Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 584.344
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Probao sam ovaj free mp na 3 dana sto je sada.Atlas superstore i shoothoue3,pa to je makljaza da bog ne zna otkud lete metci,da li je u svim mapama tako?Mape kao mape su mi okej ali smatram da je 20 igraca previse

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
big_guy kaže...

Probao sam ovaj free mp na 3 dana sto je sada.Atlas superstore i shoothoue3,pa to je makljaza da bog ne zna otkud lete metci,da li je u svim mapama tako?Mape kao mape su mi okej ali smatram da je 20 igraca previse

 

Ma te mape su bas kaos. Ima ih puno boljih, bez brige

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pa gledam bas,lete svi kao guske u maglu,najvise zaredam 3 4 killa i nema sanse dalje jer na svakom cosku me netko doceka.Ima li opcija/filter da se smanji broj igrača na odredjenim mapama.Atlas je jos okej ali shoothouse 10v10  se ne zna tko pije a tko placa...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
big_guy kaže...

Pa gledam bas,lete svi kao guske u maglu,najvise zaredam 3 4 killa i nema sanse dalje jer na svakom cosku me netko doceka.Ima li opcija/filter da se smanji broj igrača na odredjenim mapama.Atlas je jos okej ali shoothouse 10v10  se ne zna tko pije a tko placa...

 

Shoothouse odes lijepo gore u ured sa RPG-om i postavis proximity mine na vrata sa obje strane

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Pa čovjek ti je lijepo napiso, ne znam šta ti nije jasno. On pita ako kupi SAD, prije isteka 2.sezone da li će dobiti sve ono šta mu je bilo zaključano u 2.sezoni battlepasa a prešao je te tierove. Odgovor je da hoće, i još će vjerovatno dobiti 10 tier skip nakon šta kupi battlepas tako da će praktički biti na 100. tier-u

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ma Atlas je valjda 2. najgora mapa u ovom COD-u iako je konkurencija stvarno jebena

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sickness kaže...

Ma Atlas je valjda 2. najgora mapa u ovom COD-u iako je konkurencija stvarno jebena

 

Prijezira vrijedna mapa

Freak Show Inc.
10 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
FileFicho kaže...
Del_Boy97 kaže...
FileFicho kaže...
Tallahassee kaže...
MGloc kaže...

Evo ja si upravo razmisljam da u pon odem jos uzet paysafe 10e i uzmem taj battle pass 2 posto sam tier 89.

 ... 08.03 izlazi battlepass 3 (SEZONA 3, jebemu)... SAD potrosit 10 eura za sezonu 2 je uzalud, pricekaj srijedu pa kupi NOVI battle pass... pa ces ganjat 100 tiera i otkljucat lovu za sljedecu bez problema...

Ali onda vise nece moc otkljucat Ghosta

EDIT: tier 89 je, ako kupi pass vratit ce mu se sigurno 1000/1300 coinsa i jos dobije kozmetiku gratis...tako da nema razloga da ne kupi

 mozes, kupiš mw2 remastered i dobiješ ghosta

Zar nije da dobiješ samo skin? Operator se otključava Battle Passom?

 http://prntscr.com/rt6tbw

mene ovo bunilo, al valjda si ti u pravu samo mi je to malo smećarski od njih iskreno

16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

preko rusije je battle pass 60ak kuna. ovaj vikend je double vikend pa ako netko ima volje moze grindat :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Del_Boy97 kaže...
FileFicho kaže...
Del_Boy97 kaže...
FileFicho kaže...
Tallahassee kaže...
MGloc kaže...

Evo ja si upravo razmisljam da u pon odem jos uzet paysafe 10e i uzmem taj battle pass 2 posto sam tier 89.

 ... 08.03 izlazi battlepass 3 (SEZONA 3, jebemu)... SAD potrosit 10 eura za sezonu 2 je uzalud, pricekaj srijedu pa kupi NOVI battle pass... pa ces ganjat 100 tiera i otkljucat lovu za sljedecu bez problema...

Ali onda vise nece moc otkljucat Ghosta

EDIT: tier 89 je, ako kupi pass vratit ce mu se sigurno 1000/1300 coinsa i jos dobije kozmetiku gratis...tako da nema razloga da ne kupi

 mozes, kupiš mw2 remastered i dobiješ ghosta

Zar nije da dobiješ samo skin? Operator se otključava Battle Passom?

 http://prntscr.com/rt6tbw

mene ovo bunilo, al valjda si ti u pravu samo mi je to malo smećarski od njih iskreno

Frend je prednaručio MW2CR bez Battle Passa i da, otključa se Ghost, tako da si ti u pravu. Ovo što su napisali, što sam ja poslao je krivo. 

9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

ja ne kontam zašto ljudi stalno toliko kenjkaju po mapama. ništa ne valja. što to mapa točno mora imati da bi svima odgovarala? meni je jedina bezvezna mapa picadily jer mi je primarno dosadna. al evo naprimjer ljudi su bili oduševljeni što se Rust vraća, kad ono sad opet drvlje i kamenje po toj mapi. ne mislim ovdje na forumu nego po netu

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
meni je svaka mapa bila jadna kad sam poceo igrat, ali nakon duzeg igranja skuzis finte svake mape pa je uzitak kosit ljude koji ni neznaju neke spotove
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Znaci ja sam jedini kojemu je Atlasstore dobra mapa :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

I meni je to najgora mapa. Ne jedna od najgorih, NAJGORA!!!  Čim vidim da ide atlas, odmah quit....

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Navodno planiraju dodati mogucnost odabira mape. Kad zavrsi corona

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

imam nekad osjećaj da mi ne zaračuna XP od prethodne igre. znam da kad dođeš usred igre da ti ne da XP ali za nekoliko sam siguran da sam igra od početka do kraja i svejedno se to nekad dogodi.

 

također postoje li ikakve "kazna" za izlazak iz gejma ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

tko kaze da nema citera gle ovo 

danas naletio na jednog

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 18:48 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igrica nema anticheat? GG, bitno da ima skinove. Mogli bi dati cijelu free (osim SP) kao csgo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ova igra je sve veći užas. Toliko kampera, idiota koji ne igraju objective, ne idu na zastave, ne skupljaju dog tagove, kemapju doslovno pored svoje pločice ili provedu cijeli game s 0 captura. Pa onda krenu RPG-ovi letit po cijeloj mapi, pa igram 2 sata 3 jedno te iste mape. Gamad gamad

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ma ja mogu sve prozvakati, cak i te kampere usrane. Ali da ne mozes birati mapu... To je kao da dodjes u restoran i ne mozes birati sta ces jesti nego dobijes uvijek neko random jelo.

Freak Show Inc.
 
12 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Mogu prozvakati i cheatere.. ali KAMPERE s automatskim puskama - NIKADA. To bi izveo na javno strijeljanje.

 

Sjecam se MOHAA (takticki serveri, samo rifle, nema trcanja i sl.). Iako su cheatali (imali wall hack - gledanje kroz zid, ne pucanje), svejedno sam im j**** mamu i bio uvijek prvi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 23:50 (Keano16).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sickness kaže...

Ova igra je sve veći užas. Toliko kampera, idiota koji ne igraju objective, ne idu na zastave, ne skupljaju dog tagove, kemapju doslovno pored svoje pločice ili provedu cijeli game s 0 captura. Pa onda krenu RPG-ovi letit po cijeloj mapi, pa igram 2 sata 3 jedno te iste mape. Gamad gamad

Doslovno sve što si napisao je apsolutno točno! Ne kužim... da li su ljudi stvarno glupi ko k...., pa ne kuže kako se igraju različiti modovi ili što?! U skoro svakom meču mi bude ista stvar što se tiče nubina koje trče bezglavo po mapi i umiru. Jedino što me i smeta u ovoj igri su kamperčine, ali bez obzira na sve igra mi je fora. Većina mapa mi se sviđa. 

 

Btw, ako netko od starije ekipe (25+) igra mulitplayer/warzone, neka mi javi na PM battlenet tag da peglamo zajedno. Najviše igram core domination, kill confirm, hardpoint, tdm(ground war i s&d tu i tamo).  Ovih dana sam uglavnom MP igrao da dignem tier 100 na BP, ali planiram ubuduće više igrati warzone kao primarni mode. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 1:58 (Baldurion).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igram samo HC modove i to samo Domination, Kill Confirmed i S&D. Zna se nekad skupit ekipa pa nas bude 5-6 ali većinom igram s jednim frendom i to je to. Sinoć smo baš konstantirali kako smo umorni više od tolikog trčanja po mapi ne bi li uspjeli raditi objective, dok ostatak tima jednostavno samo kempa i boli ih kurac na kojem su modu. Nevjerovatno nam je da u 10 partija dobijemo eventualno jednom dobar tim, ako i tolko. Najveći je problem na Dominationu jer najduže traje pa onda imaju više vremena za napravit čim bolji score. Gledam malo neke youtubere i sve više počinjem shvaćati od kud ovolika promjena u igračima. Likovi jednostavno masovno promoviraju takav stil igre, idu na kojekakve nukelarke, imaju po 50-60 killova ali zato izgube preko 100 razlike i onda pišu GG i svršavaju na svoj score. Kakav krvavi GG, izgubio si pun kurac i mene bi bilo sram išta napisati. A najveća debilana od svega je ta nemogućnost odabira mapa, izbacivanje Dead Silenca kao perka i Tactical Insertiona kao equipmenta. Te dvije stvari su oduvijek bile "anti camping" metode i onda uz očajan dizajn mapa još i to izbace. Ljudi samo osluškuju i čekaju u nekom kutu, te im se na tome bazira cijela igra. Netko je ranije pitao da kakve mape onda trebaju biti. Odgovor je vrlo jednostavan, bez previše nepotrebnih stvari na istoj, bez raznoraznih kutija, stepenica, zidića, tunela, vrata. Uzmite si za primjer Favelu iz MW2. Pa da su tamo stavili na svaki prolaz vrata na šta bi to ličilo, toliko jednostavna, a opet zanimljiva mapa, bolje od svih ovih zajedno. E i da, spawn sistem je užasan, al o tome ćemo neki drugi puta.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Neigrivo, igra puna haxora. Glupi free vikend :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Shipmnet i Rust spawn je u kurcu totalno. Spawna te na pola mape između unakrsne borbe i naravno dobiješ headshot da nisi ni svjestan šta se desilo. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

mislim da inače većina ljudi redovito ide na objective, sada je bilo sranje za free weekend jer hrpa ljudi ne zna, jebote ne skupljaju one tagove u kill confirmed, al mislim da će se to srediti kad završi free sranje.

 

al realno čim je besplatno odmah je sranje, to je raj za cheatere, ovaj warzone i plunder su mi baš dobri, ali cheateri će to razoriti kao od šale, ako već nisu

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 10:30 (Cansee).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
manipulator kaže...

Shipmnet i Rust spawn je u kurcu totalno. Spawna te na pola mape između unakrsne borbe i naravno dobiješ headshot da nisi ni svjestan šta se desilo. 

 Steta sto nema mape crossfire ona je meni bila najbolja iz cod-a 

11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...

mislim da inače većina ljudi redovito ide na objective, sada je bilo sranje za free weekend jer hrpa ljudi ne zna, jebote ne skupljaju one tagove u kill confirmed, al mislim da će se to srediti kad završi free sranje.

 

al realno čim je besplatno odmah je sranje, to je raj za cheatere, ovaj warzone i plunder su mi baš dobri, ali cheateri će to razoriti kao od šale, ako već nisu

 Da, idem na objective, zauzmeno hq, moraš ga čuvati, postavim minu, legbem u cosak, čekam, vidim na mapi moji igrači zuje po mapi za kilovima. Naravno ovih 5 udje u prostoriju, 1 ili 2 skinem ovi me na kraju ubiju a ovi rushaju na kilove ili kempaju sa sniperima.. Nema smisla

 

Što se tiče crossplay, ja igram na ps4, isključio sam ga obavezno samo radi pc igraca. Glupo mi je to, trebali bi stavit da možeš birati kod tog crossplay da odaberes, u mome slučaju i sa xbox igračima ili sve uključujući i pc. Kako pc igrač može biti mjerodavan sa xbox? Nema logike nikakve..

Iskreno godinama sam igrao samo na pc, sad na ps4 sam se preporodio..

 

Ako neko igra još na ps4, ostavi gamer tag pa možemo koju bacit zajedno 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 11:23 (manipulator).
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
a backlot..auuuu
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Cansee kaže...

mislim da inače većina ljudi redovito ide na objective, sada je bilo sranje za free weekend jer hrpa ljudi ne zna ...

 Ne bih se složio s tom tvrdnjom. Imam cca 150h igranja i većina partija je takva. Znaš kad ti igraju na objective ? Onda kad treba zauzeti A ili C (zavisi gdje je njihov spawn), na B rijetko kad netko ide, a šta se skupljanja dog tagova tiče hahaha pa ljudi prolaze pored svog ili tuđeg taga i mrtvo hladno ga ne skupi. Vrlo vjerovatno jer se boji da će netko na mapi vidit da je taj tag nestao pa će ići tamo jer zna da je netko tamo, ili još bolje, čeka nekoga na tom tagu. Ekipa se zalegne na sami rub mape, između auta, u kojekakve grmove i onda kad ih ubijem konstantno opet idu tamo. I to šta pričate da je problem u free vikednu isto ne drži vodu jer svi protiv kojih sam igrao su bili visok lvl (sigurno da je sad bilo svakakvih igrača na nižim lvli-ima ali ja na 155. to nisam puno primjetio kad mi je spajao samo slične lvle). Igrao sam u par klanova, pričao s njima preko discorda i nakon par gameova sam skužio da je to ista takva ekipa protiv koje pljujem, a sve naši dečki. Nemreš ti njima objasnit da igraju drugačije, da si žrtvuje taj jebeni killstream radi capturanja pointa radi kojeg dobivamo game. Ne, njima je bolje dobit neki veći killstreak nego poginut za tim/pobjedu. I onda na kraju još budu ljuti da zaš smo izgubili, da on ima pun k killova i malo deathova i 2 captura (spawn point), dok ja imam duplo više deathova nego killova, a imam 8 captura. Svi ganjaju taj neki ranking i ko mala djeca svatko svakog ispituje kolki ti je KD ratio. Ma puca mi kurac za KD ratio.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice