Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.675
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...

ekipa ja ću igrati ovo na PCu, pa nisam baš upratio neke info oko konzola. Jedino što znam je da će konzole imati besplatan upgrade. Brat će igrati ovo na ps4 pa me zanimalo znamo li kako će to funkcionirati sa tim upgradeom, odnosno ako kupi CP2077 fizički disk za PS4, hoće li ga moći bez ikakve frke ubaciti u PS5 i igrati? Vjerujem da hoće, ali bi htio provjeriti za svaki slučaj ako netko ovdje zna sigurno

Naknadno ce doc nextgen upgrade do tad ce se igrat preko BC na novim konzolama.

 

to naknadno me zanima, nebitno je je li to za 6 mjeseci ili godinu dana, znači moći će se ubaciti fizički disk od ps4 u ps5 i igrati apgrejdanu verziju? Biti će jednako kao onima koji kupe tada PS5 fizički disk?

Mislim da ti je sigurnije kupiti digitalnu verziju... diskovi danas ionako nemaju dovoljno mjesta za igre, tako da na disku dobiješ basic files i access key (licencu) i onda skidaš ostatak anyway.

 

Digitalna verzija će sigurno biti kompatibilna direktno i sa PS4 i sa PS5... te besplatan upgrade na next gen verziju.

 

EDIT: Dodao tweet - ovo je jedini official info što imamo u vezi toga.. e sad, da li misle na physical copy ili digital, pojma nemam. U svakom slučaju sa digital copy si siguran :)

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 9:04 (mrsmith).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...

ekipa ja ću igrati ovo na PCu, pa nisam baš upratio neke info oko konzola. Jedino što znam je da će konzole imati besplatan upgrade. Brat će igrati ovo na ps4 pa me zanimalo znamo li kako će to funkcionirati sa tim upgradeom, odnosno ako kupi CP2077 fizički disk za PS4, hoće li ga moći bez ikakve frke ubaciti u PS5 i igrati? Vjerujem da hoće, ali bi htio provjeriti za svaki slučaj ako netko ovdje zna sigurno

Naknadno ce doc nextgen upgrade do tad ce se igrat preko BC na novim konzolama.

 

to naknadno me zanima, nebitno je je li to za 6 mjeseci ili godinu dana, znači moći će se ubaciti fizički disk od ps4 u ps5 i igrati apgrejdanu verziju? Biti će jednako kao onima koji kupe tada PS5 fizički disk?

Mislim da ti je sigurnije kupiti digitalnu verziju... diskovi danas ionako nemaju dovoljno mjesta za igre, tako da na disku dobiješ basic files i access key (licencu) i onda skidaš ostatak anyway.

 

Digitalna verzija će sigurno biti kompatibilna direktno i sa PS4 i sa PS5... te besplatan upgrade na next gen verziju.

 

da, kužim, samo on ima ideju naručiti collectors edition za ps4 i onda poslije prodati te figure i ostale stvari, misli da će nešto zaraditi na tome. Možda i hoće, al opet ako bude hrpa tih figura onda je upitno, to sam mu i rekao. 

 

U svakom slučaju bitan mu je taj upgrade za planove

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...

ekipa ja ću igrati ovo na PCu, pa nisam baš upratio neke info oko konzola. Jedino što znam je da će konzole imati besplatan upgrade. Brat će igrati ovo na ps4 pa me zanimalo znamo li kako će to funkcionirati sa tim upgradeom, odnosno ako kupi CP2077 fizički disk za PS4, hoće li ga moći bez ikakve frke ubaciti u PS5 i igrati? Vjerujem da hoće, ali bi htio provjeriti za svaki slučaj ako netko ovdje zna sigurno

Naknadno ce doc nextgen upgrade do tad ce se igrat preko BC na novim konzolama.

 

to naknadno me zanima, nebitno je je li to za 6 mjeseci ili godinu dana, znači moći će se ubaciti fizički disk od ps4 u ps5 i igrati apgrejdanu verziju? Biti će jednako kao onima koji kupe tada PS5 fizički disk?

Receno je da ce upgradeovi radit jednako na digitalnim i fizickim kopijama.

Ostaje za vidjet hoce li to bit tako u slucaju svih igara.

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...
Cansee kaže...

ekipa ja ću igrati ovo na PCu, pa nisam baš upratio neke info oko konzola. Jedino što znam je da će konzole imati besplatan upgrade. Brat će igrati ovo na ps4 pa me zanimalo znamo li kako će to funkcionirati sa tim upgradeom, odnosno ako kupi CP2077 fizički disk za PS4, hoće li ga moći bez ikakve frke ubaciti u PS5 i igrati? Vjerujem da hoće, ali bi htio provjeriti za svaki slučaj ako netko ovdje zna sigurno

Naknadno ce doc nextgen upgrade do tad ce se igrat preko BC na novim konzolama.

 

to naknadno me zanima, nebitno je je li to za 6 mjeseci ili godinu dana, znači moći će se ubaciti fizički disk od ps4 u ps5 i igrati apgrejdanu verziju? Biti će jednako kao onima koji kupe tada PS5 fizički disk?

Mislim da ti je sigurnije kupiti digitalnu verziju... diskovi danas ionako nemaju dovoljno mjesta za igre, tako da na disku dobiješ basic files i access key (licencu) i onda skidaš ostatak anyway.

 

Digitalna verzija će sigurno biti kompatibilna direktno i sa PS4 i sa PS5... te besplatan upgrade na next gen verziju.

 

EDIT: Dodao tweet - ovo je jedini official info što imamo u vezi toga.. e sad, da li misle na physical copy ili digital, pojma nemam. U svakom slučaju sa digital copy si siguran :)

 

nisu ništa posebno naglasili, logično mi je da se odnosi na obje verzije. Također, sad sam gledao na infomarku, evo link https://infomark.hr/proizvod/ps4/playstation-4-igre/ps4-cyberpunk-collectors-edition/

 

Piše PS5 Free Upgrade, onda je logično da će biti ok

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 10:33 (Cansee).
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Btw, sad razmišljam... ako je CDPR rekao da će Cyberpunk imati raytracing na DX12.. kako će PS5 imati raytracing?? Samo XBX i PC mogu to podržati...

 

Po tome ispada da će PS5 imati nekakvu softversku varijantu (možda kao i Crysis Remaster).. hmm, baš me zanima taj dio.

 

Ako PS5 next-gen upgrade Cyberpunk verzija ne bude imala raytracing, to će biti deal breaker za neke

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nemam link, na poslu sam, nebum sad tražio.

Fizička kopija će se umetnuti u BR player, omogučiti skidanje upgradane verzije, te za razliku od digitalne morat će se imati disk u BR Playeru da bi mogao igrati.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Btw, sad razmišljam... ako je CDPR rekao da će Cyberpunk imati raytracing na DX12.. kako će PS5 imati raytracing?? Samo XBX i PC mogu to podržati...

 

Po tome ispada da će PS5 imati nekakvu softversku varijantu (možda kao i Crysis Remaster).. hmm, baš me zanima taj dio.

 

Ako PS5 next-gen upgrade Cyberpunk verzija ne bude imala raytracing, to će biti deal breaker za neke

 PS5 ima hardversku verziju raytracea to su vec obznanili,niti jedan Playstation nije radio na Dx nego na svom low level APIu.

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rhodin kaže...

Nemam link, na poslu sam, nebum sad tražio.

Fizička kopija će se umetnuti u BR player, omogučiti skidanje upgradane verzije, te za razliku od digitalne morat će se imati disk u BR Playeru da bi mogao igrati.

 

tvoja riječ mi je dovoljna, hvala 

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...
mrsmith kaže...

Btw, sad razmišljam... ako je CDPR rekao da će Cyberpunk imati raytracing na DX12.. kako će PS5 imati raytracing?? Samo XBX i PC mogu to podržati...

 

Po tome ispada da će PS5 imati nekakvu softversku varijantu (možda kao i Crysis Remaster).. hmm, baš me zanima taj dio.

 

Ako PS5 next-gen upgrade Cyberpunk verzija ne bude imala raytracing, to će biti deal breaker za neke

 PS5 ima hardversku verziju raytracea to su vec obznanili,niti jedan Playstation nije radio na Dx nego na svom low level APIu.

Pa upravo zbog toga je moguće da ne bude imao raytracing u Cyberpunku... jer je CDPR rekao da Cyberpunk koristi DXR Raytracing API.

 

Misliš da će posebno raditi implementaciju za PS5?

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
MEGATAMA kaže...
mrsmith kaže...

Btw, sad razmišljam... ako je CDPR rekao da će Cyberpunk imati raytracing na DX12.. kako će PS5 imati raytracing?? Samo XBX i PC mogu to podržati...

 

Po tome ispada da će PS5 imati nekakvu softversku varijantu (možda kao i Crysis Remaster).. hmm, baš me zanima taj dio.

 

Ako PS5 next-gen upgrade Cyberpunk verzija ne bude imala raytracing, to će biti deal breaker za neke

 PS5 ima hardversku verziju raytracea to su vec obznanili,niti jedan Playstation nije radio na Dx nego na svom low level APIu.

Pa upravo zbog toga je moguće da ne bude imao raytracing u Cyberpunku... jer je CDPR rekao da Cyberpunk koristi DXR Raytracing API.

 

Misliš da će posebno raditi implementaciju za PS5?

 Pa naravno,svaka Playstation igra je prilagodjena Playstationu,oni nemaju nikad nikakve veze sa MS DXom.

EDIT:

Uzmi za primjer novi Watch Dogs koji ce i na Ps5 imam raytrace.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 10:59 (MEGATAMA).
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Btw, sad razmišljam... ako je CDPR rekao da će Cyberpunk imati raytracing na DX12.. kako će PS5 imati raytracing?? Samo XBX i PC mogu to podržati...

 

Po tome ispada da će PS5 imati nekakvu softversku varijantu (možda kao i Crysis Remaster).. hmm, baš me zanima taj dio.

 

Ako PS5 next-gen upgrade Cyberpunk verzija ne bude imala raytracing, to će biti deal breaker za neke

 Nece imat nikakvu software varijantu. Imat ce normalan raytrace. Preko cega ? Nebitno. Zapravo hvala bogu kaj nemaju posla sa DX-om

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja govorim isključivo o Cyberpunku trenutno.... jasno je svima da PS5 ima podršku za raytrace (hardversku, Navi2) i da druge igre imaju podršku jer su implementirali. Nego me zanima ako će CDPR to srediti na PS5 ili ih boli kiki.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Ja govorim isključivo o Cyberpunku trenutno.... jasno je svima da PS5 ima podršku za raytrace (hardversku, Navi2) i da druge igre imaju podršku jer su implementirali. Nego me zanima ako će CDPR to srediti na PS5 ili ih boli kiki.

Uzmi za primjer Ps4 i Xbox koji su na potpuno razlicitim APIma a imaju u 99% slucajeva vizualnu jednakost sto se tice efekata,detalja,dizajna itd.

 

Sonyeva je briga da developerima omoguce alate kojima ce izradit verzije igara za Playstation platformu.

8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Ja govorim isključivo o Cyberpunku trenutno.... jasno je svima da PS5 ima podršku za raytrace (hardversku, Navi2) i da druge igre imaju podršku jer su implementirali. Nego me zanima ako će CDPR to srediti na PS5 ili ih boli kiki.

 Pa isto kak i drugi. Ne vidim di je problem

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...
mrsmith kaže...

Ja govorim isključivo o Cyberpunku trenutno.... jasno je svima da PS5 ima podršku za raytrace (hardversku, Navi2) i da druge igre imaju podršku jer su implementirali. Nego me zanima ako će CDPR to srediti na PS5 ili ih boli kiki.

 Pa isto kak i drugi. Ne vidim di je problem

Ne kažem da neće :) samo razmišljam na glas.

It is always darkest just before the dawn.
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Santana kaže...
mrsmith kaže...

Ja govorim isključivo o Cyberpunku trenutno.... jasno je svima da PS5 ima podršku za raytrace (hardversku, Navi2) i da druge igre imaju podršku jer su implementirali. Nego me zanima ako će CDPR to srediti na PS5 ili ih boli kiki.

 Pa isto kak i drugi. Ne vidim di je problem

Ne kažem da neće :) samo razmišljam na glas.

 Ak mogu developeri na PC-u podrzat dva API-a u istoj igri (Tipa RDR2 Vulkan i DX12)  onda im nit ovo nece bit nikakav problem :)


Btw. Crysis Remaster koji je DX11 ima uz onaj svoj software raytrace i pravi raytrace iako je DX11 igra jer taj dio povezuje preko vulkan-a  ("'Yeah, it uses DX11 but we have the Vulkan extensions on top")

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...

Btw. Crysis Remaster koji je DX11 ima uz onaj svoj software raytrace i pravi raytrace iako je DX11 igra jer taj dio povezuje preko vulkan-a  ("'Yeah, it uses DX11 but we have the Vulkan extensions on top")

Yup, Vulkan podržava raytracing negdje od sredine 2020. :)

It is always darkest just before the dawn.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

odgovor od Infomarka za ps4/ps5 upgrade

 

"Poštovani,

Dinamika igranja PS4 igara na PS5 konzoli će biti ta da svi koji posjeduju PS4 fizičku verziju će dobiti na PS5 konzoli digitalni update igre za igranje igre kupljene u fizičkom obliku za PS4 konzolu, na PS5 konzole.

Lp"

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pa to je vec poznati od prije godinu dana - isto vrijedi i za XOX, dobije se upgrade na XSX,

a PC verzija ce dobiti besplatni upgrade na PC2, jednom kad PC2 izadje.

 

Takodjer i W3 na PC-u ce dobiti besplatan upgrade grafike, predvidja se do drugog kvartala 2021.,

te svi vlasnici na GoG-u, Steamu, Epic Gamesu i Microsoft Storeu (tu vecinom kupuju za XB, ne za PC, al eto).

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

 

Bas me zanima, postoji li mogucnost da spasimo Jackieja.

Po gameplayima on uvjek umre, kao i po trailerima, a koliko sma skuzio,

snimili su za njega dosta audio sadrzaja - dakle, po meni, ili cemo ga moci spasiti,

ili Jackie zapravo ne umire (nadam se), jer taj ludi Latino lik je zapravo cool.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Čitatelj malo spoilaš, a uopće ne znam tko je on. Ako je Keanu tim gore. Ne želim znati apsolutno ništa o igri, ne znam čemu... ne gledam filmove, trudim se ne znat puno...

 

Mislim OK, nije veliki spoiler, ali imaš "spoiler" oznaku, izgleda ovako primjer i onda tko ne želi znat ne mora.

Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 

Bas me zanima, postoji li mogucnost da spasimo Jackieja.

Po gameplayima on uvjek umre, kao i po trailerima, a koliko sma skuzio,

snimili su za njega dosta audio sadrzaja - dakle, po meni, ili cemo ga moci spasiti,

ili Jackie zapravo ne umire (nadam se), jer taj ludi Latino lik je zapravo cool.

 davno je receno da jackie moze umrit i moze prezivit, ovisi o tvom izboru

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 23:51 (Obi Wan).
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ne moze nesto biti spoler, ako je prikazano na 3 trailera!

Radi se o mom nagadjanju, jer sluzbeno Jackie umire u toj misiji sa spoilera. No kako postoji i drugi nacin obavljanja te misije, vjerojatno je moguce da Jackie prezivi.

Keanu jer Johny Silverhand, on "ne postoji", samo njegova projekcija u tvojoj glavi, zbog cyberwarea kojeg koristis. Tako da on umire kad umres i ti. A zapravo je vec mrtav XX godina.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 9:02 (Čitatelj).
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

predosadni su sa tim trailerima više zato ih ni ne gledam.

pa želim da me igra iznenadi contentom kad izadje a ne da sam već sve vidio manje više..

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

@Čitatelj dakle hvala, ponovo, na razjašnjavanju stvari koje me ne zanimaju, ne gledam trailere i ne želim da se spoila.

Očito se ja moram maknut sa teme, a tebi sjedi 5.

Nitko ne suđnja da ti znaš, al ne znam ćemu potreba dijelit.

 

Jedno je tehnički detalj, deugo je tko je i šta tko iz igre i ko umire i zašti.

Čemu igrate igru ako sve od početka znate?!

 

Ja o igri, do jack i jonny znam da je futuristička rpg, malo gameplaya, iz onog davnog, prvog trailera, prvog prikaza igre, taktičkog upada u neki stan.

Cyber umetci, vozila... tu sam stao sa gledanjem.

 

Dakle ne zanima me priča, likovi, odnos među njima, tko je živ, ko mertav, zašto... znat ćz za mjesec dana sve što ću morat.

 

velim ne želim znat ko umire, objasniš mo da je Keanu mrtav inu tvojij glavi... ne kužim, koji je tvoj problem?!?!

Ja sam isto kreten što pročitam, al ide oko na to, zato postoje spoiler alati.

 

"Ne može biti spoiler" - dakako da može ako nisam znao i trudim se ne znat. Ovo je baš onako... 'ne želim znat kak završe Kate i Leo u Titanicu" , i ti odgovaraš "ne želiš znat da on umre?"

 

Mislim čemu? Misliš da to svi ostali koji žele znat nisu znali ili nisi faca ak ne pokažeš da ti znaš?

 

Sretno sa temom, vidimo se iza 19.11. , uživajte 

Moj PC  
6 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Dakle ne gledate trailere, gameplay videe, i onda dodjete u temu i ocekujete da pricamo o tratincicama?

 

Kad izadje igra, onda ce biti moguci spoileri, jer ovo je sve "subject to change", niti jedna misija iz trailera

i gameplay videa ne mora biti kao u videima - tu je CDPR majstor da promjeni sve i okrene na glavu.

 

Isto je bilo i sa W2 i W3.

 

 

Uostalom, kako da ti spoilam 30 godina stare likove iz CP2020?

https://en.wikipedia.org/wiki/Cyberpunk_(role-playing_game)#Second_edition:_Cyberpunk_2020

 

To je isto kao da kazes da ti ne spoilam Terminator 2 film - sta si radio zadnjih 30 godina?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 8:13 (Čitatelj).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Han Solo umire btw

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Fak

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vader je Lukin tata.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Zivot vise nema smisla

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice