Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.698
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

mislim da ce past refund

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...

Probao Ground War. Killstreakovi na off ovdje su pod MUST! Pa više svi spotani ovdje nego što nisu spotani. Na pola runde samo predator rakete lete. Ovako bez toga krepavaš sa svih strana, i totalni je kaos. Ali killstreakovi totalno unište to sve.

TTK je prebrz meni osobno. Ili je balans totalno promašen. Nema smisla koristiti išta osim SMG ili AR sa bržim rate of fire-om. Samo spray n pray sa onime što ima brži ROF i ubijaš. Kalaš, m14 i takve stvari su totalno zametnuti. Dodaš na TTK malo lošiji netcode i krepavaš od svih oružja kao da je sniper.

 

Ne sviđa mi se niti ovaj spori ADS, pogotovo ne paše jer je igra dosta brza, a neka oružja imaju dosta spor ADS.

 Nadam se da ce im ova beta dobro koristit da jos to malo posloze

16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

el i vi imate onaj bug da pri ADS-anju imate osjećaj ko da imate 30 fps.a?

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... lol... old school shooter..... svi wajnaju ja koljem, prezabavno..... hvala apexu za tako brutalan ttk... ovo je sad pisvaser kolosalnih razmjera.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ako je išta vrhunski odrađeno je TTK i oružja...recoil me pogodio u nos na Deaglu i Carbinu.Mislim da HC mode nebu potreba u ovom nastavku 

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

.... a ima realism mode koji me i najvise zanima... headshot je instakill..... kad smo BR prespavali, koji nije valjao, koji je kurac, za pickice, ROFL..... sad dodjite momcine da vam mjeru uzmemo.... a takve cekam.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja stvarno ne kužim ljude. Kolko se sere po BFV-u (uglavnom zasluženo), a hypa se ovaj stvarno loš proizvod. Ako je ovo što sam isprobao danas indikator konačnog proizvoda, onda bih to platio nekih 5,99€. Odakle početi... Igrao sam danas dosta taj Ground War, jer me to zapravo isključivo zanima. Probao sam malo i HQ/Dom/2v2.

 

PROS

- Crossplay: svaka čast na ovome. Postavili su novi standard, koji će drugi morati slijediti ako žele ostati relevantni.

- Progresija i customizacija pušaka - šta reći osim odlično odrađeno.

 

CONS

- očajna grafika. Pas mater ako BF4 nije bolje izgledao od ovoga. Morao sam kopati po cfg file-u da isključim onaj film grain kada se nišani, te mi je igra svako malo iz nekog razloga isključivala anti-aliasing.

- loš zvuk. Neprijateljski koraci potpuno nečujni, ali potpuno. Što se mene tiče to znači da je igra neigriva.

- one shot kill sniperi. Svaka čast genijalcu koji je ovo smislio.

- spawn sistem... omg spawn sistem. Ovo je valjda najveće govno koje je ikad izasrano. Kolko puta sam poginuo kad mi se u sobi u kojoj nije bilo nikoga iza leđa neko spawnao (i vice versa).

- netcode je jedva funkcionalan. Često se događalo da u nekoga ispraznim pola okvira, nakon čega bih jednostavno pao od iste osobe u jednom frame-u.

- generalno jako loša vidljiivost

- teško je razlikovati protivnika od svojih. TTK je jako kratak, ako se imalo dvoumi oko identifikacije u krivom trenutku - kraj priče.

- o Ground War-u nemam reći baš ništa dobro (kretenarije sa killstreakovima, kempanje vozila na brdima koja mogu farmati u nedogled, snajperi koji one shotaju iz pičke materine, kempanje u mraku, ...). Uglavnom čista, destilirana agonija u svom iskonskom obliku.

- u BFV imam oko 100 fps, a ovdje varira između 60 -75. Treba li reći kolko je BFV grafički ljepša i zahtjevnija igra?

- itd., itd....

 

Gotovo sve ovo pod CONS su game breaking stvari i garantirano sve neće biti ispravljene do full releasa.

 

Kolko CoD community hvali ovu igru, pa kakve su onda ostale iz frašize ako im je ova 2nd coming!?

 

Hard pass from me. Uninstalirao betu, polio benzinom i zapalio. Nikad više.

 

uteče Medžedža!
Moj PC  
10 2 hvala 1
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ZGamer kaže...

Ako je išta vrhunski odrađeno je TTK i oružja...recoil me pogodio u nos na Deaglu i Carbinu.Mislim da HC mode nebu potreba u ovom nastavku 

 meni obratno,oruzja su brutalno nebalansirana i nekonzistentna s recoilom (recimo 2 puske iz istog tree-a imaju od beznacajnog recoila do masivnog trzanja)....

TTK je brutalno premali,covjece dovljno je pogledat nekoga i on je down....I obratno.

Da ocu igrat arena shooter s malim TTK igro bi Quake3.

9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Igraj ti kaj hoćeš...kuiš 

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Cod ko Cod, ko zadnjih 5 Cod-ova. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Sat je točan.

 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

Čovjek sve lijepo objasnio za Ground War mode.

 

Jedino šta valja u ovom CODu je Cyber attack mode, koji je po meni odličan, te donekle standardni Domination. Ostalo je prekaotično i jednostavno loše.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 1:50 (Soldier977).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
191x7 kaže...

Sat je točan.

 

 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ZGamer kaže...

Igraj ti kaj hoćeš...kuiš 

 Ha jasno,ak ocu dobar cod nazalost jos uviek samo cod2 i cod 4...

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Soldier977 kaže...

 

Čovjek sve lijepo objasnio za Ground War mode.

 

Jedino šta valja u ovom CODu je Cyber attack mode, koji je po meni odličan, te donekle standardni Domination. Ostalo je prekaotično i jednostavno loše.

 

Dobro, ali da li GW uopce ima potencijala, pa mu trebaju tweakovi ili je jednostavno loshe zamisljen?

15 godina
moderator
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Treba maknuti killstreakove i nerfati snajper i tenk.

 

Btw katastrofalna je fizika letenja u heliju.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
mrfloyd kaže...
Soldier977 kaže...

 

Čovjek sve lijepo objasnio za Ground War mode.

 

Jedino šta valja u ovom CODu je Cyber attack mode, koji je po meni odličan, te donekle standardni Domination. Ostalo je prekaotično i jednostavno loše.

 

Dobro, ali da li GW uopce ima potencijala, pa mu trebaju tweakovi ili je jednostavno loshe zamisljen?

 Ja bi rekao da mu treba puno tweakova.

 

A šta ima biti loše zamišljen kad je kopija BFovog CQ :) 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pomalo mi ide na živce ovo nedetektiranje pogodaka sa snajperom. Previše puta se to danas desilo. 

shit happens too often
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nekak mi je ova beta bila dosadnjikava, pokrenuo sam ju sve skupa četiri puta. No pričekat ću full release za konačni dojam. Kao što su veći mnogi napisali, TTK je iritantno kratak, što potpuno neutralizira čitavu priču oko ponude i balansa oružja (daj ono koje najbrže puca i bok), a većim dijelom također eliminira faktor vještine igrača u nekakvom 1v1 puškaranju. Pretpostavljam da će igra biti super totalnim casualima i tutlekima, budući da tu zbilja apsolutno svatko može imati partiju s gomilom fragova, ako mu se zalomi da dovoljno puta zapuca prvi. Išao sam malo baciti Black Ops 4, jer mi se nije činilo da je TTK tamo toliko kratak - i zbilja nije, odokativno je cca 50% duži. To ga još uvijek čini prilično kratkim, ali barem imaš nekakvu šansu uzvratiti paljbu, ne svodi se sve na to da si prvi uočen.

 

Ovako na prvu: indiferentan/blago razočaran, doduše ponajviše time što po prvi puta nakon dugo godina nemam mrežni shooter koji bi mi bilo zabavno igrati. Najbliže tome je Apex, ali nakon 450 sati - dosadilo (plus, ne igra nitko "od mojih")...

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Daj da vidimo:

8 TTK je odličan
15 TTK je ok
7 TTK je smeće
Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 10:47 (Dodinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
mrfloyd kaže...
Soldier977 kaže...

 

Čovjek sve lijepo objasnio za Ground War mode.

 

Jedino šta valja u ovom CODu je Cyber attack mode, koji je po meni odličan, te donekle standardni Domination. Ostalo je prekaotično i jednostavno loše.

 

Dobro, ali da li GW uopce ima potencijala, pa mu trebaju tweakovi ili je jednostavno loshe zamisljen?

 

Ima GW ogroman potencijal, samo tesko da  ga budu promjenili toliko drasticno koliko je potrebno trenutno da to ima smisla.

 

Npr. killstreakovi u GW nemaju kaj traziti jer to nema misla, jebeni kaos.

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Modern warfare mi je tak i tako dobar radi price i sp kampanje koja se odigra u jednom danu.Proslo je vrijeme i taj gust dolazis iz skole petak popodne vikend halanje cod-a 4 xfire mp ili mw2 ekipa na alterIWnetu clan warowi su bili uzivancija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
pirat kaže...

 Da,valjda je to tako.

 

Zato najbolje da IW ne sluša previše mene() a ni sve ove druge koji wajnaju oko svega i svačega.

Vidjeli smo u BF slučaju da to nikud ne vodi.

 

Nek naprave igru kako su sami zamislili,pa tko želi će igrati(ili neće)

Bete postoje da se osim bugova dobije povratna informacija sto je ok, a sto nije po misljenju igraca tj onih koji im donose novce. Ukoliko se vecina slaze da bi neki segment igre mogao biti malo bolji, a koliko vidim u ovom slucaju to je TTK, onda postoji velika vjerovatnost da ce taj dio i doraditi.

9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
DonOscar kaže...
pirat kaže...

 Da,valjda je to tako.

 

Zato najbolje da IW ne sluša previše mene() a ni sve ove druge koji wajnaju oko svega i svačega.

Vidjeli smo u BF slučaju da to nikud ne vodi.

 

Nek naprave igru kako su sami zamislili,pa tko želi će igrati(ili neće)

Bete postoje da se osim bugova dobije povratna informacija sto je ok, a sto nije po misljenju igraca tj onih koji im donose novce. Ukoliko se vecina slaze da bi neki segment igre mogao biti malo bolji, a koliko vidim u ovom slucaju to je TTK, onda postoji velika vjerovatnost da ce taj dio i doraditi.

 Ne vidiš dobro...ok ili odličan 

8 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nemaju mi smisla usporedbe sa BFV.
Ljudi tu uspoređuju betu sa igrom koja je izasla prije godinu dana, obecala brda i manje vise na obecanjima je i ostalo

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Treba ovo gledat kao COD. Bf je drugačija igra.. 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
red_bull kaže...

Treba ovo gledat kao COD. Bf je drugačija igra.. 

 

To jako puno ljudi ne shvaca i svi (mi) bi napravili BF(do neke mjere) s COD-a, ali jebi ga COD je primarno konzolaška igra i zato je takva kakva je ali pohvale IW da su pokusali nesto konacno i kao takva igra je zabavna za casual rokanje.

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Obavezno si staviti 'Ghost' perk, mislim da je krucijalan da što ugodnije igranje. A UAV treba maknuti iz igre, ljudi previše kempaju kad imaju UAV i samo čekaju kad će ta točkica sa mape vidjeti i pred njihovom puškom. Ovako sa Ghostom vas fino ne vide.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

Obavezno si staviti 'Ghost' perk, mislim da je krucijalan da što ugodnije igranje. A UAV treba maknuti iz igre, ljudi previše kempaju kad imaju UAV i samo čekaju kad će ta točkica sa mape vidjeti i pred njihovom puškom. Ovako sa Ghostom vas fino ne vide.

 Opcenito killstreakovi lose utjecu na igru no nazalost to mora bit jer bi se previse ljudi bunilo
Nadam se da ce bit kasnije modova i bez toga

14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Moj zadnji cod koji sam kupio je bio black ops. Snjedeci nastavci su mi sve bezvezni do WWII tu su mi bile zanimljive mape i fora je bilo tamo taj war mode ili kako se vec zove kao u bf (rush) i zabavio sam se uz to i natukao preko 100h. Al uz ovu alphu i betu uopce nisam nesto posebno to jest jesam ali nedovoljno da i kupim samu igru. Vidjet cemo jos kada izade.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice