Call of Duty: Warzone

poruka: 479
|
čitano: 162.423
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Jack Sparrow kaže...
Rocinante2112 kaže...

A šta vi ne vjerujete u RPGove i uzimanje jokera u loadoutima? Debosa u kamionu vidis iz aviona na minimapi a satreš ga s c4,rpgom il jokerom samo tako. Još ti se reklamira frajer di je. Vozila jesu OP al ako vec u svakom mecu imas problema s tim a imas rjesenje za to a ne koristis ga,ha ko je tu lud?

 Znači zato jer imamo RPG i Jokr, auto trebaju gaziti ljude preko zida?! Ok, dobar game design.

 

Osim toga cargo truck treba dvije rakete da ga se uništi. A i ajde ti lockaj i čekaj da jokr ode u zrak pa se spusti na lika, kad lik juriša prema tebi autom. Pa treba mu 10-15 sekundi od lockanja do pogotka. Za to vrijeme lik te pregazi 3 puta.

 stijene,drvece ne postoji? P.S nikad me nitko nije ubio dok sam bio iza zida s vozilom.
Also semtex,c4 itd itd.

Realno vecina ljudi koji bivaju pregazenima nit vide nit cuju auto da im uopce dolazi. Bivaju snakeovima po grmljima pa onda kuku lele.

Naravno,vozila jesu OP ali realno ljudi se ni ne trude counterat it :D

 

15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Rocinante2112 kaže...

 stijene,drvece ne postoji? P.S nikad me nitko nije ubio dok sam bio iza zida s vozilom.
Also semtex,c4 itd itd.

Realno vecina ljudi koji bivaju pregazenima nit vide nit cuju auto da im uopce dolazi. Bivaju snakeovima po grmljima pa onda kuku lele.

Naravno,vozila jesu OP ali realno ljudi se ni ne trude counterat it :D

 

 iz trećeg lica vidiš sve iza drveća i stijena, a i gazi preko drveća kao što sam već postavio video. Samo se zbije u drvo ili kamen i lik s druge strane pada. Čak i onaj autobus što zna biti na cesti, eh da i unutar toga će te pregaziti jer eto.

 

 

RPG ispališ u solo, i odmah cijeli server puca po tebi. Tolko je dobra opcija. 

10 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Rocinante2112 kaže...

A šta vi ne vjerujete u RPGove i uzimanje jokera u loadoutima? Debosa u kamionu vidis iz aviona na minimapi a satreš ga s c4,rpgom il jokerom samo tako. Još ti se reklamira frajer di je. Vozila jesu OP al ako vec u svakom mecu imas problema s tim a imas rjesenje za to a ne koristis ga,ha ko je tu lud?

 ... vec mi se nekoliko puta visestruko isplatilo koristit jokera ili rpg kao sekundarno oruzje... ne samo za vozila i za snajpere po zgradama i neboderima, pa i za snajpanje sa istih za ekipu na nizim katovima ili u prizemlju ... u plunderu je to visi nivo, puska mi ne treba - ammo box, kamion i 6 raketica koje mozes nosit (mislim )... legit je kaj sad, ispadnes sam a tri krkana rokaju, zasto ne bi iskoristio mogucnost skidanja sve trojice jednim susom i ja se pitam...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
10 godina
online
Call of Duty: Warzone

Ima li kakav update za warzone? Jucer normalno igrao, danas palim i pise 170gb

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Tallahassee kaže...

 ... vec mi se nekoliko puta visestruko isplatilo koristit jokera ili rpg kao sekundarno oruzje... ne samo za vozila i za snajpere po zgradama i neboderima, pa i za snajpanje sa istih za ekipu na nizim katovima ili u prizemlju ... u plunderu je to visi nivo, puska mi ne treba - ammo box, kamion i 6 raketica koje mozes nosit (mislim )... legit je kaj sad, ispadnes sam a tri krkana rokaju, zasto ne bi iskoristio mogucnost skidanja sve trojice jednim susom i ja se pitam...

 To i mi furamo u Plunderu. Jokr je prezabavan za ubijanje kampera po krovovima. Pogotovo kad si bacimo ammo box pa ih cijeli squad obasipa time. Izgleda kao da smo naručiti artiljeriju.

 

Jučer smo s tim gađali po onom mjestu gdje naručih helikopter za predavanje love. U jedno momentu dvojica pala, nalje je što oni ne vide da dolazi raketa s neba.

 

 

 

Ali opet ja sam govorio o BR elementu. Gdje možda i nemaju svi RPG ili jokr.

13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

https://www.hcl.hr/vijest/50-tisuca-varalica-izbaceno-iz-cod-warzone-153574/?fbclid=IwAR3Yv2Z-reLnBJYmzaLhlYiYyvJK3_SoCy3MspaF_KT1V2BxFPkHNv2U4lU

 

kad ja napišem to ovdje ljudi se rugaju. Činjenica je da ih ima i da meltaju ljude s nemogućh daljina.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Jack Sparrow kaže...

 

Ali opet ja sam govorio o BR elementu. Gdje možda i nemaju svi RPG ili jokr.

 ... da, gledajuci BR element najpostenije bi bilo - nema kamiona il su bar ko Dajc pogledas on rikne, nema bacaca i nema killstreakova... onda pricamo o muskom napucavanju... ovak je igra bfovska da nemre vise bit, cod je uspio u tome mozda i vise nego su htjeli... frisko je sve i bit ce izmjena, pitanje samo, oce li ic u dobrom smjeru... imaju potencijala, treba imat Respawn pameti...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Teško je ponekad sve skupa dobro balansirati. Pogotovo kad imaš igru sa tako puno mehanika, oružja i mogućnost i customizacije.
Meta će uvijek biti prisutna i to je ok, samo da nejde u ekstreme.
I Respawn se dosta klao sa balansom (originalni Wingman, PK, Gibby) ali nikad nisu jako poremetili osnovu Apexa a to je cqc, mehanika kretanja i aim skill.
Ako će biti pametni sa patchevima, Warzone bi mogao imati dobru budućnost.
You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
offline
Call of Duty: Warzone
Pozdrav... ako netko zeli neka me doda da malo ubijemo ovo vrijeme.
battle tag ivan11legion#2790
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
jopaa991 kaže...

Ima li kakav update za warzone? Jucer normalno igrao, danas palim i pise 170gb

 i meni isto 170gb, jebem ti igricu.

Stavio sam na options "scan and repair" i sad se smanjilo na 150gb

 

Nekaj sve skupa zajebava, prvo frendu s kojim igram isto tak bilo prije nekih 2 dana, a danas meni

opet par dana skidanja...

9 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Jel samo do mene ili Activision ima ozbiljnih problema sa serverima? Preko Battle.neta malo krene update pa uspori i onda javi error i tako stalno. Iz znatiželje sam stavio skidati preko PS4 i tamo skida normalno koliko može preko WiFi jer valjda ide sa Sony servera. Update mi je bio 14Gb prvo, skinulo je dva Gb i otad ništa, samo error izbacuje.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 20:59 (JozoBozo121).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Call of Duty: Warzone

ono kad se vratiš s posla i ideš bacit koju partiju warzonea i dočeka te 83 gb update iz vedra neba, koliko sam i prvotno triba skinit za instalaciju.

 

Šteta, a bila je dobra igra...

najseksi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Prebaci na America region..i krenut će normalno.
Luc
9 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Luc989 kaže...
Prebaci na America region..i krenut će normalno.

 Probao sam ponovno kasno navečer stavit i skidalo se sporije nego inače, ali i dalje normalno.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Ne kužim do čega je to da igra proizvoljno odlučuje kolko trebaš skinut. Napravio sam backap game foldera na vanjski disk toliko da nešto isprobam. Neki dan bude update od 12-20GB, a meni kaže 83. 

Uninstall, pokrenem download, zaustavim nakon minutu-dvije, ugasim launcher, prebacim igru s vanjskog na odgovarajuće mjesto i voila, samo 14GB trebalo. To sam na kraju skinuo i opet napravio backup na vanjski za ovakve situacije.

Kao da launcher ne zna dobro baratat provjerama, ili je nešto sa serverima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Zero2 kaže...
Teško je ponekad sve skupa dobro balansirati. Pogotovo kad imaš igru sa tako puno mehanika, oružja i mogućnost i customizacije.
Meta će uvijek biti prisutna i to je ok, samo da nejde u ekstreme.
I Respawn se dosta klao sa balansom (originalni Wingman, PK, Gibby) ali nikad nisu jako poremetili osnovu Apexa a to je cqc, mehanika kretanja i aim skill.
Ako će biti pametni sa patchevima, Warzone bi mogao imati dobru budućnost.

 ... khm, da balans... i onda im sve oprostim i zaboravim, kad pred kraj runde sletim sa pistoljem i dva armor plejta pred lika opremljenog ko Ruska brigada i rjesim ga tim pistoljem... nije sve u balansu ima igra jos dovoljan broj njubara da igru mozes zavrsit i samo lootanim oruzjem...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

 

lagano i sbmm za warzone, ajde za multi još ok, ali za warzone, smiješno.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Zašto? Ja sam za SBMM. Da tog Karmu i takve ubace u lobby samnom je isto kao da Barcelona i Belišće igraju istu nogometnu ligu.

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
nul-3 kaže...

Zašto? Ja sam za SBMM. Da tog Karmu i takve ubace u lobby samnom je isto kao da Barcelona i Belišće igraju istu nogometnu ligu.

 ne treba svaki public warzone meč biti tryhard kao da se za titulu igra. Druga stvar je sbmm na multiju i još cdl liga, to mi je ok, ali u warzoneu, dođem tamo zabavit se, kad masa ekipe leži uštekana cijelu mapu, skidaju me iz pičke materine itd.

 

Koliko je to dobro, toliko je i loše, i svi youtuberi su komentirali da su gejmovi toliki tryhard da nekad to isisa svu zabavu iz gejma kad se baš dođeš zezati.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

dosad nije ali sada u svakom mecu mi pise error chronometar i izbaci me u desktop.. strasno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
ProTeinZ kaže...

dosad nije ali sada u svakom mecu mi pise error chronometar i izbaci me u desktop.. strasno

 da, opasnih problema jutros, niti jedan meča nisam do kraja završio

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

uspio dva zavrsit, nego jeli netko od vas u regimentu? pa da me adda

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

evo sad normalno radi od nekih 12 dosad igrao cijelo vrijeme normalno

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Meni ili uzastopno izbacuje na pola partije sa različitim Dev error porukama ili radi par sati bez greške.

I to sve potpuno neovisno od trenutne verzije tj. je li bio neki patch ili nije.

 

BTW, jel netko zna kako skupiti CP bodove ako imam free verziju? Trenutno sam negdje lvl 75 i još uvijek sam na 100 CP-a.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
DeniZg kaže...

Meni ili uzastopno izbacuje na pola partije sa različitim Dev error porukama ili radi par sati bez greške.

I to sve potpuno neovisno od trenutne verzije tj. je li bio neki patch ili nije.

 

BTW, jel netko zna kako skupiti CP bodove ako imam free verziju? Trenutno sam negdje lvl 75 i još uvijek sam na 100 CP-a.

 hm, ja sam lvl 60 i imam 600CP, ali se ne sjecam kak se osvajaju 

www.youtube.com/TerabitTV
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Imate free i platne coinse.

 

Free iznad kojih stoji oznake free se dobijaju samo igranjem bez kupljenog battle passa. Svaki pass se može 200-300 coinsa dzaba dobit dakle jedno 4 sezone možeš zaradit za pass.

 

Kupljen pass ti vraća 1200-1400 coinsa svaku sezonu pod uvjetom da ga završiš.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
fila2208 kaže...

Imate free i platne coinse.

 

Free iznad kojih stoji oznake free se dobijaju samo igranjem bez kupljenog battle passa. Svaki pass se može 200-300 coinsa dzaba dobit dakle jedno 4 sezone možeš zaradit za pass.

 

Kupljen pass ti vraća 1200-1400 coinsa svaku sezonu pod uvjetom da ga završiš.

to je jasno, medutim covjek pita sta treba radit, da ih osvaja

 

takoder imam free igru, bez battle passa, a manji sam lvl od njega, a imam vise coinsa, ali se fakat ne sjecam kak se to osvaja, jer nisam uopce ih gledao do evo nije on spomenuo :D

 

mozda ima neka fora u tome, sto je meni 90% igre, samo plunder mode, skoro uopce ne igram ova druga dva 

www.youtube.com/TerabitTV
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

SAmo igra, battle pass se uvijek puni.

Svaki tier ima nešto što osvajaš, kad je free piše iznad free, a sve zaključano ti je tek otključano kad kupiš pass.

 

Fasciniran sam količinom pitanja oko toga, nije tako komplciirano.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
fila2208 kaže...

SAmo igra, battle pass se uvijek puni.

Svaki tier ima nešto što osvajaš, kad je free piše iznad free, a sve zaključano ti je tek otključano kad kupiš pass.

 

Fasciniran sam količinom pitanja oko toga, nije tako komplciirano.

 pa nije komplicirano, ali ocigledno ima jos nesto osim levelanja tiera.  na lvl 25 tier sam i osvojio sam 400CP a imam 600CP, dakle 200 sam jos nekako ili dobio ili osvojio

www.youtube.com/TerabitTV
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Mitohondri kaže...
fila2208 kaže...

SAmo igra, battle pass se uvijek puni.

Svaki tier ima nešto što osvajaš, kad je free piše iznad free, a sve zaključano ti je tek otključano kad kupiš pass.

 

Fasciniran sam količinom pitanja oko toga, nije tako komplciirano.

 pa nije komplicirano, ali ocigledno ima jos nesto osim levelanja tiera.  na lvl 25 tier sam i osvojio sam 400CP a imam 600CP, dakle 200 sam jos nekako ili dobio ili osvojio

 Nisam siguran da za išta možeš dobiti osim za levelanje battle passa.

Imaš full game ili samo warzone?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice