Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.872
|
čitano: 1.232.252
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
playjob kaže...

 Konkretno čak i jučer sam imo problema, isto na mirageu, ali samo u online sekciji, kad igram offline, sve je kao prije, kad igram bilo faceit bilo na nekom serveru, jedna te ista priča, na A siteu na Mirageu mi fps bude 80, a inače 160-200, kako kad...

I da, da napomenem, druge igrice tipa doom, fifa 18, euro truck simulator 2, itd. rade kao i prije, jedini problem je cs go i to u online dijelu, očito je do cs-a

Ajde bas cu provjeriti da li ce meni biti dropova, inace na vecini mapa imam oko 250-300 u MM, dok u offline modu imam vecinom 300 pa na vise. 

Ako u offline modu imas isti broj fpsa kao i prije, a online dobivas dropove, 99% nije do tebe. 

Probaj : 

-Verify inegrity of game files

-Provjeri video i audio postavke mozda ti se nesto samo izmjenilo

-Ako ne pomaze reinstaliraj igru

Ako ostane isto to je onda do igre, mozes jos probati u launch settings dodati "-panorama" nakon sto si sve probao ili u slucaju da je vec koristis onda to prvo mozes probat maknuti. 

Evo mozes me dodati pa cu ti javiti kakvo je stanje kod mene kada kasnije sjednem na komp. Moguce da ja ne budem imao tih problema ili netko drugi.. Jesi probao otvoriti temu na steamu ili redditu? Tamo bi ti vise ljudi pomoglo.

 

 

Da ti je otisla graficka ne bi imao ni tih 100-200 fpsa, a temperature su slidne za jedan kanter. 

Windows bi ti mozda i pomogao ako je stvar u tvom sustavu, ali to probaj zadnje. Prvo po redu probaj ovo sto sam ti vec napisao, ali uzmi u obzir ako ti nista ne pomogne da je vjerovatno do igre.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 10:35 (el.šef).
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Rekao bi da to nema veze s windowsom ili necim, nego kao sto kolega iznad kaze vjerojatno je do updatea ovog. Inace imam oko 250-300 ovisno od mape do mape ali isto sam jucer primjetio nekakav fps drop, nije nesto veliki drop ali u trenutcima se ipak primjeti onako vise nego inace. 

9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ekipa, evo opet sam malo testirao, odradio sam onaj verify integrity files, tako nekako, našao je dvije greške i ispravio ih je(vidio sam nešto je skidao od 108kb), pomislio sam ajde to je bilo to, uđem u offline s botovima, awp_lego_2, kao što rekoh inače sam imao 450-500 fps offline, a online 420-450, sad mi je prilikom spawnanja bilo 150-160, a dok se penjem gore 100, i kad se popnem 80-90, a u jednom trenutku je bilo 50-60, idem baš sad reinstalirat igricu, možda se svašta nakrkalo tamo pa se ,,pošemerilo'', ako nije to pričekat ću koji dan, a ako ni tad ne bude efekta onda dizanje desetke nanovo, inače igram bez panorame al evo sad sam ju upalio da vidim možda mi pomogne, no, međutim, ista stvar... 

el.šef dodao sam te :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
playjob kaže...

Ekipa, evo opet sam malo testirao, odradio sam onaj verify integrity files, tako nekako, našao je dvije greške i ispravio ih je(vidio sam nešto je skidao od 108kb), pomislio sam ajde to je bilo to, uđem u offline s botovima, awp_lego_2, kao što rekoh inače sam imao 450-500 fps offline, a online 420-450, sad mi je prilikom spawnanja bilo 150-160, a dok se penjem gore 100, i kad se popnem 80-90, a u jednom trenutku je bilo 50-60, idem baš sad reinstalirat igricu, možda se svašta nakrkalo tamo pa se ,,pošemerilo'', ako nije to pričekat ću koji dan, a ako ni tad ne bude efekta onda dizanje desetke nanovo, inače igram bez panorame al evo sad sam ju upalio da vidim možda mi pomogne, no, međutim, ista stvar... 

el.šef dodao sam te :D

Reinstaliraj i izbrisi komplet mapu od CS-a u steamappsu. 

Sumnjam da je problem sa konfiguracijiom ako je tako kao sto si rekao ili je problem u igri ili u tvom sustavu. 

Medjutim ako budes imao isti problem sa fresh instalacijom probaj vidjeti koliko ti threadova cpu koristi dok igras kanter i koji mu je usage, moze ti biti i problem sa procesorom. 

Tako da ili igra sto je ono najvjerovatnije ili sustav ili ti procesor ne radi kako bi trebao.

Svakako si provjeri CPU nakon nove instalacije ako je problem u njemu bezveze bi dizao nove windowse.

Ako instaliras igru ponvono i imas isti problem a svi ostali testovi su u redu, logicno je da je do igre. 

GL

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ma ide reinstall, CPU koristi sve threadove, počinjem sumnjat da nije hardverski kvar već je do igrice, jer jebeni valve svaki dan da novi update, sigurno se nešto sjebalo prije 2 dana, jer do jučer je sve bilo u redu, a ja inače ništa ne prčkam osim grafike i sensitivityja, slijedi reinstall pa ćemo vidjet... a što se tiče CPU-a, isto koristi threadove kao i do sad

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Čitao sam malo po netu, navodno su neki imali probleme s HDD-om, probat ću s HD Tune Pro skenirat bad sectore pa ćemo vidjet, obrisao sam u steamappsu u common folderu cs go, i isto tako steamapps/userdata folder 730, kompletna reinstalacija cs goa, vjerujem da je do igrice problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jesi sredio? Mogli bi neki faceit veceras, bacite u pm steamove

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ovo je valjda najbolji update ikad.

Panorama + jebena kutija, 4 nova noza.

 

Inace sa Panaromom sam dobio oko 40,50 fpsa.

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Čini mi se da su panoramom fixali onaj golemi fps drop, na cobblestoneu sam također dobio 50, 60 fps-a, idem provjerit za mirage jer tamo mi je bilo skroz neigrivo...

Dap, čak sam i dobio oko 50 fps-a na mirageu...

Samo da ne sjebu opet nešto...
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 13:35 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Zbilja mi nije jasno zašto su mijenjali zvuk plantane bombe na B siteu, ako imaš slušalice, koje valjaju, možeš skužit odakle zvuk dolazi, a ne da ti ovako olakšaju igru, po meni bezveze...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Counter Strike: Global Offensive

Kakva je situacija danas sa cheaterima?

Praktički dvije godine sam van igre radi toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ja igram prime matcheve, u zadnjih 15tak matcheva nisam naisao na citera. Ali zato je nekih 70% igraca boostano... Znaci na LEM i SMFC mi se desava da ljudi kupuju uzi ili oruzje bez kevlara u full buy rundama. Pretezito smg uzimaju oni koji ne znaju pucati sa puskama... Strasno... Cak sam igrao sa boljim igracima na Lem nego sad na smfc... Igram solo vecinu vremena.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
11 godina
protjeran
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ovo je tip problema radi kojih sam prestao igrati.

wh+aim

 

 

Ajde hvala bogu, nakon reporta ... možda nekih 3 tjedna došla je obavijest o bananju reportanog lika.

Mada kaj to puno znači, kad je igra skoro pa đabe, nije problem napraviti novi acc i dalje trolati.

Ako i dalje ovaj tip čitera se klati po igri, onda fakat i dalje stoji igra na čekanju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 13:04 (Jarvan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Prije pocetka matcha mozes oznaciti da ti trazi prime matcheve, ako se ne varam to je ekipa koja nema nove accounte...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jel igra neko faceit? Ako ima netko tko hoce faceit da igramo, da ne dobijemo debile, neka se javi. Luuuuuuudiiiiiiimm.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Kratko pitanje...

Kako vidjeti koji sam rank u CS-u?

Da bi mi otključalo skill group moram imati 4 competetive i 3 wingman pobjede.

Competetive sam pobjedio 6x, a wingman 7x a i dalje ne mogu vidjeti skill group.

Inace sam igru kupio prije mjesec dana i ima 72 sata odigranih.

Ne kužim.... 

 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
sbcreation kaže...

Kratko pitanje...

Kako vidjeti koji sam rank u CS-u?

Da bi mi otključalo skill group moram imati 4 competetive i 3 wingman pobjede.

Competetive sam pobjedio 6x, a wingman 7x a i dalje ne mogu vidjeti skill group.

Inace sam igru kupio prije mjesec dana i ima 72 sata odigranih.

Ne kužim.... 

 

 Da prvi put dobijes rank moras imati 10 win na competitive, sto znaci da jos uvijek imas cooldown nakon 2 wina. Tek nakon sto skupis 10 winova ces dobiti rank i moci ces igrati koliko hoces meceva. Isto vrijedi i za 2v2.

15 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ljudi sta radite kad vas izbace zadnju rundu bez ikakvog razloga? 

Ostali smo nas troje i 2 bota, dobili 15:4 tako nesto je bilo i onda te njih dvojica izbace. 

Od takvih stvari mi tlak naraste na 1000. 

Prijavio sam ih preko profila oba dvojicu... se moze jos sta naprvit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Savjet svima:


Ako igrate s trollerima, ne kupujte molotovljeve, ja sam dobio ban na 7 dana jer mi je ruska budaletina skakala u molotovljev svaki put... Par puta se kao opekao, a jednom je ostao svih 5-6 sekundi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Sa takvim trollerima samo pametno.. Koliko puta sam ih uspio isprovocrati toliko da bi me ubili na početku runde ili skupili tri teamkilla i dobili cooldown na dan ili tjedan dana. Kad ćemo već izgubit neka se bar community očisti na par dana od te budale. Uglavnom najpametnije je igrati sa poznanicima ili faceit jer je solo q zadnjih par dana skoro pa nemoguće igrat kakvih sve budala ima.

9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Pa da, živi istina... ja tražim faceit partnera, pa ako netko hoće neka se javi, imam premium acc pa ćemo rokat premium, ne onaj za dž.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
playjob kaže...

Savjet svima:


Ako igrate s trollerima, ne kupujte molotovljeve, ja sam dobio ban na 7 dana jer mi je ruska budaletina skakala u molotovljev svaki put... Par puta se kao opekao, a jednom je ostao svih 5-6 sekundi...

 7 dana cooldown se ne dobiva samo tako. 

 

1. 30 min

2. 2h

3. 24h

4. 7 dana

 

Radio si gluposti i prije nego ti je "ruska budaletina skakala u molotvljev".

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 10:25 (It'sMe932).
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Bas to, a da bi dobio prvi ban od 30min, moras biti kickan ili izbacen nekoliko puta, ne samo jednom. Izgleda da nisi puno bolji od trolera o kojima raspravljamo. Ja igram csgo nekih 5g i samo jednom sam dosao do bana od 24h...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Čemu rasprava o satima mog cool downa?
Drko sam ljude, trollo, nema šta nisam radio, puco im u glave, baco bombe, flasheve, smokove, sve što sam mogao ja sam radio, bivao kickan 10 mečeva, što svojom krivicom, što mi nije dan pa ne mogu nikog ubit, što su 4 premadea itd., itd...
Ne znam šta ste se uvatili u koštac raspravljat o tome? 
Poanta mog posta je da obratite pozornost na to, drkaroši jebeni...

Moj PC  
0 9 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

sve jasno, ti si zrtva bio u svim tim situacijama dosad di su banovi (cooldown) padali

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
LeftY_CRO kaže...

sve jasno, ti si zrtva bio u svim tim situacijama dosad di su banovi (cooldown) padali

 Boga ti budaletina ovdje

11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

a micek, nemoj biti ljut

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

kako se provjerava mic test sad na ovom novom update-u? ne mogu se snac.. na starom je bilo u opcijama - sound pa odmah dolje desno test mic.. sad nigdje ne mogu nac 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ako se želiš čut ukucaj voice_loopback 1

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Prodajem skinove sa slike.

 

http://prntscr.com/knifk3

 

$350

 

 

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 20:16 (el.šef).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice