bi pogodila negdje izmedu neba i poda uziva.

 Odavno sam skužio to...ljudi koji još uvijek u bf uspiju izvuć onaj ''osjećaj rata, konfuzije i dobiju koji kill'' pa se osjete herojima uživaju. Mi ostali meljemo i dosadi ti.

Kad to ovjde kažeš smatraju te kompleksašem, ali činjenica je i dobro si opisao što je je.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
LeftY_CRO kaže...

ima kakva ekipa da igra? ne da mi se vise solo igrati

 Psiho, Kalimero, Kuky.. oni često igraju.

I vidim da su svi na onoj stranici teme :)

 Igra i Danny, Anubisaeth, Klempo. Nađe se još tu i tamo Nex i pokoji balkanac

11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Igram, više-manje, svaki dan. Serveri su krcati.

BATTLELOG: Francis_Bac0n
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Nema razlike osim što je smor pucati duže dok se ubije lika, gazio sam i prije gazim i sada. Medic puška Type 2A nije normalna samo ću to reći...

 Meni uopce nije zanimljivo s tim igrat
Jungle Carbine FTW :)

9 godina
offline
Re: Battlefield V
Santana kaže...
BeLLicus kaže...

Nema razlike osim što je smor pucati duže dok se ubije lika, gazio sam i prije gazim i sada. Medic puška Type 2A nije normalna samo ću to reći...

 Meni uopce nije zanimljivo s tim igrat
Jungle Carbine FTW :)

 Sa jungle carabine ne mozes upasti na objective pun neprijatelja i rjesit 10 komada nabrzake. Jungle je okej za mid range i sve ali ja igram preagresivno kad igram i vecinom igram sa brzim pucama :D

13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
Santana kaže...
BeLLicus kaže...

Nema razlike osim što je smor pucati duže dok se ubije lika, gazio sam i prije gazim i sada. Medic puška Type 2A nije normalna samo ću to reći...

 Meni uopce nije zanimljivo s tim igrat
Jungle Carbine FTW :)

 Sa jungle carabine ne mozes upasti na objective pun neprijatelja i rjesit 10 komada nabrzake. Jungle je okej za mid range i sve ali ja igram preagresivno kad igram i vecinom igram sa brzim pucama :D

 još uvijek igraš bf? koji put si install- uninstall?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
BeLLicus kaže...
Santana kaže...
BeLLicus kaže...

Nema razlike osim što je smor pucati duže dok se ubije lika, gazio sam i prije gazim i sada. Medic puška Type 2A nije normalna samo ću to reći...

 Meni uopce nije zanimljivo s tim igrat
Jungle Carbine FTW :)

 Sa jungle carabine ne mozes upasti na objective pun neprijatelja i rjesit 10 komada nabrzake. Jungle je okej za mid range i sve ali ja igram preagresivno kad igram i vecinom igram sa brzim pucama :D

 još uvijek igraš bf? koji put si install- uninstall?

 Napisah gore, zadnji put igrao 4.11 i sad prije 10 dana instalirao da probam novine jer ionako je u mp svijetu teška suša. Ali ono TTK je smeće teško. Nova mapa mi je odlična, nove puce nisu loše i tako...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
TTK je uzas i iskreno razmisljam da instaliram BF1 i igram njega posto razlike u grafici bas i nema puno al mi je TTK na videima kolko vidim odlican,samo neznam koliko ga igraca jos igra i dali je igra jos podrzana sto se tice updatea i toga?
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
filipvk1000 kaže...
TTK je uzas i iskreno razmisljam da instaliram BF1 i igram njega posto razlike u grafici bas i nema puno al mi je TTK na videima kolko vidim odlican,samo neznam koliko ga igraca jos igra i dali je igra jos podrzana sto se tice updatea i toga?

 pa TTK u BF1 i BF5 je sad skoro pa potpuno isti. Razlike su samo kako koja puška

9 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
BeLLicus kaže...

Nema razlike osim što je smor pucati duže dok se ubije lika, gazio sam i prije gazim i sada. Medic puška Type 2A nije normalna samo ću to reći...

 Bas to....

Ako si 1 na 1 nema te puske koja ce sjebat type 2a(osim type 2a)

😁

 Kaze kolega da ste izgubili onaj meč na wake islandu? Wtf??? Meni je pukao net na zadnjem sektoru imali smo 450 ticketa. Što se tu dogodilo jbt i to samo A je trebalo uzeti...

13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
psihoroba kaže...
BeLLicus kaže...

Nema razlike osim što je smor pucati duže dok se ubije lika, gazio sam i prije gazim i sada. Medic puška Type 2A nije normalna samo ću to reći...

 Bas to....

Ako si 1 na 1 nema te puske koja ce sjebat type 2a(osim type 2a)

😁

 Kaze kolega da ste izgubili onaj meč na wake islandu? Wtf??? Meni je pukao net na zadnjem sektoru imali smo 450 ticketa. Što se tu dogodilo jbt i to samo A je trebalo uzeti...

 1 squad napada, a ostali su iza crte ***** mater 😂

Puko sam tada haha

9 godina
offline
Battlefield V

Gledajte ovog prvog hahahah.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Pravo dobri timski igrac 😂

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Gledajte ovog prvog hahahah.

 Uopće nije smiješno. Lik je dokaz da je bf igra koja nagrađuje igrača koji igra i žrtvuje sve za team. Nije sve u kdr, iako ljepše je kurčiti se dobrim kdrom na forumu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
protjeran
offline
Battlefield V

... i onda se pitam ko igra fps igru da mu k/d nije najbitnija stavka... cak i u sahu , k/d dobiva...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Battlefield V

jel postoje serveri na kojima se vrti jedna mapa stalno?

znam da je bilo price prije o tome da kao nema, mozda se u međuvremenu nešto promijenilo.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

jel postoje serveri na kojima se vrti jedna mapa stalno?

znam da je bilo price prije o tome da kao nema, mozda se u međuvremenu nešto promijenilo.

 

 Ja do sada nisam sreo :/

9 godina
offline
Battlefield V

Ako netko igra sam, neka dođe kod nas na diskord https://discord.gg/TxKfgFP ima nas par koji igramo redovno ovih dana... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 16:16 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice