Bf2problem

poruka: 7
|
čitano: 1.387
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Bf2problem

Evo ovako igrao sam na ranked serveru i dobio airbone ribbon i jos nekoliko modalja nesta oko oruzja i nista nije u bfhq pa bih vas zamolio za pomoc jer sam zaradio puno medalja a igram samo na ranked serverima.Hvala unaprijed and be cool !

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bf2problem

Meni se to isto neki put dogada npr. kod rankova prvo moram izac pa pricekat pa opet uc da dobijem novi rank.

 

15 godina
neaktivan
offline
Bf2problem

doći će nekad zna kasniti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bf2problem

ali kolko kasni oko 2 dana

Malo o meni: hobi:video igre igre koje igram:bf2,wow naj omiljeniji tip igara:FPS multiplayer
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bf2problem

Kasni mozda 2 h. Jel si mozda izasel prije neg je runda zavrsila?

15 godina
neaktivan
offline
Bf2problem

Ja uopće ne mogu pokrenuti BF2 online, kad me traži da kreiram online acaunt, samo mi piše conecting i tako sat vremena, a troši mi internet. Jel' itko zna kako to riješiti?

If death of one man can save thousand lives,then that one sacrifice is worth it!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bf2problem

Može biti do njihovih servera. bilo je takvih problema, da se nisi mogao spojiti na acc po tjedan dana, jednom je bilo da je je cjeli bf bio u banani mjesec dana niti statistike niti ničega. Po meni najbolja igra ali isto tako najbugovitija, ali mi je više dosadila nakon tri godine igranja samo te igre. sad sam se ponovo vratio na stari ET wolfenstein.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice