Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 581.762
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Živio HEP!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tincha kaže...
Živio HEP!

 

Filip je peder, dama bi rekao

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
Tincha kaže...
Živio HEP!

 

Filip je peder, dama bi rekao

 i fila nosi ime Filip, tako da nemoj ga vrijeđati heheh, prijavit ću te adminu

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Slabo ti je istrazivacko novinarstvo moj kuky 😂

Ni blizu, ali ajde netko mora bit peder nije problem 😂 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Modem warfare na akciji ovaj vikend.

Nek netko provjeri cijenu u Rusiji.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 20:55 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Slabo ti je istrazivacko novinarstvo moj kuky 😂

Ni blizu, ali ajde netko mora bit peder nije problem 😂 

 kažu da nije gay ako te ne dodirnu jajčeka haha

16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...

Slabo ti je istrazivacko novinarstvo moj kuky 😂

Ni blizu, ali ajde netko mora bit peder nije problem 😂 

 kažu da nije gay ako te ne dodirnu jajčeka haha

 

Prigodna:

 

 

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

@filla, pošto imam kramu od kompa discord mi "ukrade" 15 ak frejmova i igra mi postane neigriva... Bio sam par puta s hrkom njubom ali nisam mogao igrat i imat discord upaljen.. jbg..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
red_bull kaže...

@filla, pošto imam kramu od kompa discord mi "ukrade" 15 ak frejmova i igra mi postane neigriva... Bio sam par puta s hrkom njubom ali nisam mogao igrat i imat discord upaljen.. jbg..

 

TS3?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
red_bull kaže...

@filla, pošto imam kramu od kompa discord mi "ukrade" 15 ak frejmova i igra mi postane neigriva... Bio sam par puta s hrkom njubom ali nisam mogao igrat i imat discord upaljen.. jbg..

 

TS3?

 ili mu doma i govori iz bliza, pa da usput probaju ovaj challenge sa slike?

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 21:13 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Gle probal sam par put malo požonglirat jajčeka al sam skužil da ni to za mene pa sam odustal.. 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Uzeo i ja COD da pucam malo i ugodno iznenaden podsjeca na COD MW 2 za sada je zabavno sa pingom nemam problema oko 30 max 50 je uvijek igru nadem skoro instantno doduse igram za sada Domination da upoznam malo mape kamapnje je naravno trend ali to je meni osobno manji problem. Najveci minus je nemogucnost odabira Mape mislim wtf? I nema dedi servera sto nikada necu razumjeti ali ajde bar radi cross play pa je izbor igraca veci. Cheatere u 2 dana nisam susreo sto je pozitvno. Ove stvari zbog kojih se vi sekirate su meni smjesne jel nakon Fife me nemozes niti jedna igra nazivcirati 😂

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
red_bull kaže...

@filla, pošto imam kramu od kompa discord mi "ukrade" 15 ak frejmova i igra mi postane neigriva... Bio sam par puta s hrkom njubom ali nisam mogao igrat i imat discord upaljen.. jbg..

 Nisam znao da toliko jede fpsa.

Imas onaj hardware acc možda da ugasit ili nesto 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

upravo uzeo kod rusa, 143 kn

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CyberDemonVZ kaže...

Modem warfare na akciji ovaj vikend.

Nek netko provjeri cijenu u Rusiji.

 popust traje vec koji dan, cijena je oko 140kn

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Da li tko od vas ima problema s laganjem u igrici? često mi se dešavaju lagovi u igrici,do mene nije sig jer sam samo ja na internetu,nat je moderate

14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
d4rkd3atH kaže...

Da li tko od vas ima problema s laganjem u igrici? često mi se dešavaju lagovi u igrici,do mene nije sig jer sam samo ja na internetu,nat je moderate

 Otvori portove pa ce ti biti NAT open. Meni je lag nekad ali samo kad se trebam respawnat na mili sec dok igram nemam problema.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CroVandal kaže...
d4rkd3atH kaže...

Da li tko od vas ima problema s laganjem u igrici? često mi se dešavaju lagovi u igrici,do mene nije sig jer sam samo ja na internetu,nat je moderate

 Otvori portove pa ce ti biti NAT open. Meni je lag nekad ali samo kad se trebam respawnat na mili sec dok igram nemam problema.

 a to ima veze s codom? da bi otvorio portove moram napraviti statičku ip adresu koliko se sjecam?

14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Imas na netu koje moras otvoriti da ti bude na Codu nat open. Najcesce moras staticku ip osim ako imas u ruteru opciju gdje odaberes uredaj pa za njega otvoris. Ja imam fritz box i odaberem svoj PC ili PS 4 i ubacim koje portove hocu da otvori.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jako jako tesko da lagovi u igri imaju veze sa NAT-om. Gotovo nemoguce

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dovoljno je upaliti UPNP  u postavkama rutera i NAT će biti na OPEN.

Meni osobno od zadnje nadogranje igre NAT stoji na STRICT bez obzira kaj napravio, probao ručno otvarati portove i u ruteru i u windows firewallu, nije pomoglo,

prije nadogradnje bio je na OPEN, ništa u postavkama nije mijenjano.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Zadnjih par dana cijeli netcode je u krcu, ne pomaže ništa popravljati i fixati kad je do njih problem.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Zadnjih par dana cijeli netcode je u krcu, ne pomaže ništa popravljati i fixati kad je do njih problem.

Jučer mi se igrao Gunfight...Prvo nema više normalnog Gunfighta, nego samo onaj OSP koji je glup ko kurac, mi smo pokupljali samo neke Dragunove i ostale snajpere, a oni M13, MP5 itd. jako zabavno. Drugo, ping mi je bio 170. Ne da ne fixaju igru, nego ju još postepeno uništavaju.

 

Žalosno da mi je ovo nakon Overwatcha prvi shooter koji me 'uzeo' donekle i u kojem trošim/ću potrošiti malo veći broj sati...Na kaj smo spali.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...
fila2208 kaže...

Zadnjih par dana cijeli netcode je u krcu, ne pomaže ništa popravljati i fixati kad je do njih problem.

Jučer mi se igrao Gunfight...Prvo nema više normalnog Gunfighta, nego samo onaj OSP koji je glup ko kurac, mi smo pokupljali samo neke Dragunove i ostale snajpere, a oni M13, MP5 itd. jako zabavno. Drugo, ping mi je bio 170. Ne da ne fixaju igru, nego ju još postepeno uništavaju.

 

Žalosno da mi je ovo nakon Overwatcha prvi shooter koji me 'uzeo' donekle i u kojem trošim/ću potrošiti malo veći broj sati...Na kaj smo spali.

 Da, čest komentar na discordu. Svi smo stara garda, lol ja sa 30 najmlađi, svi smo komentirali uz sve manjkavosti igra nas drži, zabavno je družneje uz snd, ali šta radite kreteni, pa uništavate ono što ste složili s početak dobro.

Daj ljudima izbor, ne sili nas na mape i modove koje ne želimo. Jest da traju 1 tjedan, ali opet, ponudi, ako se ne igra, briši ga i gotovo.

Daj složi jebeni netcode, desnu perspektivu i daj votemap/ranked. I ne diraj igru više. Jel to tako teško jebemu mater.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... ne postoje tri posta u nizu da netko ne cmizdri... ko babe...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...
fila2208 kaže...

Zadnjih par dana cijeli netcode je u krcu, ne pomaže ništa popravljati i fixati kad je do njih problem.

Jučer mi se igrao Gunfight...Prvo nema više normalnog Gunfighta, nego samo onaj OSP koji je glup ko kurac, mi smo pokupljali samo neke Dragunove i ostale snajpere, a oni M13, MP5 itd. jako zabavno. Drugo, ping mi je bio 170. Ne da ne fixaju igru, nego ju još postepeno uništavaju.

 

Žalosno da mi je ovo nakon Overwatcha prvi shooter koji me 'uzeo' donekle i u kojem trošim/ću potrošiti malo veći broj sati...Na kaj smo spali.

 Prvo sam mislio da je do mene, ali sad onda počeo obračati pozornost na ostale igrače i njihove pingove, skoro pa svima zna nakratko skočit ping......ako ima jedna stvar koja mi uništi igru to je loš ping.

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Danas je LAG još gori nego obično, meni je to neigrivo tako.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

I meni Ping zna biti do 170. Ništa iznad 60 nije igrivo. To je vjerovatno zato što su ljudi hosteri... Netko ništa sa shit brzinom ili kompom i tu je recept za loš Ping.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

I meni Ping zna biti do 170. Ništa iznad 60 nije igrivo. To je vjerovatno zato što su ljudi hosteri... Netko ništa sa shit brzinom ili kompom i tu je recept za loš Ping.

 Koliko znam ljudi nisu hostovi kao sto je bilo u MW 2.Čitam kako se žalite na lag i ping meni je sve normalno,nema laga i ping je ok.Uglavnom zna biti oko 30-50.Meni je nat moderate i to nema veze s lagom.

sake08
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
maxis kaže...
acarnoje kaže...

I meni Ping zna biti do 170. Ništa iznad 60 nije igrivo. To je vjerovatno zato što su ljudi hosteri... Netko ništa sa shit brzinom ili kompom i tu je recept za loš Ping.

 Koliko znam ljudi nisu hostovi kao sto je bilo u MW 2.Čitam kako se žalite na lag i ping meni je sve normalno,nema laga i ping je ok.Uglavnom zna biti oko 30-50.Meni je nat moderate i to nema veze s lagom.

 Ljudi su host u private mečevima.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice