Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.193.935
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
hanteed kaže...

 uff zamisli još rdr2 na pc u u četvrtom mjesecu a taman cu do tad preći personu 5, sa jednog remek djela na drugo

 To bi bilo nezgodno, nikako ne volim da mi 2 hita izlaze u jednom mjesecu haha :D

9 godina
online
Cyberpunk 2077

tko nije pogledao prezentaciju trailera uživo, imate snimku gdje na kraju izađe Keanu Reeves glavom i bradom, on najavi realese date, i onda krene jedan zaseban klip sa gameplay kadrovima, na ovom linku ima sve: 

 

malo sam gledao po redditu, izgleda da neće biti gameplaya više na E3, nego na gamescomu u kolovozu

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cyberpunk je jedna od igara koju zaista cekam, ali iskreno imam sumnju da bi ju mogli zeznuti (bar za mene) tako sto ce ju napraviti prekomplikovanom, sa previse sitnih detalja koji ubijaju imerziju.

S jedne strane, moguce da targetaju samo hardcore gamere koji zele igru gdje ce paziti na svaki korak, citati svako slovo u svijetu gdje postoji taj information overload, ali ako to bude jedino rjesenje, mogli bi odbiti ogroman broj casual igraca.

 

Npr. Rockstar je u RDR2 uveo jako puno tih sitnih detalja koji se ne moraju raditi, ali su tu kako bi povecali imerziju. Medjutim, mnogima je to smetalo, smatrali su da je to obavezno i to im je cinilo igru dosadnom.

CDPR je uradio dobru stvar sa Witcherom tako sto su uveli vise difficulty opcija, pa cak za one koji su htjeli samo pricu, mogli su to preci. Kod Cyberpunka ce to biti malo teze izvesti jer je jednostavno takav svijet i okruzenje.

 

Ali opet, ovu igru ceka ogroman broj ljudi, i casual i hc gamera, tako da se nadam da ce CDPR naci balans i napraviti jos jedno remek djelo.

 
3 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Nece bit tesko balansirati ni CP2077, jer ako hoces na Easy, u praksi su to dodatne dvije kockice za roll,

dakle radit ces vise stete, primati manje stete, rijesena stvar.

 

Tko hoce realisticno iskustvo imat ce dvije ili tri kockice u rollu manje, zbog uvjeta oko tebe

i skillova tvog lika - pravi RPG experience. Dakle bit ce jos realnije i preciznije nego W3,

koji je temeljen na knjigama i njegov nacin rolla je nepoznat, dok je za CP2077 i primjerice

VtM svijet roll i zakon poznat.

 

Usput, cijene kolektora za XBox i PS4 u USA su 250$, s obzirom da su igre za konzole u principu

20-30$ skuplje, jer konzole uzimaju svoj dio, ispada da moja racunica da bi 225€ +/- mogla biti tocna (za PC).

https://www.bestbuy.com/site/cyberpunk-2077-collectors-edition-playstation-4/6352276.p?skuId=6352276&intl=nosplash

https://www.bestbuy.com/site/cyberpunk-2077-collectors-edition-xbox-one/6352440.p?skuId=6352440&intl=nosplash

Moj PC  
2 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

U Poljskoj je vec moguce naruciti Retail verzije i Collectors Editon.

https://cyberpunk.sklep.pl/

https://cyberpunk.sklep.pl/nasze-produkty/1-pc-ek-5902367640965.html

 

Cijena je 750 Poljskih Zlotyja, sto je ugrubo po danasnjem tecaju 176€.

 

Standardna verzija je 200 Zlotyja, ugrubo 47€.

 

S obzirom da se za nasu regiju igra prodaje za 60€, sto je razlika od 13€,

sto je ugrubo 28% vise, odnosno u Poljskoj je cijena 23% manja nego kod nas,

iz toga se da izracunati da ce kolektor kod nas otprilike kostati 225€ (ako je gledati

rast cijene sa PL->AT/DE regiju), no ja sam optimistican pa cu reci da ce kod nas

kostati 199€, kao i W3 kolektor.

 ja sam kod sebe u Svici isto prednarucio Collectors Edition za PC, sto me iznenadilo jer uvijek imamo skoro samo za XBOX I PS4. 

 

i btw 270 eura kosta. 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2019 11:36 (_itsmoriarty).
9 godina
online
Cyberpunk 2077

što se tiče levela težine stvarno nema razloga za brigu, sigurno će biti sve kao i u witcheru 3 - težina za svakoga. Odnosno sad dok ovo pišem, shvatio sam da se više trebamo brinuti mi koji hoćemo izazovnije iskustvo, witcher 3 je nažalost nakon jedne točke postao prelagan i na deathmarchu. ali su onda u Hearts of stone to riješili. ovi koji žele lagano i opušteno "story" iskustvo će sigurno dobit svoj level težine

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Upravo to,neisplati se ni igrat igre osim na najtezem difficultyu jer i tako su igre vecinom nedovoljno teške al te barem tjeraju da koristis vise mehanika igre...
W3 na story modeu i deathmarchu nema veze jedno s drugim.



9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

što se tiče levela težine stvarno nema razloga za brigu, sigurno će biti sve kao i u witcheru 3 - težina za svakoga. Odnosno sad dok ovo pišem, shvatio sam da se više trebamo brinuti mi koji hoćemo izazovnije iskustvo, witcher 3 je nažalost nakon jedne točke postao prelagan i na deathmarchu. ali su onda u Hearts of stone to riješili. ovi koji žele lagano i opušteno "story" iskustvo će sigurno dobit svoj level težine

 HOS je bio malo izazovniji a opet Blood and wine mi je bio prelagan, grandmaster armor + svi oni bonusi pa aerondight sve na deadmarch naravno.

9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Rocinante2112 kaže...

Upravo to,neisplati se ni igrat igre osim na najtezem difficultyu jer i tako su igre vecinom nedovoljno teške al te barem tjeraju da koristis vise mehanika igre...
W3 na story modeu i deathmarchu nema veze jedno s drugim.



 

Pa da, ja ću sigurno pičit ovo na najtežoj opciji, onda se ipak više investiraš u igru i razmišljaš o svemu. s tim da se nadam da će biti izazovno do samog kraja, u witcheru 3 sam ja na 23-24 lvlu bez ikakvih problema ubio griffina koji je bio na 35, eredrina sam ubio iz prve bez ikakve napetosti, dakle kod te igre je bio problem taj da ako se maksimalno posvetiš svim detaljima vrlo uskoro postaješ žešći OP. znači potioni, sword oil, craftanje što jače opreme što prije. super je to što ti se isplati ulagati u svog lika ali ipak treba i biti reakcije svijeta na to

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Rocinante2112 kaže...

Upravo to,neisplati se ni igrat igre osim na najtezem difficultyu jer i tako su igre vecinom nedovoljno teške al te barem tjeraju da koristis vise mehanika igre...
W3 na story modeu i deathmarchu nema veze jedno s drugim.



 

Pa da, ja ću sigurno pičit ovo na najtežoj opciji, onda se ipak više investiraš u igru i razmišljaš o svemu. s tim da se nadam da će biti izazovno do samog kraja, u witcheru 3 sam ja na 23-24 lvlu bez ikakvih problema ubio griffina koji je bio na 35, eredrina sam ubio iz prve bez ikakve napetosti, dakle kod te igre je bio problem taj da ako se maksimalno posvetiš svim detaljima vrlo uskoro postaješ žešći OP. znači potioni, sword oil, craftanje što jače opreme što prije. super je to što ti se isplati ulagati u svog lika ali ipak treba i biti reakcije svijeta na to

 Ha generalno sve ijedna igra u zadnjih 5 godina mi je prelagana. A tome često doprinosi glup ko kurac A.I. Vecinom težina samo povećava primljeni dmg ili čini da protivnici mogu primit više dmg,sve u svem jako jeftina fora...Kad i dalje mos abuseat A.I čim skuzis kak šljaka...

Imam žešći problem inace da nijednu SP igru ni ne zavrsim jer dopizdi kad dodjem do 1/3 ,1/2 igre jer uglavnom izvrtim sve animacije i varijacije u combatu i onda sve postane samo automatika gdje izgubim svaku volju za uopce upalit igru,da bi je uninstallo za tjedan dana neigranja...

7 godina
offline
Cyberpunk 2077

Na amazonu se može prednaručiti steelbook verzija koja je navodno specifična samo za narudžbe s Amazona. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
online
Cyberpunk 2077

sad sam otišao na amazon, pogledati taj steelbook, i naletio na ovaj opis cyberpunka: "STEAL THE IMPLANT THAT GRANTS ETERNAL LIFE Take the riskiest job of your life and go after a prototype implant that is the key to immortality."

 

izgleda da je ovo neki "glavni zadatak" igre, barem mi se tako čini. već su devovi rekli da se igra neće baviti nekim velikim društvenim problemima i spašavanjem svijeta što često srećemo u igrama, već da će naš protagonist V baviti svojim problemima i svojim ciljevima, ja sam to nekako zamislio da ćemo sudjelovati u puno manjih avantura, nešto kao nekakva serija, a ne neki film gdje ima jedan veliki zadatak i sve drugo je sporedno. baš me zanima kako će izgledati sve skupa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Preorder CYBERPUNK 2077 on GOG - CHECK! 

 

Fuckin KEANU REEVES!!! 

 

Nikad nisam lakše dao 60 eura.

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

https://www.gameware.at/info/space/Cyberpunk+2077

 

240-250€ kolektor u Austriji.

 

Rasprodan... objavili prije par sati... za XBox i PS4 je jos dostupan.

Steelcase je standardni Edition.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Malo sam noob s ovim pitanjem ali... Zasto preorder? Jel jeftinije il dobijes neke stvari koje inace ne? Nisam nikad preorderao igru pa neznam...
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pa kolektor uglavnom moras preorderat, jer je kolicina ogranicena,

i kad igra izadje, onda samo dileri imaju kolektore i preprodaju ih po visetruko vecoj sumi.

 

Primjerice W3 kolektor kod "dilera" se kretao od 750€ do 5000€.

 

A obicna igra kupio sada ili poslije - nema razlike, CDPR daje svima ista iskustva.

Jedino ako do 17.06.2019. prednarucis na GoG-u, dobijas -30% kupon na CDPR Store,

na sve artikle. To je jedino zanimljivo, s tim da su zgodne majice i hoodice uvijek rasprodane,

moras stavit na "wanted" listu pa cekati. Kvaliteta je super inace.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Darkoooo kaže...
Malo sam noob s ovim pitanjem ali... Zasto preorder? Jel jeftinije il dobijes neke stvari koje inace ne? Nisam nikad preorderao igru pa neznam...

 

 

 

Ha ne da si noob nego si noob koji nezna googlat ocito. Imas doslovce na njihovoj  official stranici CE opening gdje piše točno sve što se nalazi unutra. I onda procijenis jeli to nešto što ti želiš imat/kupit.
Doslovce ti treba 2 i pol minute.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2019 8:35 (Rocinante2112).
9 godina
online
Cyberpunk 2077

mene sad najviše mori taj CE. vidim da će biti i za PC, samo kako ga uloviti? nije mi ni neka fora ugrabiti na francuskom jeziku, hoću engleski. na cyberpunk.net koliko vidim će se moći naručiti CE, samo hoće li oni dostavljati u Hrvatsku? tko god nešto nađe odmah javljajte ovdje ako je moguće

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ma ti samo nadji gdje ces kupiti na engleski/njemacki, i naruci na moju adresu u Austriji.

 

A kad ces vidjet CE, pa jednom... mozda... nije bitno hoces neces, bitno da narucis. 

 

Evo napokon od distributera Bandai Namco za EU, dostupan je vec PS4 CE:

https://www.amazon.de/gp/product/B07S6MWKFD?ie=UTF8&n=301052&th=1

 

220€, od moje racunice od 225€ je to super - s obzirom da neke trgovine pokusavaju

forsati cijenu od 270€, no cini mi se da ce cijena kod direktnog distributera biti normalna od 219-229€.

 

Jedini razlog sto je PS4 verzija dostupna, je vjerovatno zato, sto PS4 nije bio dio prezentacije.

(nagadjam)

 

Eto, tko voli nek izvoli, dok jos ima. Ne znam kolike su zalihe i koliko ce ih jos biti,

ali ja sam se dodao u mailing listu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2019 10:25 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077

nestalo i to.

 

nego de mi reci, po tvom postu gore sam zaključio da si već naručivao neku odjeću u CDPR store, kažeš da je dobra, a kakve su veličine, jel mogu nekako uzeti u obzir ove naše klasične veličine kad kupujem ili su nešto veće - manje?

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Prijatelju, pa CDPR ti je izasao na ruku, pogledaj ovaj link i stisni kod velicine "Table of sizes":

https://eu.store.cdprojektred.com/product-eng-89-Geralt-Ronin-T-shirt.html

 

Dovoljno ti je izmjeriti tvoju majicu i usporediti s njom.

 

Moja XXL iz J!NX storea je mrvicu veca od CDPR XXXL-a,

tako da sam narucio XXXL od CDPR-a i pase mi kao salivena.

 

I tako provjeris kod svake majice. Svidja mi se sto ti pisu i koji su materijali,

primjerice crne su 100% pamucne, dok su sive 80/20 omjera za pamuk.

Takodjer ti pise koliko su debele, primjerice crne su debljih od sivih,

170g naspram 150g.

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mislim da bi trebao progooglat čemu forumi služe. Čitatelju hvala. Bacit cu oko na store.
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Darkoooo kaže...
Mislim da bi trebao progooglat čemu forumi služe. Čitatelju hvala. Bacit cu oko na store.

 i dalje ne razumijem kako je prakticnije pitat nešto na forumu pa dobit odgovor kroz par sati,dana,tjedana čak=? umjesto izdvojit 2 minute svog zivota i saznat apsolutno sve iste sekunde


16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Izgleda da će Nvidia RTX biti skroz podržan i izgledat fenomenalno...  a mislio sam kupiti novog Radeona iduće godine  

 

Twitter

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Detalji s E3 2019 demoa: link

 

Demo će najvjerojatnije pustiti nakon gamescona kao prošle godine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Dosta je sve zanimljivo, ali uvjerljivo najzanimljiviji detalj je to da će se cijela igra od početka do kraja moći odigrati bez da ikoga ubiješ
Ne znam kako to planiraju izvesti
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Dosta je sve zanimljivo, ali uvjerljivo najzanimljiviji detalj je to da će se cijela igra od početka do kraja moći odigrati bez da ikoga ubiješ
Ne znam kako to planiraju izvesti

 Deus Ex, Dishonored, čak i Fallout 3 ... ima ih dosta koji to izvode.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Undertale?

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 8:37 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Cyberpunk 2077

Službeno znači raytracing će biti podržan u igri, znači za kompletno svršavanje nam treba sljedeće jedan fini 3840x2160 144hz HDR10 monitor, RTX 2080Ti zbog raytracinga naravno, i onda instaliraš igru pukneš sve na ultra,upališ hdr10,raytracing staviš 4K rezu i špricanje može početi.

 

https://www.nvidia.com/content/dam/en-zz/Solutions/geforce/news/cyberpunk-2077-nvidia-partnership-ray-tracing/cyberpunk-2077-nvidia-geforce-e3-2019-rtx-on-exclusive-4k-in-game-screenshot-002.png

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 11:49 (BeLLicus).
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Službeno znači raytracing će biti podržan u igri, znači za kompletno svršavanje nam treba sljedeće jedan fini 3840x2160 144hz HDR10 monitor, RTX 2080Ti zbog raytracinga naravno, i onda instaliraš igru pukneš sve na ultra,upališ hdr10,raytracing staviš 4K rezu i špricanje može početi.

 

https://www.nvidia.com/content/dam/en-zz/Solutions/geforce/news/cyberpunk-2077-nvidia-partnership-ray-tracing/cyberpunk-2077-nvidia-geforce-e3-2019-rtx-on-exclusive-4k-in-game-screenshot-002.png

 Samo ko će bit šprican?

Sve Vas Volim
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice