Call of Duty: Warzone

poruka: 479
|
čitano: 162.631
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Warzone
MGloc kaže...

Evo season 3 trailer izasao , izgleda dolazi neka nova puska lici mi na SKS, 4 ljudi squad u warzone-u.

 ... nova puska je SKS... patch notes: https://www.dexerto.com/call-of-duty/modern-warfare-season-3-patch-notes-1350542

 

EDIT: dobar prijedlog sa Reddita... BF Vietnam anyone???? ... https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/fwny3k/the_default_victory_music_is_okay_but_this_is/?sort=new

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 9:17 (Tallahassee).
12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Ova igra je nakon danasnjeg update postala RPG party treba izmjene pod hitno 4-man squad je isto los treba dic igrace na 200 pa vidjet i iskljucit opciju kupnje igraca nazad ako je mrtav.Gulag ostavit ako se izboris-vracas se ali ne opciju kupnje ,igra je postala previse aggro.

EDIT:Ili sve puske pobrisat, sav loot i svima automatski kada dotaknu tlo sa nozicama dat RPG u ruke.

EDIT 2 : ne znam kakvo je ovo sranje od loota od danas isto silenced oruzja ko nikad prije...

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 15:45 (MGloc).
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
MGloc kaže...

Update samo 15gb...

 Strašno, svaka sezona 15-20 gb update, onak za čega, 3 puške ... i još su im serveri u banani pa skida 100kb/s 

12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Da vrate vikendi u pubg i stave anti-cheat , posro mi se pas u usta ako se ne bi vratio.

Evo samo me ubijaju sa rpg-om , server kad kako nekad lagga da ne mozes kurca pogodit.

EDIT: evo sta mi bot napravi:

https://vimeo.com/user112213220/review/405513569/e409b01af3

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 19:10 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Jel se nekom desilo s novim patchom da mu skinu rank?
Meni je sa 85 pao na 55.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Svima skidaju rank na 55 ulaskom u novu sezonu.

15 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Cheating je presao svaku mjeru na PCu, jos ce usrat i na druge platforme kad je cross...

 

Nemoguce igrat EU servere uopce. I u MP umirem bez killcama. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Ja se još ninsam susreo sa cheaterima (možda zato jer igram s kontrolerom na PC-u, pa me uglavnom rasporedi sa ostalim kontroler igračima koji su uglavnom konzolaši).

Ali s novom zakrpom mi se teksture više praktični ne učitavaju, framerate je pao, a mikrotrzaji i problemi s konekcijom su učestali.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
DeniZg kaže...

Ja se još ninsam susreo sa cheaterima (možda zato jer igram s kontrolerom na PC-u, pa me uglavnom rasporedi sa ostalim kontroler igračima koji su uglavnom konzolaši).

Ali s novom zakrpom mi se teksture više praktični ne učitavaju, framerate je pao, a mikrotrzaji i problemi s konekcijom su učestali.

 Nesto ovako kao kod mene 

isto me jebe citav dan 

11 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Ma još i gore.

Kad slijećem s padobranom, teksture na zgradama se učitaju tek što nisam sletio na zgradu.

Plakati po ulicama se učitaju do kraja kad im dođem na 2 metra itd.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Mozes probat otic na main menu ( tamo gdje biras mp,warzone,co-op) , options,graphics i trazis opciju reset texture.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Otkad sam probao free multiplayer sto je sad bio za vikend ne mogu se natjerat igrat vise warzone.Jednostavno je predosadno i zamorno,nema akcije a kad je ima onda je ludnica da metci lete na sve strane.TTK u MP mi bas pase,u warzoneu trebam ispalit 2 spremnika da ubijem nekoga.Mislim ds cu kupiti igru da mogu igrat kako bog zapovijeda.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Call of Duty: Warzone

bas to, najvise me zivcira sto moram ispalit tisucu metaka u nekog da ga ubijem. npr vidim lika, pocnem pucat po njemu, izbijem mu tek usrani armor, tad je vec skuzio otkud pucam i poceo on a i njegova ekipa pucat po meni i gotov sam. to bas izaziva bijes, dok u multyu ovom koji je bio dzabe je bas zabavno igrat. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Meni jucer prva runda ušao u Plunder/Blood money i baš raspašoj se desi. 25 killova i win na kraju. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Ja sam sinoc imao dobar game u br-u udjem likovi mi dc ili izadju iz tima.Aj reko ode probat sam protiv squadova, pa kud puklo da puklo na kraju zavrsim 3 mjesto sa 7 kilova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
mar123 kaže...

bas to, najvise me zivcira sto moram ispalit tisucu metaka u nekog da ga ubijem. npr vidim lika, pocnem pucat po njemu, izbijem mu tek usrani armor, tad je vec skuzio otkud pucam i poceo on a i njegova ekipa pucat po meni i gotov sam. to bas izaziva bijes, dok u multyu ovom koji je bio dzabe je bas zabavno igrat. 

 Postalo je jos gore otkad su uveli ove quadove, doslovce ako igras sam bez nekog poznatog nemas teoretske sanse, samelju te odmah. Sanse da ce potrefit 3 dobra igraca su nikakve, barem da su uveli duo ili ostavili tri.

Di2 & EPS FTW!
10 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Jack Sparrow kaže...

Meni jucer prva runda ušao u Plunder/Blood money i baš raspašoj se desi. 25 killova i win na kraju. 

 ... kak ti se cini quad??? meni puno bolje nego troclani tim... kao da vise killova imam nego prije, valjda treba nekog dokosurit pa sam te srece da me zapadne ...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
online
Re: Call of Duty: Warzone
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Meni jucer prva runda ušao u Plunder/Blood money i baš raspašoj se desi. 25 killova i win na kraju. 

 ... kak ti se cini quad??? meni puno bolje nego troclani tim... kao da vise killova imam nego prije, valjda treba nekog dokosurit pa sam te srece da me zapadne ...

 ako mislis na to da ga ubijes kad je na podu, to ti se ne broji kao kill, taj kill ide onom ko ga je downo.

12 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Kako je gore vec napisano da , bilo bi puno bolje da su napravili DUO.Po meni ovo je katastrofa , svi odjednom imaju RPG i umirem u dobrih 3 od 10 matcheva od strane RPG.Serveri su im u banani sa laggom nije do nas.Loot su promjenili dosta ,pronade se svega i svacega prije nije bilo tako.Napisao sam sta treba ako se igra 4 player squad iskljucit opciju kupovanja igraca natrag ili podic cijenu sa 4500 na 8500.Uostalom naucio sam na tezi nacin da se squad ne igra sa random ljudima.Pozitivno je sta nece uvijek ostat ovaj 4man squad vratit ce oni trio vjv.

edit: samo rpg

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 15:14 (MGloc).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Meni jucer prva runda ušao u Plunder/Blood money i baš raspašoj se desi. 25 killova i win na kraju. 

 ... kak ti se cini quad??? meni puno bolje nego troclani tim... kao da vise killova imam nego prije, valjda treba nekog dokosurit pa sam te srece da me zapadne ...

 večinu vremena sam igrao kao da je trio, tek kad smo ubili četvrtog lika ili on mene, onda sam se sjetio da je quad sad haha

 

Tako da nije neka razlika. Malo navike, i bit će dobro. Jedino problem koji smo za sad imali je što ponekad igramo samo nas 2. I onda ako ti ne spoji barem druga dva lika. Eh tada si u banani. Jer u trio si nekako nadoknadio tog jednog lika, a sad je dva squad matea teže.

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
MGloc kaže...

Kako je gore vec napisano da , bilo bi puno bolje da su napravili DUO.Po meni ovo je katastrofa , svi odjednom imaju RPG i umirem u dobrih 3 od 10 matcheva od strane RPG.Serveri su im u banani sa laggom nije do nas.Loot su promjenili dosta ,pronade se svega i svacega prije nije bilo tako.Napisao sam sta treba ako se igra 4 player squad iskljucit opciju kupovanja igraca natrag ili podic cijenu sa 4500 na 8500.Uostalom naucio sam na tezi nacin da se squad ne igra sa random ljudima.Pozitivno je sta nece uvijek ostat ovaj 4man squad vratit ce oni trio vjv.

edit: samo rpg

 Na PS4 uzasno steka danas, izbacilo me par puta u sat vremena...

Di2 & EPS FTW!
10 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Jack Sparrow kaže...

 večinu vremena sam igrao kao da je trio, tek kad smo ubili četvrtog lika ili on mene, onda sam se sjetio da je quad sad haha

 

Tako da nije neka razlika. Malo navike, i bit će dobro. Jedino problem koji smo za sad imali je što ponekad igramo samo nas 2. I onda ako ti ne spoji barem druga dva lika. Eh tada si u banani. Jer u trio si nekako nadoknadio tog jednog lika, a sad je dva squad matea teže.

 ... ja sam sve vise ovo igram ko pubg, ne pada mi na pamet rushat, ostao sam sam vec nekoliko puta od jucer, i pubg taktika drzanja kraja zone se i isplati i funkcionira... ak si sa frendom na discordu bez beda ste u prvih 5 timova na kraju, supresano oruzje i skeniranje... uglavnom se drzim onih towerica (vatrogasna stanica?) sa kamionom u garazi... kad snimim likove na cistini, hop u kamion i palacinka party...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...

 večinu vremena sam igrao kao da je trio, tek kad smo ubili četvrtog lika ili on mene, onda sam se sjetio da je quad sad haha

 

Tako da nije neka razlika. Malo navike, i bit će dobro. Jedino problem koji smo za sad imali je što ponekad igramo samo nas 2. I onda ako ti ne spoji barem druga dva lika. Eh tada si u banani. Jer u trio si nekako nadoknadio tog jednog lika, a sad je dva squad matea teže.

 ... ja sam sve vise ovo igram ko pubg, ne pada mi na pamet rushat, ostao sam sam vec nekoliko puta od jucer, i pubg taktika drzanja kraja zone se i isplati i funkcionira... ak si sa frendom na discordu bez beda ste u prvih 5 timova na kraju, supresano oruzje i skeniranje... uglavnom se drzim onih towerica (vatrogasna stanica?) sa kamionom u garazi... kad snimim likove na cistini, hop u kamion i palacinka party...

 jučer su neka dva lika bila u squadu s nama.


Taktika im bila uzeti heli, riješiti nekih 5 recon ili kako se zove contracta. Svaki od tih ti pokaže gdje će biti sljedeća zona. Na kraju su sletjeli u centar i čekali. Sve je išlo dobro, do kad nam nisu bacili sve moguće killstreakove haha

13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Od jutros vidim vraceni trios uz quads i solo 

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone

Jel imao tko onaj Server disconnected problem? Pokrenem igru, prođem onu privolu i postavke zvuka te me odmah baci van. Znači praktički ne mogu ući u igru.

13 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Mene isto trzaji zajebavaju, radi na cca 85 fpsa i onda na sekundu-dvije dropa na 10-20. Usporedbe radi, WoT na FHD clientu s max postavkama (osim nekih gluposti tipa kvaliteta vode) vrtim na 120-140 fpsa bez ikakvih trzaja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone

Ko za vraga se taman dogovorimo da ćemo igrat sad oko pola osam i čini se da su pali serveri na svim platformama koliko vidim po njihovom server statusu.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Warzone

Ni ja ne mogu ući u igru, normalno sam igrao, izasao iz igre i bio je mali update od cca 200mb i sad ne zeli uci u igru

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone
vex3855 kaže...

Ni ja ne mogu ući u igru, normalno sam igrao, izasao iz igre i bio je mali update od cca 200mb i sad ne zeli uci u igru

 Mah, već se tjedan dana dogovaramo da probamo, upalio sam da vidim jel radi sve, postavio, ugasim da updejtam drivere dok odradim krug biciklom pa si mislim taman ću stić intro riješit prije dogovora i vratim se doma i dočeka me ovo sranje da se ne mogu log-inat. Sudbina očito ne želi da igramo to 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 19:35 (JozoBozo121).
15 godina
online
Call of Duty: Warzone

uzasno kako laga, jucer sam popizdio.

 

ali uspjeli smo pobjedit jednu, igrali smo quads i moji svi pomrli, ja osto s pistoljem i krug se vec poceo zatvarat i uspio sam nac neki lmg i mp7, ostalo je jos oko 20-ak ljudi. lagano sam se kretao i cekao da se oni malo poubijaju da imam ikakve sanse, nakon tog sam izasao iz zaklona, ubio ih sveukupno 5 i sam dobio rundu. ni sam ne znam kako mi je to uspjelo. zasad imam dvije pobjede u "karijeri".

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice