Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 584.773
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže...

 

 ... jes se napalio ko siparica.... ti stariji? a lol.... al ga laprdas ko da ti zivot o ovome ovisi.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...
Colossus7 kaže...

 

 ... jes se napalio ko siparica.... ti stariji? a lol.... al ga laprdas ko da ti zivot o ovome ovisi.....

 Za tebe sam life coach. 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... toliko si zaljubljen u sebe da ti Engleski treba da bi se naglasio..... derle, odlaprdaj.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Skužio sam odakle mi dizajn mapa poznat.

Pa ova igra je mix Call Of Duty: Modern Warfare 2 i Medal of Honor: Warfighter.

 

0 Call of Honor: Modern Warfight
2 Medal of Duty: Modern Warfight
0 Warfighter Warfare: Bad Compan
https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...

... toliko si zaljubljen u sebe da ti Engleski treba da bi se naglasio..... derle, odlaprdaj.....

Kaže se odjebi u troskoku, dramatična točkico....Znam ja pisao bi ti još ali ti je tlaka....udariti....po....tipkovnici....superioran si za te stvari...

 

Da sam zaljubljen u sebe kaže mi balonja koji je prije par stranica hladnokrvno napisao kako je igra super jer on ubija...Sve...živo....jer...je .....Cod MW.....Beta.....Pro.....Owner.....

 

**... lol... old school shooter..... svi wajnaju ja koljem, prezabavno..... hvala apexu za tako brutalan ttk... ovo je sad pisvaser kolosalnih razmjera.....**

 

Sisaj kur*c gušteru forumski, takve poput tebe smo jeli za predjelo na serverima, misle da su FPS isus dok ne naleti na ekipu koja ga demontira.

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Probal malo betu, igrao par minuta i poslije uninstall..

 

Da li ce se finalni proizvod razlikovat od bete, vidit cemo..

 

Hajp je bio na najjace, al dok je ekipa pocela igrat betu, izgleda da ipak nije dobra situacija, bar citajuci po negativnim komentarima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 18:46 (zvonac).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Soldier977 kaže...

 

 

 

Jebate kupujem igru.

Ovakav thrill se ne propušta....

9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...

Znači ako sam dobro shvatio vi bi ste htjeli sporiju taktičkiju i realniju igru gdje vas prone spašava u 1v1 situacijama i gdje se stignete okrenuti ako vam netko puca u leđa?

 Plačem......sve neki veterani 

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kaj je sad ovo?? Prvo svi počeli nenormalno hvalit igru a sad je svi popljuvali. Evo da ja nadrobim par stvari: gameplay je drugačiji od tipičnih COD igara zadnjih godina, treba se naviknut, nije to više ona jurnjava, grafika je iznenađujuće prilično loša, po meni lošija od nekih COD-ova od prije par godina. Lošija npr. i od Battlefielda 3 od prije neznam koliko godina. Sve nekak muljasto i isprano. Na mom hardveru framerate se ne spušta ispod 150 fps a sve je nafrljeno na max. Ground war sličan BF serijalu ali ne toliko dobar. Igru sam ionako već kupio pa ću je morat igrat sviđala se ona meni ili ne :-)   Nije da mi se ne sviđa, ok je igra, zabavna.  Možda ovaj put odigram i SP nakon dugo godina.  I sad je 19:34 a beta se još može igrat a trebala je završit u 19:00h

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 19:38 (t00mob).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Što'b se reklo rđavom kurc* nista ne valja..., tako ni nekima u ovoj temi zadnjih par stranica :) Hocemo nesto "novo" ali placemo za starim, upoređujete kvaltietu grafike s igrama koje niste probali 5 godina ali nostalgija vam nalaze "da su bolje ili ljepse" i slicno..., meni osobno je igra zabavna, ono sto mi fali kad mi dodija Tarkov "run und gun" bez razmisljanja o gearu i slicnim sranjima i iskreno nedostajat ce mi kad BETA zavrsi..., igram doslovno do zadnje minute...
Sigurno vrijedna novog Bet acc i ruske verzije za 200tinjak kuna, ionako ce ju monetizirati s vremenom do "infinity and beyond" ali bar cemo sada svi imati mape, nece PC playbase crknuti do iza Božica kao sa svakim prethodnim CoDom u zadnje 3 godine! I na kraju, najsmjesnije mi kad neki ovdje porede igru u BETI koja se jos moze tweakati i popraviti (ili pogorsati) sa prastarim igrama koje sada lice na nesto a njihov Day 1 su bile pa jedno 1000 puta gore i poptuno neigrive (BF 4 recimo....) 

 

Sve se meni čini da ce vecina ovdjei dalje plakati ali kupiti i igrati van par zalutalih BF fanova ogorcenih onim trashom od BF Vađejđej (žali Bože para koje sam dao za to...) koji su polagali nade u Ground War a to je malo veci clusterfuck 

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nisam igrao betu , zanima me da li postoji neki ranked 5v5 mod?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
morbida kaže...

Nisam igrao betu , zanima me da li postoji neki ranked 5v5 mod?

 Postoji i zove se Cyber Attack. I nije 5v5 nego 6v6 I odličan je. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Eo jedva sam stigao odigrati nešto i ugasiše mi betu. VIdim puno plakanja. Ljudi idu mapom i ciljaju...ljudi kampaju...ne mog skočit...sporo diže pušku...ša šta ja to čitam. Kao igra je kriva jer ga čovjek dočekao. Jel vi igrate sluškama? pa ja ljude slušam na stope i čekam, tako je dobro složeno, stope su super, ali zvuk pušaka je još jači.

 

Igra je vrh, ttk je tako jebeno pogođen + zvuk i sve izgleda jebeno. Feeling je fantazija i stvarno su složili zgodno to sve. Osobno mi je sjelo nakon prvih par killova, kalaš melje sve pred sobom itd.

 

Žao mi je što mi ne radi dobro, guši se 1060tka u ovom svemu, ima dosta čudnih gličeva i nekako trzuckanja. Nemam onaj feeling da mi radi fluidno.

Ne znam čemu toliko kritika, počeo sam na unrealu i quakeu, prešo na cod, otišao na bf, ali def se vraćam ovdje. Takav brutalan feeling kad ljude meljem nisam osjetio od bf3.

 

Sve u svemu, vidim puno plakanja, ali kad si loš, igra je kriva jasno sve. Neću se uplitat u priče nego bacam lovu za grafičku da ovo meljemo jako 5v5 u s&d.

 

Ground ovakvog formata me ionako ne zanima, dosta mi je tih big war shema di pojedinci melju sve u tenku i misle da su skillzorz.

Jedva čekam da se složi neka ekipica pa da rokamo. 

U sakom slučaju ovo malo što sam probao, oduševljen sam i to govorim kao bf igrač proteklih 1700 sati, od kojih je 1000 b3, a ostlao bc2 i bf4. Bf1 i bf5 ne znam jel imam 200 skupa, dosadaile te sheme ležanja s bipodima i gličanja u mapu.

 

dama, dodo uzimate? ćemu gurnut ruski pa ćemo sabrat opet neku ekipu?

Soldier977  Dodinho 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 21:28 (fila2208).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dad0r kaže...
Colossus7 kaže...

 

Nitko nije triggered na kiritku bete,nego mi se ne gleda takav isprdak koji zivi u maminom tavanu i sa svojim ponasanjem moze jedino biti fora klincima ili ljudima koji su glupi,pa da 

sa svoje 32 godine slusam toga lika neugodno bi mi bilo pital bi se kaj nije u redu s menom.

 

Ne kuzim tu kuluturu u zadnje vrijeme da nitko ne moze sam svoj zakljucak donesti i svi moraju neke kvazi youtubere,skillere i koje sta slusati a ubiti te budaletine vjerojatno znaju manje nego vi.

 

Ovaj COD ima dobre ideje ali i dalje je to COD, igra napravljena da se svako osjeca ko MLG NO SCOPER PRO i svako ima sansu a ubiti je izrazito nizak skill ceiling, dali je to lose ?

Naravno da nije onome ko uziva u tome ili netko zeli malo mozak na pasu i ludog napucavanja i to je to, a za kompetitivan fps i dalje je tu CS i uvijek ce biti #1 kompetitivni fps.

 

 

 

Lik trola i zajebava se, zato jer tako zarađuje pare i usput trolla klince koji se pale na sve živo ko šibica u tvornici fosfora. Ja ga inače ne pratim ,ali pogledao ova dva klipa jer izletila na youtube recommended listi, prvi klip gdje priča o stanju igre u ozbiljnijem tonu, čovjek je potpuno u pravu, drugi video je trolling žešći, lik zeza ekipu nekih drugih youtubera-streamera jer su zaista radi žicanja donacija, lajkova i vrlo vjerovatno early accessa u mnogim videima kleknuli na koljena i popljugali developerima , kako je sve divno i bajno, best cod ever , da je to očito iz aviona, i ta taktika im je očito donijela profite. Jedan je išao toliko daleko da *dokazuje* kako skill-rank based sistem zapravo radi, tako što kad je igrao loše igra ga je stavljala sa lošijim igračima. Bajke za malu djecu.

 

A sad da li ga prate samo klinci, po nekim postovima vidim da baš i nije tako, jer prati ga i jedan od lead developera same igre :)

 

 

 

 Ok evo moj final rant oko igre :

 

Slažem se sa ovim napisanim u vezi skill ceilinga, i primjeti da nisam sve negativno napisao u svom poduzem postu o dojmovima u beti,  ali brate postoji razlika između toga da napraviš igru easy to start te difficult to master, i toga da je netcode broken , te da weapon i map balans su praktički nepostojeći uz toliko bugova vezanih za sami core gameplay da jednostavno nemogu pola toga pokrpati u samo mjesec i koliko dana do izlaska.

 

Mnogi ciljaju na spiku da kritiziraju igru ovi stare prdonje koje je pregazilo vrijeme, ovi što neznaju igrati, ili ovi što bi sve da je novo ali da je ustvari staro, i ima donekle istine u tome ali ne i u mom slučaju.

 

To sad nije još očito, ali bit će svima do izlaska final verzije. Ja sam 2 dana većinu vremena bio na vrhu scoreboarda i puno više pobjeda imao sa random ekipom nego izgubljenih (isto totalno nebitno jer svatko piči svoj film u objective based modu) i da mi je problem to što me netko ubije luck shotom, radi laga, ili zato što mi je došao sa leđa od nikud, mislim da bi prestao igrati cod serijal još od orginalnog CoD-a 2 tamo negdje 2006 godine koji je pri launchu bio puno gori od ovoga sad, pa čak i Cod4, tko se sjeća tog perioda neka se sjeti samo kiše granata koje bi bacali jedni drugima sa jednog spawn pointa na mapi do drugog, te spamanje sa killstreakovima, modovi su to poslje popravili. Igra jednostavno nije ono kako je predstavljaju. Uz sve pozitive koje igra ima, najveći problemi su core stvari:

 

+Zvukovi u igri, sve grmi roka, ali nečuješ najbitnije korake protivnika ili kad puca više njih relativno blizu tebe osim ako niste izolirani negdje na mapi, i još neke stvari prisutne u starijim nastavcima. Bilo koji ozbiljan cod se jako dobro oslanjao na zvukove u igri. Čitave partije su bile dobivane ili izgubljene radi istog. Bilo pub 5v5, bilo pro gaming turniri.

 

+Damage i range određenih klasa oružja, 50% attachmenta za oružja daju beskoristan boost na jedan stat, dok gimpaju najbitniju stvar kod weapona ADS time koji je ionako vrlo spor po default. 

 

+Netcode i hitbox trenutno su katastrofa i nevidim kako će to popraviti. Bilo koja partija kad te stavi sa xy igračima iz yx nacije, sa 70+ms latencijom je praktički neigriva. Evo sad sam izašao iz igre, primjer : lik ima ping 130 koji ne pada ispod toga, na vrhu je scoreboarda samnom u timu, jer guess what, nemože ga nitko ubit radi latencije, ne rega damage na njega kao na tebe koji imaš dobar ping. Problem je download-upload ratio i ta uzas od netcode kompenzacije pa lik koji ima uzasan download ili latenciju radi geo lokacije, jednostavno ne prima tvoje pakete koji se registriraju kao hit dok pucaš, on zaspreja, ti imaš super net vezu padaš ko kruška. Zgineš baciš spectator na njega, lik nezna miš držati, tako da ne, nije skill. Ovo je bilo vidljivo čitavu betu, i očito svima koji su igrali prijašnje codove. Ovo sa izgubljenim paketima je sa igrama u quake engineu poznata stvar već 20 godina.

 

+Dizajn mapa općenito, previše prolaza, previše prozora, previše svega, nema tog skilla sa kojim ćeš pokriti činjenicu da će te sasuti netko sa 3 strane prije nego stigneš uopće reagirati ili sakriti se. Ni to nebi bio problem da se svaki movement po mapi koliko god minimalan bio toliko žestoko kažnjava, dok se kemping masivno nagrađuje(ok nismo vidjeli sve ali onaj Cave npr. je živi užas od mape, i ona Chernobyl di svi kempaju po prozorima i zidićima dok se ne usmrde)

 

U prijašnjim codovima dobar igrač se takvima mogao uredno se prišunjati i uletiti sa smg klasom i slično, te to pomesti za doručak i uzeti 3-4 killa odjednom. . Uz ovakav net code i TTK nema šanse. Jedno je kad kempa nekoliko igrača u svakom timu, drugo je kad ti kempa 90% protivničkog i tvog tima Hence svi ADSaju i kempaju cijelo vrijeme. Pa to nije cod, kempera je bilo uvijek u svakoj FPS igri i nastavku coda, ali ovolika promjena u tempu i načinu igre, to nema veze sa mozgom.

 

+ Osvjetljenje u mnogim dijelovima mape, nevidiš ništa ni na low settings.

+ Claymore i Proximity Mine insta-death (prije je bar bio zvuk i mali delay pa si se u 50% slučajeva mogao spasiti brzom reakcijom)

+ Mogućnost silovanja protivničke spawn pozicije sa drugog kraja mape ili nekog prozora di ne stigne ni pomaknuti se a kamoli šta drugo.

 

+Ground war kao selling point (to odigraš pola sata dobiješ PTSP)

+Mount zamjenio lean, uđeš u mount poziciju, recoil oružja pada praktički na nulu. Sasvim drugačija stvar od leana.

 

I još tona toga bi se dalo pisati, ali čemu, i ovaj post će biti dočekan na nož i pametovanje.

 

 

 

TKo kupi, zaista želim da vam pokrpaju igru da to na nešto liči te da se zabavljate ovu zimu. IW-Treyarch record odkako je origigi team otišao daje suprotnu sliku i to već godinama. Fool me once, shame on you..

 

 

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 

 

 

Žao mi je što mi ne radi dobro, guši se 1060tka u ovom svemu, ima dosta čudnih gličeva i nekako trzuckanja. Nemam onaj feeling da mi radi fluidno.

Ne znam čemu toliko kritika, počeo sam na unrealu i quakeu, prešo na cod, otišao na bf, ali def se vraćam ovdje. Takav brutalan feeling kad ljude meljem nisam osjetio od bf3.

 

 

 

 

 

 

Ti gličevi i trzanje su ti najviše izraženi na ADS kad ciljaš jer je poznat bug od početka bete, kad radiš aim i crouch on je lockan na 60 fpsa, dok kad se krećeš, možeš imati i do 170 fpsa zavisi od stroja kojeg imaš i postavki koje si namjestio.

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Colossus7 kaže..

Ti gličevi i trzanje su ti najviše izraženi na ADS kad ciljaš jer je poznat bug od početka bete, kad radiš aim i crouch on je lockan na 60 fpsa, dok kad se krećeš, možeš imati i do 170 fpsa zavisi od stroja kojeg imaš i postavki koje si namjestio.

 

 

 Da, kažem, imam taj gubitak te fluidnost, i onda gubim ruku na tome, padam na glupost. Vidjet ću kako će finalna igra ić, moraju ta sranja složit.

Ostalo kažem, igrao sam jedva sat vremena, sad nadam se da nije samo početni kick, već da mi je igra sjela, jer mi užasno fali bf3 5v5 shema i malo viša razina pucanja. Vidjet ćemo.

 

kako vama drugima radi igra na vašim mašinama, jel držite 120 144 i to bez problema i to u GRND WR?

da ne kopam se kome da ukratko samo objasnit, fly vpn upališ, rusija, kupiš i vratiš jel?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 22:01 (fila2208).
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

da, radi sve normalno osim tog stutera koji se javlja tokom ADS-anja. 

GW mi je odličan samo moraju one gluposti od streakova olabavit, jer stalno je UAV u zraku, stalno neki helihopteri letaju okolo.

Također mi se čini da je snip OP; ne radi dmga jer je očekivano kad te pogodi 50 bmg da udapneš od jednog metka, već onaj perk koji ti dozvoljava da imaš 2 primarne puške pa ekipica trči sa m4 i snajperom + claymore.

Grafika je ok, svakako je to igra koja se igra na low. Jedino me muljavost izbaci iz takta, da oni nakon 27 nastavaka igre izbace igru koja je muljava ko da je rađena temperama. 

PS; valjda će bit nekakva jača esports scena kod ovog coda, svi do sad poslje cod4 su bili promašaj što se tog tiče

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 22:24 (blackdevil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Eo jedva sam stigao odigrati nešto i ugasiše mi betu. VIdim puno plakanja. Ljudi idu mapom i ciljaju...ljudi kampaju...ne mog skočit...sporo diže pušku...ša šta ja to čitam. Kao igra je kriva jer ga čovjek dočekao. Jel vi igrate sluškama? pa ja ljude slušam na stope i čekam, tako je dobro složeno, stope su super, ali zvuk pušaka je još jači.

 

Igra je vrh, ttk je tako jebeno pogođen + zvuk i sve izgleda jebeno. Feeling je fantazija i stvarno su složili zgodno to sve. Osobno mi je sjelo nakon prvih par killova, kalaš melje sve pred sobom itd.

 

Žao mi je što mi ne radi dobro, guši se 1060tka u ovom svemu, ima dosta čudnih gličeva i nekako trzuckanja. Nemam onaj feeling da mi radi fluidno.

Ne znam čemu toliko kritika, počeo sam na unrealu i quakeu, prešo na cod, otišao na bf, ali def se vraćam ovdje. Takav brutalan feeling kad ljude meljem nisam osjetio od bf3.

 

Sve u svemu, vidim puno plakanja, ali kad si loš, igra je kriva jasno sve. Neću se uplitat u priče nego bacam lovu za grafičku da ovo meljemo jako 5v5 u s&d.

 

Ground ovakvog formata me ionako ne zanima, dosta mi je tih big war shema di pojedinci melju sve u tenku i misle da su skillzorz.

Jedva čekam da se složi neka ekipica pa da rokamo. 

U sakom slučaju ovo malo što sam probao, oduševljen sam i to govorim kao bf igrač proteklih 1700 sati, od kojih je 1000 b3, a ostlao bc2 i bf4. Bf1 i bf5 ne znam jel imam 200 skupa, dosadaile te sheme ležanja s bipodima i gličanja u mapu.

 

dama, dodo uzimate? ćemu gurnut ruski pa ćemo sabrat opet neku ekipu?

Soldier977  Dodinho 

 Kod kupovine grafe obavezno dobro razmisli oćeš opet na nvidiu, premda sada imaš radeon rx 5700 koja je jača kartica od rtx 2060 za nekih 2800kn vani, kod nas je oko 3000... Ovo ti govorim premda vidim da si već negdje spominjao rtx 2060 modele...

12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Premutno i pretamno. Kao da su stavili onaj Frostbite engine. Grafika očaj.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare
Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Soldier977 kaže...
morbida kaže...

Nisam igrao betu , zanima me da li postoji neki ranked 5v5 mod?

 Postoji i zove se Cyber Attack. I nije 5v5 nego 6v6 I odličan je. 

 U cyberu je bomba kao na sredini tko prvi do nje mora plentati na protivnički sajt, uvijek je jedan sajt sa svake strane tj svaki tim ima po jedan sajt za plentanje, tim se može odlučiti na strategiju da ne ide po bombu nego da odma ostane braniti svoj sajt, igra se do 5 i možeš podići svoga suborca koji padne i to je to... 

16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 Uzeo ja već. A ništa, mogli bi grajndat taj Cyber Attack ako bude competitive.

 

I btw, na High postavkama sa mojom 1060 mi igra ne pada ispod 70 fps-a, average je oko 90. Ono povremeno trzanje kada se tek spawnas ili dok spectetas je bug koji mi imaju i frendovi sa 1070 i 2060.

 

Mislim da ovo nije igra vrijedna nekog jačeg upgradea jer nije nikakva revolucija u grafici. Čisto da se ekipa ne nabrije pa baci lovu na RTX-ice i slično.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 7:35 (Dodinho).
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

igra ima neke odlične detalje, npr. ulaze na mape (helikopterom ili vozilom), onda super izgleda "nošenje" oružja, baš imam osjećaj kao da sam cijeli lik a ne leteća puška (koji problem imaju mnoge pucačine), i preodobro je kad ideš u full sprint pa ju podigne u zrak. također su mi odlične animacije padanja tijela kada se nekog upuca, baš imam osjećaj da sam ga ucmekao. glasanja likova su super, pucaš prema nekom svom a on se dere friendly fire, to mi je bio baš smiješan detalj. onda općenito mjuza i zvukovi u igri su vrh, pogotovo kad uzmeš neki point a ono krene svirati neki heavy metal. volio bi jednom dobiti juggernauta pa da vidim šta bi tu sviralo. operateri su mi super, nadam se da će skinovi ostati tamni i realistični, a rečeno je već da igra tome stremi pa ćemo vidjeti

 

ništa od ovoga navedenog nije presudno za neku igrivost ili kvalitetu igre, ali meni to sve pridonosi u jednom ugođaju, definitivno mi paše

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ljudi priznaju probleme i rade na njima. Beta je u boljem stanju nego bf5 trenutno, ako slože sve što su naveli imam igru za pucat duže vremena, još kad se ekipa skupi za 5v5 tryhard sweatanje.

Mislim da ću puknut vpn i za rusiju, nema druge dok se može dok nisu blokali ili nešto.

 

 

Dodinho kaže...
fila2208 kaže...

 Uzeo ja već. A ništa, mogli bi grajndat taj Cyber Attack ako bude competitive.

 

I btw, na High postavkama sa mojom 1060 mi igra ne pada ispod 70 fps-a, average je oko 90. Ono povremeno trzanje kada se tek spawnas ili dok spectetas je bug koji mi imaju i frendovi sa 1070 i 2060.

 

Mislim da ovo nije igra vrijedna nekog jačeg upgradea jer nije nikakva revolucija u grafici. Čisto da se ekipa ne nabrije pa baci lovu na RTX-ice i slično.

 A da ako je to onda supe, ali i GW mi padao na 40fps nekad što me zabrinjavalo, vidjet ćemo 5v5 modovi ne bi trebali padat ispod 80 što mi je bitno jer je 75hercni kod mene. Ma neću se zalijetati, imam hrpu rashoda sad, da uzmem grafičku, žena bi me za jaja objesila. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Bome gledam na Kinguinu je igra najjeftinija za prednarudžbu, 50 eura za one koji ne žele kemijati sa VPNom.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

također treba imati na umu da ovo nije ni blizu sve ono što igra nosi, doći će još dosta i mapa i oružja i koječega

 

uskoro ćemo imati i neki uvid u single player kampanju i onda poslije toga spec ops misije koje su multiplayer. bit će tu svega, ovaj puta baš ima dosta sadržaja

 

https://i.redd.it/rpvxadg5udo31.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...

također treba imati na umu da ovo nije ni blizu sve ono što igra nosi, doći će još dosta i mapa i oružja i koječega

 

uskoro ćemo imati i neki uvid u single player kampanju i onda poslije toga spec ops misije koje su multiplayer. bit će tu svega, ovaj puta baš ima dosta sadržaja

 

https://i.redd.it/rpvxadg5udo31.jpg

 Pa cod je uvijek pun sadrzaja zar ne ?

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice